TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)

+4
Rated-R-Superstar
WWEManiac
Heart Break Legend
xUndertakerx
8 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) Empty
MesajKonu: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePaz 27 Haz. 2010 - 23:55

Arkadaşlar öncelikle bir açıklama yapıyım. Smackdown maçları bana gönderilmediği için maçlar eksik oldu ama gönderilince konuya ekleyeceğim.

Evet SRO Takipçileri, SRO Fatal Four Way'a hoş geldiniz. Maçlarımız mükemmel.

SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) 212foud

The Miz vs Evan Bourne vs Ted Dibiase vs Yoshi Tatsu - Fata Four Way Unites States Championship Match
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) Us4e
The Miz, Evan Bourne'e Ted Dibiase, Yoshi Tatsu'ya saldırıyor. The Miz, Evan Bourne'ü iplerin orada dövüyor ve Evan'ın kafasını iplere sıkıştırıyor. Ted Dibiase, Yoshi Tatsu'nun kafasına birkaç kere vuruyor ve ardından bir DDT yapıyor. Ted Dibiase, sonra Evan ve The Miz'i ringin dışına gönderiyor. Ted Dibiase arkasını döndüğünde Yoshi Tatsu ayakta. Ve bu sırada Ted onuda Irısh Whip'e gönderiyor ardından bir Scoop Slam yapıyor. Tuş deniyor ama Yoshi Tatsu tuş olmuyor. Ringin dışında Evan Bourne ayağa kalktığında The Miz'i tutup merdivenlere fırlatıyor. Sonra, Miz'i tutup bariyerlere fırlatıyor. Ama sonrasında bir anda The Miz'den low blow gelince Evan ve Miz yerde kalıyor. Ted Dibiase ringin içinde Yoshi Tatsu'nun kafasını yumrukluyor. Sonra, köşeye atıyor orada da yumurukluyor. Yoshi orada Ted Dibiase'yi tekmeliyor. Sonra Ted Dibiase'nin kafasına bir Enzuigiri yapıyor. Tuş deniyor Yoshi Tatsu ama Ted Dibiase tuş olmuyor. Sonra Yoshi Tatsu, Ted Dibiase'yi kaldırıp Irısh Whip'e göndermek istiyor ama Ted Dibiase onu gönderiyor. Sonra TedDibiase'de bir Facebuster geliyor.
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) RAW_886_Photo_058
Ardından iki ayakteyken Ted Dibiase bir Dream Street yapıyor. Yoshi Tatsu'ya tuş deniyor ama Yoshi Tatsu'nun eli iplerde gözüküyor. Ted Dibiase sinirleniyor ve ringin dışına çıkıp Evan Bourne'ü alıyor ringin içine. Onu biraz dövüyor Ted Dibiase. Sonra ona bir Headlock bağlıyor Ted Dibiase.
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) RAW_866_Photo_030
Ama Evan Bourne, Ted Dibiase'nin karnına dirsekleriyle vuruyor. Ve kurtulunca bir Hurranrana yapıyor Evan Bourne.Ardından bir Headscissors takedown yapıyor Evan Bourne. En sonunda bir Crossbody yapıp tuş deniyor Evan Bourne ama Ted Dibiase tuş olmuyor.Sonra ringe The Miz geliyor. Evan Bourne'e bir Snap Suplex yapıyor. Ted Dibiase'de ayağa kalktığında ona Spinning Neckbreaker yapıyor. Sonra Ted Dibiase'ye tuş deniyor ama olmuyor. Bu sefer Yoshi Tatsu'yu kaldırıyor ve ona Skull Crushing Finale yapıyor. Tuş deniyor Yoshi Tatsu'ya ama Ted Dibiase, The Miz'i tutup ringin dışına atıyor kendisi tuş deniyor ama bu seferde Evan Bourne kalkıp Ted Dibiase'yi dışarı gönderiyor. Evan Bourne tuş deniyor ama Yoshi Tatsu tuş olmuyor. Sonra Evan Bourne'den Yoshi Tatsu'ya bir Leg Drop geliyor. Sonra Yoshi Tatsu'ya bir Armbar bağlıyor. Yoshi Tatsu kurtulmaya çalışıyor ama içeriThe Miz gelip Submission'u bozuyor. The Miz, Yosh, Tatsu'yu ringin dışına gönderiyor ve Evan Bourne bir Submission yapıyor.
