TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.

+13
neightra
KofiKingston44
Edge4ever
The X-Treme
Christian
xUndertakerx
WWE Forever
Heart Break Legend
Mysterio_Maniac
StarShipPain
CENATI0N
WWEManiac
hardy_cena_soldier
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
neightra

The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: the miz ve maryse nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 3:02

bana bak hardy bilmem ne soldier çok kaşınıyorsun.sen bu işe karışma dön önüne .o burnunu herşeye sokma.bok senin gibi mallara denir.sana taktımmı çok fena yaparım.adam ol.önüne dön. biz thehitman la sorunumuzu konuşarak hallettik.sen hayvan gibi tepinipte kafamın tasını arttırma benim.çok pişman olursun.benden söylemesi.
neightra

MesajKonu: the miz ve maryse nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 3:05

senin arkanda wwe yok canım.wwe benim arkamdaydı ve benim arkamda kalacak. senin arkanda ola ola b.o.k grubu olur.sen o yollara giderken ben o yoldan dönüyordum.işime karışma.yoksa öyle wweler salarımki başına başın ağırır.anladınmı beni hardy bilmem ne soldies.
neightra

MesajKonu: the miz ve maryse nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 3:09

bana bak hardy_cena _soldier ben değil sana nokta vuruşu ö Twisted Evil yle bir 619 uygularımki birdaha böyle yorumlar yazamazsın Twisted Evil
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 3:36

flood yasak heyy noluyor ?
neightra

MesajKonu: the miz ve maryse nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 22:34

arkadaşlar öncelikle hepinizden özür diliyorum.o agresif yorumları yazan abimdi.benim adıma üye olmuş ve ortalığı karıştırmış.ben bunu sonradan öğrendim.ve parolamı değiştirdim.istese bile giremez artık bu siteye.yeniden özür diliyorum.abim biraz agresifte.yoksa bir kız nasıl çete kursun aklınız alıyormu.ama bu siteye benim adıma üye olması iyi oldu.çünkü ben amerikan güreşine bayılırım.bazılarınızı msnde korkutmuş.inanın o saçma yorumları yazan ve msnye giren abimdi.lütfen benden yorumlarınızı esirgemeyin.ve benide iyi bir üye olarak görün.ne olur? Razz
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 0:01

neightra demiş ki:
senin arkanda wwe yok canım.wwe benim arkamdaydı ve benim arkamda kalacak. senin arkanda ola ola b.o.k grubu olur.sen o yollara giderken ben o yoldan dönüyordum.işime karışma.yoksa öyle wweler salarımki başına başın ağırır.anladınmı beni hardy bilmem ne soldies.

Pardon ama abin bayaaa salakmıs Wwe kimin(Arkasında)Belli Very Happy

619 mu o cocukların yapacagı iş abin kac yasında
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 19:37

Kuzen hani demiş ya siz giderken biz dönüyorduk diye.
ona karşılık cevap şu olacak : niye karşılaşmadık o zaman Very Happy
neightra

MesajKonu: the miz ve maryse nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 20:58

valla haklısınız ama ne yapıyım.yeniden özür diliyorum.o biraz agresif.niye karşılaşmadık esprisi güzeldi. Laughing
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 0:42

WWEManiac gerçekten güzelmiş o espri Very Happy
http://www.wwewrestling.7forum.net
neightra

MesajKonu: john cena evlimi   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 2:32

arkadaşlar kimileri john cena diyor evli kimileri ise evli değil diyor.yahu john cena evlimi,değilmi.
My Journey

My Journey

MesajKonu: Geri: The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.   The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar. - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 3:04

evli Lizz Cenaydı Sanırım

The Miz Ve Maryse Nişanlanacaklar.
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» maryse
» Maryse Gifleri
» Maryse'i kim istesin ?
» Maryse Haberleri
» Maryse Resimleri