TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO RAW 17. Hafta Yayını

+2
WWEManiac
xUndertakerx
6 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

SRO RAW 17. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 22:03

SRO RAW 17. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO

Evet izleyenler bu haftaki SRO RAW'a hoşgeldiniz. Bu hafta Konuk GM'miz o Hollywood'un ünlü isimlerinden ve eski güreşçi olan The Rock.
Şuan ringde Edge ve Chris Jericho'yu görüyoruz.

Chris Jericho: Geçen hafta Edge ile takım olup WWE'deki gelmiş geçmiş en iyi takım olmayı planlıyoruz ve bunu Over the Limit'te WWE Tag Team Championship'i alarak başlangıç yapmak istiyoruz. Yeni takımımızın ismi Rated Y2J.

Edge: Jericho doğru söylüyor. WWE Tag Team için 1. Contender olmak istiyoruz.

Derken Jericho'nun müziği duyuluyor. Aslında sadece entrance'nin başındaki müzik. Ve o müzik bittikten sonra The Rock'un müziği duyuluyor.

The Rock: Jericho hatırlıyormusun ilk debut'unda böyle gelmiştin. Bir şaka yapayım dedim hehe. Birde şu sizin isteğiniz için küçük bir süprizim var. Şimdi burada benim seçtiği iki kişiyle tag team maçı yapacaksınız eğer kazanırsanız bir süprizim olacak. Ama sonra maç sonrası değil.
Der ve Jericho ile Edge'in aklında soru işareti bırakıp gider.

Edge ile Jericho burada beklerken The Rock'un seçtiği iki kişi gelir.
Bunlardan birincisinin ismi Evan diğeri ise büyük düşmanı The Miz.

Evan Bourne & The Miz vs Chris Jericho & Edge

Maça Evan Bourne ve Edge başlıyor. Evan Bourne, birkaç tekme ile başlıyor. Sonra bir Jumping Spin Kick yapıyor. Sonra, Edge'i Irısh Whip'e gönderiyor ama sonra Edge'den bir Big Boot geliyor. Edge, Evan Bourne'nin kafasını tutuyor. Ve bir kaç kez köşeye getirip vurmaya başlıyor. Ardından bir DDT yapıyor Edge. Sonra köşeye çıkıyor. Evan Bourne, kalkınca Missile Dropkick ile üstüne atlıyor ama Evan Bourne koşup kurtuluyor. Sonra, bir Moonsault geliyor Evan Bourne, tuş deniyor ama Edge kurtuluyor. Sonra, Edge'i kaldırıp ona vurmaya başlıyor ama Edge'den yumruklar gelince o dövmeye başlıyor. Ama beklenilmeyen bir anda Evan Bourne, Roundhouse Kick yapıyor. Sonra, The Miz'e sertçe vurup ona tag veriyor. The Miz, sinirleniyor ama ringe giriyor. Ve arkasını döndüğünde Edge'den bir Big Boot yiyor. Sonra Edge, The Miz'in kafasını tutuyor ve Chris Jericho'ya tag veriyor. Ama tag verdikten sonra işi bitmedi. The Miz'i Irısh Whip'e gönderiyor Edge sonra bir Edge-O-Matic yapıyor ardından Chris Jericho'da Lionsault yapıyor. Tuş deniyor Chris Jericho ama olmuyor. Sonra, Chris Jericho, The Miz'i kaldırıp bir Suplex yapıyor. Sonra, The Miz'i bir kez daha kaldırıyor ama The Miz'den bir Neckbreaker geliyor. Sonra, The Miz, Chris Jericho'yu ayağa kaldırıyor ve Skull Crushing Finale yapıyor. Sonra tuş denemek yerine köşeye çıkıyor ve Chris Jericho'nun kalkmasını bekliyor. Chris Jericho, kalktığında The Miz, Jericho'nun üstüne atlıyor ama Chris Jericho'dan Codebreaker geliyor. Ve ikiside yerde yatmış durumda. Hakem 10'a kadar sayıyor. Ama sonralarda ikiside yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor ve takım arkadaşlarına tag vermeye çalışıyorlar. Chris Jericho, Edge'e tag veriyor. The Miz ise Evan Bourne'ye tag vermeye çalışırken Evan Bourne, ringin dışına çıkıyor ve yavaş yavaş uzaklaşıyor. The Miz, ise köşede yavaş yavaş ayağa kalkıyor o sırada Edge'de Spear için taunt yapıyor. The Miz ayağa kalktığında Edge'den bir Spear geliyor ve tuş deniyor Edge.
SRO RAW 17. Hafta Yayını SD_549_Photo_101SRO RAW 17. Hafta Yayını SD_549_Photo_102
The Miz tuş oluyor. Edge ve Chris Jericho maçı kazanıyor. Evan Bourne, The Miz'e gülerek bakıp gidiyor. Ve maçımız bitiyor.

