TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.

+3
rated-r-superstar111
steeltr
D'AngeLo DineRo
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Empty
MesajKonu: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:33

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Empty
MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:35

VEE FRİDAY NİGHT SMACKDOWN BAŞLIYOR

Spikerlerimi Jimm Ross Ve Ted Grisham JR yine saçmalıyor

Geçen Salı Olanlardan Bİr Promo Kesiliyor jericho ve edge konuşurken Y2J nin ona codebraker vurması sonucunda
hemen nakit para çantasıyla gelen punk edge yi kaldırıp uykuya göndermişti ve kemeri almıştı.

Hemen arka alanda Kane var kane spikere artık world titleyi almanın zamanı geldi diyor

Ve ilk maçımıza geçelim

Chris Masters Dolph Ziggler

maç lock up larla başlıyor ziggler rakibini iplere gönderdi ve bir sholder lock geliyor rakibine ardından leg drop
tuşa gidiyor 1...2.. 2 de kalkıyor masters ziggler kaldırdı ve bir dropkick geliyor zigglerdan bir coconut crush geliyor
arkasından rakibine bir buzzsaw kick geliyor ve iplere çıkıyor fly closhtine vuruyor

CONTUNİES

maç hala devam ediyor masters rakibine diz darbeleri indiriyor arkasından iplere ittirdi ve closhtine vuruyor
arkasından birde reverse suplex hemen tuşa gidiyor 1..2.. hayır yine kalktı ziggler masters hemen zigglera
sleeper bağlıyor evet kilitten kurtulması imkansız derken chavo geliyor mastersı dövmeye ziggler baygın
chavo masterı fena pataklıyor bir military press geliyor ve arkasından tornado DDT vuruyor ve köşeye çıkıyor
450 frog splash vuruyor maç DQ bitiyor

Arka Alanda Kane Punkı görüyor ve ona KEMERİNİ İYİ KORU YOKSA BİRİLERİ O KEMERİ
CEHENNEME ATABİLİR diyor punk şaşırdı.

DİD YOU KNOW ? BİLİYORMUYDUNUZ WWE FORUMLARINDA EN ÇOK GEZİLEN SİTE WWEWRESTLİNG7FORUM.NETMiş

GECENİN MAİNT EVET-İne geçiyoruz

You Think You Know Me çalıyor EDGE geliyor

EDGE: ASLINDA BURAYA MAÇA DEĞİL KONUSMAYA GELDİM
GEÇEN SALI JERİCHONUN YÜZÜNDEN KEMERİMİ KAYBETTİM
KENDİMİ SUÇLU İSTİYORUM FAKAT SÖLE BİŞİ VARKİ

O KEMERİ İSTİYORUM PUNK HEMEN ŞİMDİ

DERKEN CM PUNK GELİYOR ODA MİKROFONU ALDI SANIRIM KONUŞMA YAPACAK

HEY EDGE BU KEMERİ Y2J SAYESİNDEMİ ALDIĞIMI SANIYORSUN

BEN WM 26 YA GİTTİM VE ÇANTAYI ALDIM VE BU BENİM HAKKIMDI
MAÇ İSTİYORSAN ÖNÜMÜZDEKİ SALI GÜNÜ Y2J LE FİRST BLOOD MAÇINA ÇIKACAKSIN

VE KAZANIRSAN SUMMERSLAMDA MAÇA ÇIKACAZ

EDGE ŞAŞKIN EVET DİYOR VE SPEAR I GEÇİRİYOR PUNK A

Smackdown Bu Olayla Son Buluyor

Coprigyht EDGE3 AMERİCAN SWAGGER

TM 2010
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:41

Hataların yazım kurallarına dikkat et.
Ve gelişi güzel yazma
Birde resimli yaz
Sroyu takip etmelisin Punk ta ıc kemeri var.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:43

1.ölesine yazdım zatende resim koyma işini pek yapamam promo ları ve maçları yazabilirim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:44

Tamam hatalarını düzrltmen lazım.Şuan Cumaya kadar başka biri aday olmassa gm sin.Ama türkçeye dikkat edip gelişi güzel yazmıyacaksın yoksa çıkarsın.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:48

tamam dikkatli yazarım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:51

Yoksa tek kalıcam.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:52

aslında bugün öğlen 1 - 2 gibi özenle hazırlayacağım bir makale yollayam

OTL ile ilgiLi ?
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:52

ama bir tek resimleri yapamam flood için özür
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 16:54

Tamam olur.
steeltr

steeltr

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 2:20

SMACKDOWN SRO YAYINI BAŞLIYOR...