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) RAW_852_Photo_057
Evan Bourne çok can çekişiyor. Çığlıklar atıyor ama The Miz bırakmıyor. Evan maçı bırakacak gibi olurken Ted Dibiase ringe girip Submission'u bozuyor. Sonra The Miz ayaktayken ona Shoulder Block yapıyor Ted Dibiase. Ardından Evan Bourne'de saldırmak isteyince ona Back Toss yapıyor. Sonra The Miz'in halaa saldırdığını görünce onada bir Scoopslam yapıyor. Ardından Evan Bourne Multiple Elbow Drops yapıyor. Yoshi Tatsu'da ayağa kalktığında ona da bir Dropkick yapıyor Ted Dibiase. Ted Dibiase adeta ringi kendi kontrolüne almış durumda. The Miz ayaktayken onada bir Suplex yapıyor. Ama en sonunda Yoshi Tatsu'dan bir low blow yiyor. Ve Yoshi Tatsu başlıyor dövmeye. Yoshi Tatsu birkaç kez tekmeliyor Ted Dibiase'yi ve ardından bir Dropkick yapıyor Yoshi Tatsu. Sonra Yoshi Tatsu köşeye çıkar kimin önce kalkmasını bekler. Ve The Miz önce kalkar. Yoshi Tatsu ona Missille Dropkick yapar. evan Bourne kalktığında da ona bir Wheel Kick yapar Yoshi Tatsu. Ted Dibiase ayağa kalktğında ona bir Roundhouse Kick yapar Yoshi Tatsu tuş dener ama Ted Dibiase tuş olmaz. Sonra Ted Dibiase'yi kaldırır ama Ted Dibiase'den bir Suplex gelir. Ve ardından ringdeki dört kişide yerde yatar bir şekilde görünür. İlk önce Evan Bourne kalkar. Ve Ted Dibiase'yi kaldırıp ona Enzuigiri yapar ve ardından tuş deniyor Evan Bourne. Ama Ted Dibiase yine tuş olmaz. Bu sırada The Miz ayağa kalkar ve Evan Bourne arkasını döndüğünde The Miz'den bir Snap DDT yer. The Miz sonrasında Evan Bourne'ü Skull Crushing Finale tutar ve Skull Crushing Finale yapar. Ardından tuş deniyor The Miz ama Yoshi Tatsu gelip izin vermiyor. Yoshi Tatsu, The Miz'e Roundhouse Kick yapıyor. The Miz bu saldırıdan sonra yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Bu sırada ise Yoshi Tatsu, Ted Dibiase'ye bakıyor ve onuda kaldırıyor. Ardından bir Roundhouse Kick deneyecek Yoshi Tatsu ama Ted Dibiase, Yoshi'nin ayağının altından sıyrılıyor ve Yoshi Tatsu'ya Dreem Street yapıyor. Ardından, Evan Bourne'nün yanına geliyor ve onuda kaldırıyor Dreem Street için ama Evan Bourne bir Roundhouse Kick geliyor ardından Evan Bourne, köşeye çıkıyor Air Bourne denemek için. Ve Evan Bourne, Ted Dibiase'ye Air Bourne yapıyor. Sonra Evan Bourne tuşa gidiyor ama The Miz, Evan Bourne'ün ayağını çekiyor ve ringin dışına gönderiyor ardındanThe Miz, Ted Dibiase'yi tuş ediyor. Ve kemerini geri alıyor The Miz.

Bret Hart vs Vince McMahon w/Triple H
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) Fffpn
İlk önce McMahon ve HHH ringe geliyor.McMahon mikrofonu alıyor ve bize maçla ilgili önemli açıklamalarda bulunacağını söylüyor.Sonra lafa giriyor ve hepiniz bu gece Bret’i yenip kıçını tekmeleyeceğim maçı izlemek için buraya geldiniz..Bunun için size garanti verebilirim neyse pek uzatmayacağım lafı ve söylüyorum.Sıkı durun, maç NO DQ olacak!

