TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010

+3
Heart Break Legend
WWEManiac
xUndertakerx
7 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 Empty
MesajKonu: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:26

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 K4htg5

Sevgili izleyenler SRO RAW'a hoşgeldiniz!Bu haftaki konuk GM'imiz efsane bir diva,birçok kez Women's Şampiyonu olmuş Trish Stratus!Ama RAW'ı şimdi John Cena açıyor şarkısıyla birlikte gelerek.Mikrofon ile konuşmaya başlıyor.Birkaç gece önce çok büyük bir haksızlığa uğradım.Bunu sizde biliyorsunuz. Ben şu anda buraya WWE kemeriyle gelmeliydim.Ama Triple H'in ayarladığı aptal bir hakem yüzünden bu olmuyor.Triple H o kemeri korumayı hak etmedi ve......derken Triple H geliyor! Konuşmaya başlıyor.Bir şeyi açıklığa kavuşturalım.O hakemi ben ayarlamadım Cena.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 7277164
Sadece The Game'in gerçek şampiyon olduğunu görmüş olmalı diyor.Ama Cena tabii ki ona inanmıyor ve tokat atıp kavga etmeye başlıyorlar.Ama kavgaları kısa sürüyor ve Trish Stratus geliyor!

Hey beyler durun diyor.Kavgayı istemeyerek bırakıyor iki ezeli düşman.Bu akşam kavga etmemelisiniz çünkü kavga edeceğiniz yer burası değil WRESTLEMANIA DİYOR!!!!!Evet sayın seyirciler maç ayarlandı.WM 26'da WWE kemeri için Cena VS Triple H maçı olacak!!!!Trish konuşmaya devam ediyor.Her şeyi WM'nın main-event'inde çözeceksiniz.Ama hazırlanmaya yavaş yavaş başlayın.Bu gece Sheamus ve Big Show takımı ile maç yapacaksınız hem de takım olacaksınız diyor ve gidiyor.Maç kesinleşti sevgili izleyenler WM'da Cena VS Triple H-WWE Championship maçı olacak.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 O86x3c

İlk maça geçiyoruz.

Christian vs Yoshi Tatsu - MITB Qualifier Match

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 8382432e
Maça el sıkışarak başlıyorlar. Sonra, Yoshi Tatsu, Christian'nın ayağına biraz tekmeler atıyor. Sonra Christian ise Dropkick ile cevap veriyor. Christian, Yoshi Tatsu'yu Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra Yoshi Tatsu'dan Christian'nın kafasına bir tekme geliyor. Sonra, Yoshi Tatsu, Spining Kick yapıyor. Sonra, köşeye çıkıyor, Christian'nın üstüne atlayacak ama Christian kurtuluyor. Ardından ona bir Flapjack yapıyor. Tuş deniyor ama Yoshi Tatsu tuş olmuyor. Christian onu kaldırıyor. Ama Yoshi Tatsu bir Shoot Kick yapıyor tuş deniyor ama yine olmuyor. Sonra köşeye çıkıyor Yoshi Tatsu, Diving Spining Kick denemek için Christian'ın kalkmasını bekliyor. Kalktığında ona Diving Spining Kick yapıyor tuş deniyor ama yine olmuyor. Sinirleniyor biraz, Christian'nın kalkmasını bekliyor. Kalktığında ona bir Roundhouse Kick yapacak ama Christian eğilip kurtuluyor ve Killswitch yapıyor ardınan tuşa gidiyor ve maçı Christian kazanıyor. Christian Money in the Bank'ta oynayacak kişilerden biri oluyor.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 2324029aSRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 A39bdbcb

Promo
Ringde Melina'yı görüyoruz.Bir konuşma yapacak.E.C'daki zaferinden bahsediyor.Ve bunu hayranlara borçlu olduğunu,ayrıca WM'ya şampiyon olarak gideceğini belirtiyor.Seyirciler seviniyor.Ama bu sevinci Maryse gelip bölüyor.

WM umutlarını burada bıraksan iyi olur diyor.Ayrıca ona kemerle son anlarını iyi geçirmesini çünkü bu gece o çok kısa sürelik title-reign'inin biteceğini söylüyor ve ona hala rövanş hakkı olduğunu hatırlatıyor.Melina bunu hiç düşünmemişti sanıyoruz.Maryse beklemeye niyetim yok diyor ve rövanş hakkını bu gece kullanıcağını söylüyor.Gülerek ringten ayrılıyo.Melina biraz endişelenmiş duruyor.

Sıradaki maça geçiyoruz.

Kofi Kingston vs The Miz - Unites States Championship Maç [No DQ ve No Count-out ]

Maça başlıyoruz. Ama Trish Stratus geliyor bir anda. Ve maçın hakemininin Mark Henry olucağını söylüyor. Mark Henry geliyor.

