TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?

+2
The X-Treme
xUndertakerx
6 posters

Hikaye mi yoksa gezmek mi ?
1. Hikaye
GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_vote_lcap75%GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_vote_rcap
 75% [ 6 ]
2. Gezmek
GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_vote_lcap25%GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? Empty
MesajKonu: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 1:47

Arkadaşlar GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?
Ben hikayesi için biraz küfürlü argo kelimeler var ama onları saymazsak hikayesi güzel. GT SA'nın hikayesi çok güzel. CJ(Carl Johnson) adamımızın ismi hatta hikaye yaparken bir bölümde karşımıza GTA 3'teki ana karakter bile çıkıyor. Birde arkadaşlar GTA SA'da farkettiniz mi bilemem ama akşam olunca gece yıldızlarda R harfi oluyor.

En son xUndertakerx tarafından Salı 13 Nis. 2010 - 2:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 2:03

Benim işim gezmek ve Katliam yapmak
http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 2:05

Ben hikeyeler için oynuyorum ama GTSA ı cok uzun geldi tam bitiremedim simdi Gta 4 u bitirimeye calısıorum ben bitirine kadar zaten Gta 5 cıkar
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 2:24

Ben SA'yı bitirdim hatta bir bölüm var çok güzel bir askeriyeyi basıyoruz elimizde bir Sniper var onunla ilk önce dışardaki askerleri öldürüyoruz ardından askeriyenin içine girip Jetpack var onu çalıyoruz. Çok eğlenceli bir bölüm.
Birde SA'daki ana karakterimizin hikayesi şu. http://www.gtaturk.com/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=61
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 3:09

Gta4 daha guzel bence çünkü Gta sa daki adam kız gibiydi biri adamı dovmek için adım atıyordu bizimki hemen geri cekiliyordu ama Gta 4 de duyguar daha iyi işlenmis mesela Nico kuzeni Romenin zengin olmadıgını gorunce yuz ifadesi acaip bisi oluordu veya kuzeni Romeni belalarından kurtarırken cok yani duygular cok iyi işlenmis tavsiyyemdir
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 3:11

GTA 4 eminimki güzeldir ama daha GTA 4'ü hiç oynamadım SA'yı oynadığım için böyle konuşuyorum. Oyunun görüntülerine baktım GTA 4'ün süperdi ama daha oynamadığım için yorum yapamıyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeSalı 13 Nis. 2010 - 22:35

The X-Treme demiş ki:
Benim işim gezmek ve Katliam yapmak

Aynen hatta kaşınıp 6 yıldıza çıktığım oluyor Very Happy
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimeÇarş. 21 Nis. 2010 - 20:52

Hikaye tabiikide gezersen çok sıkıcı oluor
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?   GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ? I_icon_minitimePerş. 22 Nis. 2010 - 21:36

Ben Hem Hikaye Hemde Gezmek İçin

GTA oyunlarını gezmek için mi oynuyorsunuz yoksa hikayeleri için mi ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-