Jack Swagger Ringe geliyor ve mikrofonu alıyor;

Geçen hafta Konuk sunucu Lampard 1.Cont u S.e.S'in acıklamasını istedi
biliyorum S.e.S in Kofi'yi seçeceğini biliyordum çünkü Kofi çok ace... (KOFi Geliyor)

Kofi:Simdi Bu acemiden ağzının payını alacaksın, ne diyorum biliyormusun
bu gece 1'e 1 maç yapalım eğer beni yenmeyi başarırsan senile Tekrar bir 1.Cont maçı yaparız

Jack (gülümseyerek):Seni iki maçtada yenip 1.Cont. olacağım.....

MVP vs Dolph Ziggler maçına geçiyoruz...

Maç başlıyor, Mvp maça hızlı başlayıp ziggler'in bacaklarına tekme atıyor ve Mvp Dolph u iplere
gönderiyor ama dolph bir anda sholder lock a ceviriyor Mvp locktan kurtuluyor bir süre Mvp üstünlüğü koruyor
MVP yine ani davranıp bir Facebuster buluyor ve rakibini yere düşürüyor Playmaker için hazırlanıyor. zickler hamleyi durdurduktan sonra
Codebreaker için zıplıyor fakat hareketi yapamıyor. MVP ani bir roll-up daha bulup maçı kazanıyor!

Gecenin Maçı Başlıyor...

KOFİ VS JACK

Hakem tam oyunu başlatacakki CM Punk un müziği duyuluyor ve Cm punk un ringin kenarından jimm ross'un yanına oturuyor ve hakem maçı başlatıyor;
Karşılıklı lock-uplar sonrası ikili bir süre birbirne üstünlük sağlayamıyor. Kofi bir shoulder block buluyor. Başarısız tuş denemesinin ardından rakibinin üstünden atlıyor fakat Jack iplerde tutunup Kofi'yi ring dışına yolluyor
Reklamlara gidiyoruz.
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Thumb_602858711

Döndüğümüzde JACK headlock bağlamış durumda. Kofi kurtuluyor fakat koşarken JACK sert bir big boot geçiriyor. Kofi toparlandıktan sonra ikili köşede yumruklaşıyorlar. JACK üstün çıkıyor. Kofi tekrar toparlanıyor fakat JACK bir back elbow vurduktan sonra headlock bağlıyor. Kofi kurtulunca JACK suplex deniyor, Kofi bundan da kurtulduktan sonra Russian Leg Sweep yapıyor. Ardı ardına Kofi'den clotheslinelar, Spinning heel kick ve dropkick geliyor. Kofi sonra, daha önce MVP'ye de uyguladığı bir roll-up ile tuş arıyor. Tuş gelmeyince Kofi flying forearm yapıyor. Kofi taunt yapıp double leg drop vuruyor.
JACK kendini köşeye atıyor. Kofi koşarken JACK kaçıyor fakat Kofi crossbody ile uçuyor. Başarısız tuş denemesinin ardından Kofi'den Europan Uppercut geliyor. Kofi bu sefer diğer köşeden crossbody yapıyor fakat JACK hareketi bir roll-up ile kendi lehine çeviriyor. Kofi Trouble in Paradise deniyor. JACK kaçıyor ve neckbreaker vuruyor. Kofi tuş olmuyor. JACK Backstabber için taunt yapıyor Kofi kurtularak Trouble in Paradise vuruyor ve tuşa giderek Maçı Kazanıyor ve 1.Cont oluyor.

ama oda ne CM Punk bir anda ringe giriyor ve yorgun Kofiye inanılmaz bir Go To SLeeP Yapıyor ve kemerini alıp tekrar sampiyon olacağını göstermiş oluyor
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Thumb_594097929

Smackdown SRo Bu Haftalık Sona Eriyor....

Coprigyht EDGE3,STeeLTR

TM 2010

En son steeltr tarafından Paz 23 Mayıs 2010 - 2:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
steeltr

steeltr

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 2:22

flood icin özür diliyorum

biliyorum resimler cok kötü upload ettiğim siteden kaynaklanıyor ama siteyi değistireceğim ve biraz kısa olmasının sebebide örnek yayın olduğu için....