Maça şimdi başlıyoruz. Düşünün artık maç Triple Treat gibi. No DQ olduğu için hakeme vurmak serbest. Maça başladık ama bir anda The Miz ringin altına iniyor. Sandalye almak için. Mark Henry oraya bakarken, Kofi Kingston, bağararak senin yüzünden kemeri alamadım diyor ve ona Trouble in Paraside yapıyor. Sonra The Miz elinde sandalye ile ringde giriyor. Tam ringe gireceği sırada onada sinirden Trouble in Paraside deneycek Kofi Kingston ama The Miz, sandalyeyi tutarak Kofi Kingston'nun sandalyeye tekme atmasını sağlıyor. Kofi Kingston, ayağını tutuyor ayağı çok çok acıyor. The Miz bu sırada, Mark Henry'i uyandırmaya çalışıyor. Mark Henry halaa kalkmıyor. Kofi Kingston, ringin dışına gidiyor. The Miz, Mark Henry'i uyandırmaya çalışırken bir Headbutt yiyiyor. Kofi Kingston ise ringin altına giriyor. Mark Henry artık Kofi Kingston'a sinirinden The Miz'e vuruyor. The Miz ise kaçıyor ve sandalyeyi alıp Mark Henry'e vuruyor. Sonra Irısh Whip'e gönderiyor. Reality Check yapıyor. Sonra, Mark Henry'i kızdırmak için kulağına bir şey fısıldıyor. Sonra ringin altından Kofi Kingston, çıkıyor ve bacağı iyileşmiş bir biçimde. Herkes şaşırıyor. Ringe geldiğinide Crossbody ile The Miz'in üstüne atlıyor. Sonra The Miz kalktığında bir Leg sweep yapıyor. Seyirciler bağırıyor. Kofi Kingston bir Boom Drop yapıyor. Sonra The Miz'in kalkmasını bekliyor ve onu beklerken Mark Henry kalkıyor. Galiba, biraz önce The Miz'in söyledikleri(kulağına fısıldığı zaman) için ona sinirli. Kofi Kington tam ona saldıracak ama Mark Henry dur diyor ben sana şimdi yardım edeceğim sen ona saldır diyor ve The Miz ayağa kalktığında bir Trouble in Paraside yiyor. Ardından Kofi Kingston tuş deniyor. Mark Henry çok hızlı sayıyor ve Kofi Kingston yeni Unites States Championship sahibi oluyor.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 10390818

Promo
Maç öncesi Trish Stratus, Melina'nın yanına gidiyor ve bu maçın kazananını süpriz bir şey bekliyor diyerek uzaklaşıyor ve aynı şeyi Marsye'yede söylüyor. İşte o maçımıza geçiyoruz.

Maryse vs Melina-Divas Championship

Maça hızlı başlıyorlar.Hemen birbirlerinin saçlarını tutarak lockup yapıyorlar.Ama Maryse onu boğazından tutup düşürüyor ve Headlock submissionı bağlıyor.Melina biraz zorlanıyor ama sonunda Maryse'in kollarını üzerinden çekiyor ve ardından da onu iterek hadi gel diyor.Maryse ona koşuyor ama Melina bir tekme atıyor suratına ve onu yere yapıştırıyor.Erken bir tuş ama olmuyor.Melina hayranlarından destek istiyor ama Maryse bu desteği arkasından tutup bir roll-up ile tuşa giderek bölüyor.Melina ne kadar arkadan yakalanmış olsa da kolay kolay pes etmiyor.Ne de olsa ortada onun Divas kemeri var.Biraz bakışıyorlar.Maryse ipleri tutup saçını arkaya topluyor yani meşhur taunt'unu yapıyor.Ama hep o bölecek değil ya bu sefer de Maryse bir Bicycle Kick yaparak bölüyor onu.Melina onu saçından tutup kaldırıyor ama kural dışı olduğu için hakem bıraktırıyor tabii ki.Ama Melina iyice sinirlenmiş görünüyor ve tekrar destek istiyor hayranlarından.Tam onun yanına gidecekken Maryse birdenbire fırlıyor ve Melina'nın karnına çok kötü bir tekme atıyor.O kadar ki Melina yere düşüyor.Bu yetmezmiş gibi onu tekrar kaldırıp finisherı French Kiss DDT'yi yapıyor.Melina yere seriliyor ve Maryse tuşa gidiyor.1,2,3 ve başardı!Maryse çok kısa bir sürede Divas kemerini geri alıyor.Ama kemer sevincini tekrar Trish bölüyor.Bravo benimle WrestleMania'da maç yapma hakkı kazandın diyor.Maryse de bir mikrofon alıp sen kimsin ki benimle en büyük PPV'de maç yapma cüretinde bulunuyorsun diyor.Trish de uzun zamandır güreşmiyorum,WM'daki maçımız kemer maçı olmayacak,ama ben Divas şampiyonumuzun seviyesine bir bakmak istiyorum diyor.Maryse onun yanına gidecekmiş gibi oluyor ama vazgeçiyor.Trish şarkısıyla birlikte gülerek gidiyor.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 Ckob8

