TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO NXT 8.Hafta Yayını

2 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

SRO NXT 8.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO NXT 8.Hafta Yayını   SRO NXT 8.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 14:59

Gece Açılışı
SRO NXT 8.Hafta Yayını 175px-WWE_NXT

Oğuzhan:(Gülmektedir) Evet Evet Teşekkürler. Sürprizim hoşunuza gittiğinden memnunum. Geri gelmeyeceğim sanıyordunuz düne kadar ben de öyle sanıyordum ve güzel bir gece hazırlayıp geri dönmeye karar verdim. Ben de böylece gecenin önemini Pro vs Rookie gecesi olarak ayarladım. Umarım Hoşunuza gider bu gece sözlerimizi yorumculara bırakmadık. Hatta gece öncesinde Spiker olarak söz bile söylemedim.

Matt Striker: Evet. Oğuzhan'ın dönmesinde çok etkili olduğumu söyleyebilirim. Bir gece yaratmak istedim ve bunu ilk olarak Tajiri'ye söyledim. Böylece Tajiri de beni kırmak yerine Oğuzhan'la konuştu ve böylece SRO NXT Yeniden açıldı.

Tajiri: Evet doğru söylediği tamamıyla doğru. SRO NXT'yi kapatmak yerine kısa ama çok maçlarla devam ettirmeyi uygun gördük.

Oğuzhan:Evet Hadi gece başlasın

Mutlu geceler gece öncesi Promo'muzu izlediniz şimdi de İlk maçımız olan CM Punk vs Darren Young maçına geçelim.

CM Punk vs Darren Young

CM Punk ve Darren Young beraber gelip ringde birbirlerine başarı dilediler.

Klasik bir Lock-Up ile maç start aldı. Şimdi hemen CM Punk Uzun tekmelerini atıyor aldı şimdi Irish Whip ve dönerken bir Clothesline geliyor. Şimdi Sidekick attı CM Punk Darren Young hızlı davrandı ve kurtuldu ardından aldı CM Punk'ı ve yumruklamaya başladı. Yere düşürdü hemen CM Punk kalktı ve Darren Young'ı düşürdü sonra da köşeye çıkardı ve Köşeden bir Super-Suplex geldi karşı köşeye attı ve dizleriyle üstüne gitti. Şimdi CM Punk Luke Gallows'a işaret verdi ve Luke Gallows da Serena'yla işaretleşti. Serena şimdi HAkemi oyalıyor. Luke Gallows Darren Young'ın ayağına vuruyor ve CM Punk'ın omuzlarına çıkarıyor. CM Punk Go To Sleep yapacak mı? Hayır Darren Young oradan hemen kaçıyor Luke Gallows'a Baseball Slide yaptı ardından da Low-Dropkick'i CM Punk'a yapıştırdı Tuşa gitti hemen kurtuldu CM Punk ve Tekmeler atıp Darren Young'ı uzaklaştırdı köşeye yolladı ve köşede Diz hareketini yaptı. Şimdi yerden kaldırdı ve Go To Sleep geliyor 1,2,3 ve Tuş Kazanan CM Punk ama Öğrencisini kaldırıyor ve Elini sıkıyor Darren Young ona diğer SES üyelerini soruyor ve bir tokat atıyor Luke Gallows içeri girip bir Slam'le Darren Young'ı düşürüyor ve ebraber seviniyorlar. CM Punk mikrofonu alıp."Temiz yaşayanlardan korkun." Diyor.
SRO NXT 8.Hafta Yayını Luke-Gallows

Christian vs Heath Slater

Christian ve Heath Slater da beraber geliyor ve el sıkışıyorlar.

