TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geri Geldim..

+8
WWEManiac
ChaplakMan
THE_ALONE_WWE_CHAMP
D'AngeLo DineRo
The X-Treme
hardy_cena_soldier
WWE Forever
Jeffrey Nero Hardy
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 4:48

evet arkadaşlar gördüğünüz gibi geri geldimm wwe ailesii (::

iyi forumlar..
WWE Forever

WWE Forever

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 4:49

Hoşgeldin
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 4:52

teşekkürler hoşbulduk kardeşim.. (:
WWE Forever

WWE Forever

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 4:53

Beni Tanıdınmı Ben Bulut
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 4:59

WWE Forever soruna şimdilik cevap yok arkadaşm..

ve arkadaşlar geri dönmemle forumada katkıda bulunacağım paylaşımlarıma başlıyacam (: umarım forum için güzel birşeyler yapabilirim tekrar herkeze iyi forumlar..
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 8:06

Hemen AdminOlmuşsun!Tebrikler!Haksızlık Başladı Forumda!
http://michellemccool.yetkinforum.com
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 15:37

Evet aynen yine 1 günde adminlik ve yine haksızlık aman aman hoşgeldin o kadar sevindim ki anlatamam.(!)
http://www.trabzonspor.org.tr
WWE Forever

WWE Forever

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 15:50

Aynen Haksızlık Bu
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:23

Ben Yinede Denemelik Modluk Beklerdim Bana Ama Bu Kararı Tabikide Ben Veremem
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:31

Arkadaşlar sizlere %100 katılıyorum haksızlığın ağa babası bu yani haksızlıkda denmez buna.Biz hergün onlineyiz, mesaj sayımızda ortada yeni admin olan arkadaş varya mesaj sayısıondan fazla olan rütbesiz o kadarç oküye varki buraya listesini çıkartırım!
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:36

Doğancan adminliğin babasını extreme ve hardy öle çok haketiyorlarki chaplak mani ayrı tutuyorum ben demekki size yararlı değilimki hala aynıyım ama kenan abi sanırım buranın sahibi şu çoçuklara veya abilerime bir adminliği çok görmeyin wwe foreverda dahil bunlar adminlik değil forumdaki herşeyi hakediyor saygılarımı sunarım 2 günde adminlik bir yerde görmedim
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:42

Bizde görmedik kanka örnek senin yaptığın paylaşımları mesaj sayını mod olmak için uğraştığını ben biliyorum.Aynı şekilde sende ve herkes benide bilir hergün online olurum paylaşım yaparım.BErk ile nasıl uzun WWE SUperstars şovları yazarız herkese sor söylesinler.Oğuzhan nasıl hergün online onuda söylesinler.Ama bizler modluğu, supermodluğu geçemezken hatta bazılarımız (mesela sen, ChaplakMan, MysterioManiac..) mod bile olamazken foruma hiç girmeyen adamlar (ya da Oğuzhan'ın değimiyle "çocuklar") admin olabiliyor.

Ne kadarda adil değil mi?Sende öyle düşünmüyor musun?
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:44

Sana 100 yüz katılıyorum senin extreme power yayınını felan ben böle bişi görmedim YAZIK BUNLARA YEMİN EDERİM ADAMLAR SINIFTA KALMA PAHASINA GİRERLERKEN ADAM DAHA YENİ GELİYOR ADMİN OLUYOR BAN YERSEM HAKKINIZI HELAL EDİN HAKKIM VARSA
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:48

Kanka sen ne diyorsun ben şov yazdığım için sınavdan düşük not aldığımı biliyorum pazartesi sınav vardı, aynı şekilde şovda vardı bütü hafta sonu nettne çıkmamıştım ama gel gelelimki böyle adil kararlarlada karşımıza çıkabiliyor.

Bende bu "adil karar" düzeltilene kadar arkadşşlar haber paylaşmayacağım asla sizde bana katılıyor musunuz? Zaman ilerledikçe başka eylemlerde de bulunacağım bu karar çok adil olmuş o yüzden.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:50

Kanka Artık Bende Ne Spoiler Neden Başka Bİrşey Paylaşmayacağım
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:54

Ben Botan,Dogancan belki bilmiyorsundur Utku eski üyemiz o zmanda 2 gunde admin olmustu ama yinede dogru degil hemen admin olması.