Promo
Spikerimiz Kofi Kingston'nun yanında ve yeni U.S. Kemerinin sahibi olunca neler hissetmiş diye soruyor. Kofi Kingston, işte U.S. Kemeri gerçek sahibinde ve kemer bende olduğu için mutluyum. O sırada The Miz geliyor ve Kofi Kingston'a saldırıyor. Hakemler gelip ikisini ayırmaya çalışıyor. Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Shawn Michaels vs Ted Dibiase - MITB Qualifying Match

Maça başlıyoruz. Lock-up ile başlanıyor. Sonra HBK, Ted'i iplere doğru itiyor. Sonra Ted, HBK'nın karnına bir tekme atıyor. Sonra kafasına bir yumruk. Ardından abdominal stretch ile ona bir submission yapıyor. HBK, kurtuluyor. Ardınan bir DDT yapıyor. Sonra onu kaldırıp birkaç tane Backhand Chop yapıyor. Ardınan moonsault yapıyor HBK. Sonra, Figure Four Leglock yapıyor. Sonra onu bıraktıktan sonra köşeye çıkıyor. Diving Elbow Drop denemek için ama Ted kalkıyor ve oda köşeye çıkıyor. HBK'ya bir kaç yumruk atıyor. HBK, onun kafasına iyi darbelerle vuruyor. Sonra onu aşağı itiyor. Ardından Diving Elbow Drop yapıyor. Sonra köşeye gidiyor Sweet Chin Music'i başlatmak için ama bir anda seyircilerin arasından Bret Hart geliyor.

HBK'yı ayağından çekiyor, HBK ona bakarken Ted Dibiase bir Roll-Up ile maçı kazanıyor. Shawn Michaels çıldırıyor. Bret Hart kaçıyor.

Sonra Ted gülerek giderken bu seferde Cody Rhodes'un müziği çalıyor Cody Rhodes geliyor ama arkasından Randy Orton geliyor. İyice kızıştı ortalık. Orton, bir Backbreaker yapıyor Cody'e. Sonra Ted Dibiase, Orton'a teşekkür etmeye giderken Orton onada bir RKO yapıyor. Bu olaylar tam bitecek derken Trish Stratus geliyor. Haftaya Randy Orton vs Ted Dibiase vs Cody Rhodes maçının olucağını burada onların sorunlarını çözüceğini söylüyor. HBK ile ilgilide hafta Bret Hart ile Shawn Michaels'ın yüzleşeceğini yani yüzlerine karşı konuşacaklarını söylüyor. Bu arada hatırlatalım Ted Dibiase, Money in the Bank'a katılmaya hak kazandı.

Promo
Elimination Chamber'da olanlarla ilgili bir promo izliyoruz. Şimdi sırada Wrestlemania var bilgi almak için http://wwewrestling.forumotion.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sheamus & Big Show VS John Cena & Triple H

