TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Örnek Yayın

3 posters
YazarMesaj
Rated R-Superstar Edge

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 17:45

Bugün Smackdown'da yine süper maçlar izliceksiniz ve şimdi şovumuza geçiyoruz!

CHRİS JERİCHO RİNGDE
Bugün Smackdown'da ve tabi ki main-event'ta Chris Jericho bir kemer maçı için contender'lik maçına çıkacak ve ben bundan hiç hoşnut değilim çünkü benim zaten contender olmam gerekiyordu!Chris Jericho'yu saçma bir contender maçında deneyrek nasıl zaman kaybedersin Teddy?Şimdi buraya gel ve şu contender'lik maçını değiştir Chris Jericho zaten contender!!!!Tedd Long Gelir ve=Jericho sen bugün bir contender maçına çıkacaksın çünkü sen daha contender olamadın eğer hala kendini wwe'nin yüzü diyorsan bugün contender maçın yener ve haftaya Undertaker'la teke tek bir maçta World Heavyeight Title için maç yaparsın! (Jericho korkar)
Jericho=Tamam teddy öyle olsun bugün benle kim yapcak çabuk onu söyle bir de istersen süre ver ve onu o sürede yenim der ve kahkaha atar!Teddy=Jericho rakibin wwe'ye yeni dönen Jeffff Hardyyy!(Jericho şaşırır)der ve gider!

THE HART DYNASTY VS CRYME TYME UNİFİED TAG TEAM TİTLE NO#1 CONTENDER MATCH
Hart Dynasty'Den tyson kidd maça başlar cryme tyme'dan ise jtg!
JTG rakibini erken bir headlock'a alır ve bir süre bırakmaz tyson kidd bir snapmare ve dropkick geçirir tuş dener 1'de kalkar jtg.Tyson rakibi bir chinlock'a alır ve köşeye götürerek dh smith'e tag çıkarır.Dh smith bir body slam yapar ve iplerden gerilip elbow droplar yapar.ardından köşeye çıkartır ve superplex dener ama jtg onu itip Cross boddy'le atlar ve tam tag vericekken dh smith ayağından tutar jtg bir dropkick çekip shad'e tag çıkarır dh smith korkup hemen tyson kidd'e tag verir tyson girmek istemez ama shad onu apron'dan alıp kaldırır ve yüzüstü yere çarpar!Ardından dh smith oyuna girer shad köşeden bir shoulder block yapıp jtg'ye tag çıkarır jtg köşeye çıkar tam atlicakken natalya bacağından çeker ve bacak arası köşeye yapışır jtg.Dh Smith hemen kalkıp shad'e bir yumruk geçirir ve dışarı yollar ardından tyson kidd'e tak çıkarır tyson bir sprinborad elbow drop yapar ve işi bitirir!
Maçtan sonra Kane gelir ve hart dynasty üyelerine dışarı gönderir ve shad'e tombstone jtg'yede chokeslam çeker ve ringden gider!
CHRİS JERİCHO VS JEFF HARDY
Chris Jericho maça çabuk başlar ve bir back body drop'la rakibini ring dışına atar.Jeff dışarıda ofans bulur ve rakibini çelik basamaklara headscissors'la yollar!
İçeri girince Jeff Whisper in the wind dener fakat jericho çekilir ve hakem hareketi yer!!!Jericho hemen bir low blow yapar ve CodeBreaker geçirir Jericho tam hakemi ayıltcakken vazgeçer ve gidip bir sandalye alır tam vurcakken hakem uyanmaya başlar ve Jericho sandalyeyi dışarı fırlatır ama avantaj hala Jericho'da dır.Jeff yavaş yavaş kalkar bu arada jericho bir walls of jericho bağlar jeff iplere yetişir jericho bir bulldog ve lionsault dener ama jeff kaçar ve jericho ayakta kalır jeff arkasını dönünce bir codebreaker yer ve 1,2,3 ve tuş olur!!!!
Jericho sevinirken Undertaker girişte belirir ve boğazkesme işaretini yaparak göz dağı verir!
Rated R-Superstar Edge

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 17:46

Admin o kadar uğraştım lütfen kabul edin ki güzel yazdım eğer m genel müdür olursam haliyle daha çok uğraşır ve bunu 10 katını bile yaparım???
Justin Gabriel

Justin Gabriel

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 17:52

Jeff bizim oyunumuzda yok! Gerçeğe göre oynuyoruz. Bence biraz daha resimle süslesen çok daha iyi olurdu!
Rated R-Superstar Edge

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 17:54

Tamamen haklısın ama bu örnek yayın o yüzden yaptım ordada jeff'den başkasını kullanmak istemedim eğer gm olursam resim zaten koyucam ama bu örnke yayın o yüzden fazla üstünden durmadım önemli olan senaryo mu beğenmeleri olursam gm eksiklikleri gidercem söz veriyorum adminler size de!
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 19:17

gm belirlendi sanırım
Rated R-Superstar Edge

Örnek Yayın Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Yayın   Örnek Yayın I_icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010 - 19:31

Gm belirlendi derken anlamaıdm açıklar mısın?

Örnek Yayın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-