TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şerefsiz Amerikalılar

3 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Şerefsiz Amerikalılar Empty
MesajKonu: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 3:49

Adamın biri New York, Central Park’ta yürüyüş yaparken, aniden kuduz bir köpeğinin küçük bir kıza saldırdığını görür. Koşar ve köpekle boğuşmaya başlar. Hayli uzun bir uğraştan sonra üzeri yara bere içinde kaldığı halde köpeği öldürür. Ama küçük kızın da hayatını kurtarmıştır.Son anda bu sahneyi gören polis nefes nefese olay yerine koşar ve adamın yanına gelir.Sarılıp teşekkür etikten sonra ‘Sen’ der ‘bir kahramansın, yarın bütün gazeteler seni yazacaklar. Ve göreceksin başlık da şöyle olacak; ‘Cesur New York’lu küçük kızın hayatını kurtardı.’Adam ‘Ama ben New York’lu değilim!’ der.Polis ‘Fark etmez, bu durumda gazeteler şunu yazacaklar; ‘Cesur Amerikalı küçük kızın hayatını kurtardı.’ cevabını verir.‘Ama ben Amerikalı da değilim’ der adam artık şaşırarak.Polis ‘Ya, o halde nerelisin?’ diye sorunca adam cevap verir; ‘Ben Iraklıyım!’Polis adama başka bir şey söylemez. Ama adam ertesi gün gazeteleri aldığında şöyle bir başlıkla karşılaşır; ‘Radikal İslamcı, masum Amerikan köpeğini öldürdü.’
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 4:36

Kanka Banada Mı Şerefsiz Diyorsun? :'( Crying or Very sad
http://michellemccool.yetkinforum.com
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 4:48

Kanka olur mu öyle şey sözüm meclisten dışarı ben bu zihniyette olan Amerikalı'lara söylüyorum sen çok farklısın.
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 4:52

Ya Irkıma Laf Etmiş Olucam AMa Bazıları Resmen Şerefsiz,Örn. Doktorum GitmiştimxD Kimlik İstedi Çifte Vatandaşım Dedim Türk'lükte Var Deyince Bu Ülkeye Laf Ediyor Kovun Dedi Bastım Küfürleri Anasına Yazık Oldu;Var Böyleler Ama İşte Naapalım Gerilerde Var.Heryerde Var Ama Bazen İştE Böle Devlet Memurları,Zenginler Fln. Şero Olunca Ülkeyede Yansıyor Dimi Knk(Msn'e Gel LanxD)
http://michellemccool.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 14:53

ben bunu fıkra diye biliyordum
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Şerefsiz Amerikalılar   Şerefsiz Amerikalılar I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 15:10

Gerçekten böyle ırkçılık olmaz olsun !! ABD'liler böyle (Berk alınma)

Şerefsiz Amerikalılar
1 sayfadaki 1 sayfası