Cena da Triple H de halinden pek memnun görünmüyor.Ama bu maçı Trish yani konuk GM ayarladı ve oynamak zorundalar.Cena ve Big Show başlıyor maça.Cena yerinden birkaç yumruk sallıyor Big Show'a ama hiç etki etmiyor bu yumruklar ve Big Show onu boğazından yakalıyor.Ama Cena daha değil diyor ve onun karnına sıkı bir tekme atıp boğazını bıraktırıyor.Arkasından dirseğini Big Show'un kafasının arkasına geçiriyor ve kendini arka iplerden gelip tokat atarak Big Show'un üstüne uçuyor.Big Show şu anda köşede baygın bir halde duruyor.Cena onu biraz ortaya getiriyor ve Five Knuckle Shuffle için hazırlanıyor ama o tam elini kaldırmışken Triple H sırtına yumruk atarak tag alıyor.Cena ona vurmaya çalışıyor ama hakem kenara geç diyip ona izin vermiyor.Yerdeki Big Show'a biraz bakıyor ve onu zor da olsa kaldırıyor.Ardından kolları sıvıyor ve resmen bir matkap gibi Big Show'u yumruklamaya başlıyor.Az önce Cena'nın attığı yumruklar etki etmemişti ama onunkiler etki ediyor.Triple H Pedigree için hazır olduğunu düşünüyor.Onun karnına bir tekme atıyor ama Big Show eğilmiyor.Triple H şaşırıp bir tekme daha atmaya çalışıyor ama Big Show o sırada onun ayağını yakalayıp yere düşürüyor.Yüzüne bağırıyor ve arkasından Sheamus'a tag veriyor.Sheamus avantajdan yararlanarak yerdeki Triple H'e tekmeler atıyor.O da bağırıp taunt yapıyor ve Triple H'i kollarının üstüne alıyor.Sanıyoruz Celtic Slam yapacak.Ama Triple H izin vermiyor ve aşağı inip Sheamus'a Spinebuster'ı çakıyor.Ardından iyice coşuyor ve Sheamus'un ayağa kalkmasını bekliyor.Sheamus kalkıyor ve Triple H onun karnına bir tekme atıp altına alıyor ve Pedigree yapıyor!Tuş denemesi 1,2 ama Big Show hemen ringe girip Triple H'i engelliyor.Big Show ringten ayrılmıyor ve hakem saymaya başlıyor.Ama birdenbire Cena ringe geliyor ve herkese yumruklar savurmaya başlıyor!Big Show ve Sheamus'a teker teker Shoulder Block'lar yapıyor ve yumruklar atıyor.Hakem şu anda maçı No Contest olarak bitirdi sevgili izleyenler.Ama Cena'nın ayrılmaya hiç niyeti yok.O taunt yaparken Sheamus ile Big Show ayağa kalkıyor ve onun üzerine yürüyorlar ama Cena Sheamus'u kenara savuruyor ve Big Show'u ring kenarına atıyor.Sheamus geri gelip onun üstüne uçuyor ama Cena onu da Big Show'un olduğu köşeye yolluyor ve kafa kafaya çarpışıyorlar!Kenarda duruyorlar ve Cena tekrar taunt yapıp kenara geliyor.Kollarını hazırlıyor VE İİKİSİNİ BİRDEN KALDIRIP AYNI ANDA ATTITUDE ADJUSTMENT YAPIYOR!!!!Ne muhteşem bir hareket!Bunun ardından ikisini de dışarı atıyor ve yerdeki Triple H'e bakıyor.Ringte sadece ikisi kaldı.
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 43169 SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 2360c980
Cena onu da kaldırıyor ve mükemmel bir Attitude Adjustment da ona yapıyor.Triple H tamamen bitkin bir durumda.Cena şarkısıyla birlikte WM'yı gösteriyor ve RAW bitiyor.Haftaya yeni maçlarla görüşmek dileğiyle...

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:THE GAME,xUndertakerx
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:38

Bu şov harika olmuş.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:43

Zaten, Baybora ile çok uğraştık bunun için. Belkide şimdiye kadar en fazla üzerinde durduğumuz RAW şovu olabilirdi.

Maçları yazanlar:
1-Christian vs Yoshi Tatsu-MITB Qualifying Match (Ben - xUndertakerx)

2-Kofi Kingston vs The Miz- Unites States Championship [No DQ and count-out ] (Ben - xUndertakerx )

3-Maryse vs Melina-Divas Championship (Baybora - THE GAME )

4-Shawn Michaels vs Ted Dibiase - MITB Qualifying Match (Ben - xUndertakerx )

5-Sheamus & Big Show vs John Cena & Triple H ( Baybora THE GAME )

Ama Baybora'ya da teşekkür ederim gerçekten güzel bir hikaye buldu. Onun bulduğu bu Cena ve Triple H hikayesi için ona çok teşekkür ederim. Zaten Baybora bizim Maint-Event'leri yazan kişimiz oldu.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:45

Bizdede Ricky Steamboat'un Main Event'ta Jericho'yu dövmesini ben bulmuştum.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:48

Sanada Helal Olsun. Sende iyi fikir bulmuşsun. Herkes iyi fikirler buluyor. Very Happy Very Happy Very Happy
SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 Lol SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 Lol
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:49

Saol Onur kankam ayrıca evet arkadaşlar şu ana kadar en çok bu RAW'da uğraştık diyebiliriz.Ben de Onur'a teşekkür ediyorum maçları yayınladığı için ben yayınlayamadım.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:52

Süperr..!100/10 Yani Anlayın 10'DA 100 Trish'İN Maç Yapıcak Olmasına Bayıldım,Çünkü Maryse Çıldırıcak O MaçtaxD
http://michellemccool.yetkinforum.com
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimeC.tesi 6 Mart 2010 - 22:57

O Trish Stratus hikayesinide Baybora düşündü buldu.
PaulMichaels

PaulMichaels

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 0:02

Süper olmuş...
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 17:24

Müthiş olmuş Very Happy
http://www.trabzonspor.org.tr
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010   SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010 I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 19:15

Bende beğendim, Trish Stratus hikayesi güzel, HHH vs. Cena feududa güzel olmuş.Tag maçından sonra olay çıkmasıda güzel.

SRO RAW 8. Hafta Yayını 06.03.2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-