TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını

+2
The X-Treme
WWEManiac
6 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeCuma 19 Mart 2010 - 21:52

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 200px-WWE_SmackDown_2009_logo
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını Mania26
Milwaukee’den hepinize merhabalar…Bugün SRO SD’nın 10.Hafta şerefine 2
tane konuk GM SmackDown’da!!! Biri Goldberg diğeri ise Million Dolar Man!!!!
Ve ikisi girişte gözüküyorlar,ringe geliyorlar..Million Dolar Man konuşuyor…
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 14aj80x
Hey SD hayranları!!!...Bugün mükemmel maçlar var…Özelliklede REY2J VS BoD
maçı diyor Goldberg ..Öncelikle merhaba … Dolar Man gibi bende bugün harika
maçlar olduğunu düşünüyoru…Think You Know Me!!! Edge,Goldberg’in sözünü
kesiyor!!! Sakın yanlış anlamayın konuk GM’lerimiz bu arada merhaba … Ben buraya Jericho’nun geçen hafta yaptığı
konuşmaya cevap vermek için geldim … Biliyorsunuz Taker diye biri gelip maçımı böldü…Hem de haksız yere .. Edge,WM’da göreşeceğiz deyip WM 26 logosunu gösteriyor..Jericho’ya gelince bu
adam kendini ne sanıyor..Mysterio ile takım kurup face numaraları filan yapıyor…Ama onun hesabını yakında keseceğim..Think You Know Me!!! Edge arka alanın yolunu tutuyor…

Promo

Arkada Michelle var..Mickie James ile karşılaşıyor…Michelle haftaya olacak McCool VS Mickie ( Women’s T. 1
Cont.) maçını hatırlatıyor.. Dolph Ziggler aralarına katılıyor..Mickie nereye diyor..Maça gidiyorum Drew’in
ifadesini almaya …. İyi şanslar Dolph diyor Michelle…

Drew McIntrye VS Dolph Ziggler

Drew geliyor!!!
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 2wproys
Ve şimdi Dolph Ziggler !!!
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 2iux5kj
Maç Drew’in tekmeleriyle başlıyor…Arkasından rakibini köşeye
yolluyor ve Running Kick geliyor…Droptoe Hold yapıyor arkasından,ama
Ziggler çabuk kalkıyor…Ve Eye Poke ile Drew’in dikkatini bozup NeckSnap
yapıyor..Ve Bodyscissors bağlıyor rakibine Drew kurtulmakta zorlanıyor ama
başarıyor… Dolph’tan Drew’e Knee Smash arkasından Boom Boom Legdrop!!!Dolph
Ziggler ,McIntrye’ı European Uppercut ile ring dışına atıyor…Hakem sayıyor 1.2.3.4…7.8.Drew giriyor ringe ve ani bir
Sunset Flip ile rakibini yere seriyor.. ve tuş 1 2…Dolph omzunu kaldırıyor.Ve rakibini köşeye sürükleyip Corner Crosbody yapıyor.Birdaha tuş deniyor…1-2…Ziggler yine kalkıyor…Neckbreaker deniyor ama Ziggler karşı koyuyuor
derken Drew aniden hareketi DDT Underhook’a çeviriyor!!! Tuşa gidecek… ama
S.E.S üyeleri geliyor!!! Luke,Dolph’u Punk’ta Drew’i dövüyor ve GTS!!!! CM Punk WM diyor…

Promo

WM’da bir maç daha belli oluyor;
CM Punk(c) VS Drew McIntrye VS Dolph Ziggler(İC Title)
Chris Jericho VS Ricky Steamboat
Undertaker (c) VS Edge VS Batista(WHC Title)
SD’da kesinleşen WM maçları..

Evet sıradaki maçımıza geçiyoruz izninizle Şimdi Edge Wrestlemaniadan önce bir hazırlık
yapmış olucakmı.Birazdan göreceğiz .Ve Edge geliyor .Sahaya girdi ve yavaşça
etrafa sinsi bir şekilde bakıyor.Şimdi Morrisonun girişiyle maçımız başlıyor.

