TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO RAW 10.Hafta Yayını

+2
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Heart Break Legend
6 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

SRO RAW 10.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 22:49

SRO RAW 10.Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO RAW 10.Hafta Yayını K4htg5

Sevgili seyirciler SRO RAW'a hoşgeldiniz!Road To SRO WrestleMania tam gaz devam ederken bugün muhteşem maçlarımız olacak.Ama şimdi ringte WWE Şampiyonu Triple H'i görüyoruz.

Triple H:Hepinizin bildiği gibi,ben bir gruba bağlı olmadığım sürece genelde yalnız çalışmayı severim.Ama son haftalarda ya Cena ile takım oluyoruz ya da ayrı ayrı takımlar olarak dövüşüyoruz.Ama ben hala Cena'dan hıncımı ala...fakat Cena geliyor!

Cena:Triple H,ben de her hafta senin yüzünü görmekten memnun değilim.Ama ne olursa olsun WM'ya gidene kadar her hafta senin canına okuyacağım.

Triple H:Yerinde olsam WM'da maça çıkmazdım Cena.Ama çıksan daha iyi olur,böylece gerçek şampiyonun kim olduğunu kanıtlamış olurum diyerek gülüyor.Gülmesi konuk GM Stone Cold tarafından bölünüyor,evet SCSA burada!

Stone Cold:İkiniz de kesin şunu.Ben buraya sizin konuşmanızı değil kavganızı duymaya geldim.Bu arada eskiden bir ara takım arkadaşı olan Triple H'e sarılıyor ve Cena'ya kötüce bakıyor.Triple H,dostum eminim takım arkadaşının kim olduğunu merak ediyorsundur.

Triple H:Aslında çok merak etmiyorum.

Stone Cold:Ama etsen iyi olur dostum çünkü takım arkadaşın benim!Triple H çok seviniyor ve Stone Cold ile el sıkışıyorlar.

Cena:Genelde efsanelere saygılıyımdır ama bu daha ne kadar sürecek ve takım arkadaşım ne zaman gelecek?

Stone Cold:Takım arkadaşın mı?İşte burda diyor ve Bret Hart'ın müziği duyuluyor!Maç kesinleşti sevgili izleyenler Stone Cold & WWE Champion Triple H vs Bret Hart & John Cenaİlk maçımız başlıyor.

MVP vs Jack Swagger - MITB Qualifying Maç

Maça Lock-Up ile başladık.Jack Swagger, bir anda bırakıp Luck-Up'ı MVP'yi Irısh Whip'e gönderiyor. Ama MVP'den bir Shoulder Block geliyor. Sonra, MVP onu kaldırıp Swagger'ın kafasına vuruyor. Ama bir anda Jack Swagger'dan bir Roll-Up geliyor. Ama MVP tuş olmuyor. Sonra, Jack Swagger, MVP'yi köşeye gönderiyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I673706_mvpjackkkks
Sonra MVP'yi köşeye çıkartıp kendiside çıkıyor. Ardından bir Suplex yapıyor. Tuş deniyor Jack Swagger ama MVP iplere(apron) tutunuyor. Sonra, Jack Swagger sinirleniyor bir Corner Slingshot Splash yapıyor. Tuş deniyor Jack Swagger tuş ama yine olmuyor. Bu sefer MVP'den ilginç bir şekilde Roll-Up geliyor. Ama Jack Swagger tuş olmuyor. MVP bu sefer Jack Swagger'ı köşeye yolluyor sonra bir Drive-By Kick yapıyor. Ardından bir Flapjack yapıyor MVP. Sonra tuş deniyor ama Jack Swagger yine tuş olmuyor. Jack Swagger'ı ayağa kaldırıyor ama Jack Swagger, MVP'nin karnına yumruk atıyor. Sonra arkasına geçiyor ve Belly to Suplex yapıyor. Sonra, MVP'i kaldırıyor. Irısh Whip'e gönderiyor ama MVP Irısh Whip'ten dönerken bir Big Boot yapıyor. Sonra gülüyor Ballin Elbow zamanı.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I673791_mvpballinelbowwww
MVP, Ballin Elbow'u yapıyor. Sonra yine tuş deniyor ama Jack Swagger bu sefer iplere tutunuyor. MVP, sinirleniyor biraz. Sonra, Jack Swagger'ın kafasına tekmeler atıyor. MVP, Jack Swagger'ı Irısh Whip'e gönderiyor. Ama Irısh Whip'ten dönerken Jack Swagger, Running Knee Lift yapıyor Jack Swagger. Birkez daha tuş deniyor Jack Swagger. Ama MVP yine tuş olmuyor. Jack Swagger, MVP'i ayağa kaldırıyor ama MVP, Jack Swagger'ın karnına yumruk atıyor. Sonra Playmaker için harekete geçiyor. Playmaker'ı yapacakken Jack Swagger kurtuluyor ve MVP'nin karnına bir tekma atıyor ardından Gutwrench Powerbomb yapıyor Jack Swagger.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I673818_gutswrenchpoewrbomb
Sonra tuşa gidiyor. Ve kazanıyor Jack Swagger MITB'ye katılacak kişilerden biri oluyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I673842_pinvpSRO RAW 10.Hafta Yayını I673843_jackwin