Maç başlıyor başalr başlamaz christian'dan Leg Tripler Christian iyi tekmeler attıktan sonra kaldırdı ve killswitch için çevirdi ama olmadı. Christian Irish Whip'e gödnerdi ve dönerken bir High Kick attı şimdi yumruklamaya başladı tekrar bir Irish Whip dönerken Heath Slater bir dirsek attı bu kez Christian Low-Dropkick attı ve kaldırdı bir de High Dropkick attı Christian şimdi Slater'ı yere yatırdı ve yerde Arm-Lock bağladı. Arm-Lock'dan kurtulamayan Slater İplere uzanmaya çalıştı Christian şimdi bıraktı ve bir Anaconda Vise yaptı Heath Slater uyuyor. Şimdi Sırtını yere koydu ve bekledi. Ardından hemen dışarıya gönderdi 1,2,3,4,5,6,7,8 aniden Slater HBK kalkışı yapıp kalktı ve ringe girdi bir Diving Headbutt yaptı şimdi alta indi christian peşinde 1,2,3,4,5,6,7,8,9 Slater girdi ve baseball Slide ile Christian'ı dışarıda bırakacaktı ama o ondan önce girdi ve baseball Slide geliyor 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ve Kazanan Christian oluyor.
SRO NXT 8.Hafta Yayını Christian-debuts-on-ECW-110209b
Promo

The Miz elinde mikrofonla geliyor. "Bu akşam benim çömezle maç yapacağım. O bir çaylak bir ezik ve geride bıraktığımız iki maçın ikisinde de Pro'lar yendi bu maç anlamsız. " Bu sırada Daniel Bryan geldi. "Seni ER öncesinde Battle royal'de elediğimi göz ardı etmen anlamsız olandır dostum. Senden önce Debut yaptım ve senden dah aiyiyim sadece 2 yenilgim bir beraberliğim var.

Ve Tajiri geliyor.

Tajiri: Öyleyse sizin feudunuz oluşmuş siz Main Event'ta karşılaşacaksınız.

Wade Barret vs Chris Jericho

Wade ve Chris geliyor şimdi Wade ringe girdikleri gibi Jericho'ya vurdu ve maç başlattı. Şimdi Wade aldı sırtına Fireman Lift&Slam yaptı ve Kaldırdı Vertical Suplex için kaldırıyor ve yapıyor şimdi aldı rakibini ve Irsh Whip dönerken bir clothesline ile yerde bıraktı. Şimdi chris Jericho beklenmeyen bir Codebreaker yaptı ve Oradan sonra kendi de yere düştü. Wade aşağı indi ve kenardan bir sandalye aldı. Jericho peşinden gitti ve hakem o sırada görevlilerle konuşurken Jericho'ya vurdu sandalyeyle şimdi Dışarda aldı ve Vertical Suplex yaptı. Ringe attı hemen ringde köşeye çıkardı ve bitirecek mi onu SLAM! Super-Suplex geldi ve tuşa gitti 1,2,3 ve Wade eğitmenini yeniyor! Kazanan Wade Barret.
SRO NXT 8.Hafta Yayını Wade

David Otunga vs R-Truth

Ringe David geldi arkadan R-Truth saldırdı hemen Ringe attı ve orada dövmeye başlıyor şimdi kaldırdı ayağa ve Irish whip dönerken de bir Bicycle Kick attı ve yere yığdı onu David Otunga zar zor kalktı şimdi aldı onu hemen ve Suplex ile yere çarptı şimdi David Otunga'ya acımadan vuruyor. David Otunga'ya şimdi What's Up kilidi yapıyor hakem çıakrttı onu ve şimdi bir Camel-Clutch bağladı ve David Otunga pes ediyor Kazanan R-Truth ama hıncı durmamış anlaşılan dövmeye devam ediyor hakemler durduruamıyorlar onu. Şimdi Tajiri göründü ve Maç devam ediyor diyor. R-Truth Irish Whip ve dönerken bir Flying Detector yapıyor onu yere düşürdükten sonra Kaldırdı ve köşeye çıakrdı King Of The World hareketiyle aşağı attı oradan Müthiş bir Leg Drop içeri attı tekrar bir Camel-Clutch ve Otunga pes ediyor Kazanan R-Truth oluyor bu kez duruyor R-Truth.
SRO NXT 8.Hafta Yayını R-truth5_feature

