TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar

+6
Christian
xUndertakerx
hardy_cena_soldier
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Mysterio_Maniac
WWEManiac
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 19:54

Onu derken gene fesatlık yapıyorsun. Aklın fesat veya kafanda birşeyler var ki bunu bulabiliyorsun. Dediğimin altındaki bakla, Türkçe'yi güzel kullanamayan arkadaşlara hitap etmemdir. Sizin neden yazamadığınızı anlıyorum, ben de bunu yaşadım mesajını veriyorum, ama sen onu anladıysan yapacak birşeyim yok dostum. Kusura bakma yani.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 21:31

KeithOrton,senin ne demek istediğini anlıyorum ama bunu gerçekleştirmek öyle kolay değil.Ve biraz yavaş ol daha yeni geldin ve bu siteyi daha tam olarak çözmeden önyargılı davranma.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 21:45

Arkadaşım sen neye karışıyorsun siteye gelip? Biz bunca zaman bu sitedeyiz ilk geldiğimizde biz kötü yazıyorduk ama sen geldin kötü yazmıyorsun anladım. Yalnız şöyle bir şey var ki hızlı yazarken "öyle" yerine "öle" demek doğal bir şey. Yani anlamadığım nokta bu. Sanırsam Guresmania'dan geldin. Ben de zamanında GM ekibindeydim ama fazla kalmadım. GM ekibi harika incelemeler felan yapıyor diye neden kendini bu kadar büyütüyor ki? GM'den gelen herkeste böyle bir havalanmalar var mesela "Bana tüm sorularınızı sorabilirsiniz." diyen sendin. Buradan biri sizin sitenize gelip öyle dese iş değişir. Neyse konu dışına çıktım biraz. Demek istediğim şu ki kalkıp da Türkçe'yi adam gibi kullanın kesme işaretini koymadın felan demek değil Türkçe'ye sahip çıkmak. Sen konuş Düzgün Türkçe'ni düzgün konuşmayanları biz zaten uyarıyoruz. Senin haddine olan bir iş de değil yani... Ha bir de "Ben ve Man Of Destiny dışında" demişsin Man of destiny WWE Genel- 4 Haber yan yana bakmadan geçme ... Süper haberler bölümünde Adminlerden sonra
Man Of Destiny demiş ki:
Mod olak artık looo

mesajını atan adamdır bu mu doğru Türkçe?
http://www.trabzonspor.org.tr
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 21:50

O mesajını görmedim, o zaman MOD'da düzgün kullanmaıy bilmiyor. Uyarıyoruz diyorsunuz, ortada icraat gördüğüm yok. Amacım inan gerginlik yaratmak değil, sen nasıl konuştuysan öyle cevap veriyorum sadece. GM'den gelmedim, kendimi yetiştirmiş adamım ben. Smile Umarım uyarılar sıklaşır. Laf kolay, icraat zordur... İcraat gösteren kişi, olayı zaten bitirmiştir. Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 21:57

Kusura bakma, ama az evvel gözüme bariz birşey çarptı.

" Bencede "( The Rock geri dönebilir mi? ) konusunda, " Jff's " adlı arkadaş yazmış. Altında da Türkçe'yi katleden adamlar var. Hiçbir uyarı yok, demek istediğim bunları gözden kaçırmayın. Biraz daha dikkat. Türkiye'de güreş, spor vesaire ne kadar kalitlei forum varsa, hepsi düzgün Türkçe mantalitesine sahip. Wink Umarım mesajı almışsınıdır yönetim. Düzgün Türkçe ile, forumun kalitesi kuşkusuz artacaktır!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:35

RandyKeithOrton demiş ki:
Kusura bakma, ama az evvel gözüme bariz birşey çarptı.

" Bencede "( The Rock geri dönebilir mi? ) konusunda, " Jff's " adlı arkadaş yazmış. Altında da Türkçe'yi katleden adamlar var. Hiçbir uyarı yok, demek istediğim bunları gözden kaçırmayın. Biraz daha dikkat. Türkiye'de güreş, spor vesaire ne kadar kalitlei forum varsa, hepsi düzgün Türkçe mantalitesine sahip. Wink Umarım mesajı almışsınıdır yönetim. Düzgün Türkçe ile, forumun kalitesi kuşkusuz artacaktır!

Berk zorla güzellik olmaz.Karışma adminler karar versinler.Sen kafanı takma.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:54

RandyKeithOrton demiş ki:
O mesajını görmedim, o zaman MOD'da düzgün kullanmaıy bilmiyor. Uyarıyoruz diyorsunuz, ortada icraat gördüğüm yok. Amacım inan gerginlik yaratmak değil, sen nasıl konuştuysan öyle cevap veriyorum sadece. GM'den gelmedim, kendimi yetiştirmiş adamım ben. Smile Umarım uyarılar sıklaşır. Laf kolay, icraat zordur... İcraat gösteren kişi, olayı zaten bitirmiştir. Wink

kullanmaıy

Herkez hata yapabilir Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:56

Hata yaptım ben de kabul ediyorum. Ne derseniz diyin razıyım. Sözümün eri birisiyim ben. Hızlı yazmaktan oldu açıkcası o hata, ama birşey derseniz (İnanılmaz ağır değilse) razıyım. Smile
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 22:58

