TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sitemiz her geçen gün büyüyor!

+26
dilara32
BiG ReD
emirhardy
SilverBunny
Rated-R-Superstar
ßy KoFi KinGsTon
reyonur222
John Cena & Trıple H
shawnmichaels14
kral4565
hbk_dx
CENATI0N
D'AngeLo DineRo
THE_ALONE_WWE_CHAMP
ChaplakMan
WWEManiac
hardy_cena_soldier
WWE Forever
xUndertakerx
Christian
StarShipPain
Heart Break Legend
The X-Treme
Mysterio_Maniac
X-CobraHunter-X
-CeDRiC-
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Christian

Christian

Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 21:19

Evet gerçekten çok güzel bir site burası.

Ben de ilk geldiğimde SD ve RAW yayınlarını izliyordum ama hareketler hakkında pek bilgim yoktu buradan biraz öğrendim... Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 21:33

BuzzsawKing Punk demiş ki:
Ben daha SD izlemeye yeni başlamıştım ilk geldiğimde.
Kanka kusura bakma senide ve Doğancan'ıda yazacaktım. Dün gece çok geç olduğu için zamanım kalmadı. Oğuzhan hakkında şöyle bir yazım var.
İlk geldiğinde biraz siteye alışkın değildi. Yani, fazla siteyi tanımıyordu mu desem yoksa yanlış mesajlar mı atıyor mu desem işte. Örneğin bir oyun açmıştı sonra hangi admin bilmem ama o oyun kapanmıştı. Ama yinede oyunu iyi götürmüştü. 2 yada 3 kere adını değiştirdi. Bir keresinde de tartışmamız olmuştu. Forumda en sevmediğiniz üye konusunda görebilirsiniz. Neyse o günlerde çok iyi alıştı foruma ve benle ve diğer üyelerle iyi arkadaş oldu. Hiç bilmiyordum benim onun en sevdiği admin olduğumu ama beni mutlu etti. NXT'yi Ceyhun ile beraber iyi yürüttü. Bir ara GM'likten vazgeçti ama sonra kendini zorladı geri geldi. Sonra Deneme mod oldu ve bugün moderatör oldu.
Doğancan ise ilk geldiğinde daha önce gelenler gibi kendini tecrübeli gösterip forumda aktif olmayacağını zannetmiştim ama yanılmışım. Aktif oldu ve güzel güzel paylaşımlar yaptı. Onun mesajlarıındaki yorumların çok uzun olması yani maçlar oynanmadan önceki yorumları hep uzundu ve ben okuduğum zaman o mesajlardan etkileniyordum. O da Oğuzhan gibi Deneme Mod oldu ve bugün moderatör oldu.
Ve sonra yeni yeni güzel üyeler oldu Ekselan67, rated r superstar, Christian gibi ve diğerleri.
Unuttuğum varsa lütfen kızmasın.
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 21:35

Evet, BuzzsawKing Punk mod. olmuş. Özelden tebrik ettim onu da Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 0:01

