TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin

2 posters
YazarMesaj
BaD_BoY

BaD_BoY

WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin Empty
MesajKonu: WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin   WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 22:14

Rey Mysterio Vs Drew Mcintyre İNTERNATİONEL CHAMPİON MATCH No D.QRingde mysterio'yu görüyoruz. Drew Mcintyre internationel champion ringe geliyor sonrada.Ve maç başlıyor.Rey mysterio anında iplere çıkıp üstüne atladı.Bir daha ringlere çıktı Drew birden çıkıp Rey'i ringden aşağı indiriyor ve tuşu deniyor Rey iplere tutunarak kurtuluyor.Rey'i köşeye atıp üstüne koşarken Rey yüzüne tekme atıyor ringlere çıkıp atlıyor.ve Drew'i kaldırırken 619'a yatırıyor sonrada Cm punk Geliyor ve ringin dışında Rey 619 yaparken hata yaptı ve Cm punk'ın önüne düştü.Cm punk Rey'i Dövcekken Drew izin vermiyor.Ve bir bir leriyle bakışırken John morrison iplerden Drew'in üstüne atlar ve Finisher yapar Rey'de fırsattan istifade Punk'ı içeri atıp 619 yapar.Drew ve Punk yerdedirler. Rey Drew'i Tuş yapar ve Rey kemerini gene alır.Hayranları bu duruma çok seviniyor.Rey ve Morrison el sıkışırlar.Ringden ayrılırlar

Kazanan:Rey Mysterio

Reklamlardan dönüyoruz ve ringde Edge chris jericho'ya dicekleri varmış.Ona kemeri haketmeden kazandığını söylüyor.Onun bir ezik olduğunu ima ediyor.Undertaker'ı şansa bala yendiğini söylüyor ve onla maça çıkcağını ve onu mahfedeceğini söylüyor. ve Chris jericho geliyor ama ring'in dışından konuşuyor Jericho;
-Hey Hey Edge kemer benim oldu diye kuduruyorsun biliyorum.Ama ne yazıkki senin kapasiten bu kemere yetmez. Sen Undertaker'ı hiç yene bildinmi Edge Sana soruyorum?Bu kemer artık benim bunu anla Edge bunu benden alamazsın.
Edge'de diyorki;-Evet.Undertaker'ı yenemedim.Baksana bir Undertaker'ı yendin diye küçük bebekler gibi seviniyorsun.Hakkınlamı yendin Chris ? Shawnmichels sayesinde kemeri aldın!Ama senle çıkacağım maç No D.Q olursa seni öldüreceğim kaburgalarını kıracağım emin ol ailene sana herkeze yazık olacak .Şimdi ringden ayrılman için sana 1 dakika veriyorum.
Ve Chris Jericho Gülerek kemerini gösterir.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin   WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 22:28

Promo süper 10/10 bence.
BaD_BoY

BaD_BoY

MesajKonu: Geri: WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin   WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin I_icon_minitimePtsi 8 Mart 2010 - 22:49

Teşekkürler:)

WWE MAÇLARI Bakmadan Geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-