Skip Sheffield vs William Regal

Skip Sheffield ve William Regal geldi. William Regal maçı hemen başlatıyor vuruyor cCrnfed'e Cornfed sinirledni ve Clothesline ile düşürdü şimdi ayağıyla itip aşağılıyor William Regal'i son K.O.R'i S Cornfed kaldırdı rakibini ve omzuna aldı köşeye çıktı ve oradan geriye attı sonrada Splash yaptı ve William Regal düştü Cornfed sert dalıyor William Regal'e William Regal şimdi kalktı bir yumruk attı Big Chop'lar yaptı Cornfed aldı ve Chokeslam için hazırlandı. Kaldırıyor ama yemiyor. Şimdi William Regal'i sırtına çıkardı ve sırtı üstüne atladı. william Rgeal'i kaldırdı ve Chokeslam için boğazına yapıştı sonrasında kaldırdı ama Power Slam'i yapıştırdı. Ve Tuşa gitti 1,2,3 Cornfed yeniyor! Ama içeri Bryan geldi cornfed ona bir Clothesline Bryan bayıldı! Bu bir senaryo felan mı anlamış değiliz.
SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_010_Photo_040
Promo
Matt Striker geldi.
Matt Striker: Bayanlar ve Baylar eğitmenlerini yenmeyi başaran Wade Barret ve Skip Sheffield'i yürekten kutluyoruz.Bu akşam acaba Elemede Ne olacak çok meraklıyız hepimiz.

Michael Tarver vs Carlito

Carlito tutarak getiriyor Michael Tarver'ı içeri soktu şimdi. Maç hemen başladı. Michael Tarver bitkin Carlito saldırdı şimdi. Carlito aldı rakibini ve Geriye doğru düşürdü. şimdi Irish Whip ardından bir abckStabber denemesi ama olmadı kaldırdı şimdi. saldırıyor adeta Michael Tarver'a Michale Tarver şimdi tekme attı ama Carlito hemen yakaladı Şimdi rakibine bir Chin Lock Yaptı ama başarısız. Pes ettiremedi. Şimdi Michael Tarver kalakrken Carlito Arkasını çevirdi ve Backstabber yaptı tuşa gitti 1,2,3 Carlito maçı kazanıyor.
SRO NXT 8.Hafta Yayını Carlito-WWE-Superstar-4
Justin Gabriel vs Matt Hardy

Maç Start alıyor.Justin koştu 2 yumruk aldı şimdi Matt önce uzaklaştı sonra 2 yumruk daha aldı ard arda yumruklar Justin'den bu kez Matt Hardy karşılık veriyor Justin'den Matt'ı yakalama çabası ve bir Armbreaker.Yerdeki Matt'e bir Senton Drop.Bir ayak darbesi aldı Justin bilncini kaybetti. tuttu Justin ve de belinden tutarak müthiş bir Suplex Geliyor.Matt Hardy kalktı ve Justin'i tuttu.kaldırıp Body Slam yapıyor.Şimdi ringin kenarına çekildi Matt.Justin giderken Matt'in tokadıyla karşılaştı Justin Kavramaya kalktı ve başaramayınca ard arda müthiş yumruklar atmaya başladı Bu kez Matt Hardy tuttu ama kaçırdı. Bu kez tuttu ve Köşeye Yolladı.Şİmdi yanına gitti ve Interfrence!!!!Chris Jericho kenarda görünüyor.Matt Hardy Justin'in kafasını köşeye çarpıyor.Yerde Justin'i yumrukluyordu ki unutulan düşman geliyor Jericho geliyor.Ve Matt'i düşürüyor Justin kalktı.Justin Yerde rakibine vurmaya devam ediyor.Justin'den bir Senton ama Boşa.Bir senton daha ve Yine Boşa Chris Jericho gereksizce Tauntlar yapıyor.2 Dropkick geliyor Matt Hardy ikisnden de kaçıyor.Matt Hardy Justin'e bir tokat Attı ancak Chris'den yumruk yedi.Bu Kez Dropkicklerden kaçamıyor ve Matt Hardy yerde soluklanıyor.Bir Senton Drop ve Body Press.Jericho hakemi dinliyor ve aşağı iniyor.Justin Gabriel Taunt yapıyor.Ve Matt'ten Diving Clothesline geldi şimdi.Justin kendine geliyor ve Matt Hardy'ye vuruyor sonra Matt'e Hurracanrana to Punch Yapıyor.Ve Senton Drop yaptı şimdi.Yumruk attı ve tekmeledi.Bu kez Matt Tekmeledi ve mükemmel bir SideKick geliyor.Matt Hardy tutuyor ve ArmBreaker yapıyor. Şimdi aldı ve Twist Of Fate geldi!!!!!!! Tuşa gitti 1,2,3 tuş maçı Matt Hardy aldı kaldırdı çaylağını ve barıştılar. Fakat Tajiri gelip Ben bunu saymıyorum maç devam etsin diyor anında Justin'den sert bir tekme sonrasında Irish Whip dönerken de bir High Kick çıktı köşeye ve 450 Splash geliyor!
SRO NXT 8.Hafta Yayını A09ac0
Justin Gabriel kazanıyor!
SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_002_Photo_053
The Miz vs Daniel Bryan

