TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Örnek

+2
WWEManiac
Justin Gabriel
6 posters
YazarMesaj
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 23:04

Yeni Örnek Wwe-nxt-intro-2010-o

Bob: WWE NXT gecesine hoş geldiniz. Ben sunucunuz Bob ve yanımda her zaman ki yorumcumuz Tom var. Bu haftada diğer haftalar gibi birbirinden güzel maçlar olucak. Evet neler düşünüyorsun Tom?

Tom: Bob, bu hafta geçen haftadan da güzel olucak. Geçen hafta Miz Daniel'e yardım etmiyerek onun çok büyük bir acı çekmesine neden oldu ve bu gün Daniel onun intikamını alıcak. Galiba bu haftanın en güzel maçı bu olucak ama hiç belli olmaz Justin Gabriel vs Wade Barrett maçında süprizler olabilir. Bunun dışında bu hafta Darren Young vs David Otunga maçı olucak.

The Miz vs. Daniel Bryan Promosu

Dev ekranda 2 hafta önceki The Miz, Daniel Bryan kavgasından kareler gözüküyor

Yeni Örnek 0

Ve ardından elinde mikrofonla ekranda Daniel gözüküyor. Daniel, sinirli bir tavırla konuşmaya başlıyor. Ben, The Miz'e bir şans verdim ve onunla barışmak istedim ama o her zaman ki kendini büyük gören tavırlarıyla beni tersledi ve jericho beni hileyle yenerken o sadece gülüp seyretti. Bu sırada geçen haftaki görüntüler gösterilir. Daniel, tekrar konuşu. Bu sefer geçen hafta ki kadar şanslı olmayacaksın Miz! Ekranlarda NXT Promosu yayınlanır.

Yeni Örnek Wwe-nxt-intro-2010-o

Bob: Evet, WWE izleyicileri NXT'deki ilk maçımıza hoş geldiniz. İlk maç Darren Young vs David Otunga arasında geçicek ve işte girişte Darren Young, SES müziğiyle gelir ve ringe girer. David'de R-Truth'un müziği ile ringe geldi. Şimdi iki güreşçide hazır. Ve hakem maçı başlattı.

David Otunga vs. Darren Young

Maç başladı. David onu kavrıyacakmış gibi yaptı ama karnına bir tekmeyle başladı. Darren, şimdi karnını tutuyor. David, onun sırtına vurmaya başlıyor ve Darren fazla dayanamayıp yere seriliyor. David, Darren yerdeyken sırtına dizyle darbe vuruyor. Darren şimdi zor durumda. David, onu tutup kaldırıyor fakat Darren kendine gelip dirsek darbeleriyle onu savuşturuyor. David, sinirlenip onun üzerine Clostline ile koşuyor fakat Darren o koşarken ona bir tekme atıyor
Yeni Örnek 0
David, acı içinde karnını tutuyor. Darren bir anda sinirlenip David'e ölesiye dalmaya başlıyor. Onu tutup köşeye atıyor ve üzrine Closthline ile gidiyor. David şimdi yerde iplerin yanında. Darren ona saldırmak istermiş gibi yapıyor ve o anda Luke Gallows onun kafasına Big Boot çakıyor. R-Truth buna sinirlenip Luke Gallows'un üzerine yürüyor. Fakat hakem onları ayırıyor. Darren, şimdi David'i kaldırıp Full nelson yapmak istiyor fakat David ondan kurtulup yumrukları saydırmaya başlıyor. Darren şimdi köşeye sıkıştı. David, geri gidyor ve biraz hava attıktan sonra üzerine doğru koşuyor ama Darren onun kafasına tekme atıyor. Ve hemen arkasına geçerek Full Nelson bağlıyor
Yeni Örnek 0
Ama onu bir süre sonra bırakıp iplere atıor ve diğer bitirici hareketi olan BoneCrusher Powerslam yapıyor ve ardından hakem sayıyor. 1-2-3!! Dınn dınn dınnn... Maç bitiyor kazanan Darren Young. CM Punk ringe gelip Darren'ın elini kaldırıyor

Yeni Örnek 160823_512x288_generated

Ringete David var.

David: Evet, Darren bu gün beni şansın yardımıyla beni yendin ama bu gelicek hafta böyle olmayacak buna emin...

derken. Ringe SES grubunun müziği ile Darren Young ve diğer SES üyeleri gelir. Darren ve diğerleri ringe girerler

Darren: David, şans mı? Bu gün ben seni şansımla değil gücümle yendim seni salak pislik! Sırf iri yarı bi şey olduğun için kendini güçlü ve yenilmez mi sanıyorsun he? Değilsin David sen yenilmeye hep mahkumsun!

David: Öyle mi? Darren senin incecik bedenini kürdan kırar gibi kırmamı istemiyorsan çabuk burdan defol ve giderken diğer salaklarıda yanında götür!

Şimdiye kadar sessiz kalan Punk bir anda kafasını kaldırıp David'e bakar ve daha sonra Luke'e bir işaret yapar ve Luke Big Boot ile David'e dalar. Daha sonra Darren ve Luke, David'i döverler. Daha sonra Luke onu kaldırıp Punk'ın omuzlarına koyarlar ve bir GTS! David yerde hareketsiz bir biçimde duruyo ve SES grubuda oradan müziğiyle birlikte oradan giderler.

