TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NXT 2. Hafta Yayını

3 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 2. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: NXT 2. Hafta Yayını   NXT 2. Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 15 Mart 2010 - 3:09

Gece Açılışı
NXT 2. Hafta Yayını 175px-WWE_NXT
NXT 2. Hafta Yayını 9kv1i1
2.NXT Yayınına Hoşgeldiniz.Seattle’dan herkese iyi akşamlar.Konuk GM’yi çağırmadan önce sözü Yorumcularımıza bırakıyoruz.
Josh: Michael bence bu gece Konuk Sunucu sayesinde gece hilenin gecesi olacak.Sen ne düşünüyorsun Michael?
Michael: Bence Josh, Bu gece Konuk GM’yi feci derecede haspallayacaklar.
Evet Söz yine bizde ve Şimdi Konuk GM’yi çağırmak üzere sözü Savannah ve Matt Striker’a bırakıyoruz
Savannah:Bayanlar ve Baylar WWE’nin Fenomeni bu gecenin konuk Sunucusu.
Striker:WWF/E’nin borsacı rolündeki adamı…
Savannah&Striker:John”Bradshaw”Layfield!!!
JBL Geliyor sayın SRO severler!Bu gece bakalım yorumcularımızın da dediği gibi JBL hileler mi yapacak yoksa dayak mı yiyecek?Hepsini göreceğiz.
Evet JBL sahaya geldi elindeki Mikrofonla ringde bir konuşma yapacak:”Burası Rookie’lerin yeri olsa bile,Daha önce dövüştüğüm birçok Profesyonel var.Ben daha önce çok maça çıktım ve Bu akşamın maçlarından birine göz atacak olursak…”Captain Charisma geliyor.Elinde Mikrofonla geldi JBL’e de Hava olsun diye bir gömlek giymiş İplere oturup bekledi.
NXT 2. Hafta Yayını Mm4fb6
“Ben neden Rookie’lerle dövüşüyorum Wade Barret da kimmiş bu maçı senden rica etsem Christian vs Chris Jericho maçına çevirir misin?”Diyor Christian JBL’in cevabı ne olacak?”Tajiri de bana aynı şeyi söyledi geçen Hafta Edge yüzünden yapamadığınız karşılaşmayı bu hafta yapacaksınız. Ancak…Hakem ben olacağım”Diyor.Christian”Bana Uyar”diyor.Ve sahadan ayrılıyor.Sözü yeniden JBL’e bırakıyoruz.
NXT 2. Hafta Yayını 35bsb6h
“Bu Gece uzun olacak hadi Gece Başlasın!!!”Diyor.İlk maçımıza geçiyoruz.

