TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010

+2
hardy_cena_soldier
xUndertakerx
6 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 Empty
MesajKonu: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 0:11

SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 K4htg5

RAW'a hoşgeldiniz. Bugün RAW'da bir sürü şeyler olacak Bret Hart ve Trish Stratus gibi büyük güreşçiler burada olacak. GM'miz Bob Barker. Ringde Big Show & Sheamus'u görüyoruz. Geçen hafta olanlar ile ilgili bir promo izliyoruz.
Sonra Big Show konuşuyor: "Uzun zamandır WWE Tag Team Championship ile ilgili hiç bir maçımız olmadı bu yüzden Wrestlemania'da Triple Treat Tag Team- WWE Tag Team Championship maçı olacaktır. Buradaki rakiplerimiz daha sonra belirlenecek.
Sonra mikrafonu Sheamus alır: "Evet doğru Wrestlemania'da güzel bir maç bizi bekliyor. Geçen hafta olanlar ile ilgili konuşmak istiyorum. Geçen hafta inkimımızı bu hafta Triple H ve Cena ile bire bir maç yaparak alıcağız. Big Show, Cena ile bende Triple H ile karşılaşacağım."

Triple H müziği duyuluyor ve gelir: "Sheamus, kendini benimle eşit mi tutuyorsun ? Big Show ile karşılaşmak istiyorum. O senden çok daha tecrübeli biri.

Sheamus: "Hayır. Kesinlikle benimle karşılaşacaksın Big Show'da Cena ile karşılaşmak istiyor."

Triple H: "Sheamus, sana Cena gibi biriyle karşılaşmanı teklif ediyorum. Eğer benimle karşılaşırsan kazanma ihtimalin olmayacak. Ama Cena'yı yenebilirsin."

Sheamus: "Cena, senden daha iyi bir güçlü. Bu yüzden Big Show onunla karşılaşacak. Ama sen Elimination Chamber'ı hile ile kazanmış kişisin" der.

Ve Triple H, Sheamus'a saldırır. Triple H bir spinebuster yapar. Sheamus'a ama Big Show, Triple H'e Knockout Punch yapınca Triple H yere serilir. Sheamus ve Big Show gülerek oradan uzaklaşır.
Ve ilk maçımıza geçiyoruz.

Kofi Kingston vs Mark Henry
İlk önce Kofi Kingston ringe geliyor.

Sonra Mark Henry geliyor ama elinde bir mikrafon var bir açıklama yapıyor:"Geçen hafta seni kazandırmamın nedeni bu hafta kendime Unites States Championship için daha kolay bir rakip seçmekti. Bu maça gelmeden önce Bob Barker ile konuştum maçı Unites States Championship Title maçına çevirdi." der ve ringe gelir.

Kofi Kingston vs Mark Henry - Unites States Championship Maç
Maçımız U.S. Championship Kemer maçına çevrilir. Maça Kofi Kinsgton direk bir Crossbody ile başlıyor. Ama mark henry Worlds Strongest Slam için onu havaya kaldırıyor. Ama Kofi Kingston, kurtulup bir anda durumu DDT'ye çeviyor. Sonra tuş denemesi ama tuş olmuyor. Mark Henry, kalkıtığında bir Dropkick yapıyr Kofi Kingston. Sonra, köşeye çıkıyor ve onun üstüne tam atlayacak ama Mark Henry yuvarlanıp kurtuluyor. Ve ikisi ayağa kalktığında Mark Henry, Kofi Kingston'nun kafasını tutup Headbutt yapıyor. Ardından Kofi Kingnston'nun kalkmasını bekliyor. Kalktığında onu Irısh Whip'e gönderiyor. Ardınan geri geldiğinde bir Powerslam yapıyor Mark Henry. Sonra onu tutup kaldırıyor ve Worlds Strongest Slam yapıyor. Tuş deniyor ama Kofi Kingston, iplere(apron) tutunuyor. Mark Henry sinirleniyor. Ony yine kaldırıp yine Irısh Whip'e gönderiyor. Bu sefer Irısh Whip'ten geri gelirken kafasına bir tekme yiyor. Ardından Kofi Kingston, bir Trouble ine Paraside yapıyor. Ardından tuş deniyor. Bu sefer Mark Henry iplere(apron) tutunup kurtuluyor. İkiside yerdeyken The Miz'in müziği duyuluyor. Elinde bir sandalye var. İkisinede sandalye ile vuruyor. Sonra kemeri alıp kaçıyor. Ama Kemer halaa Kofi Kingston'da.
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 48565af8

Bob Barker ve yarışma
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 12982186
Evet Bob Barker’ın fiyat tahmin etme yarışmasındayız. Yarışmacılar 1. Yarışmacı Santino Marella. 2. Yarışmacı Kelly Kelly. 3. Yarışmacı Hornswogle. Ve 4. Yarışmacı Randy Orton.