Promo
Promo bir video'dur. Ama bu video gerçek değil.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Alicia Fox(c) vs Maryse-Divas Championship

Maça başlıyoruz ama Maryse mikrofon istiyor.

Maryse: Alicia,bir noktada haklısın.Sana kemer maçı sözü vermiştim,ama bunu beni haince döverek alacağına söz vermemiştim.Bütün bunları tag almadım diye mi yaptın? Ben sadece senin seviyeni ölçmek istemiştim.Ne de olsa hiçbir diva benim kadar yetenekli olamaz.Bu kemeri bu gece bur..

Fakat Alicia buna daha fazla dayanamıyor ve Maryse'e yumruğu çakıyor.Vay canına çok sert bir yumruk bu.Maryse mikrofonu elinden düşürüyor ve yerde kalıyor.Alicia tuşa gidiyor !!!! 1,2,3 ve maç bitiyor! WWE divalarının kısa maçları olmuştur,ama bu kadar kısasını hiç hatırlamıyoruz sevgili SRO hayranları.Yumruk gerçekten şiddetli olmalı o halde.O an Titantron'da tekrar gösteriliyor ve Alicia kemerini kolay bir galibiyetin sevinciyle kaldırıyor.Maryse'in bu kadar kolay yenilmesi hepimizi şaşırttı.Alicia giderken Baybora'nın müziği duyuluyor!

Baybora: Hayır,hayır ! Bunu kabullenemem! Alicia,az önce Onur'la da konuştum,şampiyonluk kemerini elinden alıyorum.Artık Divas şampiyonu değilsin ! O yüzden kemeri hemen şimdi geri ver.

Baybora kemeri istiyor ama Alicia kemeri vermiyor ve Baybora'ya vurmaya kalkıyor ! Ama tam bu sırada Maryse rampaya koşuyor ve arkadan Alicia'ya vuruyor.Baybora kolunu Maryse'in omzuna atıyor ve:

Baybora:Kemeri Maryse'e geri veriyorum diyor ! Kemeri yerden alıyor ve Maryse'e veriyor.Maryse çok mutlu görünüyor ve Baybora'ya sarılıyor.Maryse kemeri kaldırıyor ve Baybora da onun bileğini kaldırıyor.

Ve Tekrar Divas şampiyonu Maryse.Sıradaki maçımıza geçiyoruz.
SRO RAW 17. Hafta Yayını 08875cd47917fa7ae9d4826832349f4c

The Hart Dynasty vs Randy Orton & Maskeli Adam - WWE Tag Team Championship Maç

Maça başladık. Maça Tyson Kidd ve Maskeli Adam başlıyor. Lock-Up ile başlıyoruz. Sonra, Maskeli Adam, bir Suplex yapıyor. Ama sonra Tyson Kidd'den bir Dropkick geliyor. Maskeli Adam, rahatsız oluyor ve Tyson Kidd'i boğazından tutup köşeye atıyor orada Tyson Kidd'i tekmelemeye başlıyor. Sonra, kafasını iplere sıkıştırıyor. Hakem onu çekiyor ve uyarıyor. O sırada Randy Orton, Tyson Kidd'e birkaç kez vuruyor. Hakem görmüyor ama Randy Orton'u uyarıyor. Sonra, Maskeli Adam, Tyson Kidd'i kaldırıyor ve Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra bir Powerslam yapıyor. Ama ondan sonra David Hart Smith bağırarak Maskeli Adam'ın dikkatini çekiyor. Maskeli Adam, oraya bakıyor ama o sırada Tyson Kidd ayağa kalkıyor ve Belly to Back Suplex yapıyor. Sonra, Tyson Kidd, David Hart Smith'e tag veriyor. David Hart Smith, Maskeli Adam'a Sharpshooter bağlıyor. Maskeli Adam acı çekiyor. Submission biraz uzun sürüyor ama en sonunda Maskeli Adam, iplere tutunarak kurtuluyor. Ve sonra David Hart Smith, Maskeli Adam'ın maskesini çıkarmaya çalışıyor. Maskeli Adam direniyor Maskeyi çıkarmamaya çalışıyor. Randy Orton, gizlice bir sandalye alıp ringe atıyor hakem sandalye ile ilgilenirken Randy Orton, gelip Maskeli Adam'ı kurtarıyor. Tyson Kidd'de ringe girip Clothesline ile kendisiyle birlikte Randy Orton'u ringin dışını çıkartıyor. David Hart Smith ile Maskeli Adam ayağa kalktıklarında David Hart Smith, Maskeli Adam'ın karnına vuruyor ve sonra Belly to Belly Suplex yapıyor birkaç kez. Sonra, Headlock bağlıyor. Ama sonra Maskeli Adam, Jawbreaker yapıp kurtuluyor. Sonra Maskeli Adam, Inverted Headlock Backbreaker yapıyor. Ardından RKO için Taunt yapıyor. Maskeli Adam, RKO yapıyor. Ardından tuş etmek yerine Sharpshooter yapıyor. Ve David Hart Smith pes ediyor.
Tyson Kidd, David Hart Smith'i taşıyarak gidiyorlar. Sonra Randy Orton, mikrafonu alıyor.

