TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NXT 1.Hafta Yayını

+2
Rated-R-Superstar
The X-Treme
6 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 6:46

Gece Açılışı
NXT 1.Hafta Yayını 175px-WWE_NXT
NXT 1.Hafta Yayını 9kv1i1

İlk NXT yayınına hoş geldiniz.Şu an belirli bir GM yok bu yüzden bir düzen olmasa da eğlenceli geçecek bir geceye benziyor.Evet NXT Müziği bir anda farklı bir müziğe dönüyor ve Herkes şaşırıyor.Bu,bu Yoshihiro Tajiri’nin Müziği.Tajiri Selamını verip Sahaya yaklaşıyor.Üzerinde de Güreşirken giydiği Eşofmanı var.İlginç…
NXT 1.Hafta Yayını 09
NXT 1.Hafta Yayını 13
Ve Eline Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.
“Bu Akşam burada 1. NXT’de GM’nin olmaması sonucunda duruma bir el atılmalı diyerek geldim.NXT 1. Haftası gerçekten Güzel geçecek Çünkü bu Akşam Burada ben de bunca seyirciyi kırmak yerine Onlar için bir sürpriz hazırladım.Bu Sürpriz’in ne zaman Patlak vereceği hiç belli olmaz Ama Bir şey kesin ki Bu gece klasik gecelerden farklı olacak Bu Akşam Maçlara bakıyorum. Justin Gabriel vs.Skip Sheffield Hayır bu maç oynanmayacak” diyor ve Skip Sheffield Eğitmeniyle geliyor.”Ne demeye çalışıyorsun Sen? Bak ‘Buzzsaw’ Bu maç bu akşam olacak o kadar!!!” Tajiri Biraz bakıyor ve William Regal’e”Şuna Ne Dersin bir Takım maçı olsun Matt Hardy & Justin Gabriel vs William Regal & Skip Sheffield”Skip Sheffield bundan memnun olmuşa benziyor.Kapıya ilerliyor.Ve Söz Yeniden Tajiri’de ”Bir Maç daha var ‘Heath Slater vs. Wade Barret’ Bu maçı da Tag Team maçına çeviriyorum yani Christian & Heath Slater vs. Chris Jericho&Wade Barret.Artık Gece Başlasın!!!! Fişekler patlıyor ve İlk maçımıza geçiyoruz…
Darren Young vs Daniel Bryan
CM Punk ve Darren Young StraightEdge Society olarak geliyor.Ringin içine Girdiler ve Seyirciyi selamladılar.
NXT 1.Hafta Yayını 2dqq9gy
Şimdi CM Punk ve Darren Young birşeyler konuşuyor ve kapıya doğru bakıyorlar.Ve The Miz ilk olarak kapıda gözüküyor.Hemen Arkasından Daniel Bryan geliyor.The Miz "Ben Muhteşemim" Havasıyla geliyor.
NXT 1.Hafta Yayını 315y1rr
İçeri Girdiler ve Rookie'ler sahada kalırken Pro'lar aşağıya iniyor ikisi de son taktikleri alıyor.Ve Maç Başladı.Maç Lock Up ile başladı ilk yumruğu Darren Young atıyor.Daniel Bryan hemen arkasından bir yumruk atıyor.Daniel Bryan Bir tekme aldı.Darren Young rakibini Irish Wip’e gönderdi,gelirken bir tekme attı!!!Daniel Bu tekmeyle yerde kalıyor.Hemen tuş denemesi yaptı…Başarısız.CM Punk öğrencisine kızıyor.Sabret diye.Yerde Stompingler yapıyor Daniel Bryan’a.Daniel ayağa kalktı ve hemen arkasından kendine gelemeden bir Dropkick aldı.Şimdi kalktı tekrar Daniel Bryan.Big Boot’tan kurtuldu.Darren Young kolunu kaptırıyor. Daniel Bryan çevirdi ve ArmBreaker geliyor.Darren yerde.Şimdi Daniel kalktı rakibinin kalkmasın bekliyor.Rakibi kalktı bir Tekme daha attı İplerden gerildi.Dropkick atacaktı ki…Darren Young yakaladı sırtına aldı ve yere attı rakibi. Darren Young ayılıyor artık. Harika bir maç izliyoruz Sayın Seyirciler. Daniel Bryan da kendine geldikten Sonra.karşılıklı Dövüş başladı birbirini yumrukluyorlar.Art arda tekmeler geliyor şimdi de ve Darren Young rakibinin Üstüne atlayarak.Onu yere düşürüyor.Yerde Kavga Devam ediyor.Tekmeler yüzünden Daniel Bryan’ın Beli biraz aşınmış sayın seyirciler.Yerde kavga sürüyor ve en sonunda hakem ayırıyor.Biraz daha kızarlarsa Birbirlerine Ateş püskürtecekler gibi bir izlenim veriyorlar.En Sonunda hakem çekiliyor Dövüş başladı.Darren Young bu işe çok kızdı ve altta kalmadan yumrukluyor.Ardından Tekmeler atıyor.Tekme ardına tekme.Bu görüntüler Bize Tajiriyi anımsattı sayın Seyirciler.En Sonunda Daniel Bryan Ringin kenarında yatıyor.Darren Young hızını aldı ve Baseball Dropkick’le rakibini dışarı gönderiyor.The Miz Öğrencisine cesaret verdi ve Tekrar içeri gönderiyor onu Darren Young bir Headlock yapıyor ve en sonunda bir Yumrukla rakibini Yere Yığıyor.Tuşa gitti.Daniel Bryan’ın Eli İplerde.En Sonunda Daniel Bryan ayağa kalktı bir tekme attı.Merak ediyoruz Tekmelerden başka bir darbesi yok mu Daniel Bryan’ın.Darren Young şimdi Big Boot attı.Bryan iplerde sızlanırken Darren Young vurarak dışarı gönderiyor rakibini Öğretmenlerinin yanına.The Miz içeri giryor Hakem onunla ilgilenirken, Luke Gallows kaldırıp yere vuryor Daniel Bryan’a. Miz Buna İtiraz ederken Darbeler devam ediyor.Ve The Miz en sonunda dışarı çıktı.Darren Young rakibini alıyor ve içeri atıyor.Darren Young rakibini Irish Wip’e gönderirken Kendisi gidiyor ve Dropkick alıyor.Daniel Bryan çıldırdı Darren Young’a art arda vuruyor.Darren Young aldığı son darbeyle Feryat ediyor.Daniel Bryan onu kaldırdı.Irish Wip’e gönderdi ve bir Big Boot atıyor Şimdi tuşa gitti hakem 1 saydı 2 saydı…O sırada CM Punk hakeme Bağırdı Hakem ona bakarken 3’ü saymayı unuttu Darren Young kalktı.Daniel Bryan bunun karşısında daha fazla daynamıyor ve Hakeme Bir yumruk atıyor.Hakem Pek Etkilenmedi ama Daniel Bryan çok etkilendi Çünkü Diskalifiye oldu.Darren Young kazandı.Straight Edge Society ile beraber Ring’i terkettti ve bunun Sonucunda The Miz Ring’e girip Bryan’a vuruyor.
NXT 1.Hafta Yayını 14xmao6