Edge VS John Morrison

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını R0vb5wSmackDown SRO 10.Hafta Yayını 2qno8ps
Maç başladı Edge bir tekme ve bir yumruk attı.Şimdi Birde Clothsline ile Morrisonu yere yıktı.Yerde biraz daha tekmeliyor.Taunt yaptı.Spear için bekliyor speara koşarken Morrison zıplayıp bir flying chuck yaptı tuş denemesi 1 2 Edge son anda kalktı.Ve birde starship pain hazırlığ ama arkadan Edge kalkıp Morrisonu demirlere vurdurdu ve bir backsuplex Şimdi taunt ve spear için bekliyor koşarken morrisondan bir huurancarana Edge demire feci tosluyor
ardından bir roll-up 1 2 Nerdeyse morrison tuş ediyordu ama tabiki olmuyor.Şimdi Morrison yumruklar.Ve bir dropkick ile saha dışına atar rakibini.
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 5cki2e
Ve iplerden üstüne atlıyor bu feci oldu işte.Şimdi içerisokuyor kendide giriyor ve bir starship pain hazırlığı yaparken Edge ordan kaçıyor ve bir edge o'matic tuş denemesi 1 2 olmuyor ardından edcutionve spear
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 2d9vgi1
tuş denemesi 1 2 3 Edge kazanıyor sevinirken the million dolarr man geliyor ve Sevincini Wm ye saklamasını istiyor çünkü şimdi Break the walls Jericho girdi Edge ile bakışırken Rey arkadan bir Dropkick ile ipe asıyor ve 619 Jerichodanda Codebreaker Bu iş burda bitmez diyorlar.Ve Batista gelip Edge ' e batista bomb Işıkalr södü
açıldığında sahada herkes yerde baygın neyse diğer maçımıza geçiyoruz.

Promo
Natalya ile Slam masterı çok ssamimi şekilde yakalıyoruz Slam master onu öpüyor ama harny dynast gelip Slami dövüyorlar.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz. Goblin goblin Cryme time gelidi.Ve şimdi Shelton benjaminin şarkısıyla gold geliyor.Shelton
benjamin and goldust(Gold) vs Cryme time(Kazanan wrestlemaniada Harny dynast ile kapışır Takım kemeri için.)Oyund Jtg vs Shelton benjamin var.Maç başladı shelton kafasını yakaladı ve bir tekme ardından bir dropkick.Şimdi yerde uçarak bir yumruk attı kalkan rakibine bir clothsline.Demire çıktı ve bir Dropkick ile atladı jtg tag veriyor oyuna shad girdi girer girmex sheltna bir clothsline ardından goldusta bir yumruk ile aşağı indirdi.Şimdi özel hareketi için kaldırdı Sherltonu sheltondan inip bir rol-up 1 2 Jtg gelip kurtarıyor.Ardından goldust geldi ve Jtg yi bir clothsline
ile dışarı attı.Shadde goöldusta bir clothsline yaptı.Arkadan Sheltonda Shade yaptı.Ve shelton ringin dışındaki Cryme time üyelerinin üstüne iplerden atlıyor Şimdi shadi soktu bu arada goldustta Bir clothsline ile Jtg yi seyircilerin
arasına yolluyor.Sheltondan paydirt demeesi yaparken bir roll-up yiyor 1 2 Goldut
son anda girip kurtardı şimdi sheltondan golsusta tag geldi goldust gire gir mez bir headbuttu ve clothsline ardından bir ırısh -wipe gelen rakibine eğildi ama shaddden bir yekme bu arada jtgarttan goldustun ayağını çekti ama goldust ana mükemmel bir yumruk attı saha dışında ve şimdi içeri girdi.Bu arada
hakem jtg ye bakarken sheltondan shaade padirtt Goldust tuşa gidiyor 1 2 3 Evet
sayın seyirciler Gold wrestlemaniaya gidiyor.....

Beth Phoenix VS Mickie James

Ve Women’s Champion Beth Phoenix!!!!
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 2lvo2ah
şimdide Mickie James geliyor!!!!
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını Huhb93
Ve maçta başlıyor..Beth’ten Dropkick ve bir Modified DDT arkasından rakibini kaldırıp Facebuster yapıyor…Mickie biranda kalkıyor ve Spear!!! Tuşa gidiyor 1-2…Beth kalkıyor..Ve ardıardına Headbutt’lar Mickie’den ,şimdide
Belly to Belly Suplex!!! Arkasından Snake Eyes ve tuşa gidiyor 1-2…3 bu sefer oluyor!!! Kazanan Mickie James!!!!