xUndertakerx demiş ki:
BuzzsawKing Punk demiş ki:
Ben daha SD izlemeye yeni başlamıştım ilk geldiğimde.
Kanka kusura bakma senide ve Doğancan'ıda yazacaktım. Dün gece çok geç olduğu için zamanım kalmadı. Oğuzhan hakkında şöyle bir yazım var.
İlk geldiğinde biraz siteye alışkın değildi. Yani, fazla siteyi tanımıyordu mu desem yoksa yanlış mesajlar mı atıyor mu desem işte. Örneğin bir oyun açmıştı sonra hangi admin bilmem ama o oyun kapanmıştı. Ama yinede oyunu iyi götürmüştü. 2 yada 3 kere adını değiştirdi. Bir keresinde de tartışmamız olmuştu. Forumda en sevmediğiniz üye konusunda görebilirsiniz. Neyse o günlerde çok iyi alıştı foruma ve benle ve diğer üyelerle iyi arkadaş oldu. Hiç bilmiyordum benim onun en sevdiği admin olduğumu ama beni mutlu etti. NXT'yi Ceyhun ile beraber iyi yürüttü. Bir ara GM'likten vazgeçti ama sonra kendini zorladı geri geldi. Sonra Deneme mod oldu ve bugün moderatör oldu.
Doğancan ise ilk geldiğinde daha önce gelenler gibi kendini tecrübeli gösterip forumda aktif olmayacağını zannetmiştim ama yanılmışım. Aktif oldu ve güzel güzel paylaşımlar yaptı. Onun mesajlarıındaki yorumların çok uzun olması yani maçlar oynanmadan önceki yorumları hep uzundu ve ben okuduğum zaman o mesajlardan etkileniyordum. O da Oğuzhan gibi Deneme Mod oldu ve bugün moderatör oldu.
Ve sonra yeni yeni güzel üyeler oldu Ekselan67, rated r superstar, Christian gibi ve diğerleri.
Unuttuğum varsa lütfen kızmasın.
sende çok güzel mesajlar yazıyorsun sendede etkileniyoruz
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 0:39

Evet, uzun ve etkileyici mesajlar yazıyorsun.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 0:50

Öyleyse Bende Nutuk gibi bir başlayayım Sitenin genel durumuyla ilgili ben geldiğim zamanlar da.

Ben siteye üye olmadan önce -ne tesadüfle bulmuşsam artık iyi ki bulmuşum- adam rumuzuyla misafirden En sevmediğiniz güreşçiler konusuna yazımı yazdım. Sonra Melih bana üye olursan sevinirim dedi ben de DX taraftarı olarak siteye başladım. O sıralaarda Berk heel fanı ve Undertaker'ın bir numaralı düşmanıydı. Bir süre orada tartışma yaptık sonra ben bu SRO'yu gördüm baktım bir kaç kişi kendisi yapmış bende yapayım dedim. Sonradan 3 kez ad değiştim ama sonunda Utku oyunu sildi. Ben de en sonunda SRO'dan MVP oldum ama sonra değiştirip The Miz oldum. Sistemin izin vermesine rağmen Utku imzamı sildi ben de Utku'ya artık gıcık oldum hem GM'lik görevini de yapmıyordu. Daha sonra NXT GM'liği için aday oldum sonra da GM oldum. Bir ara Ekselans67 ile tartışmalar oldu. Sonra Onur ile tartışmaya felan girdim. Neyse herşey tatlıya bağlandı site baştan aağı yenilendi birtaım Banner'lar tasarladım. Değiştirilip Foruma kondu. Mesaj Göstergelerini hazırladım. Sitye bir takım katkıda bulundum Deneme Mod oldum Doğancan'la beraber. Sonra Mod olduk. Bazen siteye üyeler kattım.- Dersaneden arkadaşım Sadık(Evan"Air"Bourne) ve İnternetten Satrançta tanıştığım Batuhan(PaulMichaels) gibi- Sonra buralara kadargeldik mutluyum iyi ki siteye rastlamşım. Site gerçekten gün geçtikçe büyüyüor ben de bundan memnun oluyorum.

Konu dışına fazla çıkmayayım diye ayrıntıya girmedim.
http://www.trabzonspor.org.tr
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 0:58

Vay çok güzel olmuş. Ben de anlatayım diyeceğimde beni öyle çok anım yok Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 1:02

NUTUK SIRASI BENDE
Ben genelde bazı siteleri oyun veya filim indirmek için kayıt olurum ama bu sitede oyun filan yok rastgele nerden bulduysam buraya geldim.1 yıl önceden biliyordum ama geçen sevgililer günü kayıt oldum sevgilim aldığım hediyeyi çöpe atmıştı(çok üzülmüştüm ama şimdi o kız benim peşimde koşuyo mesajlar filan atıyo)bende üzgün üzgün gezerken bu siteye üye oluyım dedim.site hoşuma gitti bende iyice burda kaldım geldiğimden itibaren bu sitede büyük değişikler oldu yeni arkilerle tanıştım gerçekten iyi bir site inşallah bir takım süre sonra mod olucam
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 1:06