Justin Gabriel vs. Wade Barrett Maçı

Maça başladı. Justin maça hızlı başlıyor ve hiç onu kavramaya gerek duymadan low kicklerle ayağına darbeler indiriyor.
Yeni Örnek Img_10910_wwe-nxt-videos-vom-09-03-10-justin-gabriel-vs-wade-barrett
Justin, şimdi Wade'in kafasını yumrukluyor. Ama Wade bir anda canlanıyor ve bir kolunu tutarak bu sefer o vurmaya başlıyor. Wade, onu köşeye gönderiyor. Ve orada ilk önce onu tekmelemeye başlıyor. Justin yere düşüyor ama Wade onu kaldırıyor ve onu ringin üstüne çıkarıyor
Yeni Örnek 2zio6c3
İnanılmaz Superplex yapabilir. Wade, bakalım bunda başarılı olucak mı? Ve evet! İnzanılmaz bir Superplex geliyor. Justin yerde kalıyor. Wade hemen tuş deniyorr! 1-2... Ama olmadı Justin son anda kutuluyor. Justin, yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve iplerden gerilerek Wade'in üstüne koşuyor ama oda ne Wade'den bir Spinebuster!!! Wade, bu sefer tuş denemiyor bir kilit yapıyor
Yeni Örnek 151700_512x288_generated
Ve Justin tuş oluyor! Kazanan Wade Barrett!!!
Yeni Örnek 157412_512x288_generated

Bob: Evet iki müthiş maç izledik! İnanılmazdı! Her iki maçtada heycan ve adranelin üst safhadaydı! Justin biraz erken yenilsede gerçekten çok güzel bir maçtı sen ne düşünüyorsun Tom?

Tom: Bende sana katılıyorum. Justin daha fazla dayanabilirdi ama yapamadı ve Wade'e çok çabuk yenildi ama bu günün en iyi mçı birazdan ekranlarda DANİEL BRYAN vs. THE MİZ!!! Çırak ve usta karşılaşıcaklar bakalım kim yenicek.

Bob: Bence bir süpriz ile Daniel alıcak maçı Tom. Sen ne düşünüyorsun?

Tom: Bence Miz Daniel'in sözlerinden sonra büyük bir sinirle onu yenecek!

BÜYÜK MAÇ DANİEL BRYAN vs. THE MİZ!!

Evet sayın seyirciler iki güreşçide hazır hakemi bekliyorlar. Hakem işareti verdi ve güreş başladı. The Miz büyük bir sinirle Daniel'i yumruklamaya başladı. Daniel, köşeye sıkıştı ve hakem saymaya başladı 1-2-3... Miz bırakmazsa DQ olucak fakat dörtte bırakıyor. Daha sonra onu kaldırıp tekrar yumruklamaya başlıyor. Ama oda ne Daniel, The Mİz'e saydırmaya başlıyor. Bir Miz, bir Daniel vuruyor. En sununda Daniel Miz'in suratında bir elbow geçiriyor ve iplerden destek alıp Bİg Boot vuruyor. Miz yerde kafasını tutuyor. Daniel kaldırdı ve European uppercut geçirdi daha sonra yine iplerden destek alıp bir Big Boot daha vuruyor. Daniel köşeye çıktı Miz'e Diving Headbutt vurucaktı ki Miz kaçtı ve Daniel kafasını yere vurdu. The Miz şimdi kendini toparladı ve Daniel'i kaldırdı. Gerçekten müthiş bir maç! Daniel'e Discus punch geçiriyor. Daha sonra karnına bir tekme atıyor ve onu Irısh Whıp'e gönderiyor. Döndüğünde ona Closthline ile dalıyor. Daniel yerde acı içinde kıvranıyor. The Miz köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor. Daha sonra Daniel kaltığında Swinging corner clothesline ile üzerine uçuyor. The Mİz şimdi onu kaldırdı ve Skull-Crushing Finale geliyor!! Miz'den inanılmaz bir Skull-Crushing Finale! Miz tuşa gidiyor ve hakem sayıyor 1-2-3!! Dın dın dın... Maç bitti kazanan The Miz! Miz şimdi Daniel'in üstüne eğiliyor ve ona bağırıyor En iyi benim!
Yeni Örnek SNAG-0032
Bu geceki NXT şovumuzda burda son buluyor hafataya birbirinden muhteşem maçlarla tekrar buradayız!

Son maç kısa oldu ama işim vardı Very Happy

En son Justin Gabriel tarafından Çarş. 26 Mayıs 2010 - 0:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 23:47

Bence bu arkadaş NXT GM'si olsun.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeSalı 25 Mayıs 2010 - 23:50

Kesinlikle bencede diğer yayınlar bunun gibi uzun değil.
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 0:00

Saolun Very Happy Ben biraz uzman sayılır yaz ıkonusunda daha önce RPG sitelerinde yazı yazmıştım ama Very Happy Lord of the rings Rpg'de falan uzun süre yazı geçmişim var.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 0:02

Tamam havalanma Very Happy Şaka Very Happy
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 0:03

Yha bi coşalım dedik hemen yani heee Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 2:04

Yayın çok güzel olmuş.Bence de GM olabilirsin.
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeÇarş. 26 Mayıs 2010 - 4:37

Teşekkürler.
Christian

Christian

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeC.tesi 29 Mayıs 2010 - 20:36

Bence de GM sen olmalısın. Çok beğendim. cheers cheers
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimeC.tesi 29 Mayıs 2010 - 21:34

Bence de GM Sen olmalısın!
http://www.trabzonspor.org.tr
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 0:22

Oldum zaten Very Happy NXT
Misafir
Misafir

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 0:30

CM falan yapsaydı.Daniel daha iyi olurmuş aslında.Hareket adlarını ezberlesen daha iyi olur. Wink
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Yeni Örnek Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Örnek   Yeni Örnek I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 2:17

Yha daha önceden NXT fazla takip etmiyordum şimdi şimdi biraz izlemeye başladım Very Happy O yüzden hareketlere netten bakıyorum Very Happy

Yeni Örnek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-