TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....

+7
emre11201120
Rated-R-Superstar
xUndertakerx
oq.uzJericho
-CeDRiC-
undertaker
*Cm Punk*
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
*Cm Punk*

*Cm Punk*

SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... Empty
MesajKonu: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009 - 0:11

Adım:Umut
Soyadım:Yaşar
Doğum Tarihim:26 Ekim 1988 (Cm Punk İle Aynı Sadece YıL FarkLI)
Lakabım:Cm Punk
Sıkı Güreş Takipçisiyim Bana Her Şeyi Sorabilirsiniz Hiç Üşenmeden Yanıtlarım SaygılarımLa.. Cm Punk
undertaker

SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... Empty
MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009 - 1:28

hoşgeldin CM Punk
*Cm Punk*

*Cm Punk*

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009 - 1:34

SaoL HosbuLduk Smile
-CeDRiC-
Admin
Admin
-CeDRiC-

MesajKonu: CM Punk   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009 - 13:19

Sitemize hoşgeldin.
http://www.genelforumlar.tk
*Cm Punk*

*Cm Punk*

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009 - 22:13

SaoL PhenoM Beni Mod YapabiLirmisin Question Shocked
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009 - 18:02

merhaba cmpunk tanıştığımız iyi oldu.
*Cm Punk*

*Cm Punk*

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009 - 18:35

M.o
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 16:31

bende
oq.uzJericho

oq.uzJericho

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 15:42

way be aramızda kaç yaş var Very Happy..ben 'im sana abi demem qerekior qalba Very Happy...öff bn daha 13 yaşndayımm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 17:31

evet oğuz abi
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 17:35

bu arada melih sen kaç yaşındasın??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 17:41

12
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 18:26

onur lütfen online ol . açıksın ama cevap yazmıyorsun ben kanks
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 18:57

benimde CM Punk' abi demem gerekiyor 5 yaş büyük benden bu arada hoşgeldin demeyi unuttum Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimeSalı 8 Eyl. 2009 - 18:59

onuır abi hoşgeldiniz ikinizde
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 2:28

merhaba favorilerimiz aynı Smile
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:06

hoş geldin
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:32

hoşgeldin tanıştığıma sevindim bende bulut karayel favorilerimiz aynı seninle Very Happy
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:37

bu arada cm pun k kasımlı çünkü akrep burçlu ben le aynı burçlu
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:38

ismin undertaker resimlerin favorilerin cm punk Smile
WWE Forever

WWE Forever

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:41

öyle kala kalmış değiştirilmiyorki isim Smile
emre11201120

emre11201120

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:41

Tamam.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 4:52

Yinemi söyliyicem bunu konuyu açan arkadaş konusunu Temmuz'da açmış tanıtma konusunu. Yani çoğu kişiden eski ve ona hoşgeldin mesajı gönderiyorsunuz neden ?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 19:54

Allahım ya illa küfürmü edeyim dostlar neden 5ay önce bitmiş bir konuya hoşgeldin mesajı atıyorsunuz
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....   SeLam Ben Umut Cm Punk da  DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam..... I_icon_minitimePtsi 1 Mart 2010 - 20:18

Undertaker eminim 1 hafta sonra favorin değişir

SeLam Ben Umut Cm Punk da DiyebiLirsiniz KesinLikle Forumda Kimseye SaygısızLık Yapmicam Ve Faydalı Olmaya Çalışıcam.....
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Rey Mysterio Vs Cm Punk ( Punk kel oldu )