Randy Orton: Şuan burada Chris Jericho ve Edge ile konuşmak istiyorum. Ve ikisininde buraya gelmesini istiyorum.
Derken The Rock'un müziği duyuluyor.

The Rock: Chris Jericho ve Edge ile konuştum ve bu maça gelmelerini yasakladım. Çünkü sizin için Over the Limit'te bir süprizim var. Sizin için kafamda güzel bir turnuva planladım. Bu turnuvayı kazanan WWE Tag Team Kemerine sahip olacak. Turnuva şöyle:

Over the Limit'te iki maç olacak. Chris Jericho vs Randy Orton - Maskeli Adam vs Edge. Eğer maçın kazananları ayrı takımlardan olursa ikisi bir kez daha maç yapacak. O maçı kazanan takım arkadaşı ile birlikte WWE Tag Team Championship sahibi olacak. Ama iki maçıda aynı taraftaki takım üyeleri kazanırsa o kazanan takıma kemer gidecek.

Maskeli Adam biraz sinirlenir ama Randy Orton onu tutar ve The Rock bunu kabul ettiğini belirtir.

The Rock: Birde ayrıca Maskeli Adam, Edge'e karşı kaybederse kim olduğunu açıklayacak.

Der ve Maskeli Adam, iyice sinirlenir. Maskeli Adam'ı Randy Orton dışında bir sürü gelip onu kişi tutar.
Ve sıradaki maçımıza geçeriz.
SRO RAW 17. Hafta Yayını Ysjs

John Cena vs Sheamus - No DQ and No Count Out

Maça Lock-Up ile başlıyoruz. Ama sonra Sheamus bir Suplex yapıyor. Sonra, birkaç Elbow Drop yapıyor. Ve John Cena'yı Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra bir Big Boot yapıyor. Sonra, John Cena'yı tutup kaldırıyor ve Front Powerslam yapıyor. Ardından, John Cena'yı tutup köşeye getiyor ve köşeye çıkartıyor oradan Powerbomb için onu kaldırıyor ve Powerbomb yapıyor. Sonra tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Sheamus ringin dışına çıkıp sandalye alıyor. Ve ringe gelip John Cena'yı sandalye ile dövmeye başlıyor. Sonra tuş deniyor ama yine olmuyor. Sheamus, John Cena'yı tutup ayağa kaldırıyor ama John Cena, ilk önce bir yumruk atıyor ve Sheamus'u köşeye gönderip Irısh Whip'e benzer gibi geri geliyor Sheamus. Sonra John Cena, Fisherman Suplex yapıyor. Sonra, Sheamus'a vuracak ama Sheamus, John Cena'yı Irısh Whip'e gönderiyor ama Sheamus, John Cena'dan Soulder Block yiyor. Sonra John Cena birkaç kez daha Shoulder Block yapıyor ardından One Hand Bulldogg yapıyor. Sonra, durum Five Knuckle Shuffle(You Can't See Me) durumuna geliyor. Ve John Cena Five Knuckle Shuffle yapıyor.
SRO RAW 17. Hafta Yayını RAW_886_Photo_158
Ardından Sheamus ayağa kalktığında Attitude Adjusment için Sheamus'u kaldırıyor ama Sheamus kurtulup Irısh Curse yapıyor. Sonra tuş deniyor Sheamus ama olmuyor. Sonra, John Cena'nın kalkmasını bekliyor ve Bicycle Kick yapıyor. Yine tuş deniyor ama bu seferde John Cena'nın ayağı iplerde kurtuluyor. Sheamus, çok sinirleniyor ve sandalyeyi alıyor ve birkaç kez vurmaya başlıyor. Bu sırada Batista geliyor. Ve Sheamus ile birlikte John Cena'yı dövüyorlar. Batista ilk önce bir Spinebuster yapıyor. Sonra, Batista, Batistabomb için John Cena'yı kaldırıyor ama bu sırada Sheamus, Batista'nın karnına bir Big Boot yapıyor. Ama bu seferde Big Show'un müziği duyuluyor ve Big Show geliyor. Sheamus, ona bakmıyor ve John Cena'ya tuş deniyor ama John Cena yine tuş olmuyor. Big Show, gelip Sheamus'a bir Chokeslam yapıyor. Sonra oradan gülerek uzaklaşıyor. John Cena'da bu sırada ayağa kalkıyor sandalye ile Batista'ya vuruyor. Ve Batista'yı Attitude Adjustment ile ringin dışına gönderiyor. Sonra John Cena, Sheamus'a bakıyor ve ona STF yapıyot. Sheamus dayanamaıp pes ediyor. Ve John Cena maçı kazanıyor.