Seyirciler You Suck diye bağırıyorlar ama Vince oralı olmuyor ve asıl berbat sizsiniz diyor o sırada Bret The HitMan Hart geliyor!

Bret Hart çok iyi bir reaksiyon alıyor seyircilerden ve maç başlıyor...
Önce ikili bakışıyor ve birbirlerine küfür ediyorlar sonra McMahon low blow vuruyor!Maç çok hızlı başladı gerçektende.Sonra hemen fıgure foure leglock bağlayıp maçı erken bitirmek istiyor.Bret pes etmek istemiyor.Bret pes etmek istemiyor.HHH ringe gelip Hart’ın karnına yumruk atıyor.Hakem onu uzaklaştırıyor.Bu arada Bret Hart nihayet kurtuluyor.Vince köşeye göderip biraz pataklıyor.Sonra iplere gönderiyor ama eğilince Bret önce facebuster sonra ddt vuruyor.İki güreşçide yerde...
Vince kendini dışarıya yuvarlıyor.HHH’e ringe girmesini söylüyor.HHH ringe girip önce Batista’yı andıran bir “come on” diyor sonrada kalkınca clotsline vuruyor.Sonra McMahon kalkıp elinde sandalyeyle ringe giriyor ve Hunter’a Bret’in arkasına geçip kolundan tutmasını söylüyor.Vince sandalyeyi geçiriyor ama Hart kafasını çekince sandalye HHH’E geliyor!Bret bunu bilip sandalyeye tekme atıyor ve sandalye Vince’in kafasına çarpıyor!Bret sonrada sandalyeyle sırtına vuruyor ve sharpshooter bağlıyor!Vince çok zorlanıyor Triple H’i çağırıyor neredeyse pes edecekken hatta tam elini kaldırmışken HHH yetişip high knee vuruyor! İki güreşçide yerde kaldı.İkisinde de güreşecek hal yok bakalım n’olacak derken HHH sladgehammer alıp ringe geri dönüyor ve vurmak için Bret’in kalkmasını bekliyor.O sırada Hardy Dynasty ringe giriyor!HHH Tyson Kidd’e sladgehammer ile vuruyor ama David Hart big boot’ı vuruyor.Sonra David Vince’e spinebuster vuruyor!Bret’i Vince’in üstüne koyuyor, hakem sayıyor:1...2.. ve 3 olmadan HH adeta uçarak tuşu bozuyor!Bret Hart yine galibiyete çok yakınken son anda Vince yırtıyor...
Sonra iki kardeş beraber Triple H’e saldırıyorlar HHH mücadele sonucunda üstünlüğü ele alıyor.Tyson’ı dışarı gönderiyor David’e de spinebuster geliyor!Sonra taunt ve pedigree pozisyonuna geldiğinde Tyson HHH’i bacağından dışarıya çekiyor...Triple H sinirli ve Tyson’ı demir bariyerlere sonrada spiker masasına çarptırıyor.O arada Bret Hart kalkıp ikinci kez sharpshooter bağlıyor sanıyoruz bu kez Vince’in sonu geldi.Ama çok sürmeden HHH gelip hareketi bozuyor.İki güreşçi yine yerde ama birinin yeğenleri diğerinin oğlu güreşmeye devam ediyor...Sonra HHH BreT’i kaldırıp tamda pedigree yapmak üzereyken David arkadan HHH’e vuruyor.İkili güreşmeye dışarıdadevam ediyorlar o sırada Tyson ringe giriyor ama Vince’den low blow yiyor!Vince sevinirken Bret Hart roll-up ile maçı kazanıyor bu kez!
Kazanan:Bret Hart” Gerçekten müthiş bir maçtı ama daha bitmedi belliki ortalık karışacak...
HHH ringe gelip Tyson’a saldırıyor sinirinden o sırada Bret Hart sandlaye alıp HHH’i dövmeye başlıyor.David’de ringe geliyor böylelikle Hart ailesi iyice üstünlük sağlayıp McMahonları dövmeye başlıyorlar.O sırada süpriz bir gelişme yaşanıyor ve maskeli bir adam ringe dalıyor elinde sandalyeyle!Sandalyeyle Bret Hart’a bir tane geçiriyor Bret yere seriliyor!!Sonrada Tyson’a bir tane David’e de bir tane sonra HHH kalkıp Hart Dynasty üyelerine 4 kez pedigree yapıyor ve ikiside ring dışında!Bret Hart 3’e 1 kaldı!!
Önce bir güzel pataklıyorlar sonra Vince mikrofonualıp şöyle diyor:”Bret’in kıçını pataklayacağıma dair hepinize sözvermiştim!”You Suck sesleri arenayı inletiyor!.Vince sonra “getirin, getirin” diye talimat veriyor rampaya bir bakıyoruz bir çöp kamyonu!!Gerçekten inanılmaz bu Vince’in işlerine akıl erdiremiyor insan!Vince diyorki:”Sende artık WWE için bir atıksın yaşlandın ve senindönemin bitti” diyor.Sonra Bret’i maskeli adam ve HHH beraber ring dışına atıyor.Sonra Vince ve iki adamıda ring dışına inip işlerine devamediyorlar...
HHH ve Maskeli adam Bret’i tutyorlar Vince’de Bret’in kıçına tekmeyi atıp çöp kamyonun içine atıyor!!!!WWE tarihine geçecek bir moment bu.Senaristler gerçekten müthiş düşünmüşler doğrusu.Sonra Vince direksiyona geçiğ arabayı sürüyor ve dışarı göderiyor.Sonra 3 adma ringe dönüp kutlama yapmaya başlıyorlar.Vince biraz dalga geçiyor ve seyircileri sinir ediyor.Sonra hhepimizde soruyoruz “McMahonları Hart ailesinin üyelerinin elinden kurtaran bu adam kim?” diye ve maskenin ardından Shane McMahon çıkıyor!Herkes şaşırıyor aylardır WWE’de görünmeyen Shane çıkıyor maskeli adam.Sonra kutlama yaparak arka alanın yolunu tutuyorlar arka alanda bir süpriz daha çıkıyor Stephanie karşılıyor onları HHH’ye bir öpücük veriyor Vince’in hoşuna gitmiyor ve McMahon’lar şakalaşmaya devam ediyorlar.Bu pek o sırada Shane şöyle diyor: McMahon Hartları bir kez daha yendi

