TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berk In Question

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Berk In Question Empty
MesajKonu: Berk In Question   Berk In Question I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 1:47

Bu bölümümde, bana özel sorularınız varsa güreş için, sormak serbest. En kazık soruları buradan sorun mümkünse... Very Happy Ben her türlü kazıklık derecesini yaparım! Razz
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Berk In Question Empty
MesajKonu: Geri: Berk In Question   Berk In Question I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 13:50

Over time limitte neler olur
Misafir
Misafir

Berk In Question Empty
MesajKonu: Geri: Berk In Question   Berk In Question I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 15:42

Bunu yazımda yazacağım da, sana özet geçeyim.

Rey Mysterio vs. CM Punk = SES'e katılma olacağını sanmam, ya saç kesilir, ya da maça DQ ile Luke Gallows karışır. Olayı kesmesiz katılmasız hallederler, ancak şundan eminim. Rey SES'e katılmayacak!

John Cena vs. Batista = Batista bu maçtan sonra tüyecek WWE'den. Cena maçın büyük bölümünü üstün geçirir. Batista'ya maç sonrası da saldırabilir, veya tuşu sert bir biçimde yapar. Cena alır, Batista'da sakatmış gibi lanse edilir.

Edge vs. Randy Orton = Ne olacağı bilinmeyen bir feud. Edge ve Orton'ı kemerlerden biraz tutmak istiyor WWE. Bana göre maçı Orton alır, ama Edge alırsa da süpriz olmaz.

Ayrıntılı cevapları zaten yazımda vereceğim. Daha değişik sorular bekliyorum...
Misafir
Misafir

Berk In Question Empty
MesajKonu: Geri: Berk In Question   Berk In Question I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 18:14

Ben sana şunu soracağım KiDman ve Torrie Wilson ( Doğru yazdımmı ? ) niye ayrıldılar. Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Berk In Question Empty
MesajKonu: Geri: Berk In Question   Berk In Question I_icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 19:23

Ya niye böyle bir konu açtın ki şimdi? Hani Howard Finkel falan olursun böyle bir konu açarsın.O zaman kendini çok güreş biliyormuş gibi gösteriyorsun.Yanlış anlama,bilmiyorsun demiyorum.Ama böyle de olmaz yani zaten soru soracak olan Soru&Cevap bölümünden sorar.Kilitliyorum diğer adminler isterlerse açarlar.

Berk In Question
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar Ben Berk
» Jeff Hardy vs Jeff Jarrett Victory Road 2004 NWA Championship Ladder Match (Berk istek)