TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Örnek Yayın

3 posters
YazarMesaj
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 23:50

Bob: WWE NXT gecesine Hoş Geldiniz. Ben Sunucunuz Bob ve yanımda her zamanki gibi yorumcumuz Tom var.

Tom : Evet Tom bu geceki maçlar hakkında ne düşünüyorsun? Bob bu gece maçlardan en çekişmeli geçicek olanı eğiticisi ile sorun yaşayan Daniel'in olucak. Çünkü, bu gece Jericho ile karşılaşıcak ve herkes biliyorki Jericho bir maçta hile yapmadan duramaz. Bu maçta Miz ona yardım edicek mi? Yoksa sadece formalite icabımı orada duracak? İşte bu merak edilen sorulardan biri

Bob: Teşekkürler Tom.

Burada Over The Limit tanıtımı gösterilir ve ardından reklamlar.

Bob: tekrar birlikteyiz. Tom ringte Daniel var.

Daniel(Bir süre suskunluk içinde bakınır): Buraya neden geldiğimi bir kısmınız merak ediyor ama bir kısmınızsa tahmin ediyor. Buraya eğiticim olan The Miz ile sorunlarımı çözmeye geldim. Geçen hafta onunla kavga edip laf dalaşına girmiştim (Bu sırada dev ekranda o görüntüler gösterilir ve Daniel susar). Evet, bu yaptıklarım için gerçekten çok pişmanım. Miz'den beni affetmesini ve barışmamızı istiyorum. Büyük olduğunu göster Miz!

The Miz'in müziği duyulur.

Bob: Evet bu gelen Miz bakalım neler söyleyecek.

The Miz (Konuşurken ringe doğru ilerler): Hımmm... Benden ne istediğini bir tekrar ediyim bakıyım. Seni affetmemi istiyorsu ve tekrar barışmak istiyorsun. Hem de geçen hafta yaptığın onca şeye karşın. Daniel, sen gerçekten çok yüzssüzsün. Ama bir düşünmem lazım (Düşünürmüş gibi yapar ve ringe girer). Düşündüm ve bir karara vardım. Seniii... AFFETMİYORUM!

Miz bunu söyler söylemez Daniel'in karnına bir tekme atıp ona Reality Check yapar.

The Miz: Büyüklüğümü göstermem için seni affetmeme gerek YOK! Zaten ben en BÜYÜĞÜM!

Jericho vs. Daniel maçının tanıtımı gösterilir ve Jericho müziği ile rampanın başında gözükür. Ve güreş için ringe girer. Daniel tanıtım sırasında zaten ringe gelmiştir. İkiside hazır olunca hakem maçı başlatır.

Jericho ve Daniel ilk önce birbirlerini tartarak başlarlar. İlek atak Jericho'dan gelir. Onu kafasından kavrar ve snapmare ile yere atar. Daha sonra yerdeyken dizini sırtına koyup kollarını çeker ve pes ettirmeye çalışır fakat çok erken bir denemedir. Daniel ayağa kalkar ve Jericho'nun karnına doğru tekme savurur. Jericho, tekmeden kaçar ve üzerine Closthline ile gider fakat Daniel eğilir ve onu sırtından yakalar. Sırtına dirsek darbeleri vurur ve ardından Irish Whip'e gönderiyor. Geri gelirken ona vurmak ister fakat Jericho oradan kaçar ve Daniel in kafsından tutarak one-handed bulldog yapar. Daniel yerde kafasını tutmektadır. Jericho onu kaldırır ve yumrukları saydırmaya başlar. Bu arada seyirciler 1-2-3-4-5-6 ve Jericho ona wheel kick yapar. Jericho, Daniel'e Walls of jericho yapmak ister ama Daniel onun kafasını yumruklar ve oradan kurtulur. Daha sonra ona arka arkaya Closthline'lar yapmaya başlar. Üçüncü Closthline'dan sonra Jericho yerde kaldır ve Daniel Springboard suicide senton yapar. Daha sonra Jericho'yu kaldırıp kafasına ve karnına yumruklar saydırır. Jericho yere düşer. Yerde kafasını tutmaktadır. Daniel onu kaldırır ve bitirrici hareketi olan Bridging dragon suplex yapar. Tam tuşa gidicekken kenardan Wade ringe girmeye çalışır gibi yapıp hakemi oyalar ve hakem bu yüzden üçe kadar sayamaz. Bu arada Daniel biraz bekledikten sonra hakeme itaraz etmeye başlar. Onlar orda konuşurken Jericho yavaş yavaş ayaklanmaktadır. Miz ise maçı gülerek seyrediyordur. Jericho kalkmıştı ama Daniel bunu gömemiştir. Çünkü o an hakem ile tartışıyordur. Jerico köşede bekler ve Daniel dönünce koşar ve Codebreaker yapar. Daniel yerde hareketsiz durmaktadır. Herkes tuş beklerken Jericho Daniel'in iki bacağını tatarak Walls of Jericho bağlar. Daniel acı içinde kıvranmaktadır. Daniel, hemen pes etmiştir ama Jericho bırakmıyordu hakem onu ayırmak istiyince Wade içeri girer ve hakeme Big Boot vurup onu dışarı atar. The Miz ise oradan gülerek uzaklaşır. Jericho şov biterken hala Wals of Jericho yapmaktadır.

Şov ilk maçta bitti gibi oldu ama örnek bu Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePtsi 24 Mayıs 2010 - 23:53

Daha 7 mesajın var ama şuan maç yazanlar arasında en iyi yazandın. Tek sorun resim yoktu.

Beğendim uzun olması güzeldi.
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 0:41

Şöle bi şey var tam olarak çözemedim Very Happy Yeni olduğum için kuralları falan bilmiyorum. İşte resim zorunlumu değilmi vs. şeyleri bilmiyodum ona nereden bakacağımı sölersen kendimi geliştiririm. Bide mesaj sayım yeni geldiğim için azdır.
My Journey

My Journey

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 0:55

bu SRO da ne yapılıor anlatırsanız sevinirim yeni üyeyimde

Örnek Yayın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-