Sonuç olarak müthiş bir maçtı ve sonrasında şu çöp arabası olayı falan müthişti yazarların ellerine sağlık şimdi diğer maçımızda sıra:

John Cena vs Ezekiel Jackson vs Sheamus vs John Morrison-Fatal 4 Way WWE Championship
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) F4wq
Maçımız ayrıca gecenin main event'i başladı.Sayılar Cena'ya karşı,üç farklı rakibi var ve WWE kemeri ortada.Zil çaldıktan sonra 4 kişi farklı kenarlara geçiyor ve birbirlerine bakışıyorlar.Şimdi Cena yerinden ayrılıp ringin ortasına geliyor ve diğer 3 yıldız ona bakıyor.Bu biraz daha sürüyor fakat sonra üç kişi Cena'ya saldırmaya başlıyorlar.Yumruk darbeleri Cena'yı yere seriyor.Şimdi Sheamus taunt'unu yapıyor ama Ezekiel arkadan gelip ona vuruyor ve eğildiğini görüp Suplex yapıyor.Şimdi Cena'nın yanına gidiyor fakat Cena onun beklemediği bir anda ayağa kalkıyor ve Attitude Adjustment için onu kaldırıyor.Tam da yere çakacakken Morrison Trouble in Paradise tarzı bir hareketle ikisini de yere düşürmeyi başarıyor.Morrison şimdi de Cena'nın üzerinde tuş deniyor ama Sheamus birdenbire gelip Morrison'a sert bir Bicycle Kick çakıyor.Şu anda sadece Sheamus ayakta,bu sahneyi bir yerden hatırlıyor olmalısınız sevgili SRO hayranları.Sheamus üçünün üzerinde biraz göz gezdirdikten sonra ring dışına iniyor ve Cena'nın WWE kemerini alıyor! Şimdi tekrar ringe geliyor ve Cena'ya tam kendi kemeriyle vuracakken Cena birdenbire onun karnına tekme atıyor arkasından da kendini iplerden gerip Shoulder Block yapıyor.Şimdi de taunt'unu yapan Cena bunun arsdından elini havaya kaldırıyor! You Can't See Me! Ve kendini iplerden gerdikten sonra Five Knuckle Shuffle hareketini başarıyla gerçekleştiriyor! Şimdi de Sheamus'un üzerinde tuşa gidiyor! 1,2 ama Sheamus izin vermiyor.Bu sırada Morrison ayağa kalkıyor ve Cena ile dostça bakışıyorlar.Fakat sonrasında maça yeniden başlarmış gibi lockup yapıyorlar ve sonr da Morrison onu kenara itip dirsekleriyle vurmaya başlıyor.Bu böyle devam ettikten sonra Ezekiel de ayağaa kalkıyor ve Morrison'ı çevirip Book of Ezekiel yapıyor.Şimdi de Morrison üzerinde bir tuş ama işe yaramıyor.Morrison'dan vazgeçen Ezekiel şimdi de Cena'ya gidiyor ve onu yumruklamaya başlıyor.Fakat şimdi de Sheamus kalkıyor ve Ezekiel'e saldırmaya başlıyor! Ezekiel'in işi gerçekten zor,bir tarafında Cena bir tarafında Sheamus var.Çok dayanmaz herhalde derken Ezekiel ikisini de birer Big Boot çakarak yere deviriyor! Gerçekten şaşırtıcı bir güç.