Promo

SRO RAW 10.Hafta Yayını 024

Randy Orton ringde ve konuşuyor.

Randy Orton: Herkes kimin benim takım arkadaşım olacağını merak ediyordur. Çok mutluyum şuan. (Uzun uzun konuşur WM’de güzel bir maçta olacağı ile ilgili). Ve en sonunda takım arkadaşımı açıklıyorum. Benim takım arkadaşım … . derken Showmus’un(Big Show & Sheamus)müziği duyulur.

Sheamus: Demek bize karşı olacak kişilerden birisi sensin. Ama olsun senide pataklarız.

Big Show: Sen, kemer seçimi olarak yanlış kemeri seçtin Orton. Çünkü hiç şansın yok.

Randy Orton: Bir durun. Takım arkadaşımı açıklayım.

Sheamus: Açıklasan ne fark edecek sonuçta bizi yenemeyeceksiniz.

Big Show: Geçen hafta bir Maskeli Adam yüzünden moralimiz kötü ama hiç fark etmez yinede yeneceğiz sizi.

Randy Orton: İşte benim takım partnerimi az önce söyledin WM’de Triple Treat Tag Team Kemer maçında benim takım arkadaşım olacak kişi MASKELİ ADAM. Yani geçen hafta sizi pataklayan kişi.

Big Show: Yanlış bir seçim yaptın. Onu seçmen senin için daha kötü çünkü o adama biz sinirliyiz. Geçen haftanın inkimanın almak istiyorduk. Onu seçtin ve Wrestlamania’da onu dövüceğimiz kadar senide dövüceğiz.

Sheamus: Dur Big Show bence güzel bir seçim yaptı ama belki onu seçmeseydi onunla Wrestlemania'da karşılaşamazdık.

Bir anda Stone Cold Steve Austin'nin müziği duyulur.

Stone Cold: Burada, Big Show ve Randy Orton'u eski oldukları için tanıyorum. Ama şu kim Sheamus mu adı o kim ?

Sheamus: Sen neden geldin buraya. Senin devrin bitti artık burada. Artık buranın en güçlüsü ben ve Big Show. Sen neden bulaşıyorsun bize.

Big Show: Steve Austin, onu aldırma galiba seni tanımıyor. Onun yerine özür dilerim ve bugünkü main-event'te başarılar diliyorum sana.

Sheamus: Sen ne diyorsun Big Show. O eskide kalan biri yani eski atık gibi biri.

Stone Cold dayanamıyor ve Sheamus'a bir Stunner yapıyor ardından konuşuyor.