Yarışmamız başlıyor. Üzerinde RAW resmi bulunan bir T-Shirt.

Bob Barker: Bu ne kadar ?
Yarışmacılar tahmin ediyor.
Santino Marella: Heheh bence bu kesinlikle 9999$ Dolardır.
Kelly Kelly: 100$ Dolardır herhalde.
Hornswoggle: 1$ tabikikide Very Happy Hehehe. (Santino ile dalga geçer bu arada)
Randy Orton: Benim burada ne işim var ben böyle şeyler için burada bulunmuyorum. 50 kerede yapsanız bu yarışmayı yinede gelmem.
Bob Barker: 50 dedin demek sende 50$ dolar diyorsun Orton.
Randy Orton: Hayır ben öyle bir şey demedim.
Bob Barker: Merak etme eğer kazanırsan. WM’de oynayacakların dışında ve WWE Kemeri dışında istediğin kemer için karşılaşabilirsin.
Bob Barker: Neyse yarışmamız başladı. Ve doğru tahmin 50$ dolar Orton kazanmış oldu.
Yarışmacılar gidiyor Orton dışında.
Randy Orton ringde kalıyor ve sırayla Ted Dibiase ve Cody Rhodes geliyor.

Randy Orton vs Ted Dibiase vs Cody Rhodes

Maça başladık. Orton hemen ringin dışına çıkar ve diğer ikisine dövüşmesini söyler. Cody, birkaç yumruk atar Ted'e. Ted Dibiase, Cody'i Irısh Whip'e gönderir. Ardınan Dropkick yapar. Sonra onu kaldırıp bir DDT. Cody nerdeyse bayılmış durumda. Ve Ted yetinmeyip onu kaldırır ev Dream Street yapar. Cody çok çok kötü durumda. Sonra ringe Orton gelir. Gelince bir Clothesline ile saldırır. Ardından bir daha Clothesline sonra onu Irısh Whip'e gönderir. Dropkick yapar. Sonra Headlock bağlar Orton. Biraz uzun sürer ama Ted'in çabalarıyla Ted kurtulur. Bu sırada Cody Rhodes'de kalkar. Ted Dibiase, birkaç kez yumruklar Orton'u ve ringin dışına kaçar. Orton oraya bakar sonra Cody Rhodes arkadan gelip bir Cross Rhodes yapar
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 9c61a081
ardından tuş dener ama Ted Dibiase, Cody'nin ayağından onu dışarı çeker. Sonra, Cody Rhodes'un kafasını dışardaki demirlere vurur. Sonra köşedeki küçük merdivene fırlatır. Cody Rhodes baygın duruma geçer. Ardından ringe çıkar Orton'u tuş etmek için tuş dener ama Orton kurtulur. Sonra onu kaldırır dövmek için ama bir anda Orton, durumu Backbreaker çevirip yapar. Ardınan o yerdeyken ona Running Punt Kick yapar. Ardından tuş dener ama tuş olmaz Ted. Sonra sinirlenir Orton, onu kaldırır ve bir RKO yapar. Tuş dener ve kazanır Orton.

Şimdi Orton'nun elinde mikrafon var. Açıklama yapıyor:
"Ben kararımı verdim. WWE Tag Team Championship için olucak Triple Treat maçta mücadele edicem. Ama daha takım partnerimi seçmedim. Güreşçilerin oynayış şekillerine bakarak bir tane takım arkadaşı seçicem."

Divalar Promo:
Şimdi RAW'ın divalarını görüyoruz.Bir odada konuşuyorlar.Bu sırada Maryse konuşuyor:
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 4014118SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 4009818SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 9732430SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 377130
Maryse:Geçen hafta ne yaptığımı gördünüz,değil mi?Eminim sen de görmüşsündür Melina.Seni yendim ve Divas şampiyonu olarak şu an aranızdaki en iyi diva benim

Melina:Sen o kemeri hak etseydin seni tebrik ederdim.

