TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NXT 9.Hafta Yayını

4 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

NXT 9.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: NXT 9.Hafta Yayını   NXT 9.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 22:23

Gece Açılışı
NXT 9.Hafta Yayını 175px-WWE_NXT
EA Games Gururla Sunar SRO NXT Atina

Mutlu Geceler sayın SRO Severler. SRO NXT 9. Haftasından Hoşgeldiniz
aralarında uzun süre bir feud bulunan Baybora ve Botan bu gece
konuklarımız ve şu anda yanımdalar. Bu gece Gecenin tahminini
de onlara yaptıralım. Botan sağımdaki Baybora'yla bu gece iyi
mücadele edebileceğini düşünüyor musun?

Botan:Kesinlikle evet. Baybora'yı Extreme rules'ta
devirdim Promo'larda da onu devirdiğim için...
Baybora: Bak burada yanıldın ben de seni bu gece
NXT'de devireceğim. Her neyse benim bu gece hakkındaki tahminim
Wade ve Justin Sıkı bir mücadele gösterecekler Çünkü ikisi de ER mağlubu.
Pros maçını ise RAW'lılar alır çünkü benim brand'im.3'ple Threat Maçı ise
David "Odun"'ga alır diyorum.
Oğuzhan:Komiksin Baybora peki sence Botan?
Botan:Bence de 3'ple Threat maçı Otunga alır ama SD
benim brand'im olduğu için avantajlı, kazanır 3 kişi olmalarına rağmen...
Wade-Justin maçını ise Adamım Wade alır diyorum...
Oğuzhan:Her neyse sohbetinize doyum olamz bir ringe
gideyim.

Oğuzhan: Selam WWE Evreni. Bu gece fazla
konuşmayacağım OTL öncesinde Wade Barret ve Justin maç yapacak.
SD Pro'ları ve RAW Pro'ları da maç yapacak. Aynı zamanda Triple Threat
maç da olacak...Her neyse...

Matt Striker:Karışma Bende Oğuzhan Very Happy Beyler Bir
de GM'ler maça çıkacak şimdi Kurallar hakkında bir açıklama için
huzurlarınızda Yoshihiro Tajiri.

Tajiri:Bu gece Oğuzhan'da söz söyleme hakkı yok.
Ben de bu yüzden Şu açıklamayı yapacağım Baybora ve Botan siz maç
yapacaksınız ama Main event değil o maç Wade ve Justin'in.

Oğuzhan:Sen delirdin mi Tajiri?

Tajiri: İtiraz istemiyorum gece başlasın.

Botan vs Baybora

Ve Botan geliyor!

Baybora geliyor!

Maç başlıyor ama Baybora bir anda eğilip şinav çekmeye başlıyor. Botan
gülüyor şimdi Baybora kalktı şimdi Seni de görelim der gibi Botan da eğildi
anında bir Elbow Drop Botan sırtını tutuyor şimdi. Baybora gülüyor bu sırada
Botan doğruldu bir roll-up 1, hemen kalktı Baybora kahkaha sırası Botan'da
şimdi. Botan gülüyor ve Baybora kalkınca O da gülmeyi kesiyor şimdi Botan
tuttu rakibini Çevirdi Killswitch mi gelecek? Hayır Baybora kurtuldu bir RKO
denemesi Botan uzaklaştırdı hemen Baybora iplerden sekti ve Bicycle Kick
geliyor. Botan yerde sinirli. Baybora kaldırdı Botan hızlı bir şekilde yumruklar
attı. Baybora döndü ve Bir anda üzerindeki Atleti çıkardı arkasındaki Frnech Kiss
"Maryse" dövmesini gösteriyor ve atleti fırlatıyor Botan da sinirleniyor ve O
da atletini çıkarıp Boynunda aşağı doğru Gelen Büyük ve desenli Maryse yazısını
gösteriyor. İkisi de çok sinirlendi ve aynı anda arkadan Melih geldi ringdeyken
Onur da arkadan uçtu ve Birbirlerini tuttular anında Oğuzhan da geldi hakeme
çarptı ve hakem maçı bitiriyor No-contest bitiyor maç... Tajiri görünüyor ve
" Tamam Tamam bu maç kabul edilmiyor. Main event'ta karşılaşacaksınız Wade
ve Justin de ilk maçta karşılaşacaklar. Ve de maçınız Şöyle Olacak Smackdown GM'leri
ve Superstars GM'leri takım olup RAW GM'leri ve NXT GM'lerine karşı gelecekler."
Berk itiraz etti ama Baybora onunla konuştu Berk de susuyor.

Oğuzhan: Ben RAW'lılarla neden takım oluyorum ki?

Tajiri:Sebebi Şu sen RAW Roster'ındasın.Hmm şöyle yapsak nasıl
olur? Nasılsa burada NXT ve Superstars GM'lerinin bir feudu yok. SD brandine mensuplar
SD GM'leriyle takım olacak yani Ceyhun, Ve Berk ile Baybora'nın birbirinden taraf
olduğunu da biliyoruz Berk RAW Tarafında yani maçınız böyle olacak. RAW GM'leri Berk ve
Oğuzhan'la takım olacak, SD GM'leri de Sadık ve Doğancan'la takım olacak. Anlaştık mı?

