TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN

+8
Evan''Air''Bourne
Charismatic Enigma
The X-Treme
D'AngeLo DineRo
WWEManiac
Heart Break Legend
ChaplakMan
olamaz
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
olamaz

NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN Empty
MesajKonu: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 18:21

BEN MR.WrestleMania neden neden beni banladınız sildiniz neden hiç birşey gözükmüyor neden banned oldum veya silindim allah aşkına beni geri alın ben ne yaptım yaa neden neden biri cevap yazsın lütfen
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 18:34

Misafir olarak gozukuyın kim yaptı bunu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:23

Kanka özür yanlışlık olmuştu ondan banlanmışın başkası yerine ben banladım senden çok özür dilerim kankacımmm......................Yanlışlıkla seni banladım yeni hesap aç kanka sensiz sitemizin bir anlamı yok
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:40

Melih tek bir sorum olacak.Mr.WrestleMania'nın profilinde Nerden: geliyorsun sen yazıyor muydu?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:47

BİLMEM KANKA
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:49

Kanka yeni hesap falan açmasın.Meğerse beş para etmezmiş o az önce reklam yapanlar da onun köpekleri.Kalsın hatta dur ben kalıcı bir ban atayım şuna.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:51

Kime....................
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:52

Kanka neden işi bir açsan iyice....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:53

Atma çocuğa ban kanka sitede emeği var siteye kötü zararı ne varki
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:54

Kanka Mr.WrestleMania yeni bir site açmış herşeyi bizden çalmış birde 1-2 üyeyi buraya reklam yapmaları için yollamış.

http://wweturkiyeforum.forumotion.com/forum.htm Bu site gir bak.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:55

Eminmisin o olduğundan.......
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:56

Evet nerden geliyorsun sen yazısından ve yaşından çaktım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 20:56

Yinede kanka birşeye emin olmadan yapma
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 21:10

Bencede emin olmayalım gelip kendisi acıklar
olamaz

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:17

bende nerden galiyorsun sen yazıyordu ama ben bu yazıları kendime imza koymak için bakarken bir ismin yanında sanane-cehennemden-ebenden filan yazıyordu bende öyle yaptım benim bundan başka 2 siteye üyeliğim vardı wwe türkiye orada banned yedim 1 sene önce filan birde herkesin olduğu gibi facebooktum var hbl o dediğin kim bilmiyorum ben bu siteye şubatta geldim ve kim bilmiyorum sadece bende yazıcak diye bir şey yok.eğer sizden 1 şey çaldıysam bu siteye bilgi almak için geldiysem namert oluyum ağızımdan geçen her lokma haram olsunki yapmadın bende site kuracak kadar para olsaa neler yapmazdımki aynı zamanda kendi sitem olsa neden bu kadarr çok yorum yapıp konu paylaşıyım 1 düşünün allah aşkına bu siteye haber çalmak için gelsem niye 700 tane yorum yapıp 30-35 tane konu paylaşayım hatta bu siteden hardy-cena-soldiere ve hblegend pm yolladım siteye hacked yapacaklar yapsınlar diye canım çıktı ama siz şimdi karşıma geçip bana köpek diyip hırsız diyorsunuz olamaz yani ama siz hala böyle düşünüyorsanız açmayın yeni üyelik ama allah biliyor.
hbl=heart break legend
olamaz

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:20

aynı zamanda ben 6.sınıf öğrenciyim sitede büyük gözükmek için 20 yaptım isteyen futbol konu başlığı altındaki okul takımı ve turnuvada olanlar bölümüne baksın orada söyledim ben 6.sınıfa gidiyorum diye ilk olursa 30 şubat 1960 filan yapacaktım olmadı salladım gitti isteyen inanmasın ço yanlış düşünüyorsunuz ve 20 yaşında olan sadece ben yokum şaçımdda sarı diğil sarıya çalan 1 renk
olamaz

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:22

ben ne raklamı yaptım söyleyin hadi hadi ne reklamı yapmışım
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:23

Ben sana inanıyorum
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:24

Ayrıca hani su nerden geliyorsun var ya onu butun forumlarda en az 200 300 kisi kullanıyor
olamaz

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePaz 30 Mayıs 2010 - 23:27

vay beee hbl bizde seni kanka zannedim adam yerine koymuştuk meğerki....
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePtsi 31 Mayıs 2010 - 0:38

Beyler,Baybora kanka, çocuk haklı bak gerçekten çok içten bir çocuk yaşını büyük göstermiş olabilir,bunu görmezden gelebiliriz.Ama önemli olan hesap gitti o kadar emek verilmişti.

Bu arada Whole F'n diye biri vardı o da misafir olarak gözüküyor.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePtsi 31 Mayıs 2010 - 0:58

Ya şu nerden geliyorsun sen yazısı herşeyi karıştırdı.Mr.WrestleMania doğru haklısındır da yaşını niye büyük gösterdin? Ben o söylediklerimi esas yaşına bakarak söyledim.Gerçek yaşını yazsaydın sorun kalmazdı.O öbür sitedeki herifle yaşınız ve Nerden kısmınız aynıydı.Ayrıca o lafları ben de seni sevdiğim için söyledim.Değmeyecek bir adam olsan hiç laf etmem zaten.

Bu arada Botan The Whole F'n Show siteyi hackleyecekmiş o yüzden banlandı.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePtsi 31 Mayıs 2010 - 1:01

Bende gördüm şimdi Nerden ve yaş kısmı aynı ve bannerda aynı ve bölüm resimleride aynı ben Mr.WrestleMania'ya inanmamaya başladım.

Baybora,O bebenin hackleyeceğini nerden anladın.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePtsi 31 Mayıs 2010 - 1:03

Kanka mesaj geldi Mr.WrestleMania'dan.Başta pek emin değildim ama işin içine o EİB olayı girince inandım.Zaten gözüm tutmamıştı herifi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN   NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN I_icon_minitimePtsi 31 Mayıs 2010 - 2:11

EİB NE KANKA...?

NEDENNNNNNN LÜTFEN BAKIN LÜTFEN
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» BAKIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
» BAKIN KANKALAR
» bAKIN Buraya Adminlerrr