TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Drew Geri Dönüyor

+5
Christian
D'AngeLo DineRo
xUndertakerx
StarShipPain
Heart Break Legend
9 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 12 Mayıs 2010 - 16:13

Geçen hafta Teddy Long tarafından kovulan Drew McIntyre,bu hafta Vince tarafından tekrar işe alındı.Ayrıca kemeri geri verildi.Yani Christian vs Kofi maçı boşuna gitmiş oldu.Bana sorarsanız;

Drew yine Vince beni aldı diye övünmeye başlayacak
Vince Teddy'yi Drew'u kovduğu için işten çıkarıp yerine Vickie'yi getirecek(Bu düşük ihtimal)
Christian vs Kofi maçı yine olacak ama Drew'un kemeri için No.1 Contender maçı olacak.
StarShipPain

StarShipPain

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010 - 21:34

Hay Allah Be!!!ŞİMDİ BEN İŞİMDE EN İYİSİ OLDUĞUM İÇİN ÇAĞRIDILDIM DİYE KONUŞUR ASABIMI BOZAR
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010 - 23:15

Bence Christian vs Kofi Kingston maçı yeniden olmaz bence Drew-Kofi çekişmesi başlar belki buna Matt Hardy'de dahil olabilir.
Ama Kofi Kingston ve Christian gibi isimler Drew MCIntyre'ı zorlayacak hatta yenebilecek güçte isimler. Drew'in güçlü olduğu I.C.'i aldıktan sonra belli oldu ondan sonra Morrison'a kemerini kaybetmedi.(Bunu tahmin etmiştim zaten.)
Drew'de rakip olarak yendiği kişilerde bir Kane'ye şaşırdım o kadar. Onun dışında rakipleri zor değil Drew'in. Ama Christian ve Kofi Kingston kesin zorlayacak yani Kofi Kingston kemeri alacak bence.
Ama yine içime bir kurt düştü Drew McIntyre kemerini kaybedince kesin Vince'e şikayet edecek ve sanki Vince'in yardımıyla kemeri alacak gibi.(Vince McMahon'nun CM Punk'a Taker karşısındaki yardımı gibi ama bu sefer kötü olan taraf kemeri alacak.)
Misafir
Misafir

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010 - 23:39

Drew'ın gidişi çok yapay oldu. Kastım, daha inandırıcı olmasıydı. Hiçbir güreşçi bu tarzda kovulmadı ve bu şekilde kovulması hiç inandırıcı olmadı. SD'den kovulması, Tiffany ile evlenip jiga yapacak olmasıdır. Very Happy Very Happy Balayı ayakları yani sizin anlayacağınız. Drew potansiyeli olmayan birisi. Umarım Main-Eventer olarak başımıza gelmez, ama Mid-Carder ve IC kemeri ona yakışır. Drew, IC kemerinden üstünü haketmiyor bana kalırsa, ondan daha yetenekli adamlar var SD Roster'da kesinlikle.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 14:38

yeni gm bir bakarsınız the rock ia cooking :d
Christian

Christian

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 19 Mayıs 2010 - 18:47

Benimde canım çok sıkıldı. Benim tahminlerim ise şu :

Drew vs. Kofi vs. Matt maçı olabilir. Çünkü Matt Hardy'i kemer maçlarında artık çok görmüyoruz ona da biraz aksiyon gerekiyor. IC Şampiyonluğu için bunları düşünüyorum.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 19 Mayıs 2010 - 22:57

matt ıc alamaz bence
rated-r-superstar111

rated-r-superstar111

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 19 Mayıs 2010 - 23:44

çok dogru matt belki de kofiyle beraber drewa karşı takım olabilirler veya tag tittle larını kazanabilirler
http://www.wweturkiye.4umer.net
Christian

Christian

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimePerş. 20 Mayıs 2010 - 21:25

Matt Hardy ile Kofi'nin tag team olacaklarına tam bir spoiler derim ! Smile Ben bundan bahsetmemiştim.
Matt Hardy vs. Kofi Kingston vs. Drew McInytre maçı olabileceğini kastetmiştim. Ama böyle olursa benim bir tane daha spoilerim olur Kofi'nin Heel olabileceği... Çok yüksek bir ihtimal değil ama bu IC title olursa olabilir.
Matt IC neden alamasın ? AmericaN_SwaGGeR, bence alabilir. Çünkü Matt Hardy'i ne zamandan beri kemer maçında gördün ? Onu WWE bize unutturmaya çalışıyor olabilir. Belki de sonradan dediğim gibi IC title'a oynacaklar onu. Kim bilir ?
rated-r-superstar111

rated-r-superstar111

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeCuma 21 Mayıs 2010 - 2:03

bi' adamın 2 tane düşmanı var ikisi birlikte hareket edebilirler yani
http://www.wweturkiye.4umer.net
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 0:52

Yine Kofi Yencek Yine Vİnce Gelip Kemeri Drewe Vericek Hep Öyle Oluyor Vince Drewin Neresini Seviyorsa Nede Olsa HeeL
WWE Forever

WWE Forever

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 0:59

drewe laf yok bende seviyorum drewi kaybetmesine üzüldüm Sad
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 1:03

Bu olaylar daha öncede olmuştu Teddy Long ve Vince McMahon, CM Punk'ın istediklerini yapıyordu.
Sonra Vince McMahon, Batista'nın WWE Championship'i almasını sağladı. Bir süre sonra geçecek bence Vince McMahon'nun yardımları.
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 19:07

Evet Ama Nede OLsa Vince HeeL oLduğu için hep HeeLLere Yardım ediyor haksızlık
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 21:42

Konu kapansın artık
Misafir
Misafir

Drew Geri Dönüyor Empty
MesajKonu: Geri: Drew Geri Dönüyor   Drew Geri Dönüyor I_icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010 - 23:32

evt kapayın lan Very Happy

Drew Geri Dönüyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drew Kovuldu!