Oğuzhan:Ama ben Baybora'ya vurmuştum

Botan:Sorun değil dostum, benim için tabi.

Baybora:Sorun değil sen haksızlığa dayanamadığın için geldin Botan
orada tek olsa dayak yerdi. Anlaştık ME'ı bekleyin...

Justin Gabriel vs Wade Barret

Justin elinde mikrofonla geldi.

Justin: Wade hatırlarsan o bir şeyden çakmayan Eğitmenin
sayesinde diskalifiyeyle seni yenmiştim şimdi de Over The limit'te de seni devireceğim.

Wade arakdan Jericho'nun müziğiyle geldi ve ceketini atıp ringe girdi maçları başlamak
üzere.Maç başlıyor hemen Justin tuttu ve Wade'i düşürdü şimdi hemen Boynundan tuttu
tuş pozisyonuna getirdi 1,2 olmadı. Justin atlayacaktı üstüne Senton Drop'la ama olmuyor.
Wade alta indi Justin de dışarı çıktı Wade merdivenin arkasına geçti şimdi Justin'e plan
kurmuş gibi ama Justin anlıyor ve Merdivene Dropkick atıp Wade'i sakatladı. Wade
sürüklenerek bariyere tırmanıyor bu sırada seyirciler arasında Daniel Bryan çıkıp elinde zincir
kolyeyle Wade'in ellerine vurdu. Wade acıdı ama hakem görmedi. Bu kez arkadan Skip
Sheffield yani Cyber-Cop geldi ama normal haliyle ve hakemi oyaladı aynı anda Daniel Bryan
Dropkick'le Justin'i düşürdü. Şimdi eğitmenler geldi ve ikisi de ringe attı rookie'lerini. Wade
yavaş yavaş kalktı ve Justin'e vurdu sonra kaldırdı ve köşeye çıkarttı o eğitmenini bitirdiği
Super-Suplex'i mi yapacak?
NXT 9.Hafta Yayını 2zio6c3
Hayır Chris Sanırım bunu hatırlıyor ve ringe tekmeler atıp Wade'in sırt üstü yere düşmesine
neden oluyor. Justin hemen fırsattan istifade The 450 Splash'i yapıştırıyor ve Tuşa gidiyor
1,2,3 Justin Gabriel kazanıyor.
NXT 9.Hafta Yayını 13878228

Smackdown Pros vs RAW Pros

Herkes ringe girdi şimdi maça başlayacak olan isimler R-Truth ve Christian. Maç başlıyor
R-Truth hemen tekmeler attı şimdi köşeye yolladı orada bir Clothesline Kendince çok gerekli
olan ohareketleri yaptı ve şimdi Bicycle Kick'i vurdu aldı yanına getirdi ve Chris Jericho'ya tag
verdi Chris Jericho hemen bir Codebreaker yaptı. Chris Jericho'dan bir Codebraker daha yaptı.
Şimdi Chris Jericho gitti ve The Miz'e tag verdi The Miz şimdi kolunu çevirdi Christian'ın ve Alıp
bir armbreaker yapıyor. Şimdi Christian aniden bir tekme attı The Miz zor tag verdi ve içeri Carlito
girip Chin Lock yapıyor. Christian çabuk kurtuldu ve Carlito'ya bir Dropkick kaldırdı Killswitch için
çevirdi ama Carlito kurtuldu kaçtı ikisi de aynı anda tag verdi şimdi William Regal girdi SD'da da
CM Punk girdi ve bu sırada bir kargaşa oldu ve içeri Chris Jericho girip Tag bekleyen Christian'a
dropkick vurdu Matt Hardy geldi bir tekme sonrasında Twist Of Fate yapıyor. R-Truth da o sırada
Matt Hardy'ye Lyin Detector yaptı. CM Punk tuttu onu ve düşürüp Anaconda Vise herşey karıştı
şimdi Carlito da takım arkadaşı Chris Jericho'ya vuruyor ve Hakem maçı bitiriyor No Contest bitti.

Promo
Botan geldi
Botan:Adamım Wade Barret haftaya beraber maç yapmaya ne dersin ben ve
sen takım olup Justin Gabriel ve Baybora'ya karşı gelelim siz ne dersiniz beyler.
Wade:Kabul babalık!
Justin: Seni takım mı döveyim istiyorsun tamam sorun değil.
Baybora: İyi tamam hiç sorun değil.