Şimdi de Cena'yı tuş etmek istiyor fakat Cena tuş olmuyor.Bu duruma sinirlenen Ezekiel ring dışına iniyor ve bir sandalye alıyor! Tekrar ringe geldikten sonra sandalye ile yerdeki Cena'nın kafasına vurmaya hazırlanıyor.Tam vuracaken Morrison onun kolunu tutup engelliyor ve ardından da koluna bir tekme atıp sandalyeyi düşürmesini sağlıyor.Morrison sandalyeyi ringin dışına atmak istiyor ama Sheamus aniden gelip onu kaldırıyor ve Celtic Slam yapıyor.Taunt yaptıktan sonra sandalyeyi alıyor ve Cena'nın kafasını ona sıkıştırıp tekmeler atıyor.Cena ile işi bittikten sonra da Morrison ve Ezekiel'e sırasıyla sandalye darbeleri vuruyor.Fakat Morrison farklı bir kip-up ile kalkıyor ve Nitro Blast ile Sheamus'u yere deviriyor! Şimdi ise Sheamus ile Ezekiel'i ring kenarının yakınına getiriyor ve kenara çıkıyor! Evet,Starship Pain hemde ikisine birden! Sheamus ve Ezekiel hareketin şiddetiyle ring dışına düşüyorlar ve baygın bir şekilde orada kalıyorlar.Maç Morrison vs Cena'ya döndü diyebiliriz.Hatırlarsanız Morrison Cena ile maç yapmayı çok istediğini söylemişti.Tekrar bakışmaya başlıyorlar fakat sonra birbirlerinin üzerine koşup kavgayı başlatıyorlar.Cena onu kenara gönderiyor fakat Morrison onun karnına bir tekme atarak bunu karşılıyor ve arsından da Sunset Flip ile tuşa gidiyor fakat Cena kickout yapıyor.Morrison tekrar onun üzerine koşuyor fakat Cena çelme takıp onu yere düşürüyor ve STF-U bağlıyor! Morrison burada ne yapacak? İpleri tutmaya çalışıyor fakat çok uzak.Ama Morrison ayaklarını müthiş bir şekilde Cena'dan kurtararak bir ayağı ile Cena'nın kafasının soluna,diğeriyle ise sağına vuruyor hemde aynı anda! Cena yerde kalıyor.Ve şimdi Morrison Cena'yı kenara sürükleyip kenarı tutuyor.Sanıyoruz hepimiz bundan sonra ne olacağını biliyoruz.Evet muhteşem bir Starship Pain!! Ve tuş geliyor 1,2 ve 3 maç bitti! Maç bitti sayın izleyenler Morrison kazanıyor!! John Morrison yeni WWE şampiyonu! Morrison için muhteşem bir gece sevgili izleyenler kariyerinin ilk Dünya şampiyonluğunu kazanıyor! Morrison Starship Pain'leri ile bu maçı resmen domine etti.Ve yeni şampiyon kemerini kaldırıyor! Fatal 4 Way bitiyor sevgili izleyenler,muhteşem maçlar izledik.Sonra görüşmek dileğiyle hoşçakalın!
SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) Ridxld
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) Empty
MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 0:15

