TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NXT Live Promo

2 posters
YazarMesaj
Evan''Air''Bourne

Evan''Air''Bourne

NXT Live Promo Empty
MesajKonu: NXT Live Promo   NXT Live Promo I_icon_minitimePtsi 29 Mart 2010 - 22:50

Ve haftaya yapılacak olan NXT için hazırlanan binanın önünde Cyber-CoP'u görüyoruz. Vay canına onlarla birşey konuşuyor Yüzünde maske yok ama üstündekiler aynı fakat yüzünü çıkaramadık da zaten. Şimdi yaklaşırsak sesleri duyacağız.

"Beni buradan gönderen GM Oğuzhan olduğuna göre Ceyhun ve Sadık bu işe karışamayacaklar. Onlar beni bir anlaşmayla gönderene veya Oğuzhan gelene kadar NXT'deyim."

Ve Buna müdahale etmek için Sadık gidiyor.

"Cyber-Cop önemli olan bu imzayı atmış olan senin buradan gitmen gerekiyor. Bir daha buraya gelmemen gerekiyor."

"Hayır ben hakkımı isterim Oğuzhan gelene kadar burada yokum."

"Oğuzhan geri gelirse ama kısa yayınlar yaparsa peki?"

"O zaman da giderim ama önemli olan o yok sen de geçicisin. Yani beni buradan sadece Ceyhun gönderebilir."

"Neden yüzünü bana dönmüyorsun?"

Hala yüzünü görebilmiş değilim. Tam O sırada... Gözlerime inanamıyorum Oğuzhan koşarak ilerliyor ve Cyber-Cop'a arkadan bir Bicycle Kick hareketi yapıyor.

Oğuzhan konuşacak şimdi

"Madem öyle geri geliyorum. Uzun yayınlar yapamıyorum ama Sonuçta geri geliyorum."

evet Yanlış duymadınız Oğuzhan geri döndü. Ee bana da bu durumda gitmek düşer. Oğuzhan'la vedalaşacağım. size 1 Nisan gelmeden böyle karışık bir şaka yaptık Oğuzhan'la eski kalitede olmasa da iyi yayınalr izleyeceksiniz.

Hoşçakalın.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT Live Promo Empty
MesajKonu: Geri: NXT Live Promo   NXT Live Promo I_icon_minitimeCuma 2 Nis. 2010 - 0:15

Kanka güzel. Ama şöyle birşey var yayınlar acayip kısa olacak.
http://www.trabzonspor.org.tr

NXT Live Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO F4W Promo
» WrestleMania 26 Promo