TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anıme İzleyen Var Mı?

+5
Christian
hardy_cena_soldier
The X-Treme
WWE Forever
X-CobraHunter-X
9 posters
YazarMesaj
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

Anıme İzleyen Var Mı? Empty
MesajKonu: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 20:40

Evet arkadaslar Anıme hani CN de yayınlanan Cizgi Filmlerdir aslında butun cizği filmler anımedir...Anıme gennellikle Japonlarda Kullanılır...Anıme Mangadan Gelir anıme Çekilmeden çizimler yapılır bu çiizimlere manga denir ve daha sonra anımesi yapılır...Şimdi Anıme İzleyen var mı? cheers cheers cheers Ben
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 21:03

Ben Bıraktım Animeyi Sıkıyor Artık Beni Aksiyon-Komedi Filmleri ile Dizi İzliyorum.

En son Undertaker91 tarafından Ptsi 12 Nis. 2010 - 1:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePaz 11 Nis. 2010 - 21:31

Ben bıraktım o işleri anime izlemem bilim-kurgu filmleri ve diziler favorim.
http://www.trabzonspor.org.tr
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 3:21

xD Sadece WWE Ve WWE Filmleri Korku Filmleri.Korkuda Öle Cıvıklar Değil Örneğin SAW Serisi..!I Want A Play GamexDNiehahahahaxD
http://michellemccool.yetkinforum.com
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 17:41

anıme derken TR altyazılılarını izliyorum...+13 +17 filmler ninjalar felan var Komedi Aksiyon Hüzü Her Şey Var
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 22:32

Ben bir aralar Avatar'ı izliyordum hani hava, toprak, su ,ateş büken var ya. Bilen bilir Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010 - 22:44

WWE'den sonra en sevdiğim şey. 10-15 tane anime ismi biliyorum. Bu animeye daha çocukten başlamıştım. Pokemon vardı eskiden hep onu izlerdim onunla başladım anime izlemeye sonra Beyblade çıktı sonra Digimon çıktı sonra Yugioh derken bugünlerdede yeni bir anime Türkiye'de tutuluyor. Bakugan ve Ben10 bunları izlemiyorum genelde küçük çocuklar izliyor. Ama benim şuan izlediğim anime'nin ismi One Piece, denize açılan bir korsan var onun en büyük korsan olma hayali var onu anlatıyor bu anime 1999'den beri var ve halaa devam ediyor.
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 0:19

evet bende avatarı izledim ve one piece ıda izledim ama sıkıldım yok bir meyve var yiyen felan biraz sacma geldi ben naruto serisini biterdim bilen varmı billmiyorum şu adna naruto shippuden izliyorum oda bittide yeni bölümleri anıme olur
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 0:43

animefreak diye bir site var orada bir sürü animenin türkçe altyazılı videoları var oradan izliyorum. Naruto'yu biliyorum ama izlemedim güzel birşeydir. Ama One Piece'ide çok seviyorum bir ara Star TV'de çıkıyordu lastik adam Very Happy.
Bir de merak ettiğim birşey var Naruto'da ilkinin ismi sadece Naruto ikincisinin isminde Shippuden diye birşey var ne oluyor orda merak ettim.
Birde Dragonball'ı izledin mi onuda çok seviyordum.
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 0:48

Severek İzlediğim Çizgi Film:Scbooy Doo Smile
X-CobraHunter-X

X-CobraHunter-X

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 1:02

Kanka Naruto Anımefreak dan izliyorum ilk başta narutoyu izliyorum o ilk serisi 300 bölüm bişey galiba daha sonra naruto shippudene geciyoruz orda naruto buyuyor herkes buyuyor Naruto Pis Güçleniyor Sasuke Oroc'u olduruyor itachi ile dövüşüyor jiraiya oluyor neler neler oluyor narutoda o kadar fazla sey yok ama sippudende çok şey oluyor bence naruto'nun 2 serisinide izlersen sevinirim bence kazanırsın Onepiece sacma geldi dragonball izlemedim gördüm ama bleach izleyecektım baktım tutmadı sadece Naruto izliyorum Artık en doğrusu Naruto Sipuuden izliyorum herkese Tavsiye ediyorum ama 1. serisini izlemedin lütfen 2. ye gecmeyin
K@g@n

K@g@n

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 15:34

hala anime izliyorum ve devam edicem
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: Anıme İzleyen Var Mı?   Anıme İzleyen Var Mı? I_icon_minitimePaz 25 Nis. 2010 - 18:32

Bende izliyorum ve bence çok güzel

Anıme İzleyen Var Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-