TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.

3 posters

En iyi sro düşmanlığı
Edge vs Batista
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap17%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Edge vs Rey mysterio
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap33%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Rey msyterio vs chris jericho
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap0%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Batista vs Rey mysterio
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap0%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ic kemeri düşmanlığı
 0% [ 0 ]
Us kemeri düşmanlığı
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap33%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
World tag team düşmanlığı
 0% [ 0 ]
Wwe '''' '' ''
 0% [ 0 ]
Triple h Vs john Cena
Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_lcap17%Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Başka
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. Empty
MesajKonu: Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.   Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_icon_minitimePtsi 5 Nis. 2010 - 4:03

Hangisi?
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.   Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_icon_minitimePtsi 5 Nis. 2010 - 4:22

US diyorum çünkü orada ben varım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.   Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_icon_minitimePtsi 5 Nis. 2010 - 4:49

Ben Edge vs Rey diyorum.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.   Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_icon_minitimePtsi 5 Nis. 2010 - 18:51

Ama şimdilik öyle bir düşmanlık yok büyük ihtimalle Jericho VS Rey olacak.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.   Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak. I_icon_minitimeÇarş. 7 Nis. 2010 - 21:14

Ben US diyorum çünkü orada ben de varım.
http://www.trabzonspor.org.tr

Wm den sonra sizce en iyi sro dümanlığı hangisi olucak.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizce En Iyi Kilit Finisher Hangisi?
» SRO Over The Limit'teki en iyi olay sizce hangisi ?