İnşallah olursun. Umarım ben de olurum. Site için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Neyse, ben de mi bir ara nutuk hazırlasam . Biraz düşüneyim bakalım .
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 2:02

maşallah sitemiz gerçekten gelişiyor Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 2:33

Bende Hazırlıyayım Ozaman Bu Arada The X-Treme Ben Hala Undertaker Düşmanıyım Ama O Kadarda Abartmaya Gerek Yok.
Ben Bu Forumu Bilmiyordum Daha Önce Film Gibi Şeyler İndirmek Veya Bir Kaç Bilgi Edinek İçin Forumlara Üye Olurum Ama Forumun Eskilerinden Fakat Şimdi WWE'yi İzlemeyi Bırakmış Arkadaşım orton99killer(Kerem) Beni Bu Siteye Önerdi Ben İse İlk Kaydolduğumda Fazla Online Olmadım Sonra Online'lığa Başladım.Sitenin Tamamıyla Arkadaş Olduk Bir Ara Undertaker'a Düşmanlığımı Fazla Belli Ediyordum O Sıra Küçük Tartışmalar Oldu Sonra Tatlıya Bağlandı.Sonra Bir Gün Baybora İle Özel Mesaj'dan Konuşuyoruz Öyle Böyle Gittik.Sonra Dedimki Hadi Kanka Chatbox'a Gelde Konuşalım.O Arada İşte Ne Biçim Bir Gaz Verdiyse Michelle'e Aradım Fln. Şimdiye Kadar Geldim En Son Mod Admin S.Mod Ve D.Mod Alınırken Sitemize S.Mod Olarak Rütbe Edindim Fakat Ondan Önce V.I.P Üyeydim.Bu Ay Nedense Forum Ödülleri Kaldırılmış.Mart Ayında Yönetici Değildim Ve Ayın Üyesi Seçildim Anlıyacağınız Benim Başarılı Bir Geçmişim Var Sitede Mart Ayında Kaldırıldı Nedense Fakat Son Sözüm İse Seviyorum Bu Siteyi.
http://michellemccool.yetkinforum.com
-CeDRiC-
Admin
Admin
-CeDRiC-

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 4:38

Bende sitenin kurucusu Kenan olarak nasıl kurma kararı aldığımı ,bu kadar zamanla büyüyeceğini bilmeden nasıl buralara kadar geldiğimizi daha birçok şeyi bi ara anlatıcam Smile
http://www.genelforumlar.tk
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 19:04

Eh ben anlatmasam ayıp olur değil mi?Başlıyorum...

Ben üye olduğumda Baybora ve Kenan Abi(Heart Break Legend,The Phenom)Admin'di ki..Benim gelmem her ne kadar Melih başlarda benimle çok tartışması olsada ona uğurlu geldi ve Admin oldu..Şimdi Melih'le çok iyi arkadaşız..AGF oyununa gelince çok güzel bir oyundu..Taa ki Onur o muhteşem SRO fikriyle gelene kadar.Ben ilk başta ECW GM'siydim(Oğuz ile,ama Oğuz hiç maç dahi yazmadı)Neyse ondan önce Onur ile ben ardarda Mod olduk(Benim o zaman daha 96 msjım vardı)Arkasından S.Mod olduk arka arkaya ve Utku kaydoldu ben dahil herkez ona gıcık kaptı(Onur'u o zaman çok iyi anlıyordum)Çünkü 1 günde Admin olmuştu..Neyseki ona ondan sonra alıştık..Ama arkasından süper biri ve hatta iki kişi geldi..Berk ve Oğuzhan.. her ne kadar Berk benden önce kaydolmuş olsada sonradan aramıza katıldı ve Ceyhun,Oğuzhan,Doğancan,Berk bize çok uyum sağladı..Şimdilerde ise yeni yeni devreye giren arkadaşlarımız var..Oğuz'u her gecen gün daha fazla özlüyoruz(sitece).Bu arada Kenan Abi'ye minettarız...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 21:18