Promo

Dünya Güreş Eğlencesi(WWE) hakkında bilmediğiniz ve yeni bilgileri wwewrestling.forumotion.com’te
bulabilirsiniz!!!

R-truth vs Mike knox mıtb

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 14id3px

Ve maçımız başladı.Maç başladı başlar başlamaz mikeden bir big boot ardından tuş denemesi 1 2 rakibi kalkıyor Ve whats up kalkarken bir r-trtuh exam çakıveriyor tuş denemesi 1 2 olmadı.Çünkü ipe tutunuyor Mike.Şimdi Whats updan
buzzaw kick için tautnt buzzaw kickmi geliyor evet!! ardıdan demire attıp bicyle kick ve rtruth Tuş denemesi 1 2 3 ve maçımız bitiyor.
SmackDown SRO 10.Hafta Yayını 1zxi5f

Promo
Ringte Jericho var…WM’da çok başkagöreceksiniz beni…Çünkü benim adım Chris Jericho…Ama bazı kişiler gücümün sınırlarını bilmiyor…Ve şimdi Million Dolar Man geliyor…Bugünki maçını biliyorsun … Ve sadece o
maça odaklan ne planın varsa WM 26’da yap…Think You Know Me!!! Edge geliyor…Sen banamı laf attın Chris…Evet çünkü sende Undertaker,Kane,Batista ve bütün WWE halkı gibi gerçek gücümü bilmiyorsun …
Chris,yeniden mi anlatmam gerek,aramızdaki en fark şu,ben WWE’nin en büyük şovunda WHC için maç yapacağım sen ise 1 sene önceki manasız çekişmeyi yeniden tekrarlayacaksın
hemde kimle(gülerek)Ricky Steamboat(gülerek) ve bu neden sende,tabikide senin becereksizliğin yüzünden ne MİTB’a nede WHC maçına katılamıyorsun(gülüyor)…Tamam Edge öyle olsun ama şunu bil WM’dan şampiyon
olarak ayrılacağım…Break The Walls!!!

REY2J VS BoD

Evet sevgili seyirciler bu maç aynı zamanda REY2J takımının debutu olacak..Jericho zaten ringte…Şimdi Rey M. geliyor!!!! Ve Brothers Of Destruction!!! Bu mükemmel maçı sakın kaçırmayın!!!
Bu arada Jericho her ne kadar face gibi gözüksede hala yuhalanıyor…Maça Rey ve
Undertaker başlıyor…Rey biraz ürktü!!! Ama şimdi yüzüne ani bir tekme ve
Running Bulldog Rey’den , şimdi iplerden sekip Springboard yapıyor ve rakibi
Taker’a köşeden High Knee !!! ve tuş 1..Undertaker kötü başladığı maçta tuştan kurtuldu … Chris alıyor şimdi tagı ve Baseball Slide Y2J’den , Undertaker perişan
oldu…Derken Deadman’den Headscissors!!! Ve Kane’e tag veriyor.Kane girer
girmez Double Arm DDT yapıyor!!Arkasından Powerbomb!! Rakibini kaldırıken Jericho’dan Jaw Breaker!! Ve Clothesline ..ama hayır olmuyor..Kane,Jericho’ya Low Dropkick vuruyor..arkasından Sidewalk
Slam!!Jericho yerde…Kane köşeye çıktı Flying Clothesline için Jericho’nun kalkmasını bekliyor..ama Rey hakem görmeden Kane’e Chono Kick yapıyor!!! Jericho tuşa gidiyor 1-2…Kane her şeye rağmen tuş
olmuyor..!!!Jericho,Rey Mysterio’ya tag verdi … Rey’den yerdeki Kane’e Moonsault!! Ve tuş
1-2..Kane yine kalkyor ve Rey’e Elbow Drop’lar …Undertaker tag aldı ..Girer girmez Clothesline’lar arkasından harika bir Northern Light Suplex!!! Bu arada Edge spiker masasından kalkıyor. Ve Jericho’ya
sandalyeyi geçiriyor!!!Undertaker’da Rey’i tuş yapmaya gidiyor..ve
tuşu engelleyecek kimse yok 1-2..Rey kalkıyor!!!Rey kalkıyor.. Ve ani bir 619 pozisyonu ve 619!!!arkasından Kane’de Splash !!! tuşa gidiyor 1-2-3
REY2J bütün zorluklara rağmen debutunu kazanıyor!!haftaya görüşmek
üzere..Hoşçakalın…
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeCuma 19 Mart 2010 - 22:05

