TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BWE Bostancı Wrestling Enterainmet

YazarMesaj
oq.uzJericho

oq.uzJericho

BWE Bostancı Wrestling Enterainmet Empty
MesajKonu: BWE Bostancı Wrestling Enterainmet   BWE Bostancı Wrestling Enterainmet I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 18:34

Evet arkadaşlar bizim bir federasyonumz var Smile BostancıWrestlingEnterainmet Smile arkadaşlar biz okulda öğle tenefüsünde yastık falan yok güreşioruz sıralarda falan mutlaka kamerman bulunuyor ..ilk video mu facebook da paylaştım ama buraya laik değil daha o zamn bu siteye bile üye değildim çok eskiden iyi harektler yapamıyorudk ama ölesine o çockla hep videoya falan aldk sonra o telefonum çalındı Sad tüm videolar evde ve okulda çektiğmz ortalama 15 video gitti hepsndede güzel şeyler yapırorduk .. ..şte telefonum çalnmadan önce evde yaptığım arkadaşmla bir kaza oldu daha maç başlar başlamaz oldu hemde iki tane punch çaktım sonra o aniden headbutt yaptı ve yanlşkla gözüme geldi .. gözüm öküz igbi şişti ve mosmor oldu sonra bunu annelerimz gördü zaten annelerimiz aynı iş yerinde çalışıyordu daha onunla evde yapamadık bide oun ikizi var ama çocuğn disleksi hastalığı var onun için iyi yapamıor birazda sorunlu .. sorna okudlaki ark ve biz federasyon yaptık kendi aramzda sonraa arkadaşla devam ediyorduk okuldakiyle, bu olay olduktan sonra o ikisi çıktı geriye 3 kişi kaldk ben hep yaptğm çocuk da ayrldı 2 kişide yürümez diye bıraktık xS
Misafir
Misafir

BWE Bostancı Wrestling Enterainmet Empty
MesajKonu: Geri: BWE Bostancı Wrestling Enterainmet   BWE Bostancı Wrestling Enterainmet I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 17:37

biz minderlerin üzerinde bedende güreşiyoruz ama en önemlisi pztes-salı-cuma-cmtesi biz turnuva yapıyoruz güreş turnuvası biz kendimiz saha yaptık ipler filan tam ama en önemlisi ise kemerler var 2 merdiven 2 masa 8 sandalyemiz var ben turnuvada wwe ve tag team şampiyonuyum arkla(tag team ismi YENİ NESİL) hatta turnuvamıza isim bile verdik
(G)üreşerek (Ö)deşme (T)opluluğu ben randy ortonum tag teamlar ve adamlar şunlar
BEN=RANDY ORTON(2 KERE WWE 1 KERE WHC 1 KERE MITB VE 3 KERE TAG TEAM)
KUBİ=EDGE(3 KERE WHC 1 KERE USC 1 KERE TAG TEAM)
DENO=HHH(1 KERE WHC 2 KERE ECW 1 KERE TAG TEAM)
MURATHAN=JOMO(1 KERE WHC 1 KERE IC)
MERT=JEFF=(3 KERE USC 1 KERE IC)
TAHİR=BİG SHOW(2 KERE WHC 1 KERE MITB 2 KERE TAG TEAM)
MURAT=CODY(2 USC 1 KERE TAG TEAM)
WRESTLEMANANİA SERİLERİ(8 KERE WM OLDU)
BEN=6-2
KUBİ=5-3
DENO=7-1
MURATHAN=2-6
MERT=4-4
TAHİR=5-3
MURAT=1-7
TAG TEAMLAR
BEN&DENO=YENİ NESİL(1 KERE TAG TEAM)
BEN&DENO&KUBİ=LEGEND OF LEGACY(1 KERE TAG TEAM)
KUBİ&MURAT=GO AWAY
BEN&TAHİR=DARKNESS ANGLES (2 KERE TAG TEAM
DENO&MURATHAN=WHAT!!

BU MAÇLARDA SENERYO YOK SADECE 1 KURAL VAR ODA WWE DEKİ KURALLARA UY
MAÇ KAZANA DİĞER OYUNCULARIN HEPSİNDEN 5 TL ALIYO WM MAÇLARINDA 20 MITB İSE 10 TL OLUYOR

BWE Bostancı Wrestling Enterainmet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wrestling Game
» World Wrestling Entertainment
» CZW Combat Zone Wrestling Death Tournament