Ama maç sonra seyircilerin arasından Triple H geliyor. Ve John Cena'ya ilk önce Facebreaker Knee Smash yapıyor. Ardınan Pedigree yapıyor. Ve eline mikrafonu alıyor. Ve bir kere daha WWE Championship için maç yapmak istediğini söylüyor. Son maçında Edge karışmasaydı yenebileceğini söylüyor. Ve bu sırada The Rock'un müziği duyuluyor.

The Rock: Triple H, sen fazlasıyla WWE Championship maçına çıktın bu yüzden bir daha maça çıkmayacaksın. Ama benimle şimdi bir maça çıkacaksın. Diyor ve The Rock vs Triple H maçımıza geçiyoruz.

The Rock vs Triple H

Maça başlıyoruz. Maça The Rock ilginç bir şekilde başlıyor ve Triple H'e eliyle dur işareti yapıyor. Sonra The Rock, Triple H'in bir kere kafasına yumruk atıyor ve People's Punch yapıyor. Seyircilerden büyük sevinç çığlıkları geliyor. Ve The Rock tezahüratları başlıyor. Sonra, The Rock bir Neckbreaker yapıyor. Sonra, The Rock, Triple H'i ayağa kaldırıyor ama Triple H'ten yumruklar başlıyor. Triple H, bir yumruk atıyor birde The Rock bir yumruk atıyor. Ama en sonunda Triple H, bir yumruk ayıp sonrasında Suplex yapıyor ve ardından bir taunt yapıyor. Sonra, The Rock'un ayağını tutuyor ve Figure Four Leglock yapıyor. Biraz uzun sürüyor ama sonrasında Triple H, bırakıyor. Sonra, Triple H, The Rock'u ayağa kaldırıyor ve The Rock bir anda yine yumruklamaya başlıyor ve yine People Punch yaparken Triple H, eğilip kurtuluyor ve Neckbreaker yapıyor. Sonra, Triple H, The Rock'u Irısh Whip'e gönderiyor Ama sonrasında bir Flying Clothesline geliyor. Sonra The Rock, DX taunt'u yapıyor. Sonra herkes People Elbow diye bağırıyor. The Rock, normal olarak People Elbow yaparken kolundaki bandı seyircilere atıyor ve People Elbow yapıyor. Sonra tuş deniyor ama Triple H pes etmiyor ve kurtuluyor. The Rock, Triple H'i kaldırıp karnına bir tekme atıyor ve ardından Pedigree durumuna getiriyor ve izleyenler evet The Rock, Pedigree yapmayı deniyor ama Triple H, onu kaldırıp geri atıyor. Sonra, Triple H, The Rock'un taklidini yapıp ona People Elbow yapıyor. Sonrasında sıradan bir Knee Drop yapıyor. Tuş deniyor Triple H ama olmuyor. Sonra, The Rock'u kaldırıp Irısh Whip'e gönderiyor. Ardından bir Running Knee Strike yapıyor. Sonra, The Rock'u kaldırıyor Pendulum Backbreaker yapıyor. Sonra tuş deniyor ama yine olmuyor. Sonra, Triple H, The Rock'u Irısh Whip'e göndermek istiyor ama The Rock onu Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra, Facebreaker Knee Smash geliyor Triple H'ten. Sonra bir Pedigree durumuna getiriyor ve Pedigree yapıyor Triple H. Sonra tuş deniyor ama The Rock'un eli iplerde gözüküyor ve The Rock tuş olmuyor. Sonra, Triple H, The Rock'u kaldırıyor ve bir Piledriver yapıyor. Yine tuş denemesi ama olmuyor. Sonra, Triple H, The Rock'u köşeye atıyor ve orada onu kaldırıyor birkaç kez yumrukluyor ama The Rock'ta yumruklarla cevap verince The Rock durumu kendi lehine çeviriyor ve Triple H'e Superplex yapıyor.
SRO RAW 17. Hafta Yayını 00_03