Promo

Evet Christian ve Heath Slater beraber bir şeyler konuşuyor.Heath Slater O’na hadi ringde insanları biraz etkileyelim diyor.
Ve Ringe çıkıyorlar Konuşmaya başladılar.Söz Christian’da” Size en iyisi olduğumu söylemeye daha ne kadar devam edeceğim artık bunu kafanıza sokun.Bu Gece Tajiri Chris Jericho’nun takımıyla kapışacağımızı söyledi nedense Bu bana hiç zor gelmedi çünkü takım arkadaşı olduğum adamla o da takım arkadaşı olmuştu.Ve Bizim başaramadığımızı onlar başarmıştı.Jericho’yla karşılaşmayalı Epey zaman oldu.Ben Bu süre içerisinde onu solladım.Ancak Dövüşemedik ve Şimdi…” Fakat O da ne!İnanamıyorum,Sadece ben değil hiçbir seyirci inanamıyor buna.Rated R Superstar geliyor.Edge Geliyor Elinde Bir Mikrofon Geliyor.Sözü Şimdi de Edge’ye bırakıyoruz”Tajiri bu akşam burada GM olurken İnsanların istediği olan ben Tajiri tarafından davet edildim.Ben de bu daveti kırmamaya karar verdim ve Geldim.Christian bu akşam yarı GM’lik de Bende Bu yüzden Jericho’yla Kapışmanı Carlito’nun takımıyla kapışmana çeviriyorum yani ’Christian ve Heath Slater vs Carlito ve Michael Tarver’” Christian kızmışa benziyor ve “Haksızlık bu onunla ilerleyen haftalarda maç yapacağım Bunu Engelleyemeyeceksin ‘Eski Takım Arkadaşım’ diyor ve Tavrını koyup Öğrencisini de alıp Ringi terk ediyor.

