TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BRie BeLLa

2 posters
YazarMesaj
steeltr

steeltr

BRie BeLLa Empty
MesajKonu: BRie BeLLa   BRie BeLLa I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 5:01

Brie Bella (Brie Bella Kimdir? - Brie Bella Hakkında)

Brie Bella

*
WWE Diva Brie Bella
Brie Bella WWE Bella Twins ikilisi güreş parçasıdır birlikte kardeşi Nikki ile birlikte. Onlar profesyonel olduğunu güreşçileri önce, kız oyunculuk tomurcuklanan vardı ve kariyer modelleme. Brie Nikki hemen önce kariyerine güreş başladı. Nicole başarı bulmak başladı Brie solo kariyeri sırasında, kız kardeşi halka altında maç ne zaman Brie yorgun içine takas bekleyen gizlemek istiyorsunuz. Sonuçta, iki meşru bir etiket takım ikilisi olarak katıldı ve artık WWE devre rekabet.
*
Kısa Bilgiler
1. Gerçek ismi: Breanna Garcia
2. Doğum tarihi: 21 Kasım 1983
3. Memleketi: Scottsdale, Arizona
4. Eğitmen: Tom Prichard
5. Height: 5'6 "MySpace: Maria Garcia1
6. Lise: Chaparral Lisesi
7. Din: Katolik
*
MySpace On
Brie's MySpace göre, o ". MySpace: Maria Garcia1 Guns N 'Roses, Black Crowes, bir" güreş diva olarak kendini kim ve Rolling Stones.MySpace: Maria Garcia1 o listeleri de dahil olmak üzere rock müzik, çeşitli zevk
*
Quotes
"Ben kesinlikle kendim yapabilirim, ama öyle değil benim kendi yapıyor gibi. Bu yüzden benim ikiz, Nikki getirmek karar verdik."-Brie Bella, onun karar onun sisterWWE güçlerini katılmak için: Bellas: Çift Fun (20 Kasım 2008) 2

"İşte bu SmackDown biraz dolandırıcı gibi kötü Divas bir yeri vardır. Ben kendime ait birkaç hile var onları gösterdi. Gibi burada WWE söylemeliyiz, sadece oyun, ve ben oynuyordum eğer o matchesWWE sırasında halka altında kardeşi tutmak: Bellas: tarafından hile oyunu. "-Brie Bella, sorulduğunda Çift Fun (20 Kasım 2008) 2
Mysterio_Maniac

Mysterio_Maniac

BRie BeLLa Empty
MesajKonu: Geri: BRie BeLLa   BRie BeLLa I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 20:12

SağoL

BRie BeLLa
1 sayfadaki 1 sayfası