R-Truth&David Otunga vs The Miz&Daniel Bryan
Ve The Miz geçen hafta Öğrencisine vurduktan sonra.Öğrencisiyle gelmedi direk sahada ve şimdi Daniel Bryan geliyor.
NXT 2. Hafta Yayını 2h6eqdj
Sahaya gelince Miz ona bir şeyler söyleyecek.Bryan ringe geldi.Miz konuşacak şimdi.
NXT 2. Hafta Yayını 2dhti7m
”Sen bir öğrenci olmayı bile hak etmiyorsun. Benim gibi bir mükemmelin senin gibi ezik bir öğrencisi olacağı hayatta aklıma gelmezdi.”Dedi.Daniel Bryan altta kalmıyor ”Eğer bu akşam bu maçı benim sayemde kazanırsak gözüne girebilir miyim acaba?”Dedi ve The Miz ona “Son şansın anladın mı son şansın!”dedi ve “What’s Up!”
R-Truth ve David Otunga geliyor.
NXT 2. Hafta Yayını Jgqqo1
Ringe girdiler.Hakem maçı başlatıyor.Maça daniel Bryan ve R-Truth başladı.r-Truth başalr başlamaz bir tekme atıyor.Irish Wip’e gönderdi Bryan’ı.Bryan döndü ve dönerken avantaj olarak kullandı.Bir Dropkick atıyor şimdi.Tag verdi The Miz’e The Miz geldi ve R-Truth’u dövmeye başladı.R-Truth Bir yumruk attı The Miz hemen ardından bir Clothesline ile rakibini yere yığıyor.Tuşa gitti 1,2 ama daha erken R-Truth kalktı.İplere tutundu yürürken The Miz vuracaktı ki R-Truth çekildi ve The Miz omzunu köşe direğine çarptı hemen arkasından zorla Tag verdi R-Truth da aynı anda Tag verdi.İçerde Rookie’ler var.Otunga vurdu bir BackBreaker yapacaktı ki.Bryan kurtuldu bir Sidekick vurdu.Yine tekmelere çalışmaya başladı.Art Arda vurdu tekmeleri sonra Irish wip’e gönderdi ve dönerken Otungaya bir clothesline attı rakibini yere düşürdü.Köşeye çıktı ve Bir Leg Drop yaptı.The Miz’e Tag verdi beraber kaldırdılar ve aynı anda BackBreaker yaptılar.The Miz Irish Wip’e gönderdi o sırada R-Truth Sırtına vurup Tag Alıyor.O Sırada Darren Young içeri dalacaktı ki arkadan Justin Gabriel gelip, darren Young’a vurmaya başlıyor.CM Punk buna yardım gelirken de Matt Hardy ona vuruyor Ring dışında 2 ringde 1 çift olmak üzere pek çok kişi dövüşüyor ve Otunga oraya bakarken,Bryan ClothesLine ile rakibini aşağı düşürüyor R-Truth içeri girdi.Hakeme itiraz ederken Bryan onu içeri attı R-Truth ringden çıktı Tag istiyor.Ardından Otunga zorla iplere giderken Bryan yavaşça yürüyordu ki The Miz Tag aldı içeri girdi.Beraber konuşuyorlar tartışmaya başladı ve Tokat attı Bryan’a.
NXT 2. Hafta Yayını 2dujbqc
Otunga onlar tartışırken Tag verdi ve Miz’e bir Dropkick attı.
NXT 2. Hafta Yayını Nci8eb
Miz Tekrar Tag veriyordu ki.Mark Henry ve Kofi Kingston geliyor ve ikisine birden tokat atacakken Bryan R-Truth'u itiyor ve Mark Henry Bryan’a vurdu.Kingston da kimseye vuramadı.Hakem bitirdi maçı, diskalifiye oluyor Otunga ve R-Truth.
NXT 2. Hafta Yayını Nyz5v8NXT 2. Hafta Yayını 2lj030l
R-Truth üstüne hemen bir şey aldı çünkü Vücudunda bazı sıyrıklar oluştu.Bu duruma çok kızan Otunga R-Truth’u itiyor.
NXT 2. Hafta Yayını Sweff6
Wade Barret vs Justin Gabriel
Wade Barret içeri geliyor ve ringi süzüyor.
NXT 2. Hafta Yayını 5w0307
Justin Geliyor.
NXT 2. Hafta Yayını 25aitj4
Ve Maç Başladı.Wade hızlı başlıyor Justin'i tuttu HeadLock&Punch Yaptı.Justin yerdeyken Wade İplre koştu yaylandı ve dönerken Justin'in kafasını tekmeledi.Justin kalktı Clothesline'dan sıyrıldı ve Step SideKick Yaptı.Wade sersemledi.Justi hemen koştu ve DDT Yaptı.Wade doğruldu Justin'e Leg Trip yaptı.Justin tam kalkıyorken Wade Dropkick attı.
Justin kızdı kalktı tuttu Wade'yi Ve Big Slap yaptı.Wade Gülümsedi biraz bakıştılar.Ve Justin beklenmeyen bir hereketle Wade'ye Kick to Mid Section & Hurracana Yaptı.Wade Yerde.Chris Jericho Kalk ve savaş diye bağırdı.Wade hemen kalktı Ve Justin'i aşağı attı.Kendisi öbür taraftan çıktı.Hakem Wade'ye bakarken Chris Jericho Justin'e Wheel Kick yaptı.İçeri attı.Wade de girdi Justin'i tuttğu gibi Irish Whip'e yolladı gelirken Big Boot Yaptı.Justin acı içinde çekişirken Wade
Onu tuttu ve Apronlara yapıştırdı.
NXT 2. Hafta Yayını 2zio6c3
Chris Jericho Tuş et dedi.Wade Tuşa gitti:
1-2, 2 Count
Wade aniden kalktı ve Leg drop yaptı.Tekrar Tuşa gitti.
1-2, 2 count
Wade sinirlendi ve ard arda punch lar attı,Clothesline yaptı.Koştu ve kafasını apronlara vurdu yerdeyken Big Show Step yaptı.
Ardından iplere çıktı Diving Clothesline yaptı.Wade çok hızlı bir şekilde Justin'i tekmeledi vede 3 Puch Combo yaptı.Justin kendine geldi ve Wade'ye European Uppercout yaptı.
Chris Jericho tuş et dedi Wade onu dinlemedi.Ve Chris Jericho ringe girdi Justin'e Codebreaker yaptı.Ardından Walls Of Jericho yaptı.Hakem diskalifiye etti.
NXT 2. Hafta Yayını 2i1ihr8
NXT 2. Hafta Yayını 1ihb1c
Ve Justin zorla kendini toparladı.Ve Matt Hardy ile Sevindiler.
NXT 2. Hafta Yayını Xbimmu