Matt Hardy & Justin Gabriel vs William Regal & Skip Sheffield
Ve Matt Hardy ve Öğrencisi Geliyor.Bu Maç kolay gelecek gözüyle bakıyor.
NXT 1.Hafta Yayını 2qx9cns
Şimdi William Regal ve Skip Sheffield geliyor
NXT 1.Hafta Yayını 112fj0h
Maça Rookie’ler başlıyor.Skip Sheffield bir yumruk attı hemen ardından Justin Gabriel sıkı bir tekme atıyor tuttu kafa kilidi yapıyor Kilitten kurtulan Skip Sheffield rakibine art arda yumruklar ve tekmeler atıyor.Irish Wip’e gönderdi.Dönerken Justin’den Bir Dropkick geliyor.
NXT 1.Hafta Yayını 2je3406
Skip Sheffield Zorla Tag verdi.William Regal oyuna girdi.Başladılar şimdi kapışmaya. Matt Hardy Tag bekliyor.Justin Gabriel Regal’in kilidinden zorla kurtulup Tag veriyor.Matt Hardy William Regal’e vurmaya başladı şimdi.Matt Hardy’ye iyice vurdu Regal.Ancak Wheel Kick’ten kurtulamayınca Tag verdi Sheffield’e.Sheffield Bir Big Boot atıyor.Ardından köşeye çıktı Üstüne atlıyor.
NXT 1.Hafta Yayını 24pm17d
Ancak Matt Hardy ayağını kaldırıyor ve Sheffield sakatlanıyor.Kalktı şimdi.Matt Hardy Tag verdi.Aynı Anda Sheffield de Tag verdi.Justin Gabriel aldı William Regal’i bir NeckBreaker yapıyor.Çıldırdı adeta yerde tekmeler atıyor.Çıktı Üste Bir 450 Splash geliyor.William Regal bu etkiyle kalktı Skip Sheffield’e Tag verdi.Matt Hardy de Justin Gabriel’den Tag Aldı Girdi içeri Sheffield yere yığdı rakibini. İplere tutarak vurmaya başladı Matt Hardy’ye hakem kural dışı olduğunu söylüyor.
NXT 1.Hafta Yayını 2cp6gt0
Matt Hardy kalktı ve Yumruklar attı Sersemledi ve tutarak bir Twist of Fate yaptı.Tuşa gidiyor 1,2 kurtuldu Sheffield.Matt Hardy Tag veriyor Skip Sheffield Rakibini düşürdü.Alttan regal çekiyor ve vuruyor hakem bunu görmeyince hiçbirşey olmuyor.Aynı anda Matt Hardy köşeye çıkıyor ve William Regal’in üzerine atlıyor.Mücadele devam ederken Sheffield ard arda aldığı yumrukların etkisiyle sersemliyor.Irish Wip’e gönderiyor Gabriel onu dönerken bir SideKick’le rakibini düşüryor Tuş denemesi .1,2 kalktı şimdi ve Bir yumruk attı İkisi de Tag verdi.Matt Hardy geliyor ve Diving Clothesline ile Regal’i de yere yığıyor.Regal yerde Senton Drop’lar atıyor üst üste.Ve Bunun üzerine.Matt Hardy köşeye çıktı ve Moonsault geliyor.Gitti Tag verdi şimdi.Tag Alan Justin Gabriel.The 450 Splash için kenara çıkıyor.
NXT 1.Hafta Yayını 1zwnoms NXT 1.Hafta Yayını A09ac0 NXT 1.Hafta Yayını 20ft2s2
Ve Tuşa gitti 1,2,3 ve Tuş ve Tuş.Gülen Taraf Matt Hardy ve Justin Gabriel
NXT 1.Hafta Yayını A58bh5
Cm Punk vs Wade Barret