SaYGıLaR...
rated-r-superstar111

rated-r-superstar111

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 4:09

Ve Smackdown yayınımız başlıyor. Bu haftaki konuk sunucumuz Hornswaggle!!!
Horny ringe gelip birşeyler söylemek istiyor fakat anlayamıyoruz.Sonra öğreniyoriz ki Christian'ı ringe çağırmak istiyormuş.

Christian geliyor ve The Peep Show başlıyor.

Christian,bu haftaki konuğunu çağırıyor karşınızda Jack Swagger!!

Swagger geliyor ve S.E.S. in aciz bir grup olduğundan bahsediyor.Ve devam ediyor:

'Çünkü onlar sadece kendilerinden güçsüzlerle dövüşebilirler' ve ardından S.E.S. girişte beliriyor.

'Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Öyleyse haftaya seninle bir maç yapacağım.Eğer kazanırsan IC tittle maçı triple threat maçı olacak.Ama kaybedersen IC tittlela alakan kesilecek.'

Horny Christian'a birşeyler söylüyor
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Display_image

.Anlıyoruz ki maçın Kofi Kingston vs Jack Swagger vs CM Punk olarak değiştirilmesini istiyormuş ve gelecek hafta için bir maçımız belli oluyor.

İlk maçımıza geçiyoruz

JTG vs Chavo Guerrero

Maç lock-up larla başlıyor ve Jtg üstün çıkıyor.JTG Chavo'ya yumruklarla saldırıyor.Irish wipe gönderiyor fakat Chavo kurtulup clothsline vuruyor.Saçma bir şekilde bağırıyor.JTG yi köşeye atma düşüncesinde.Chavo köşede JTG yi yumrukluyor ama bir anda JTG yumruğun altından geçip tokat atıyor Chavo ya.Chavo şaşkın bir şekilde bakarken JTG body slam yapıyor.Chavo kalkınca finisherını vuruyor ve tuşu buluyor.

Beth Phoenix vs Michelle McCool Women's Championship Match

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. 2z5kt40

Michelle yanında Layla'yla geliyor.

Maçın başında Michelle sürekli Beth'i ringpose a çarptırıyor.Böylece Beth'in sakatlanmasını sağlıyor.İlerleyen dakikalarda Michelle Beth'in sakat koluna vuruyor.Koluna bir armlock bağlıyor ve Beth pes ediyor yeni women's champion Michelle McCool!!!

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. McCool-is-New-Women%E2%80%99s-Champion

S.E.S. vs Rey Mysterio-Matt hardy

Maça Rey ve Luke başlıyor.Rey.Luke un yumruklarından kaçarak bacağına tekmeler geçiriyor.Rey running leg drop vuruyor.Tuşa gidiyor ancak Luke hemen kalkıyor.Luke'tan bir uparkat geliyor.Rey'i köşeye çıkartıp superplex yapma düşüncesinde ama Rey durumu kendi lehine çeviriyor Luke u itiyor ve üstüne atlıyor.

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. B1633803131_1300982538009_2602

Ama Luke dizlerini kaldırıyor Rey'in karnıa geçiriyor.İkisi de yerde...Takım arkadaşlarına tag veriyorlar Matt'ten bir clothsline bir tane daha ardından dropkick. Twist of Fate için selam veriyor ancak Punk bunu GTS e dönüştürüyor.Rey punk'a vurmak istiyor ama Gallows ona bir big boot geçiriyor.Punk GTS i buluyor.1-2-3

S.E.S. kazanıyor

Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. 180px-CM_Punk_RAW_800

En son baris80 tarafından Paz 23 Mayıs 2010 - 4:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.wweturkiye.4umer.net
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 4:12

Şu maçlarınızı uzun tutsanız olmaz mı ?
Niye kısa kısa.
rated-r-superstar111

rated-r-superstar111

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 4:16

biraz uykum var da son başvuru da bugünmüş galiba saçmalamamak için kısa tuutum normalde yazabilirim
http://www.wweturkiye.4umer.net
Cm punk Fan