Ve JBL Geliyor Mikrofonu eline aldı ve şöyle diyor.''Bak bana Chris,Edge haklı kendini çok iyi sanıyorsun ama değilsin.Üstüne üstelik eğitemediğin biri için bunları yapman çok saçma.''
Chris: '' Beni Çekemiyorsunuz '' diyor ve gülümsüyor.
JBL O sırada Chris'i iplerin üzerinden Sunucu sandalyelerine fırlatıyor ve Taunt yapıyor.

Chris Jericho vs Christian(Hakem JBL)
Chris Jericho öğrencisini almadan geldi ve Konuşma yapmaya başladı:
NXT 2. Hafta Yayını 11vgytl
“Christian Geçen hafta kendini geliştirdiğini ve Benimle maç yapmak istediğini ileri sürdü.Dostum söylesene Ben ECW’dakiler gibi kolay lokma mıyım?Orada kendini kimlerle geliştirdin Zack Ryder’la mı Yoshi Tatsu ile mi? Ben ECW’dakilere benzemem ben Bugünün efsane isimlerini aynı anda devirdim.Ya sen?Sen bunu yapabildin mi?Ben burada Smackdown’un güçlü isimlerini mağlup ettim.Ama Sen yapamadın Christian.İşte aramızdaki fark bu!”Dedi.Hemen arkasından Christian Cage ve Öğrencisi geliyor.ringe girdiler maç başlamadan hemen önce Yorumcularımızın yorumlarını alalım.
Josh:Bence bu maçta JBL’in eli varsa bir farklılık kesinlikle olur.Chris Jericho kesinlikle güçlü hafife alınmaması gereken bir adam.Fakat Christian da ondan aşağı kalmıyor doğrusu Zor bir maç olacak.
Michael:Bence bu maç Doğru düzgün sonuçlanmaz Chris Jericho bu maça bir farklılık katar ve maç sonuçsuz kalır.Christian artık eskisi kadar değil.Jericho ise yeniden Dirilmiş gibi dinç.
Ve Gözlerimizi maça çeviriyoruz.
Maç zili çaldı.Maç Lock-Up ile başladı.Christian attığı yumruktan sonra köşeye çekildi.Chris Jericho hızla koştu hemen ardından bir Shoulder Block yedi.Christian Bir Diving Clothesline yaptı rakibi yerde.Tuşa gitti 1 hemen kurtuldu daha erken.Jericho iplere tutunarak ayağa kalktı hızla rakibine koştu Christian fakat Jericho çekildi ve Christian Köşeye çarptı hemen ardından Big Chop ve christian’ı Walls Of Jericho için çevirecekti ki Jericho’yu ayaklarını çevirerek uzaklaştırdı.Jericho iplere tutundu Chris Jericho’ya doğru koştu Christian fakat aynı anda bir Big Boot aldı CodeBreaker deneyecekti Jericho,Ancak Christian kaçtı Kafasını iplerden çıakrdı aynı anda Jericho bir DropKick attı Christian Düştü aşağı.Jericho aşağıya indi şimdi rakibini içeri sokmadan önce CocoNut Crusher Yaptı sahaya sokacakken Christian içeriye yatarak girdi ve Jericho’ya bir dirsek attı.Jericho hemen içeri daldı fakat Christian’dan art arda yumruklar atıyor.Yumrukların etkisiyle sersemledi Jericho.Hemen Ardından Christian onu Irish Wip’e gönderdi.Dönerken bir Dropkick attı Jericho yere yığıldı.Köşeye çıktı Christian kalkmasını bekledi Jericho kalktı ve Christian Dropkick’ini ringe atmış oldu.Yerdeki Christian’a tekmeler savuran Jericho sonrasında Walls Of Jericho yapacak mı?