The Rock'tan tuş denemesi ama olmuyor. Sonra, The Rock, Triple H'i Irısh Whip'e gönderiyor Snap Overhead Belly to Belly Suplex yapıyor. Sonra, Triple H, ayaktayken bir Spinebuster yapıyor The Rock. Ve Triple H yerdeyken onu Sharphooter ile bağlıyor. Bu sırada Bret Hart'ı anmış olduk. Neyse Triple H çok acı çekiyor. Bir ara bırakacakmış gibi oluyor ama bırakmıyor. İplere tutunmaya çalışıyor. The Rock onu geri çekiyor. Triple H, nerdeyse bayılacak. Ama kendini toparlıyor ve bütün gücüyle ayaklarını kullanarak The Rock'un takla atmasını sağlıyor. Ve şuan ikiside yer yatmış durumda. Hakem saymaya başlıyor. 1,2,3,4,5,6,7 derken The Rock kalkıyor. Ve Triple H'i kaldırıp ona bir DDT yapıyor. Tuş deniyor ama Triple H pes etmiyor. Çok çekişmeli bir maç oldu. Sonra, The Rock, Triple H'i Irısh Whip'e gönderiyor ama Triple H Spinebuster yapıyor. Sonra, The Rock'u kaldırıyor ve Pedigree için hazırlanıyor. Tam Pedigree durumundayken John Cena'nın müziği çalıyor ve hatırlarsanız az önce Triple H, John Cena'yı dövmüştü. Triple H, Pedigree'i bırakıyor ve oraya bakıyor. Sonra, Triple h arkasını döndüğünde The Rock'tan Rock Bottom yiyor. Sonra The Rock, tuşa gidiyor ve Triple H'i tuş ediyor.
SRO RAW 17. Hafta Yayını 00_01
Sonra, John Cena ringe geliyor ve The Rock'un elini kaldırıyor ve sarılıyorlar birbirlerine. Triple H'te yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Ama bu sırada Mr. Chairman(Vince McMahon)'nun müziği duyuluyor.

Vince McMahon: John Cena, bu yaptıklarından dolayı Over the Limit'teki WWE Championship maçı Triple Treat maç yapıyorum ve üçüncü kişide Triple H olacak.
SRO RAW 17. Hafta Yayını Wwek

Triple H ne kadar maçta yenilsede yüzü gülüyor ve RAW yayınımız burada sona eriyor.

SRO RAW 17. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx, Heart Break Legend
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 23:11

Güzel olmuş haftaya bu yayının gelirleri ve reytingleri açıklanacak
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010 - 23:16

harika ötesi olmuş okurken zevkaldım
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 1:27

Evet güzel olmuş ama ben gene şov da yer almamışım Smile
http://www.wwewrestling.7forum.net
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 2:01

Daha rostera dün katıldın nasıl olacaktı ? Haftaya düşünürüz birşeyler Wink Ayrıca Onur kankama teşekkür ediyorum bir maç hariç yayının tamamını o hazırladı.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 6:03

SÜper Baybora NeOluyor Maryse Felan VayVayVay xD Bu Arada SRO Genel MüdürüneSesleniyorum; SD GM'ini Uyar Benlede Michelle'i Yapsın Özendim Ayıp Ama Yaa xD
http://michellemccool.yetkinforum.com
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 6:22

Eh kanka Maryse'e jest yaptım bu hafta darısı senle Michelle'in başına Very Happy
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 17. Hafta Yayını   SRO RAW 17. Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 6:44

kANKA Msn'E Gel;Birde Benim Özelliğim Yokki Neye Smackdown'da Michelle'E Jest Yapıcam?Anca NO D.Q'da Gelirim Yoksa SD'da Özelliğim Yok xD Gel Ha Msn'E
http://michellemccool.yetkinforum.com

SRO RAW 17. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-