Eline sağlık kanka.SD da gönderince yayın tamam olacak.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 1:36

Evet katılıyorum.
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 2:24

Tahminlerim 2/3 Tuttu SD 'De gelsin görecez. Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 2:25

Hangisi tutmadı Very Happy keşke SDsiz yayınlamasaydın
Rated-R-Superstar
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Rated-R-Superstar

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 2:38

Evan alır dedim ama olmadı Very Happy Awesome aldı.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 2:41

Morrison'u bildi Ceyhun.

Birde Doğancan akşamları uzun süre online olamayacağım için beklyemedim o yüzden böyle oldu.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 3:07

Onur Kanka sana demed
m açıklama yapmana gerek yok.Açıklama yapması gereken kiş isen değilsinki
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 16:46

Vay Johna Büyük Push Verilmiş Takım Kemeri İçin Şans Beklerdim Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 16:51

Hayır bak yayın var senin s..n olmadığına göre ona benzeyemez çünkü burada yayın var Very Happy
http://www.trabzonspor.org.tr
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 16:52

Lan Sus sen böle yayın yap hadi görem
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 16:54

Mesajını sildim ve banladım.
BaD_BoY

BaD_BoY

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 17:21

Güzel olmuş arkadaşlar vallahi ellerinize sağlık ama Rey'in maçı vardı Sd'de geçen girdiğimde görmüştüm o yayınlanmamış SD'ye noldu?
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 17:29

Smackdown maçları daha gelmedi ama eklenecek.
BaD_BoY

BaD_BoY

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 17:31

Rey'i 10 gündür giriyorum abi şovlarda yok SD'nin noldu SD'yi yazmıyor musunuz?O zaman Rey'i RAW!a alın
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 17:34

SD yazılıyor merak etme .Ayrıca kafamıza göre draft yapamıyoruz.
BaD_BoY

BaD_BoY

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 17:35

Tamam abi sağol bilgilendirdiğim içinfr 12 gündür falan yok
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010 - 18:35

Onun sebebi Oğuzhan ve Melih vardı bizim SD yazarları Oğuzhan ayrıldı zaten maçları genelde o yazıyordu benim bildiğim o ayrılınca SD yayını durdu gibi birşey oldu sen yine SRO'ya ve siteye devam et bırakma
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 22:54

Arkadaşlar ben istanbuldaydım yakın zamanda maçları yollayacağım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePerş. 1 Tem. 2010 - 15:12

Ic maçını yolladım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePerş. 1 Tem. 2010 - 15:36

Flood içi,n özür ama Ffw sadce raw maçlarından olacaktır.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePerş. 1 Tem. 2010 - 16:58

Neden ya
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)   SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için) I_icon_minitimePerş. 1 Tem. 2010 - 17:08

çÜNKÜ 20.HAFTADA TURNUVA VAR VE oĞUZHAN ÇIKTI.

SRO Fatal Four Way Yayını (Smackdown maçları yok bana gönderilmediği için)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-