Stone Cold: Randy, bunu(Sheamus'u) bu akşam sen döveceksin. Big Show, sana gelince sende o gizemli olan Maskeli Adam ile karşılaşacaksın der ve oradan ayrılır.

Carlito vs Zack Ryder - MITB Qualifying Maç

Maça başladık. Lock-Up ile başlanıyor. Sonra, Carlito, Zack'i tutup köşeye atıyor. Sonra, üstüne çıkıp kafasına yumruklar atmaya başlıyor. Ama sonra, Zack Ryder onu itiyor. Sonra köşeye çıkıyor. Carlito'nun kalkmasını bekliyor. Ardından bir Missile Dropkick geliyor. Sonra, Zack Ryder yine köşeye gönderiyor Carlito'yu. Yine bir dropkick yapıyor. Carlito, köşede oturmuş vaziyette. Sonra Zack Ryder'dan bir Running Face Wash geliyor. Tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Zack Ryder, Carlito'yu kaldırıyor ama Carlito, Zack Ryder'ın karnına bir yumruk atıyor. Sonra Irısh Whip'e gönderiyor ama ardınan Clothesline ile saldırınca Zack Ryder ringin dışına çıkıyor. Zack Ryder ayağa kalktığında Slingshot CrossBody yapıyor. Zack Ryder bu saldırıdan sonra çok kötü durumda. Carlito, Zack Ryder'ı köşenin yanındaki küçük merdivenlere çarptırıyor. Sonra Zack Ryder'ı ringin içine çıkarıyor. Zack Ryder yerde yatarken bir Moonsault deniyor Carlito ama Zack Ryder yuvarlanarak kurtuluyor. Sonra Zack Ryder kalkıp Carlito'yu Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra Flapjack yapıyor. Tuş denemesi ama Carlito yine tuş olmuyor. Sonra Carlito'yu kaldırıyor İnverted Suplex yapıyor yine tuş deniyor ama yine Carlito tuş olmuyor. Carlito bir anda Roll-Up yapıyor ama Zack Ryder kurtuluyor. Sonra ikisi ayaktayken bir anda Carlito, Hurricane yapıyor. Tuş olmuyor. Sonra, Carlito sinirleniyor, bir Backstabber yapıyor. Tuş yapmadan önce ama Rose Mendes bağırıyor, Carlito o bağırmasın diye onu kandırıyor sözleriyle ve Rose Mendes, Carlito'ya ilgi duyuyor. Bu sırada Zack Ryder, gizlice bir Roll-Up yapıyor. Ama, Rose Mendes, hakemi oyalıyor. Sonra, Carlito kurtulduğunda, Zack Ryder, Carlito'yu bırakıp Rose Mendes'e bakıyor. Ama bu sırada Carlito bir Roll-Up yapıyor ama Zack Ryder kurtulamıyor. Rose Mendes seviniyor. Carlito MITB'de güreşecek kişilerden biri oluyor. Ve Carlito ve Rose Mendes sevinirken, Zack Ryder üzülürken sıradaki maçımıza geçiyoruz.
SRO RAW 10.Hafta Yayını Stars_018_Photo_060

Promo

Maçtan önce divalar soyunma odasında Divas şampiyonu Maryse'i görüyoruz.

Maryse:(Telaşlı bir şekilde)Hepinize son kez soruyorum.Benimle takım olmak isteyen yok mu!

Hiçkimse istemiyor ve çeşitli bahanelerle oradan ayrılıyorlar.Ama Alicia Fox orada kalıyor.

Alicia:Aslında ben senin takım arkadaşın olurum Maryse.Ama bir şartım var.

Maryse:Neymiş o?

Alicia:WrestleMania'dan sonra benimle Divas kemeri için maç yapacaksın.

Maryse:Mümkün değil diyor ve kalkıyor.

Alicia:Sen bilirsin,Trish bütün gece seninle alay eder artık.