Çeviriyor ve Yapıyor.Christian’dan iplere ulaşma çabası.Hakeme “Sor Ona”Diyor Jericho. Christian kolay pes etmiyor.Bir anda bir İman gücü gelmiş olsa gerek Christian İplere bile ulaşmaya gerek kalmadan Jericho’yu sırtından Atıyor.Jericho kaldırdı ancak aynı anda Christian karnına bir tekme attı ve Yere düşürdü hemen ardından Sleeper Hold yapıyor.Kilitler birbirini izliyor Doğrusu. Jericho iplere ulaşıyor.Sonrasında ikisi de ayağa kalkıyor.Birbirlerine dalacaklardı ki.Aman Ya Rabbi o da ne öyle.Bu Oyundaki Dante’ye benzeyen birisi ama gerçek.Kafasında savaşçı Kaskı var Suratı görünmüyor.Vücudunu ise tamamen robot şeklinde giyinmiş. Ringe Geldi ikisine de Bir clothesline yaptı.JBL bitirmedi maçı Sonrasında Jericho demirden şeye yumruk attı ancak eli acıdı.christian’da aynı şeyi tekmeyle denedi fakat aynı etkiyi de ayağında hissediyor.O kadar Kalıplı birisi değil fakat.Double ChokeSlam yapıyor.İlginç bir Durum JBL’e baktı aynı zamanda gözlerinde de Gözlük var.Onları bile göremiyoruz.JBL güldü ve Maçı bitiryor .Kendisine ise Cyber-Cop lakabını vermiş.Bunu ring Anonsör’ü Savannah’ın”Bayanlar ve Baylar Yok Edici Cyber-Cop ile tanışın” demesiyle anlıyoruz.JBL maçı bitirdi ve gülüyor.Heath Slater sahaya geldi.Cyber-Cop’a baktı ve itti onu aynı anda Cyber-Cop Heath Slater’ı kaldırdı ve Press Body Slam yaptı.Nerdeyse Tüm NXT takımı oraya geldi.R-Truth gelip Cyber-Cop’a vurmaya kalktı aynı anda BackBreaker alıyor.Etrafında şu anda CM Punk,Otunga,Darren Young,Wade Barret ve daha kimler Cyber-Cop olduğu yerde önce CM Punk’a harika bir SideKick yaptı ardından Otunga’ya vurdu.Wade Barret’e bir Suplex yaptı arkadaki Miz de Bundan nasibini aldı.Evet Cyber-Tron kadar da hızlı zaten.Önce Bryan’a bir SideKick Sonra arkasındaki William Regal’e.Skip Sheffield bir yumruk attı elinin acısı yüzünden uzaklaşı ve Bir DropKick yedi.Kısa sürede herkes Cyber-Cop’un tekmeleriyle karşılaştı ringde sadece Cyber-Cop ve JBL ayakta kaldı.JBL Cyber-Cop’un elini havaya kaldırdı ki o anda Taunt yapacakmış gibi göründü ve İplerden sekerek JBL’e Bicycle Kick yaptı.Artık ayakta sadece Cyber-Cop var.Ringden iniyor ve Alanı terk ediyor.
Josh:Ben sana hile dönecek demiştim Michael.
Michael:Bende sana JBL’i haspallayacaklar demiştim.
Yorumcularımızı da dinledik.Gecenin Son maçını da izledik böyle garip bir şeydi ve herkesin beyninde bir soru işareti var Kim bu Cyber-Cop?Acaba WWE’ye yeni biri mi katılıyor?

JBL ringe geldi ve Heath Slater vs Michael Tarver maçının bu şartlarda oynanamayacağını söylüyor.Maç İptal oldu Cyber-Cop Geceyi berbat ediyor.

Seattle'dan iyi geceler.Gece ilginç olaylarla doluydu.Nice NXT'lere daha İyi akşamlar

Presented in WWE HD
NXT 2nd Edition

En son The Game_Punk tarafından Paz 21 Mart 2010 - 17:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: NXT 2. Hafta Yayını   NXT 2. Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 15 Mart 2010 - 19:53

Son maç harika derecede uzun olmuş teşekkürler.
The Phenom

The Phenom

MesajKonu: Geri: NXT 2. Hafta Yayını   NXT 2. Hafta Yayını I_icon_minitimeSalı 16 Mart 2010 - 3:23

Süper olmuş...
http://wwetc.yetkinforum.org
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: NXT 2. Hafta Yayını   NXT 2. Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 22:34

Sağolun...
http://www.trabzonspor.org.tr

NXT 2. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-