Kardeşim icraat yok diyorsun daha kaç gün oldu geleli de bunu söylüyorsun anlamadım.Çat diye sitedeki herkesi değiştiremezsin ya ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 23:00

Bu noktadan sonra başla diyorum ben de dostum. Çat diye olmaz, ama ne kadar çabuk başlarsak forumda o kadar çabuk kaliteli hale gelir. 2-3 ay veya daha fazla bir süreç alacak. Şimdiden başlayalım ki, vakit kaybetmiş olmayalım.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 23:01

Neyse artık olay büyümesin lütfen.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 23:04

Yav tamam sonuçta herkes, sitenin büyümesini istiyor. Ne güzel bir mutluluk. Smile
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 0:00

Konu büyümesin ama dayanmayacağım.RandyKeithOrton Benim deneme moderatör veya moderatör olmadığım zamanlarda yazılan mesajları çok aradın mı acaba? Bak Tenefüs Zili adlı bölümde Okulda başınıza gelen en garip olaylar konusunda 3. sayfadaki mesaja bak bakalım ne yazıyor? Tanışalım bölümünde Ben de qeldim adlı mesaja bak bakalım ne yazıyor? Wrestlemania bölümünde Wrestlemania PPV(28.03.2010) Sabit konunun 9. Sayfasını oku bakalım ne yazıyor? Çok daha yazabiliriz yani arasan göreceksin ama ben moderatör olduktan sonra...
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 2:28

Birşey soracağım amacın ne?Sonuçta anlıyor musun anlamıyor musun?Anlıyorsan sus.Önemli olan anlamak anlıyorsan o kadarda abartma.Burada istediğimiz gibi yazarız fakat anlaşılır bir ''b'' yerine ''B'' bir ''Öyle'' yerine ''Öle'' yazmışız anlamışsın ki düzeltmişsin anladıysan çeneni kapa ve ''Sus''!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 2:39

Abartıyorum, bunu forumun %95 kesmi yapmakta çünkü. Bunu düzeltmek için de hemen harekete geçmemiz lazım. Tamam mı adaş? Bu kadar sinirlenecek birşey yok. Gerilme hemen.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 2:51

Sen düzeltmek yerine aşağılama peşindesin bizlere "Görevinizi yapmıyorsunuz" demek gibi mesela... Sen Düzgün konuş Mr.WrestleMania da düzeltiyor gittikçe Sitemizde kalıcı olanların çoğu zaten Doğru kullanıyor...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 2:58

Aşağılama? Buna aşağılama diyorsan, hayatta kimse seni aşağılamamış anlamına gelir. Ha, sen onu çıkarttıysan ben bilemem. Aldığın mesaj buysa eğer, yapacağım birşey yok. Demeye çalıştığım şey, denetlemeler fazla yapılmıyor. Çok az uyarıya rastladım. Bundan sonra uyarılar sıklaşsın, şunu düzeltelim ki, forumumuz kaliteli olsun. Wink
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 3:02

Kavga etmeyelim lütfen!
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 3:03

Ben Türkçe'yi doğru kullanmayanlara uyarı atıyorum ama sitede Adminler Moderatörler ve Birkaç Üye dışında kimse mesaj atmadığı için(Onlar da düzgün konuşanlar) gerek kalmıyor bir adam geliyor 2 mesaj atıp siteyi bırakıyor. Bu işler böyle yani bir American Swagger(Böyle bir şey) var ona da yapmıştım Türkçe'yi düzgün kullan uyarısını...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 3:05

Yönetim bu uyarıları sıklaştırsın ve gerekirse kurallar sertleştirilsin. Çok fazla aktif olmayanlar, (Mazareti olanlar hariç.) banlansın veya üyeliği silinsin. Bizlere kaliteli ve aktif kişiler lazım çünkü. Hepimiz bu forumun kaliteli olmasını istiyorsak, emek ve özveri harcamamız gerekir! Smile
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 3:10

Tamam Kardeşim de forum zaten tanınmış bir forum değil adam banlayınca bizbize kalacağız forumda. Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 5:50

Peki Benim Bir Harfi Büyük Yazmam Neden Seni Rahatsız Ediyor Al İnadına Büyük Yazıcam Yanlış Yazıcam!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 12:01

Yazarsan yaz, o problemin olur dostum. Tartışmaya girmek istemiyorum seninle. Gerginlik çıkmasın, tatlı tatlı gidelim. Yönetimin gereğini yapacak olması yeterli benim için. (Aslında tartışmaya girerim de, girersem haksız olurum. Haksız olmak da istemem.)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 18:53

Birşey diyeceğim batacak. Siz ağzınızla diyorsunuz büyük bir site değiliz kalkıyorsunuz site basıyorsunuz bir sözünüz bir sözünüzü tutmuyor ki kardeşim.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar   Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 19:55

Site basmak derken? Bu GM ekibi her yerde WWE Türkiye resmi sitesinde burad hep çalıntı yaptınız bunu yaptınız diye saçmalayanlar. Site basmaktan kastınız site açmaksa biz sitece büyümeye gidiyoruz şu an tanınmış değiliz ama yakında olmayacağımızı bilemezsin. Sen işini yap.

Mesaj Yazarken Uyulacak Kurallar
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» SRO Genel Kurallar
» Mesaj
» Edgeden mesaj