Evet Bir dahaki haftaya Herhangi bir brand'de bu maç olacaktır.
David Otunga vs Heath Slater vs Darren Young

Evet maç başladı David Otunga geçen hafta kendisini arkadan vuran Darren Young'a saldırdı ve
boğmaya başladı şimdi kaldırdı ve Slam yapıyor bu sırada Heath gelip Dirsek atıyor ve Darren'ı
tuşa gidiyor 1, hemen kalktı Darren Şimdi Heath aldı David Otunga'yı ve yolluyor David otunga
Omzunu direğe çarpıyor. Otunga alta indi. Darren kalktı ama Heath farkına vardı ve Darren'a
vurdu. Darren ipleri arıyor gözü kapalı bir şekilde tuttu ve hakem bırakmasını söyledi Bu sırada
hakem Darren'la ilgilenirken Heath'i altan Otunga çekiyor ve Sandalyeyi Heath'a geçiriyor. Şimdi
David de içeri girdi ve Darren'ı köşeye çıkardı oradan da bir Super Suplex mi hayır orada dengesini
sağladı ve Vertical suplex. David Otunga tuşa gitti 1,2 alttan Heath çekti ve sırtını ringe çarptırdı.
içeri girdi tuşa gitti 1,2 darren kurtuldu tekrar. Darren kalkınca David ve Darren takım olup Heath'a
vuruyor bu sırada HeathClothesline ile ikisini de devirdi ve köşeye çıkıp ikisinin de kolunututtu oradan
da bir Leg-Drop Undertaker'ın hareketi bu Adeta dalga geçiyor heath onunla. Ama bu sırada Işıklar
kapandı Undertaker'ın müziği çaldı ve bir açıldı ki Onur duruyor başlarında şimdi Darren Young ve
David Otunga'ya Double Chokeslam yaptı ışıklar yine kapandı ve bu kez açıldığında Heath ayakta
hemen David Otunga'yı tuşa gitti. 1,2,3 Heath Slater'a helal olsun. Kazandı ama Onur'un büyük yardımı
oldu.
NXT 9.Hafta Yayını 14201682

RAW&NXT GM'leri vs SD&Superstars GM'leri

Skillet Hero şarkısıyla Onur ve Baybora geliyor.

Skillet Monster şarkısıyla da Ceyhun ve Oğuzhan geliyor.

Maça Oğuzhan ve Sadık başlayacak el sıkıştılar şimdi. Maç başlıyor. Oğuzhan'dan Sadık'a bir High Kick
Oğuzhan kendine özgü harketler yapacak mı acaba ilk olarak Oğuzhan'dan bir tekme ddaha geldi ama
Sadık seriye bağladı şimdi Oğuzhan yerde kalkarken Sadık'dan bir Punt Kick Şimdi Sadık köşeye çıktı bir
Shooting Star Press gelecekti ki Oğzuhan koşup Onur'a tag verdi. Onur şimdi Koşup Sadık'ı aldı ve Slam'le
yere geçirdi. Sadık şimdi koşup Botan'a tag verdi Onur hızlıca bir tekme elinden tuttu ve İpe çıkıp bir Old-School
yaptı. Onur aldı ve çevirdi Slam mi yapacak hayır Tombstone pozisyonuna getirdi ve çabucak bir Tombstone
ama bu sırada Melih ieçri girdi Onur tuşa gidecekken Bir Spear yaptı.Baybora hızla dalıp bir Sweet Chin Music
Sadık'dan Baybora'ya bir tekme sonrasında da Kaldırdı ve Go To Sleep geldi. Berk vurdu ve sırtına aldı şimdi
Bir Celtic Cross Doğancan Berk'e bir Spear hakem iyice şaşırdı ve No Contest bitirdi bu maçı da. Bu sırada
Oğuzhan hızla tekme attı ve Pedigree geliyor ayakta kalan tek isim Oğuzhan oluyor. Oğuzhan takımını kaldırdı
ve hepsi birer adam alıp dövüyor bu sırada Chris Jericho girdi ve Oğuzhan'a bir Codebreaker yaptı arkasından
SD Pro'ları geldi ve GM'lere vurdu şimdi RAW Pro'ları geldi ve SD Pros ile SD GM takımı ile Chris Jericho kaçtı... Gecemiz burada
bitiyor derken Matt Striker gelip darren Young'ı ringe çağırdı ve ona elendiğini söyledi.

NXT 9.Hafta Yayını 14493246

SRO Entertainment
Presented In WWE/SRO HD & EA Games
NXT 9.Hafta Yayını 175px-WWE_NXT
NXT 9.Hafta Yayını 9up14y

XX Driver Oğuzhan

En son The X-Treme tarafından Paz 23 Mayıs 2010 - 23:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.trabzonspor.org.tr
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

NXT 9.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 9.Hafta Yayını   NXT 9.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010 - 22:34

güzel yayın emeğe saygı Smile
TheHunter

TheHunter

NXT 9.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 9.Hafta Yayını   NXT 9.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 1:10

Güzel yayın olmuş kardeşim eline sağlık. Smile
http://www.wwewrestling.7forum.net
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

NXT 9.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: Geri: NXT 9.Hafta Yayını   NXT 9.Hafta Yayını I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 19:20

Güzel yayın feudlar güzel bide bana feud ve storylinelarınızı yolla Oğuzhan.

NXT 9.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-