TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Extreme Rules Sonuçları

+4
hardy_cena_soldier
StarShipPain
WWEManiac
Heart Break Legend
8 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Extreme Rules Sonuçları Empty
MesajKonu: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010 - 12:26

HHH maçı için ringe gelirken Sheamus'ın saldırısına uğramış.Bu maç HHH'in sakatlığı nedeniyle o an için ertelendi.

Ardından sürpriz bir şekilde ShoMiz ringe geldi.Miz bir süre konuştu ardından Teddy Long geldi.ShoMiz için bir gauntlet maçı ayarladı.Maçı kazanan takım bu gece RAW'da kemer maçına çıkma hakkı kazanacaktı.Neyse ilk gelen takım Morrison & Truth oldu.Maçı DQ ile ShoMiz kazandı.Ardından Mark Henry & MVP geldi.ShoMiz o maçı da kazandı.Son takım herkesin tahmin ettiği üzere Hart Dynasty oldu.HD hemen maçı Hart Attacak ile kazandı.
Maç ile ilgili yorumum; Kötü bir maçtı.Sadece Morrison & Truth vs. ShoMiz kısmını beğendim.Ama o kısıma da çok saçma bir son hazırlanmıştı.Neyse Hart Dynasty'nin kazanmasına sevindim.Umarım kemerleri alırlar.

------

İkinci maç; Punk vs. Rey, maç çok iyiydi.Genellikle Punk üstündü ama Rey de o klasik çevirişleriyle maça renk kattı.(Bir iki rollup sırasında kalp krizi geçirdim ) Maçın sonuna doğru Serena ve Gallows ring kenarından uzaklaştırıldı.Ancak uzun süredir beklediğim gibi Punk maçı Joey Mercury'nin(sanırım oydu) yardımıyla kazandı.Güzel bir son hazırlanmış bana göre maçı da çok beğendim.Punk ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gösterdi.Tam olarak sayamadım ama yaklaşık 10-11 tane farklı hareket kullandı.

-------

Üçüncü maç; Shad vs. JTG = Fail. Zaten bir şey beklemiyordum ama berbattı.Shad'in müziğinden tut, JTG'nin saçlarına kadar her şey çok kötüydü.JTG kazandı daha fazla yorum yapılmaz.

------

Dördüncü maç; Swagger vs. Orton, Maçın ortasına kadar sıkıcıydı.Basit ring içi mücadelelere tanık olduk.Swagger ring dışına inip yabancı maddeler çıkardıktan sonra iyi bir maç oldu.Özellikle Orton'ın çöp kutusu ile yaptığı darbeler iyiydi.Beklediğim gibi Swagger kazandı.

------

Beşinci maç: HHH vs. Sheamus, sakatlık olayı falan çıkarıldı ama Triple H'in maça çıkacağı belliydi.Maçda hiç Street Fight havası yoktu.Zaman zaman tempo arttı ortalama bir maçtı, insan Street Fight deyince farklı daha iyi bir şey bekliyor.Genel olarak Sheamus üstündü.Sheamus'ı bu maçta beğendim bana göre gayet iyiydi.Maçı da arka arkaya tam 4 Bicycle Kick ile Sheamus kazandı.1 tane de maçtan sonra yaptı yani artık Bicycle Kick görmekten sıkıldım.Umarım bir Bicyckle Kick promosu falan görmeyiz.

------

Altıncı maç: Diva maçı saçmaydı yorum yapmıyorum.Beth'in kazanması iyiydi.Anlayamadığım kısım gereksiz yere çok uzadı.

-------

Yedinci maç: Edge vs. Jericho, yorum yapmıyorum.Yapma gereği duymuyorum.WWE Sucks diyip geçiyorum.Jericho sanırım WWE kariyeri boyunca bu kadar salak, küçük duruma düşürülmemişti.

Sekizinci maç: Main event, genel olarak heyecanlıydı ama maçın başındaki büyük bir bölüm çok sıkıcıydı. .Sonu çok saçmaydı bana göre o kadar masa olaylarından sonra böyle saçma bir şekilde bitmemeliydi.Cena, arka arkaya 2 Spear, masaya Spinebuster ve Batista Bomb'dan kurtuldu.Batista, spiker masasına FU, sandalyeye FU ve STF'den kurtuldu.(Başka yok sanırım)İki güreşçi de gereksiz yere abartılmış.Sonunda Cena kazandı.Batista'nın son PPV maçı olma ihtimali var.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010 - 20:49

Anlaşılan çokda güzel bir şov olmamış.
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010 - 21:38

Hiç İyi Değil Bi Bu Extreme Rules!!Edge Ve Jericho Maçını Kim Kazandı?
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010 - 21:55

Off Yha!Michelle Nasıl Kaybedersin!Sonuna Kadar Beth Sucks,Michelle RULES!
http://michellemccool.yetkinforum.com
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010 - 23:01

StarShipPain demiş ki:
Hiç İyi Değil Bi Bu Extreme Rules!!Edge Ve Jericho Maçını Kim Kazandı?

Edge kazandı.Rezalet bir PPV'du saçmasapan olaylar oldu.
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 0:13

bence süperdi extreme rules
StarShipPain

StarShipPain

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 0:59

Ben İzlemedim Bile Extreme Rules'i Sadece Punk'un Dışardan Yardım Aldıgını Gordum!!
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 2:31

WWEManiac demiş ki:
Anlaşılan çokda güzel bir şov olmamış.

Güzel kelimesi yanından bile geçemez!Berbattı!

Baybora sağol çok güzel yazmışsın
brk649

brk649

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 2:44

son maç güzeldi
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 2:52

Hepsi kötüydü, o berbat
brk649

brk649

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimeSalı 27 Nis. 2010 - 3:04

batista nasıl banttan kurtulamadı onu anlamadım :S
cm-punk

cm-punk

MesajKonu: Geri: Extreme Rules Sonuçları   Extreme Rules Sonuçları I_icon_minitimePaz 12 Şub. 2012 - 21:44

http://rpgtr.yetkinforum.org/

Extreme Rules Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Extreme Rules (25.04.2010)
» SRO Extreme Rules Promo
» Extreme Rules Download Linkleri
» Extreme Rules 2010 Resmi