Ben geldim siteye uğurlu geldim. Haber bölümü gelişti şaka şaka alınmayın arkadaşlar Very Happy
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 21:29

Hoşgeldin Kanka Very Happy
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 21:51

Umarım sitemiz dah da büyür Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 0:37

Man Of Destiny demiş ki:
Ben geldim siteye uğurlu geldim. Haber bölümü gelişti şaka şaka alınmayın arkadaşlar Very Happy

Very Happy Alınan da kim
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 0:45

Ben Gelişdim Geyik Bölümü Şenlendi Smile
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 1:15

Arkadaşlar bir şey soracağım son günlerde forumda bir şeyler oldu galiba, tam anlayamadım ya.Slammy Awards kalkmış, ayrıca WWE Genel, Merak Edilenler falan hep temizlenmiş, ne olduğunu anlamadım, adminler yardımcı olursa sevinirim.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 1:16

İşte Site Yenileniyor.
http://michellemccool.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010 - 2:14

Bende yazayım
Siteye ben Bayboradan 1 gün sonra kayıt oldum başta çok kısa mesajlarım vardı Taki kenan abi beni uyarıp,Onurla tanışana dekkk....Onur benim en iyi arkadaşım olmuştu Ama sonra oğuzda arkadaşım oldu.Bayboraya Onur sayesinde Alıştım ve onuda çok sevdim.Botanla küçük tatışmalarımız hariç süper arkadaş olduk.Tabi Berk ve doğancanlada onlar olmasa sitemiz geri kalabilirdi.Agf de ilk bayborayla biz yazıyorduk ardıdan yavaş yavaş yazılar yağmaya geldi ama oyun fazla tutulmayıp hikaye bozukluğundan oyunu kaldırıp sroyu çıkarrttık.Ben tek yayınlarımdan kötüydüm ama botan gelince yayın gelişti.Artık site olarak hepimiz çok iyi arkadaşız.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010 - 2:18

O oğuz ben miyim Jericho mu?
http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. 14 Nis. 2010 - 2:19

Jericho tabiki kanka seni de unutmadım ama yazamadım seninle ilgil,ide:Hayatımı değiştirdim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 15 Nis. 2010 - 19:32

ben bu siteye ilk geldiğimde çok b.ktan dım.ama yorumum 82 olunca dedimki ben eski çömezliği bırakayım dedim şimdiye kadar çok mesafe kaydettim ilk geldiğimde nasıldım şimdi nasılım
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Sitemiz her geçen gün büyüyor!   Sitemiz her geçen gün büyüyor! - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. 15 Nis. 2010 - 19:37

EDGE3 demiş ki:
Bende yazayım
Siteye ben Bayboradan 1 gün sonra kayıt oldum başta çok kısa mesajlarım vardı Taki kenan abi beni uyarıp,Onurla tanışana dekkk....Onur benim en iyi arkadaşım olmuştu Ama sonra oğuzda arkadaşım oldu.Bayboraya Onur sayesinde Alıştım ve onuda çok sevdim.Botanla küçük tatışmalarımız hariç süper arkadaş olduk.Tabi Berk ve doğancanlada onlar olmasa sitemiz geri kalabilirdi.Agf de ilk bayborayla biz yazıyorduk ardıdan yavaş yavaş yazılar yağmaya geldi ama oyun fazla tutulmayıp hikaye bozukluğundan oyunu kaldırıp sroyu çıkarrttık.Ben tek yayınlarımdan kötüydüm ama botan gelince yayın gelişti.Artık site olarak hepimiz çok iyi arkadaşız.

Hey gidi be Melih kanka Smile

Sitemiz her geçen gün büyüyor!
2 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» RPG Sitemiz