TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

christan hakkında herşey

+2
hakan1145
emre11201120
6 posters
YazarMesaj
emre11201120

emre11201120

christan hakkında herşey Empty
MesajKonu: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeSalı 2 Mart 2010 - 21:43

Christian Charles Philip Bale (born 30 January 1974) is an English[2] actor. In addition to starring roles in big budget Hollywood films, he has long been heavily involved in films produced by independent producers and art houses.

Bale first caught the public eye when he was cast in the starring role of Steven Spielberg's Empire of the Sun at the age of 13, playing an English boy who is separated from his parents and subsequently finds himself lost in a Japanese internment camp during World War II. Since then, he has portrayed a wide range of characters. Bale is especially noted for his cult following: the tenth anniversary issue of Entertainment Weekly hailed him as one of the "Top 8 Most Powerful Cult Figures of the Past Decade", citing his cult status on the Internet.[3] EW called Bale one of the "Most Creative People in Entertainment" in anticipation of the release American Psycho (2000).[4] The Guardian named Bale as one of the best actors never to have received an Academy Award nomination.[5]

+rep türkçe bulunca yazıcam
hakan1145

hakan1145

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 4:14

türkçe bulsan ii olurdu ama bulrum yazmıssın rep veriodum bulamassan alırım Very Happy
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeÇarş. 3 Mart 2010 - 4:55

saol
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 1:22

arkadaslar bu hakan kesinlikle emre nin yan hesabı ordan kendine her msjını +replemiş ve kendini admin olarak göstermiş lütfen ban yesin!
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 1:25

hakan denen birini tanımıyorum ben bi abim var oda deil ve ben bu resmi sevdigim için koydum beni başkalarıyla karıştırma!! ve adminlerden izin aldım
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 6:33

1-İzin Almadın
2-Yan Hesap Olduğu Açık
http://michellemccool.yetkinforum.com
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 21:34

arkadasım o benim yan deil diorum izin aldığım dediğimde kimse cevap vermedi biri belki koyabilirsin dedi deadman97 mi ne
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimePerş. 4 Mart 2010 - 22:02

Ben öyle bir şey demedim yalan atma!!
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 19:05

ve sonunda banned sonunda kurtulduk açtğt yavanncı dil şeyle kilit+çöp pls
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeCuma 5 Mart 2010 - 23:08

Bi de arkadaşlar şi,mdi dikkatimi çekti Ünlü güreşçinin değil ünlü aktörün(Christian Bale) Biyografisini almış zavallı ya ya Very Happy Very Happy
http://www.trabzonspor.org.tr
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 0:40

a-aa vallaha ha.English actor yazıyor Very Happy
hakan1145

hakan1145

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 1:25

size yazıklar olsun bende gidiorum forumdan
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: christan hakkında herşey   christan hakkında herşey I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 3:56

Batman'i oynayan Terminatör Salvation'da da John Connor'ı oynayan adamın güreşe adım attığını bilmiyordum bu arada gitmene gerek kalmadı Ban yedin ve bir daha gelemeyeceksin güle güle Smile
http://www.trabzonspor.org.tr

christan hakkında herşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-