TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)

+4
xUndertakerx
hardy_cena_soldier
Mysterio_Maniac
WWEManiac
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 27 Mart 2010 - 18:00

gerçekden çok güzel olur ilk meydan okuyacağım kişi melih(edge) intikam alıcam 2-deadman(botan) olucak
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 27 Mart 2010 - 18:03

Onlarda bizim House Show'larımız olsun. SRO House Show olur mu ?
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 27 Mart 2010 - 18:07

vayy kanka oda olabilir aslında
Charismatic Enigma

Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 3:55

İdare Eder Diyebilirim
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 20:19

Like a Star @ heaven Hayır şov gibi olmayacak, yani house show da sonuçta bir şov, ama benim dediğimde yalnızca üyeler birbirine msaj okumayla meydan okuyacak, ama sonlarına ve Rey saldırıyor! gibi ifadeler demiyecekler.Sadece meydan okuma, yani benim dediğim o.Örneğin John Cena vs HHH konusu açalım iki kişi oradan meydan okusun, birde SRO Meydan Okuma açalım, güreşçiler oradna birbirine meydan okusun, mesela Rey'in intikam alması igib, veya Jericho vs Edge maçı olmadığı için onlarda oradan meydan okuyabilirler ya da Jericho gider Edge'in konusuna dalar, bu saydıklarım ve bunlardan daha fazla şey yapılabilir.Feudlara renk katar diye düşünüyorum ve olaylarda farklı gelişebilir, mesela Cena HHH'e derki"Eğer kaybedersen emekli olursun, HHH her kimse bunu kabul eder, veya etmez ona kalmış bir şey, sonra maç aynı zamanda emeklilik maçı olur, dahada önem kazanmış olur.Bunlar örnek tabi üyeler kendi aralarında daha yaratıcı şeyler yapabilirler, eğer bu iş olursa bu onların bileceği iş.Ya da şöyle söyliym GMler gizlice pm yada msn ile Shemaus'a derki git HHH'e laf at, ama bir bakmışız HHH'in Big Show ile maçı ayarlanır, bu gibi planlarlada GM'ler bu işe katkıda bulunabilir.Yani istenirse çok şey yapılabilir diye düşünüyorum.Bir Game Master olarak bunu yaparsak SRO feudlarının dahada güçleneceğini önem kaanacağını, heycan kazanacağını düşünüyorum.Saygılarımla... Like a Star @ heaven
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)   SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz) - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 3 Nis. 2010 - 0:43

Ya katılıyorum. Açalım konuyu arakdaşlar.
http://www.trabzonspor.org.tr

SmackDown SRO 11.Hafta Yayını(Resimsiz)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-