Cm Punk Ve Darren Young Diğer SES Üyeleriyle ringe geliyor.
NXT 1.Hafta Yayını 1z2fuxw
Şimdi İse Wade Barret Geliyor
NXT 1.Hafta Yayını Egbrfc
Şimdi maç başlıyor.Cm Punk'tan ard arda Punch lar izliyoruz şimdi tuttu ve bir Low Dropkick geliyor.Yerdeyken Wade'in suratını yumrukluyor.Şimdi kaldırdı İrısh Whip'e gönderdi ve ardından Flapjack yaptı Cm Punk.Wade kalkıp Cm Punk 'a HeadLock & Punch yapacaktı ki Luke Gallows Wadenin ayağını çekiyor Wade yerde.Cm Punk Tuttu ve mükemmel bir Go To Sleep yaptı.Ardından ClothesLine yapıyor tekrar kaldırdı şimdi Press Body Slam Yaptı.Wade hareketsiz.Ama Cm Punk çok hırslı!Şimdi Karnına Tekmeler ve iplerden gerilip Dropkick yaptı.Ardından Kaldırıp ringin köşeşine attı.Şimdi ise Running high knee Yapıyor.Şimdi iplerin kenarına doğru çekti ve Back Lariat yaptı.Wade Barret ring dışına çıkıyor.Hakem sayıyor 1-2 Cm Punk 'ta aşağıya indi ilk başta Wade bir kaç yumruk attı ama Cm Punk tekrar tuttu ve Karnını tekmeledi Wade için 8-9 Ama Cm Punk içeri attı Wade'yi Kendide girdi.Ardından Leg Trip Yaptı Cm Punk. Wade Barret gözünü açamıyor Fakat Cm Punk hala hırsını alamamış.Ancak aniden Wade sıyrılıp bir dropkick atıyor! Cm Punk yerde.Wade Köşeye tırmanıyor, Cm Punk aniden kalkıp Wade'yi içeri fırlatıyor ardından Anaconda Vise yapıyor.Şimdi köşeye tırmanıp Diving CrossBody and Pin yapıyor. 1-2-3 Ve Kazanan Cm Punk
NXT 1.Hafta Yayını Dcftoz

Promo

Christian'ı görüyoruz.Christian"Aslına bakarsan Edge bize çok ayıp etti Heath.Chris Jericho ile maç yapacaktım yıllar sonra bunu ilk kez yapacaktım.Fakat Edge bunu istemedi."Tajiri geldi şimdi.Christian'a"Bu gece o maçı iptal etmeyi çok isterdim ancak çok sayıda seyircisi var.Edge birşey istemiş Çok mu? Bunca seyirciyi kırmak olur mu sence?Christian haftaya ben yokum malesef yokum.Fakat Sen varsın ve Jericho ile bir maç ayarlayabilirsin."Christian"Ben bu gece onunla maç yapmak istiyorum 'Buzzsaw'."Tajiri "Bu gece bu mümkün olmaz ancak Senin için haftaya Özel Bir GM gönderirim.Sen de Jericho ile bir maç yapabilirsin."Christian bundan memnun olmuşa benziyor.

Christian&Heath Slater vs Carlito&Michael Tarver(No Count Out)

Kapıda Carlito ve Michael Tarver'ı görüyoruz.Carlito Elmasından birkaç parça yiyor.Sonra fırlatıyor.
NXT 1.Hafta Yayını Z4o54
Ringe girdiler.Kendilerinden Son Derece Eminler doğrusu.Ve Captain Charisma!!!Christian&Heath Slater geliyor.
NXT 1.Hafta Yayını 2q0kbwz
Evet Hepsi içeride şimdi.Maça Pro'lar başladı.Christian'a bir tokat attı Carlito.Buna Sinirlenen Christian.Carlito'yu tuttu Sleeper yapıyor.Carlito'dan iplere ulaşma çabası.Başarıyor.Christian kalkıp rakibine Big Boot atıyor.Carlito atağa geçti şimdi yumruk üstüne yumruk Irish Wip'e gönderdi.Dönerken hızlıca tekmeler atıyor.O Sırada Edge Kapıda beliriyor.Bir Göz korkutma mı acaba?Edge Spiker masasının yanına geldi.Oturdu.Bakıyor Christian'a...Şimdi Carlito tuttu bir Headlock yapıyor.Edge ringin kenarına geliyor ve Christian'a bakıp gülüyor.Ve Christian'ı adeta coşturyor.Şimdi İlerledi ve iplerde.Christian bu etkiyle yerde yatarken.Christian kalktı.Carlito Tekme atacaktı ki Christian tutuyor ve Çeviriyor.Carlito Tag vermeye gidiyor aynı anda ikisi de Tag veriyor.Michael Tarver koştu Heath Slater alttan yuvarlanarak kurtuluyor.Kalktığı gibi clothesline yapıyor rakibini düşüryor.İkisi de ayakta şu anda.Heath Slater rakibinin üzerine atladı Ve Rakibini düşürdü.
NXT 1.Hafta Yayını 2q80xgg
Mücadele ikisi de aykata devam ediyor.Heath Salter rakibine üst üste tekmeler atıyor.Gitti Christian'a Tag veriyor mu?Hayır Michael Tarver ayağından çekiyor.Rakibi yere yığıldı İkisi de tekrar aynı anda Tag veriyor.Christian vurmaya başladı Yere düştü rakibi.Ardından rakibini Irish Wip'e gönderdi.Heath Slater ipi çekiyor ve Carlito soluğu ringin altında alıyor.Christian çıktı dışarı yumruk atıyor Bu sırada iki rookie de dövüşe tutuluyor.Hakem onlarla ilgilenirken Christian sandalyeyle rakibine vuruyor.Christian rakibini içeriye gönderdi Köşeye çıktı ve üzerine atladı.Tuşa gitti 1,2 olmadı Carlito kalktı.Christian geliyor.Bir DropKick atıyor.
NXT 1.Hafta Yayını 9qgoyt
Carlito yerde hareketsiz.Christian Tag veriyor.Heath Slater tuşa gidiyor.Doğrusu Christian pişirdi Slater yiyor.1,2,3 ve Tuş oluor Carlito.Bunun üzerine Slater ve Christian tokalaşıp Kutluyor.
NXT 1.Hafta Yayını Xd8k5g

