TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) Empty
MesajKonu: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:28

Evet sevgili sro severler hoşgeldiniz.Bu hafta Gerçekten çok güzel olucak....Ve şimdi Sd nin başlangıç promosunu izliyoruz.
Ve goldberg sahaya geliyor.Elindeki mikrofonla Wrestlemaniayı canlı izledim bizim eski Wm lere benzemiyor gerçekten harikaydı.Ama son maçta Bence Takerın kariyeri bitmemeliydi.Dınnn Ve taker geliyor.Goldberg öncelikle sana teşekkürlerimi sunuyorum artık yaşlandım serimde bitti bugünkü turnuvada Eğer kazanamazsam Whc şansımı bu yıl boyunca yitiricem.Know me! Edge geliyor.Undertakera bir spear çakıyor Taker Saha dışında goldberge bağırıyor.Sen kimsinde Benim gibi ....Break the wallls Jericho geliyor Ve Edge bir şey demiycem diyor Ve goldberge codebreaker yapıveriyor.Şimdide Batista geli jerichoya spear çakıyor.Ve batista bomb Ardıdan Rey kemerle Batistaya vuruyor batista ipe asılıyor reyden bir 619 ardıından helikopterle dışarı yoluuyor Ama arkadan Edge bir spear çakıyor.Bu kemer yakında benim olacak diye bağırıyor.

Edge vs Undertaker
Edge geliyor.Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) Edge
Ve şimdide Undertaker geliyor.Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) Undertaker2
Ve maç başlıyor.Taker daha üstün başladı hemen bir kafa ardıdan sidewalk slam.Ve old scholl.Chokeslam için hazırlanıyor ama Edge arkadan bir Edcution çakıyor.Spear için koşuyor taker zıplayınca lastridelık pozisyonda kalıyor ama birden awesome The mizin şarkısı çalıyor.Taker ona bakarken Arkadan Edge bir Edge cution çakıyor.Edge yerde yumrukluyor ve bir Edge o maticde yaptı Takerın işi zor edge spear için koşuyor ama birden taker işi roll-upa dönüştürüyor. 1 2 Edge son anda kurtuludu.Şimdi takerdan ani bir tomstone denemesi The miz aprona çıktı taker ona bakarkeen edge bir edcution daha ardıdan spear tuş 1 2 3 Edge bir sonraki turda.

Batista vs Jericho
Batista geliyor.Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) 02_batista
Jericho da girişini, yaptı.Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) Chris-Jericho101
Maç başlerken Batista sahyı terk ediyor Jericho kazanıyor.Neden olduğunu anlayamadık.
Edge vs Jericho no 1 contendar maç başladı.Ama batista geliyor ve jerichoya spear yaptı jericho diskalifiye ile Reyin rakibi oluyor.Herkes şaşkın Edge sinirinden batistaya bir spear çakıyor.
Mizard of edge vs Rey mysterio ve jericho Herkes girişini tamamlayınca maç başlıyor.
Edge ve Rey başlıyor Edgeden yumruklar.Ve bir clothsline.Şimdi eğilip tekmeler ve yumruklar Reyi demirlere çaptırıyor.Rey zor durumda bir şekilde .Edge şimdi the mize tag veriyor the miz yumruklamaya devam ediyor.Ve bir puch geldi köşede.Ve bir bulldog.Şimdi bir scholl final denemesi ama rey flapjack ile ipe astı 619 mu miz eyilip ricout breker Çakıyor.The choll final için bekliyor ve yapıyorda.Tuş denemesi 1 2 Reyin ayağı iplerde sevgili syirciler the mizden bir low dropkick geldi.Edge e tag veriyor.Edge hemen edge o matic yapıyor.Ardıdan spear denemesi rey zıplayıca ipe asılıyor Rey den 619 üstünede atlıyor tuş the miz kurtarıyor.Rey mizi dropkickle aşağı yolluyor Edge i ipe asıyor.619 denemesi Edge kaçıyor ve bir edcution yapıyor.Rery jerixhoya tag vermeye gidiyor ama jericho aşağı inip tag almıyo Ardıan edge spear için bekliyor.Taunt yapıyor.Ve çok sert bir spear çakıyor.Tuş denemesi 1 2 3 Edge ve miz kazanıyorlar böylece ilk maçlarını yenmiş oluyorlar neyse sevgili seyirciler size hoşçakalın diyoruz.

Arkadaşlar biliyorum çok kötü oldu ama zamanım yetmedi heminiz - rep vericeksiniz özür dilerim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:29

Çok kısa oldu zamandan ve tek olduğumdan ama Haftaya görüceksiniz.Ve extreme rulesde iki maç belirlendi.
Edge vs batsita
Rey vs jericho whc
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:39

WHC maçı ne zaman olucak knka
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:45

Extreme rulesde.Tebrikler dediklerin doğru çıktı jerichoyla yapcan istersen - rep ver.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:46

Neden veriyim knka vermek için nedenim yok kısa olmasına rağmen güzel yazmıssın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:51

Whc de sana başarılar.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:52

Teşekkürler Kanka Maç buğünmü olucak yoksa haftayamı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:55

1 ay sonra.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 16:57

1 ay kemer bendemi kalıcak yani? süperrr
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 17:26

Kısa ama güzel -rep vermeyeceğim ama + da vermeyeceğim. Tek kişisin olur o kadar.
http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 17:27

Saol kanka
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 17:44

Rica ederim de Bizim SRO'ya neden yorum yapılmıyor.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 17:48

Biraz kötü olmuş.Ama ne yapalım bu arada ben haftayada yazamayacağım sınavlardan dolayı.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 17:53

Tamam sorun değil.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 18:15

tamam knk bende belki giremem sınavlardan dolayı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 18:17

Yine tekim yani ama neyse haftaya zamanımı bol bulursam yine iyi bir yayınla karşınıza gelicem.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 18:24

Tamam Kanka Very Happy
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010 - 20:06

Gerçekten kötüydü -rep vermem. Çünkü yine de çaba harcamışsın.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 0:41

Diğer maçlar nerede? Rey2J felan
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 1:59

Evet?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)   Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için) I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 17:38

Arkadaşlar biliyorum bazılarınız benim için (yeni gelenler, Christian vb.)Bu nasıl Admin hiç girmiyo diyeceksiniz ama merak etmeyin PC cezası yüzünden gizli gizli giriyorum. Cuma'ya yine dolu dolu geliyorum süper SRO maçlarımla...

Smackdown sro 12.hafta yayını(Herşey benim Botan giremediği için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-