The Miz hemen geldi ve Konuşmaya başladı

The Miz:Benim çaylak beni yenebileceğini sanıyor Beni Battle Royal'de elediğini söylüyor. Orada bana ihanet ettin Tag Team dövüşürken birden beni att...

Ve Daniel Bryan arkadan saldırıp maçı başlattı şimdi yerde yumruklamaya başladı Kaldırdı bir Irish Whip The Miz orada kaldı bu sırada Daniel Bryan koştu ama The Miz'den tekme aldı şimdi The Miz yumruğu attı ama oradan Daniel Bryan kurtuldu ve Karnına çalışmaya başladı Tekmeler attı şimdi aldı ve kaldırıp yere çakıyor. Yerden de kaldırıyor ve Bir Suplex hemen Tuş denemesi 1, hemen kalkıyor. Şimdi Daniel Bryan rakibini İplerin yanından aşağı gönderiyor. Daniel Bryan da aşağı iniyor ve seyirciler arasında Cyber-Cop giyiniyor sadece kafasında kask ve gözlükler var onun dışında normal bir kıyafet giymiş. Şimdi Ondan Bir Zincir Kolye aldı ve The Miz'in suratına yapıştırdı hakem Cyber-Cop ile ilgilenirken Daniel Bryan tekrardan O meşhur boğma hareketini yapıyor Ve İçeriye atıyor. Hakem içeri girdi Bryan alini koydu ve hakemin Kolyeyi görmesini engelledi şimdi attı kolyeyi ve bekledi The Miz bir tekme attı bu kez çok sinirlendi vurmaya başladı alta inip bir sandalye aldı hakem onu durdurdu bu sırada Daniel Bryan üstüne uçuyor! Daniel Bryan içeri atıyor ve Figure 4 Leg Lock. Daniel Bryan mükemmel götürüyor ve The Miz pes ediyor. The Miz pes etti. Daniel Bryan eğitmenini yine yendi.Oradan The Miz'e laf atıyor...
SRO NXT 8.Hafta Yayını 486841345_51cf116f55

Gece Sonu

Ve Oğuzhan geliyor.

Oğuzhan: Tekrardan çok memnunum SRO NXT'ye geri döndüğümden dolayı GM'niz Tajiri'ye iyi bakın. SRO NXT Mükemmel devam etsin isterdim fakat bu akşam en üzüleceğim olay gerçekleşecek. Malesef 3 güreşçiyi eleyeceğiz. Sende Matt...

Matt: Evet Bu akşam hepimiz çok üzüleceğiz çünkü 3 rookie malesef elencek ve WWE'ye kısa süreliğine veda edecek. Ve ben Başlamak istiyorum. Sırayla hepinizin görüşlerinizi almak isterdim ama korkarım buna yeterince zamanımız yok. İlk elememiz...Bryan Danielson, Daniel Bryan. Daniel düşüncelerin nedir?