Gail Kim:Sen şampiyonum diye bize hava atacağına,WM'da ne yapacağını düşün.

Maryse:Şu Trish meselesi.Herkes onu bir efsane olarak görüyor.Ama o hiçbirşey değil.Onu en büyük arenada yenince Divas şampiyonu Maryse'in kim olduğunu herkes görecek derken lafını Melina bölüyor.

Melina:Yerinde olsam arkama bakardım diyor.Maryse arkasına bakıyor ve Trish'i görüyor!Evet sevgili izleyenler,Trish Stratus RAW'da.

Trish:Bir şey mi dedin,diyor ve gülüyor.

Melina:Sen ona aldırma Trish.Maryse,ben onunla karşılaştım seni rahat yener diyor.

Maryse:Görelim bakalım.

Trish:Size bir sürprizim var.Haftaya Melina ile takım olacağım ve senin takım arkadaşınla birlikte maça çıkacağım Maryse diyor!Maryse kim takım arkadaşım olmak ister diyor.Hiçkimse istemiyor.Ama maç kesin.Maryse büyük ihtimal haftaya takım olacak birilerini bulur.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz:

Triple H vs Sheamus

Maça sert bir lockup ile başlıyorlar.Triple H onun sırtına yumruklar atmaya başlıyor ama Sheamus sonrasında onu itip yere düşürüyor.Arkasından kaldırıp iplere gönderiyor ve aynı anda kendisi de koşup Triple H'e Shoulder Block yapıyor.Arkasından da klasik taunt'unu yapıyor.Ama Triple H onun beklediğinden çabuk kalkıyor ve Spinebuster'ı çakıyor.Sheamus hareketin şiddetiyle ringin dışına düşüyor.Triple H de iniyor ve onun kafasını tutup bariyerlere çarpıyor.Hakem de bu sırada sayıyor tabii ki.Triple H onun kalkmasını bekliyor ama Sheamus normal bir şekilde değil Triple H'e yumruk atarak ayağa kalkıyor.Sinirli bir şekilde Triple H'i süzüyor ama hemen ringe girmesi gerekiyor çünkü hakem sayıyor bu sırada.Sheamus Triple H'i de getirerek ringe sokuyor ve kendisi de giriyor.Ama birdenbire fikir değiştiriyor ve Triple H'e finisher'ı olan Celtic Slam'i yaptıktan sonra tekrar ringin dışına atıyor.Arkasını dönüp taunt yapıyor.Ama Triple H onu yine gafil avlıyor ve hemen kalkıp onun ayaklarının arkasından yakalayıp düşürüyor.Bu sefer de Triple H onu ringe sokuyor.Arka arkaya yumruklaşmaya başlıyorlar ama sonra ikisi de birbirine aynı anda yumruk atıyor ve iplere seriliyorlar.Ama neler oluyor,ringe maskeli bir adam geliyor ve ikisini de Clothesline ile ring dışına düşürüyor!Herkes şaşkınlık içinde.Bu maskeli adam kim ve ne istiyor?İkisine de aynı anda saldırdığı için maç Double DQ olarak sonuçlanıyor.
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 F29acc94SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 5e1b365f

Shawn Michaels – Bret Hart konuşması:

Ringde Shawn Michaels’ı görüyoruz. Geçen hafta için bir şeyler söylüyor.

Shawn Michaels: Geçen hafta Bret Hart neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum. Onunla barıştığımızı sanıyordum. Ama o çok istiyorsa onu pataklayabilirim. Ve Bret Hart müziğini duyuyoruz. Ringe geldiğinde:

Bret Hart: Bak Shawn, GM olarak buraya geldiğimde her şeyi düzeltip barışmak istiyordum. O gün iyi olabilirdim ama o gün yanlış bir şey yaptığımı anladım ve seni yenik duruma düşürmek için sana geçen hafta böyle bir şey yaptım.

Shawn Michaels: Demek, kötü biri olmaya karar verdin. Ama yanlış yapıyorsun. Geçmiş günlerimizde birbirimize yaptıklarımızı unutmadım.

Bret Hart: Geçen hafta bana bu kadar sinirlendiğine göre bugün bir maç yapabiliriz artık.

Shawn Michaels: Hayır. Ben seni burada değil Wrestlemania’da dövüceğim.