Promo

Ve Tajiri'yi Rookie'lerle beraber konuşurken görüyoruz.Ve Objektifler sürekli olarak bu anı alıyor.Edge de İçeri girdi ve Onlarla konuşuyorlar.Galiba Tajiri ve Edge arasında bir anlaşmazlık oluyor!!!Ve Green Mist geliyor.Edge bayıldı bunun karşısında Tajiri ringe çıkıyor Selamını veriyor ve Seyircilerle vedalaşıyor.

Bu gece ilk NXT'nin sonuna geldik Heyecanlı Bir gündü Doğrusu
-Ben Ceyhun
-Ben Oğuzhan

Buradan tüm wwewrestling.forumotion.com'e İyi Geceler diliyoruz.

Ve Sonraki haftadan itibaren çoğunlukla;
Host:Matt Striker
Yorumcular:Michael Cole & Josh Mathews
Ring Announcer:Savannah
Patron:Belli Değil
http://www.trabzonspor.org.tr
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 6:54

Melih Senden izin almıştım Edge'i bir haftalığına NXT'ye getirmek için...
Gece Başlangıcı:Ben
1.Maç:Ben
1.Promo:Ben
2.Maç:Ben
3.Maç:Ceyhun
2.Promo:Ceyhun
4.Maç:Ceyhun
3.Promo:Ceyhun
Kapanış:İkimiz Beraber
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 19:28

Süper Yazmışız Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 19:30

Gerçekten süper yazmışsınız. Çok güzel olmuş. Very Happy Very Happy Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 19:32

Çok güzel olmuş umarım böyle devam eder Smile
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 19:48

Teşekkürler,hiç şüpheniz olsmasın. Smile
Misafir
Misafir

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 20:10

Çok beğendim gerçekten.
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 20:11

Saol Smile
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 21:30

Çok güzel olmuş saolun.
97RandyOrton

97RandyOrton

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 7 Mart 2010 - 22:06

süper +rep verdim 2nizede niye verdim çünkü ilk yazışta mükemmel olmuş Wink
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 0:39

teşekkürler arkadaşlar saolun
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:11

<çok teşekkürler beyler Bu böyle devam eder şüpheniz olamsın
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:28

Tajiri'yi getirmemiz biraz Süpriz oldu Shane McMahon'ı tartışıtken hem de.Ama haftaya çok daha güzel olacak Yorumcuların yorumları da kesinlikle görülmeli
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:34

Bu arada resimleri nerden buldunuz.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:36

resmi Sitedeen.Niye ki?
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:37

Wwe.com dan bulduk. Print Screen alıp Paint'e aktardık.Oradan kesip düzledik sonra tinypic'e attık.Bunu bana Oğuzhan Öğretti.Ben böyle yaptım.Zordu Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:41

Aynısını bende yapıyorum. Uğraştırıyor bayaa.

Birde resimler için mi NXT'de yapılan aynı maçları seçtiniz.

Ama ilk yayın çok çok çok iyi bir yayın olmuş +rep'i hakeden bir yayın.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:42

Tinypic'e üyemisiniz.
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 1:45

Tinypic üyelik gerektirmiyor.

Ve xUndertakerx NXT De 2 hafta olduğu için seçimlerinimiz böyle idi çünki başka resim yoktu Sad
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 2:00

Zaten 2 maçta resim var 2 maçta sadece geliş resmi var
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

NXT 1.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 1.Hafta Yayını   NXT 1.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 2:02

Bende öyle yapayım artık.

NXT 1.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-