Cm punk Fan

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 5:25

Evet Sayın Seyirciler Smackdowna Hoşgeldiniz.Bu Hafta Birbirinden Güzel Maçlar Var Hepsi Title Maçları.Bugünkü Konuğumuz:The Animal Batista!!!!!
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Batista
Batista:Hepiniz Hoşgeldiniz.Smackdown Bu Hafta Süper Ola...Booyaka Booyaka Rey Mysterio Kemeri İle Ringe Giriyor.
Rey Mysterio:Batista Dostum Senle Barışmak İstiyorum
Batista:Neden Olmasın.Der Ve El Sıkışırlar Ve Birlikte Taunt Yaparlar.
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. Rey-Mysterio-and-Batista
Ve Gecenin İlk Maçına Geçiyoruz

Cm Punk Vs Kofi Kingston İc TİTLE Match No DQ

Cm Punk S.E.S İle Birlikte Gelirken Jack Swagger Arkalarından Saldırır Ama Luke Gallows
Onu Durdurur Ve 12 Steps Yaparak Maça Geçilir.Maç Şuan Berabere Gidiyor.Şimdi Bir Clostline İle Yere Serdi Kofi Kingston Cm Punkı Ve Şimdi Boom Boom Leg Drop Tauntu Geliyor.Ve Boom Boom Leg Drop Geldi Ve Şimdi Trouble İn Paradise Tauntu Geliyor.
Ve Bir Trouble İn Paradise Ve Tuş Gerçekleşiyor 1....2...3 GONG GONG Kofi Kingston New İntercointinal Champion!!!

Cody & Kane Vs Randy Orton & Maskeli Adam Unfield Tag Team Championship

Maça Randy Ve Kane Başlıyor Randy Yumruklarla Başlıyor Ve Şimdi Irısh Whip E Gidiyor Gelirken İnanılmaz Bir Big Boot Tuş 1..2..2.5 Da Kaldı Cody Ye Tag Verdi Derken Maskeli Adam İkisine Birden Closthline Geçirdi Sonra Randy yi Kaldırdı Cody Tekrar Kane Ye Tag Verdi Ama Nafile Randy Kane Ye Bir Neckbraker Gerçeklerştirdi Ve RKO Tauntunu Yapıyor Seyirciler RKO! RKO! Diye Bağırıyor.
Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. 300px-RKO-2006-finsiher
Ve İnanılmaz Bir RKO! Maskeli Adam Cody Ye Saldırdı Dışarda Dövüşüyorlar Orton Tuş Deniyor 1....2....3 Ve New Unfied Tag Team Champions Randy Orton & Maskeli Adam

Ve Gecenin Maçı: The Big Show Vs Rey Mysterio World Heavyweight Championship

Ve Maç Başlıyor Rey Yumruklıyor Ama Nafile İşe Yaramıyor Big Show Bir Vurdu Rey Yerde
Şimdi Big Show Reyi Köşeden Köşeye Yolluyor Bu Da Ne O Arada Sheamus Big Boot Geçiriyordu Big Showa Ama Show Çekildi Bir KO Punch Geldi Sheamus Dışarda Baygın
Rey Mysterio Ayaklandı Bir Hurracanrana Ve İplere Yolluyor Big Show Rey Mysterio.Ve 619 Geldi Tuş Denemesi 1.....2....2.9 Dedik Adeta Big Showu Kaldırdı Şimdi Rey Mysterio Bir 619
Denemesi Ama Big Show Çekildi Ve KO Punch Geçirdi 1.....2....2.9 Yine Ve Big Show Sinirlerniyor Rey Mysterio Yu Kaldırıyor Ve Chokslam Geçiriyor 1....2....3 Kazanan The Big Show.
Smackdown Bu Haftalık Sona Eriyor Gelecek Hafta Görüşmek Üzere Hoşçakalın!!!!

Copyright:EDGE3 & Cm punk Fan
steeltr

steeltr

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 16:01

ne zaman sonuçlanacak acaba ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 18:30

Perşembe
rated enigma

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 0:29

herkes yayın sunabiliyor mu?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur.   Smackdown örnek yayınını anket açarak yapın ve ankette en çok evet oyu alan yayın benim yardımcı gm olur. I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 19:23

Beyler resim kesinlikle olmalı yayında.
wwe.com'dan resim almayı bir an önce öğrenseniz güzel olur.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-