Bret Hart: Demek benle Wrestlemania’da benle karşılaşmak istiyorsun. Merak etme orada seni çok düşük biri yapacağım.

Ve Bret Hart, mikrofon ile saldırır. Ardından yumruklar birbirine saldırır. Bret, Sharpshooter dener. Shawn Michaels can çekişiyor. Bret Hart sonra onu bırakıp Wrestlemania’da görüşürüz diyerek ayrılır. Wrestlemania'daki bir maç daha belli oldu.
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 1rfb54

Ve maint-event'e geçiyoruz.

John Cena vs Big Show

Main Event'imiz başlıyor.Birkaç saniye birbirlerini yokluyorlar ve sonunda Cena yumruklar atmaya başlıyor.Ama hiçbiri Big Show'a etki etmiyor.Big Show herkese yaptığı gibi Cena'yı da boğazından tutup yakalıyor ama Cena diğerlerine benzemediğini gösteriyor karnına tekmeyi yapıştırarak.Bunun devamını da getirmek istiyor ama Big Show ona sert bir kafa atıyor ve bu kafanın şiddetiyle Cena yere düşüyor.Big Show ağırlığının avantajını kullanarak Cena'yı ayaklarıyla çiğniyor ve tuş denemesi yapıyor.1,2 ama Cena kickout yapıyor.Big Show Chokeslam için ellerini kıvırmaya başlıyor.Cena kalkıyor ama Chokeslam'e izin vermiyor ve Big Show'u köşeye gönderip dirseğiyle yüzüne vuruyor.Big Show yere düşürüyor ve Cena da onu ringin ortasına getiriyor.Evet sanıyoruz beklediğimiz hareketi,yani Five Knuckle Shuffle'ı yapacak!Elini havaya kaldırıyor ve kendini iplerden gelip You Can't See Me yapıyor Big Show'a. Ama tam yumruğu yapıştıracakken yine az önceki maskeli adam geliyor!Cena'ya dirseğiyle ve aynı anda da Big Show'a ayağıyla vuruyor.Hakem bu maçı da Double DQ olarak ilan ediyor.Acaba bu maskeli adam kim?Onun yüzünden son iki maç berbat oldu.Ama RAW bitiyor.Haftaya görüşmek ve bu adamın kim olduğunu öğrenmek dileğiyle,hoşçakalın.
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 51c8cdc3SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 Ead282ba
SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:THE GAME,xUndertakerx
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 0:51

Çok güzel..
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 1:51

Süper..!
http://michellemccool.yetkinforum.com
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 2:09

Bir şey diyeceğim bence maskeli adam WM'den önce ortaya çıkarsa Cena ile HHH'nin maçına ortak olup kemeri kazanacak.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 3:04

Maskeli adam forever
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 3:19

Maskeli adam düşüncesi yine Baybora'dan çıktı. Very Happy Very Happy
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 16:48

Harika özellikle
HBK VS Bret Hart maçının WM'de maçı olması.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 17:47

Bence SÜEPR OLUCAK BU WM MİZ.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 19:04

İlk Heyecan Zaten,İlk WM SRO Heyecanı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 19:40

Gerçeğindende iyi olucak.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimePaz 14 Mart 2010 - 19:40

NeZaman Kötü Olduki?
Evan''Air''Bourne

Evan''Air''Bourne

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 0:28

Ne zzamandır maçım yok
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 0:33

Bu haftada(bu yayından sonraki) yok ama sonraki haftaya kesin bir maçın olacak MITB Qualifier Maç için Evan Bourne'nin.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 0:35

Ben Kemeri aldım kaçtım.Bir Maç istiyorum aslında US Kemeri için hilesiz hurdasız.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 0:39

Kanka, bu hafta bu U.S. Kemeri ile ilgili hikayenin maçı yok. Ama güzel bir Promo var. Ama sonraki hafta için güzel şeyler olabilir.
WM'de U.S. Kemeri için maç yaptırmadık çünkü RAW'da bol bol maç oluyor zaten U.S. Kemer maçı.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010   SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010 I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 0:47

Ya Tüh ama o kemer için hep bi maç isteyeceğim.WM'da yoksa Raw'da kesin bi maçım olsun ki şansım olsun en azından NXT'yle de ilişkili zaten.

SRO RAW 9. Hafta Yayını 13.03.2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-