Yine fazla anlaşılmayan bir yayın R-Truth maçının başlığını göremedim...Ama önceki haftalara göre çok harika olmuş.Süper bir yayın.Bu haftanın en iyisi olmaya aday...
http://www.trabzonspor.org.tr
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeCuma 19 Mart 2010 - 22:14

x)Güzel Ama Dolphtan Kıskanıorum Michelle'i :'( Crying or Very sad Sad
http://michellemccool.yetkinforum.com
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeCuma 19 Mart 2010 - 23:48

bence çok güzel olmuş ve BoD takımını yendik arkadaşlar sroda chris jericho kimdi?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 0:40

Charismatic Enigma'ydı beğendiğinize sevindim.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 0:51

Şovun Bana Göre Artıları:

+Konuk GM'ler iyi seçilmiş doğrusu
+ Smackdown'da feudlar çok iyi işleniyor yine öyle olmuş.
+Edge ile Jericho arasında geçenler çok iyi işlenmiş.
+Batista'nın Edge saldırması, Taker'ın ışıkları södürmesi thriple threat maçı feudu için iyi olmuş.
+İC Title feuduna önem verilmesi hoşuma gitti
+John Morrison Edge ile yani bir main eventerla maça çıkmış, buda gereçkte beklediğim ama olmayan bir olaydı, SRO'da oldu

Şovun Bana Göre Ekslileri:

-Edge vs JoMo maçından sonraki kontralarda resim kullanılmamış, main event maçıda aynı şekilde entrancelerla ilgili resim yok, aynı zamanda maç içindede resim yoktu.
-Edge önce şovun başında çıkmış, şovun ortalarında bir maçı var JoMo ile, sonrası kontralar birde Jericho ile promosu var bide main eventte gözükmüş.
-R-Truth vs Knox maçı çok kısa olmuş

Benim düşüncelerim bunlar.Bana göre şovun eksileri ve artılarıda bunlar...Ama şovun en önemli özelliği heyecan var her hafta, özellikle Edge vs Jericho ve Edge vs Batista vs Taker hikayelerini beğeniyorum
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 0:55

+'lar için saol.-'ler içinde diyeceklerim;
Resim eklemeye fazla zamanım yoktu
Jericho'nun çok gözükmesi yine Feud'un güzel devam etmesi için.
Maçı Melih yazmıştı.Knox VS R-Truth maçını.

Beğendiğin Feud'lar'ın(İC ve Whc)'nin kurguları bana ait.
Taker'ın ışıkları söndürmesi Melih'e ait.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 0:59

Deadman_NeverGiveUp demiş ki:
+'lar için saol.-'ler içinde diyeceklerim;
Resim eklemeye fazla zamanım yoktu
Jericho'nun çok gözükmesi yine Feud'un güzel devam etmesi için.
Maçı Melih yazmıştı.Knox VS R-Truth maçını.

Beğendiğin Feud'lar'ın(İC ve Whc)'nin kurguları bana ait.
Taker'ın ışıkları söndürmesi Melih'e ait.

Sende eksileri anlayışla karşıladığın için sağol Very Happy Resim ekleyememekte insanlık halidir tabi olur vaktin yoktur, resimli daha güzel olurdu ama geneli güzeldi.Bide maçlar en az 9 satır olacaktı diye okumuştum aklımda kalmış o yüzden şaşırdım biraz.
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 3:00

Ya Ben ömrüm boyunca R-Truth'un hiç Buzzsaw Kick attğtnı görmedim.Bir Tajidiri birde ara sıra JoMo yaprdı.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 3:09

CmPunk_Ceyhun demiş ki:
Ya Ben ömrüm boyunca R-Truth'un hiç Buzzsaw Kick attğtnı görmedim.Bir Tajidiri birde ara sıra JoMo yaprdı.

"Deadman’den Headscissors!" var birde herhalde karışıklık oldu orada maçta Rey'de vardıya.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 18:00

Doğancan demek istediğini tekrar söylesene...Ceyhun dedi de ona mı dedin anlamadım.
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 10.Hafta Yayını   SmackDown SRO 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 18:07

Evet birkaç hata olmuş özür dileriz..

SmackDown SRO 10.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-