TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WrestleMania 26 Sonuçları

+5
KofiKingston44
THE_ALONE_WWE_CHAMP
WWEManiac
WWE Forever
The X-Treme
9 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

WrestleMania 26 Sonuçları Empty
MesajKonu: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 12:28

The Undertaker def. Shawn Michaels(18-0 ve Shawn emekli)

Bret Hart def. Mr. McMahon in a No Holds Barred Match

John Cena def. Batista(John Cena yeni WWE Şampiyonu)

World Heavyweight Champion Chris Jericho def. Edge(Jericho hala şampiyon)

Jack Swagger wins Money in the Bank Ladder Match(Jack Swagger Çanta Sahibi)

Unified Tag Team Champion Big Show & The Miz def. John Morrison & R-Truth(ShoMiz hala şampiyon)

Triple H def. Sheamus(İşte Bu Smile)

Randy Orton wins Triple Threat Match vs. Ted DiBiase and Cody Rhodes(Legacy Randy'ye yenildi 3'lü maç)

Rey Mysterio def. CM Punk(Rey SES'E katılmayacak)

Vickie Guerrero's team wins the 10-Diva Tag Team Match(Michelle'in takımı yendi)

Yoshi Tatsu wins 26-Superstar WrestleMania Battle Royal(Bunun hakkında hiçbirşey bilmiyordum ama Yoshi Tatsu'nun iyi olduğunu bir kez daha anladım

Küçük Resimler
WrestleMania 26 Sonuçları 13951190WrestleMania 26 Sonuçları 13943512WrestleMania 26 Sonuçları 13945920WrestleMania 26 Sonuçları 13944534WrestleMania 26 Sonuçları 13941000WrestleMania 26 Sonuçları 13940528WrestleMania 26 Sonuçları 13941524WrestleMania 26 Sonuçları 13940722WrestleMania 26 Sonuçları 13941590WrestleMania 26 Sonuçları 13944858WrestleMania 26 Sonuçları 13938816
http://www.trabzonspor.org.tr
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 15:15

biliyorum hepsini canlı canlı izledim ve sabah da sınav için okula gidip geldip
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 18:50

Bende şimdi izleyeceğim ama fotoları gördüm sitede.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 19:48

İştebu!Adım gibi biliyordum 18-0! olacağını, her günde söyledim 18-0 diye, haykırdım ama duymayanlar oldu, işte 18-0!

Ve herkes Edge yener diye düşünüyordu bende öyle düşünüyordum ama WWE yaptı yine yapacağını, hepimizi şaşırtıp kemeri Jericho'ya verdi, beni yanılttı ama Jericho'nun almasına daha çok sevindim doğrusu.
KofiKingston44

KofiKingston44

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 20:00

Şimdi İzlicem
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 20:10

Ben Jericho alır demiştim bide KofiKingston adlı arkadaş eğer bulabilirsen facebook linkini verebilirmsin WM için?
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 21:32

Ben 0-3 Yapdım Shawn En Sevdiğim Adamlardan Biri!!!John Morrison Aynen Öle!!!Edge Öle Hepsi Yenilirmi Yaa!!!Öfff En Kötü Wrestlemania Benm İçin!!!Yarın Sınav Var Ya Ben Nasıl Konsantre Olcam:)
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 22:07

Ben canlı izledim avrupa uydu kanalından. Smile Sky Sport 3 veriyor Sifreliydi ama açmışlar işte WM için
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 22:28

Şu anda Taker'a her türlü küfrü edebilirm.HBK o maçı almak için o kadar uğraştı ve sonucu bu mu?En az 20 yıllık bir kariyer bitiyor.Zaten bitecekti ama ben onu biraz daha izlemek istiyordum.Diğer maçlara bir yorumum olmayacak zaten bu maç dersleri dinleyemememe neden olan bir maçtı.HBK'in kazanacağından çok umutluydum skor umrumda değil benim için 17-1.Cena hakkında konuşmuyorum bile şu andan itibaren nefret ediyorum.Daha kaç defa verecekler kemeri şu herife.Neyse dediğim gibi benim için 17-1.(Onur kanka bunları okuyorsan alınma ben HBK'yi izleyerek büyüdüm dayanamıyorum)
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 23:23

benimde küfür etmem geliyor undertakera ya wrestlamania bitince gece hep ağladım Sad lanet olsun sana undertaker
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 23:25

Ya aynen içim bi garip oldu akşam izlerken, Alın size 18-0 ne oldu yani. HBK'ya sinirlensemde bırakmasını hiç istemezdim. Akşam ağlayasım geldi zaten. ve de Baybora Cena konusunda daha çok uşak-beşik sevdiği için onu ona veriyolar illa kemeri. Hay Allah'ım Batista kadar iyi bir adama değil de WWE Ne yaptığından habersiz ya.
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 23:27

sledgehammader sana çok katılıyorum cena dışında!!!Çok Üzgünüm
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 23:41

Ya benim en çok üzüldüğüm de ters ters baktı Shawn ve elini sıktı onun. Undertaker aslında sıktı ama o da sonuçta sıktı. Ve de Veda ederken bile arkada bir amele Bye-Bye Shawn Pankartı kaldırıyor ya İndir onu. Adam zaten üzülüyor. Ağlayacak gibi oldum ya son kez her zamanki gibi havayı gösterip. Gitti ya Ağlamamak için zor tuttum kendimi. Sad
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePerş. 1 Nis. 2010 - 20:34

BENİM DÜŞÜNCELERİM

1-Öncelikle undertaker ve HBK hakkında konuşcam onlar birbirleriyle iddiaya girdiler.
eğer undertaker yenilseydi 17-0 serisi bitcekti.HBK yenilirse emekli olucaktı.
ve HBK gerçekden o maçda 4-5 tane sweet musicle vurdu undertakera adam dayandı.
undertaker sonrada Tombstoneyi vurdu olmadı.bidaha vurdu tuş oldu.ama undertaker
sonunda shawnı ayağa kaldırdı. ve birbirlerine sarıldılar.orası çok güzeldi.bide shawn
michaels sahayı terk edince gerçekden duygulandım.adamın 20 yıllık kariyeri bitti.
gerçekden çok acı verici bişey bu yapacak bişey yok güçlü olan kazanır ve undertaker kazandı.daha ne güreşçiler gelicek gidicek moralimizi bozmayalım.

2-John Cenanın kazanması iyi oldu bence adam hakkını aldı mcmahon kemeri kazandığında hakkını yemişti adam yılmadı ve sonunda kemeri aldı bence iyi oldu batistanında havası inmiştir en azından..

3-Edge ve chris jericho maçında edge yenildi.buna üzüldüm ama sonunda süper spear çaktı.o güzeldi.
R€¥ M¥$T£RîO™

R€¥ M¥$T£RîO™

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePaz 18 Nis. 2010 - 0:27

UNDERTAKER VS SHAWN MİCHAELS SONUNA KADAR İZLEDİM MUKKEMMEL 20 DK SURUYO MAC AMA SONUNDA BARIŞIP SARILIYOLAR BU DA BENİ MUTLU EDEN TARAFI . OBUR TARAFTAN SHAWN A YAZIK OLDU Sad
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: WrestleMania 26 Sonuçları   WrestleMania 26 Sonuçları I_icon_minitimePaz 18 Nis. 2010 - 0:30

Arkadaşım konu eskidi sayılır niye mesaj yazıyorsun?

WrestleMania 26 Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Wrestlemania Official Music ve Download Linki(Sitedeki Wrestlemania Videosundaki)