Matt Bryan'ın elini sıkar.
SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_012_Photo_003
Daniel Bryan:Ben WWE NXT kadrosundaki herkese teşekkürlerimi sunmakla beraber Son gecemde The Miz eziğini yenerek görevimi yaptığımı düşünüyorum herkese teşekkürler arkadaşlar. Umarım bir dahakine WWE'ye girebilirim...

Matt:Hoşçakal Daniel... Ve 2. elenenimiz malesef Sensin Michael Tarver. Sana da WWE Kapıları kapanıyor...
SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_012_Photo_004
Michael Tarver: Sadece NXT'den çok memnun olduğumu söylüyorum

Michael Gidiyor ve Kükreyerek vedasını yapıyor.

SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_012_Photo_006

Matt:Ve son olarak Elenen isim Cornfed sen de bu akşam eğitmenini yenmene rağmen WWE Evreni seni eliyor. Ne düşünüyorsun...

SRO NXT 8.Hafta Yayını NXT_012_Photo_063
Skip Sheffield: Çok üzgünüm ben hep WWE'ye çıkış yapabileceğim zamanı hayal etmiştim bu an aklımdan bile geçmemişti. Ama Üzgünüm bu akşam ben de hiçbirşeyden anlamayan William Regal'i yenerek o ezikten kurtuldum en azından sevineceğim şey bu... Bir dahaki sefer WWE Beni kadrosuna aldığı zaman herkese soracağım.Ancak sizle son bir hesabımız var onu da kapatalım diyor ve gidiyor.

Ne yaptığını anlamadık doğrusu.

Aradan 15 dakika kadar bir süre geçti yine bir şey anlamadık...

Elenen Rookie'lerimizin bir dahaki sefere çıkış yapmalarını diliyor ve kendilerini tebrik ediyoruz.
SRO NXT 8.Hafta Yayını 14425076
SRO NXT 8.Hafta Yayını 14423924SRO NXT 8.Hafta Yayını 14423932SRO NXT 8.Hafta Yayını 14425444

Matt:Bu arada bir duyurumuz daha var. Eğitmenlerini yenip elenmeyenler Over The Limit'e gidiyor yani Extreme Rules'da yenilenler Wade Barret ve Justin Gabriel!

Hemen Maç Fotomuzu da görüyoruz ve geceyi burada bitiriyoruz.
SRO NXT 8.Hafta Yayını 28an62w

Hoşçakalın Mutlu geceler. Derken!
SRO NXT 8.Hafta Yayını J6tyzl

Bu Cyber-Cop inanamıyoruz. Arkasından Daniel Bryan geldi ve Kaskını çıkardı şimdi. Gözlüklerini çıkardı. Yüzünde boya var on uda çıkartıyor seyirciler yuhluyor! David Otunga bakarken Darren Young arkadan hızlı bir şekilde vurdu david Otunga'ya Skip Sheffield'miş Cyber-Cop hemen arkasından da Cyber-Cop gelip Saldırdı David Otunga'ya Wade Barret Bir şamar yapıştırdı Sheffield'e Arkadan Justin Gabriel dalıyor OTL'deki rakibine Daniel Bryan yerdeki Wade'e temiz bir dayak çekiyor onları Güvenlik geldi onları ayırmaya...Bu arada hatırlatalım Baybora ve Botan haftaya NXT'ye konuk olacaklar... Burada gecemizi bitiriyoruz...

SRO NXT
Presented In WWE/SRO HD
8.Edition
The XX(X-Press X-Treme) Driver Oguzhan
http://www.trabzonspor.org.tr Hatta
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO NXT 8.Hafta Yayını   SRO NXT 8.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 16:46

Kanka yayın çok güzel olmuş da biz haftaya mı gelecektik ?
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO NXT 8.Hafta Yayını   SRO NXT 8.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 18:37

Evet haftaya...
http://www.trabzonspor.org.tr Hatta

SRO NXT 8.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-