TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WWE Superstars Maç Yorumları

YazarMesaj
Christian

Christian

WWE Superstars Maç Yorumları Empty
MesajKonu: WWE Superstars Maç Yorumları   WWE Superstars Maç Yorumları I_icon_minitimePaz 2 Mayıs 2010 - 3:26

Bu bölümde böyle bir konu yokmuş açayım dedim. Superstars kapanana kadar maç yorumlarını burada yapalım derim ben.
Christian

Christian

WWE Superstars Maç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: WWE Superstars Maç Yorumları   WWE Superstars Maç Yorumları I_icon_minitimePaz 2 Mayıs 2010 - 4:10

29 Nisan 2010

1. Gail Kim vs. Jullian
Maçı kazanan kişi Gail Kim oldu. Maç hakkında pek yorum yapmayacağım. Zaten bunu bekliyordum.

2. Zack Ryder vs. Primo

Bu maç çok sıkıcıydı. İlk önce Ryder maçın başında taunt yaptı. Sonra lock-up yaptılar. Ryder kol kilidi yaptı. Sonrasında Primo Arm Breakler yaptı ve kol kilidi bağladı. Maçın buralarında birbirlerine pek üstünlük sağlayamadılar. Sonra Ryder Irıs-Whip'e yolladı ve dönüşte Primo'dan Drop Kick yedi. Ve arm break ile kilit bağladı. Sonrasında Ryder kurtuldu ve maç böyle devam etti. Sürekli kilit, hiç aksiyon yoktu. Inverted Overdrive ile Ryder kazandı.

3. WWE Unified Tag Team Champion The Hart Dynasty vs. The Dudebusters

The Dudebusters'ı pek sevmiyorum. Öncelikle bu maçı Hart Dynasty'nin kazanmasını istiyorum. Bu maç hakkında yorum yapamıyorum. Çünkü Dudebusters'ı pek tanımıyorum. Ama kazananı söyleyeyim ; tabii ki de Hart Attack ile WWE Unified Tag Tam Champion The Hart Dynasty !..

Gece de böyle bir finalle bitiyor.

WWE Superstars Maç Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Superstars resimleri
» WWE Superstars 25/3/10