Maryse iyice sinirleniyor ve kabul ediyor.Maç kesin Trish Stratus & Melina vs Maryse & Alicia Fox

Maskeli Adam vs Big Show

Maça başlıyorlar.Maskeli Adam onu lockup ile almaya çalışıyor ama başaramıyor.Big Show onu ring kenarına itiyor ve orada tokatlamaya başlıyor.Ama Maskeli Adam ipleri tuttuğu için sonradan bırakmak zorunda kalıyor.Big Show erken bir Chokeslam için elini havaya kaldırıyor ama Maskeli Adam ona öyle bir kafa atıyor ki o bile kendinden geçiyor.Ardından Big Show'a yumruklar sallıyor ve ardından kendini iplere atıp Big Show'un üstüne düşüyor.Sonra da yere eğiliyor ve kafasını yakalayıp Big Show'a Camel Clutch yapmaya başlıyor.Bu Big Show'un kendi hareketi,ama yine de başka yapanlar var.Big Show bu hareketi iyi bildiği için fazla zorlanmadan submission'dan kurtulmayı başarıyor.Maskeli Adam onun kalktığını görünce ring dışına kaçıyor ve Big Show da buraya gel diye bağırmaya başlıyor.Bu sırada rampada Orton görünüyor ve orada öylece duruyor.Hakem ona bakarken Maskeli Adam sandalye ile Big Show'un kafasına vuruyor.Hakem tabii ki bunu görmedi.Orton işini hallettirdiği için gidiyor ve maç tüm hızıyla devam ediyor.Ama aynı şey Big Show için söylenemez.Maskeli Adam durumdan istifa ederek tuşa gidiyor ama başarısız oluyor.Ayrıca hiç ummadığı bir anda Big Show olduğu yerden onun boğazını yakalıyor ve kalkıp Chokeslam'i yapıştırıyor.Herkes Maskeli Adam'ın işinin bittiğini düşünüyor.Big Show yumruğunu kaldırıyor sanıyoruz Knokout Punch yapacak.Ama çok gaarip bir şey oluyor,maskeli adam birdenbire yerinden fırlıyor ve Big Show'a onun hareketi olan Knockout Punch'ı yapıyor.Hem de Big Show tam da bu hareket için hazırlanıyorken.1,2,3 ve tuş oluyor kazanan şaşırtıcı bir şekilde Maskeli Adam.Bu adam her kimse az önce Big Show'u yendi.Ayrıca Big Show hiç onun maskesini çıkartmaya çalışmadı.
SRO RAW 10.Hafta Yayını Maskedman

Promo

The Miz ringde ve elinde mikrofon var: Geçen hafta olanların sebebini merak ediyordur herkes. Çünkü bu elimdeki kemer gerçek sahibinde olması gerekiyor. Kofi Kingston yada Mark Henry gibi iki zenci kişilerde değil.

Mark Henry geliyor.

Mark Henry: Burada ırk ayrımcılığı yapma. Burada herkes senin nasıl biri olduğunu biliyor. Burada(WWE’de) zamanında çok güçlü zencilerde vardı çok iyi beyazlarda. Ama sen buradaki beyazların en kötüsüsün.

The Miz: Burada ırk konuşması yapmayacağım. Burada o eski beyazlılar gibi bende en güçlü beyaz insan olacağım.

Ve Kofi Kingston’un müziği duyuluyor.

Kofi Kingston: Burada ne konuştuğunuz beni ilgilendirmiyor. Beni, The Miz o elindeki benim kemerim ilgilendiriyor. Sana gelince Mark Henry seninde ne kadar adi biri olduğun geçen hafta görüldü.

Mark Henry: Sen neden bahsediyorsun o kemer benimde hakkım o yüzden böyle bir şey söyledim.

The Miz: Siz niye tartışıyorsunuz. Neden NXT’de iki kişi olup bana saldırdınız.