Ayrıca Mysterio Maniac banlandı

Ben Ronay valla seni hiç özlemedik - rep verme olaydı seni iyicene dıslardık sitece isyandayız.İstersen dünyanın en yetkili kişisi ol ama yinede saygımızı kazanamıcan
Geri Geldim.. Icon_mad
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 18:56

HELL YEAH !
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:33

BEN GEREKSIZ KIŞILERIN SAYGISINI KAZAMAYI GEREK DUYMUYORUM BENI SEVEN SAYAR SAYANDA SEVER TAMAM MI BEN KENDIMI SANA SEVDIRTMEK ZORUNDA DEGILIM MADEM CEKEMIYORSUN UZAK DUR MUHATAP OLMA BENLE OYUZDN SORULARINA CEVAP VERMIYORUM HER SORUYA VERILECEK CEVABIM VARDIR ILK ONCE SORUYA BAKARIM SORUMU DIYE SONRA SORANA BAKARIM ADAMMI DIYE !!
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:37

Biz senin bu sitede olmana değil senin hemen Admin olmana kızıyoruz.
Mesela ben,beni tanırsın Kasım'da üye oldum ama Şubatta Admin oldum.Sen ise geldikten 2 gün sonra Admin oldun.Yani ben senden daha fazla paylaşım yapmıştım Admin olduğumda.Bu yüzden rütbesi olmayanlara bile haksızlık senin Admin olman
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:40

Biliyorum ama ben forumlardan iyi anlıyorum bu rep sistemlerini favori güreşçi favori brandları kim yaptı sanıyorsun ? ben daha ne öğrendikçe bu forumada getireceğim yenilikleri ve paylaşımda yapıcağım.. yani bi şüpheniz olmasın..
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:44

Jeffrey Nero Hardy demiş ki:
BEN GEREKSIZ KIŞILERIN SAYGISINI KAZAMAYI GEREK DUYMUYORUM BENI SEVEN SAYAR SAYANDA SEVER TAMAM MI BEN KENDIMI SANA SEVDIRTMEK ZORUNDA DEGILIM MADEM CEKEMIYORSUN UZAK DUR MUHATAP OLMA BENLE OYUZDN SORULARINA CEVAP VERMIYORUM HER SORUYA VERILECEK CEVABIM VARDIR ILK ONCE SORUYA BAKARIM SORUMU DIYE SONRA SORANA BAKARIM ADAMMI DIYE !!

Ben gereksiz kişi deilim zaten artık kendi b...unu yesen bile benim saygımı kazanamssın.Seni seven sayar demissin seni bu forumda kac kisi seviyor sanki bir elin parmagını gecmez.Cevap vermem demissin sorularıma cevap vermen için yuzun olmalı.Ayrıca madem muhattap deildin niye cevap verdin.Forumlardan iyimi anlıon ben buna yanlız gulerim Geri Geldim.. Icon_biggrin Herhangi kotu bir siteye girsen bile bunları bulursun cahil kro seni resmen DISLIYORUM
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:48

Şimdi ben adminim bunu çekemiyorsan defol git siteden birdaha hakaret edersen banlıyorum seni son kez uyarıyorum.. daha gelir gelmez admin oldum diye seni banlıyamacağım anlamına gelmez kenan abi bana adminlik ve admin yetkilerini verdi bende yasak olan davranışları yapanları banlarım bu sana son uyarım olsun hadi iyi forumlar sana..
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:49

Senin banlamadan korksaydık siteye uye olmazdım
Jeffrey Nero Hardy

Jeffrey Nero Hardy

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:50

Tamam korkmana gerek yok zaten hakaret edersen birdaha görürsün zaten korkucak birşey yok..
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Geri Geldim.. Empty
MesajKonu: Geri: Geri Geldim..   Geri Geldim.. I_icon_minitimePaz 20 Haz. 2010 - 19:55

Bugune kadar bir cok forumda blundum emin ol o forumlarda mesaj sayım,saygınlıgım,rutbem daha fazlaydı cogunda banlandım eger banlanırsam tek uzulecegim bu aile ortamını ozlerim o kadar ama beni asla banlamakla korkutamazsın

Geri Geldim..
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» Ben geldim :)
» Merhaba ben geldim
» Herkeze Slm Ben Geldim...