Kofi Kingston: Ben orada tek başıma gelecektim ama Mark Henry ile koridorda karşılaştık ve olayların çok büyümemesi için birbirimize saldırmadık ama burada saldırabiliriz.

Mark Henry: Burada boş konuşmayın ver onu The Miz bana. ‘der ve.

Merk Henry, The Miz’den kemeri almaya çalışır.

Stone Cold gelir: Hey Hey Hey Hey, siz bu konu ile ilgili burada boş konuşmayın. Haftaya Unites States Championship Triple Treat maç olacak üçünüz arasında.

Mark Henry: Hayır, kemer maçı yapmadan direk bana vermen lazım Steve Austin.

Stone Cold Steve Austin biraz sinirlenir ve ringde sadece Mark Henry’e bir stunner yapar ve oradan ayrılır.

Randy Orton vs Sheamus

Maça başladık. Maç lock-up ile başlanıyor. Sonra, Orton onuköşeye itiyor ve orada yumruklamaya başlıyor. Sonra Sheamus onu itip vuruyor. Ardından Orton'un koluna bir submission yapıyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I639195_shemmSRO RAW 10.Hafta Yayını I639196_shahmus
Sheamus sonra bırakıyor Orton'u ama bu sefer Irısh Whip'e gönderiyor. Ardından bir Powerslam yapıyor tuş deniyor. Orton tuş olmuyor. Sonra, kaldırıyor bir suplex yapıyor. Ardından, birkaç tekme atıyor Sheamus. Sonra onu kaldırıyor, ama Orton, Sheamus'un karnına bir yumruk atıyor. Ardından Orton, dövmeye başlıyor. Orton, Irısh Whip'e gönderiyor Sheamus'u ardından bir Dropkick yapıyor Orton. Sonra Sheamus'un kalkmasını bekliyor ve bir Backbreaker yapıyor tuş deniyor Sheamus, tuş olmuyor. Sonra, Orton RKO için taunt'unu yapıyor. Sonra Sheamus, ayağa kalktığında RKO deneyecek ama Sheamus onu itiyor. Sonra, güzel bir Bicycle Kick yapıyor Sheamus. Tuş deniyor olmuyor. Bu sefer kafasına tekmeler atıyor. Sonra, Orton ayağa kalktığında Irısh Curse(Side slam backbreaker) yapıyor tuş deniyor ama bu sefer Orton iplere tutunuyor. Yine Bicycle Kick için hazırlanıyor ama Orton kurtuluyor ve ayaktalarken Orton, Clothesline ile onu ringin dışına gönderiyor. Sonra, Sheamus ringe girecekken Orton onun kafasını tutuyor ve Rope Hung DDT yapıyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I639438_ortddttt
Sonra, hiç yetinmeyip birde Running Punt yapıyor. Ama tuş etmek istemiyor. Bir anda Big Show'un müziği duyuluyor. O geliyor ama ringin yanındayken bir anda Maskeli adam geliyor. Ve Big Show'u oyalıyor. Bu sırada Orton gülüyor biraz sonra Sheamus'un kalkmasını bekliyor ve RKO ile işi bitirip tuş ediyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını I639505_rkkokkokokokoSRO RAW 10.Hafta Yayını 5pjvr8
Randy Orton kazanıyor. Sonra Big Show geliyor ringe arkadaşını kurtarmak Maskeli adam'da geliyor ve Orton ve Maskeli adam birlikte Big Show'u dövüyorlar ama en sonunda güzel bir Double RKO ile seyircileri sevinmesine yol açıyorlar. Güzel bir şekilde sıradaki maça geçiyoruz.

Promo

SRO WrestleMania ile ilgili bir promo görüyoruz.Büyük heyecana hazır olun sevgili izleyenler,SRO WrestleMania!Bu büyük PPV hakkında daha fazla bilgi için wwewrestling.forumotion.com

Trish Stratus & Melina vs Maryse & Alicia Fox

Maça Trish ve Alicia başlıyor.Saçlarından tutarak lockup yapıyorlar.Trish şaşırtıcı bir güçle onu Suplex ile arkasına atıyor ve hemen tuşa gidiyor.1,2 ama Alicia kickout yapıyor.Trish seyircilere taunt yapıyor ve dizini Alicia'nın suratına çarpıyor.Sonra kaldırıyor ve DDT için kolunun altına alıyor ama Alicia onun karnına birkaç yumruk atarak kurtuluyor ama bununla da yetinmeyip Trish'e sağlam bir tokat atıyor.Maryse'e tag verme zamanı geldi diye düşünerek Maryse'in yanına gidiyor ama Maryse garip bir şekilde aşağı inip onun tag vermesini bekliyor.Ama bunlar olurken Trish Melina'ya çoktan tag verdi bile.Melina arkası dönük olan Alicia'yı roll-up ile tuş etmek istiyor ama Alicia bacaklarını kaldırıp onun kafasına tekme atarak izin vermiyor.Sonra da finisher'ı olan Axe Kick'i yapmak istiyor ve başarıyor da.Tuşa gitsem mi diye düşünüyor ve sonradan vazgeçiyor.Rasgele tekmelerle yerdeki Melina'ya vurmaya başlıyor ama bu da bir yere kadar sürüyor.Çünkü Melina onu ayağından yakalıyor ve yanına düşürüyor.Ardından tuş deniyor ama yine başaramıyor.Yorgun olduğunu hissedip Trish'e tag veriyor.Melina gerçekten çok yorgun.Trish finisher'ı olan Chick Kick için hazırlanıyor ve onun üzerine yürüyor.Ama Alicia onu Melina'nın olduğu yere itiyor ve ikisi de ring dışına düşüyor.Ayrıca hakem bunu tag sayıyor.Melina'yı tekrar ringe getiriyor ve bir kere daha Axe Kick yaparak tuşa gidiyor.1,2 ama Maryse sırtına vurarak tag alıyor ve roll-up yaparak Melina'yı kendisi tuş ediyor.Maçı Alicia&Maryse kazandı ama şu anda ringdeki herkes Maryse'e kızgın.Maryse hepsine gülüyor ve WM'yı göstererek gidiyor.Tam gaz devam ediyoruz.

Main Event:Stone Cold & Triple H vs Bret Hart & John Cena

Bir takım maçı daha ama bu Main-Event.Maçımız Triple H ve Bret Hart ile başlıyor.Bret Hart uzun yıllardır ilk maçına çıkıyor.Ama Triple H bu yüzden ona hiç yumuşak davranmıyor tabii ki.Sert bir lockup ile alıyor ve yere düşürüp Headlock ile kafasını bağlıyor.Bret kurtulmaya çalışıyor ve çok uğraşarak iplere tutunuyor.Bu yüzden de Triple H bırakmak zorunda kalıyor.Şimdi de Bret'i saçlarından tutup ard arda yumruklar atmaya başlıyor ve en sonunda onu iplere dayıyor.Hakem onları uyarıp hemen ayırıyor.Triple H klasik taunt'unu yani kas germeyi yapıp Bret'in karnına tekme atıyor.Ve altına alıyor evet Pedigree!Triple H kendinden çok emin bir şekilde artık tuş olur diyerek tuşa gidiyor ama Bret bunlara rağmen kolay pes etmiyor.Triple H finisherını tekrarlamak istiyor ama beceremiyor çünkü Bret DDT ile onu deviriyor.Ve ardından yoksa,yoksa..Evet,Sharpshooter!!!12 yıl sonra Bret'in ilk Sharpshooter'ı.Triple H ona o kadar vurmasına rağmen gerçekten çok zorlanıyor.Stone Cold ringi tekmeliyor ve hadi tag ver diyor.Triple H sürünerek tag vermeye çalışıyor ama o kadar acı çekiyor ki sonunda dayanamayıp pes ediyor.Kralların kralı sadece bir Sharpshooter ile pes etti.Ama yanlış anlamayın,bu belki de SRO'daki en iyi finisher'lardan biri.Bret ve Cena çok sevinçli.Stone Cold ise tag vermediği için Triple H'e çok kızgın.Ona bağırıyor ve Triple H de çaresizce dinliyor.Ama Stone Cold bununla kalmıyor,Bret ringten inerken ona arkadan vuruyor ve çok kötü bir şekilde dövmeye başlıyor.Resmen izlenemeyecek görüntüler sevgili izleyenler,Bret can çekişiyor.Hatta SCSA biraz da Bret'in kendi hareketi olan Sharpshooter'ı yapıp sonradan bırakıyor.
SRO RAW 10.Hafta Yayını Stone_cold_vs_bret_hart_sgr-k_feature
Stone Cold WM'da birçok kez karşılaştığı rakibini umursamazca dövüyor.Ring altından sandalye alıp kafasında kırıyor.Bu da yetmezmiş gibi HBK geliyor!Onun sandalyesi elinde hazır.O da Bret'e çok kötü bir şekilde sandalye ile vuruyor.Bu arada Triple H ile Cena ne yapıyor diye soracak olursanız onlar da ring dışında kavga ediyorlar.Ring resmen cehenneme döndü sevgili izleyenler.Ve iki kavga da bitiyor.Bret ve Cena yerde.Triple H Cena'yı da ringdeki Bret'in yanına getiriyor ve HBK,Stone Cold,Triple H bunu kutluyorlar.SCSA mikrofonu alıyor ve şöyle diyor:

''Bret bunlar iyi anların,çünkü WM'da HBK ile yapacağın maçta hakem ben olacağım diyor!!Ardından seyircilere Give Me A Hell Yeah diyor ama hiçkimse tekrarlamıyor.SCSA gerçekten bu gece kötü davranıyor.3'ü de WM'yı gösteriyor ve RAW bitiyor.Haftaya böyle sahneler yaşamamak dileğiyle,hoşçakalın...
SRO RAW 10.Hafta Yayını 20sucue

SRO RAW 10.Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,King Of Kings

En son King Of Kings tarafından Paz 21 Mart 2010 - 0:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 20 Mart 2010 - 22:57

İlk başta SCSA'nın kötü davranması hoşuma gitmedi ama SCSA'nın ilerleyen haftalarda gözükmeside güzel olacak, inşallah ilerleyen haftalarda face olur yeniden
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 21 Mart 2010 - 0:01

Görünüm olarak güzeldi ama fazla hareketli bir şov değildi yinede %80 diyorum.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 21 Mart 2010 - 6:43

Promo'yu sevdim hilesiz bir maç olması da iyi oldu.Yayın her hafta olduğu gibi süper.
http://www.trabzonspor.org.tr
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 21 Mart 2010 - 7:17

Tek Kötü Dediğim O Resimde Özel Hakem Yerine Guest Refree Yazsaydınız..!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 21 Mart 2010 - 18:35

Kanka ne fark eder Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 21 Mart 2010 - 18:41

xD WWE Yerine Dünya Güreş Eğlencesi Yani DGE Mi Yazıyoruz?Birde Röportaja Devam Kanka Gel Msn'E
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeSalı 23 Mart 2010 - 2:10

Arkadaslar Guzel ama bir istegim oolacak şu videoları youtubeden eklemeseniz olmazmı
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 10.Hafta Yayını   SRO RAW 10.Hafta Yayını I_icon_minitimeSalı 23 Mart 2010 - 2:11

Youtube'dan Başka DailyMotion Var Ordada Bu Kadar Aktif Video Paylaşımı Olmadığı İçin Bazen 2008'Den Bile Çıkıyor..!

SRO RAW 10.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-