TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Money In The Bank RAW Kadrosu

+5
ChaplakMan
xUndertakerx
WWEManiac
D'AngeLo DineRo
THE_ALONE_WWE_CHAMP
9 posters

Raw Money In The Bank Maçını Kim Kazanır?
Edge
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap17%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 17% [ 2 ]
Randy Orton
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap33%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 33% [ 4 ]
The Miz
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap8%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
R-Truth
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap0%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evan Bourne
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap8%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ted DiBiase
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap0%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Chris Jericho
Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_lcap33%Money In The Bank RAW Kadrosu I_vote_rcap
 33% [ 4 ]
John Morrison
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Money In The Bank RAW Kadrosu Empty
MesajKonu: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 15:02

Arkadaşlar bu haftaki GM MITB'dan RAW'A gidecekleri açıkladı.İşte isimler:Randy Orton, Miz, Edge, John Morrison, Chris Jericho, R-Truth, Evan Bourne, Ted DiBiase olacak.Buda resmi:

Money In The Bank RAW Kadrosu 35k37z8

Bence Chris Jericho kendini gösterir.Ted DiBiase, John Morrison, R-Truth alamaz dediğim adamlar.

Evan Bourne:İyi bir hıgh flyer ama bence kendini geliştirmeli ama Swagger kadar kötü değil.
Edge:Orton gibi oda kayıplarda Edge en son Nisan'da Jericho'yu yenmişti, birde RR galibiyeti dışında ppb galibiyeti yok ama çok iyi push alıyordu ama RAW'da onuda kaybetti.Ama bir şey Edge'i galibiyete çok yakın yapıyor oda en tecrübelisi o.Tam 4 WM'de Ladder maçlarına çıktı.
Randy Orton:Edge gibi kayıplarda kendisi çok yetenekli ama Vince'in mallığı diyorum ben.Yinede belki çantayı alabilir.Orton Orton'dır sonuçta
Miz:Valla Edge ve Orton'ı hesaba katmazsak en büyük aday o bence RAW'da adeta yenilmezliği var R-Truth, John Morrison, Evan Bourne... hepsine karşı üstün bakalım bu yeteneğini Ladder Match'ta da gösterebilecek mi?Kazanırsa en çok sevineceğim adam.

Ama tek gerçek mütthiş bir maç olacağı...
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 15:39

Jerichonun Hamsiyi Kapar.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 15:54

En çok ona sevinirim 2 Miz 3 Orton ben oyumu Miz'e verdim ama adam en iyi heel (mid*carderlık konusunda)
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 16:30

Harika bir maç olacağı kesin,Evan demiştim ama Jericho kazanırsa yada Edge kazanırsa çok sevinirim.Ama bence Miz veya Orton alır.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 16:30

Bence Chris Jericho.

Benim sıralamam şu alabilme durumu için:

1. Jericho - Sebebini açıkladım. Geri main-eventerlığa dönmek için adam artık bir tane Codebreaker yapıyor rakip tuş olmuyor.

2. Evan Bourne - Push vermişlerdi zaten Evan'a belki dahada yükselebilir.

3. John Morrison - Direk söylüyorum Evan'ın durumundaki kişi aynı şekilde Morrison'da Evan gibi yükselebilir.

4. Randy Orton - Sebebi Doğancan ile aynı.

5. Ted Dibiase - gimmickinden dolayı alabilir ama bence alacak isimler arasında değil.

6. R-Truth - Daha 1 ay önce U.S.'i kaybetti bence alamaz.

7. Edge - Alamaz dediğim isimlerden. CM Punk, gibi 2. Kez alamaz bence.

8. The Miz - Kesinlikle alamayacak dediklerim arasında sebebi U.S.'i olması. Yani hem WWE hem U.S.'i kaldıramaz Miz. O yine devam etsin U.S.'de. Nedense alamayağını düşünüyorum.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 16:58

Ben Chris Jericho dedim
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 17:04

Onur Cena'da US Şampiyondu WM21'de JBL'i yenmişti ama haftalık şovda WM'den çnce Carliro'ya yenilmişti sonra ana kemeri almıştı yani duruma göre bırakabilir.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 17:07

Kanka biliyorum U.S. sahibi diye alabilir ama ben ihtimalin düşük olduğunu düşünüyorum. Yani eğer MITB'i alırsa neden boşuna U.S.'i tutsunki R-Truth'a verebilirdi o ayrı bir feud'a girer. Ama düşüncem bu Miz alamayacak.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010 - 19:22

Bence Evan alacak ve müthiş Push da alacak.
http://www.trabzonspor.org.tr
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 1:42

Ben Randy Orton dedim.Bence o da isteyince büyük başarılar elde ediyor.(2009 Royal Rumble)
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 4:16

Legacy Sayesinde Almıştı O Maçı!(RR09'dan Bahsediyorum)
http://michellemccool.yetkinforum.com
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 4:46

Gerçi o da doğru şimdi Lecay'de yok ama ne biliyim alır işte. Embarassed
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 5:10

Jeicho diyorum.Çünkü adamı çok düşürdüler bence bununla birlikte main-eventer'lığa geri dönecek.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010 - 15:41

Jericho'yu düşürmeleri konusunda haklısın ama benim fikrim.Orton veya The Miz.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 1:56

Bence Jericho olmaz çünkü daha kemer feudundan çıkalı 2-3 ay oluyor.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 2:09

Doğancan kanka bence olabilir.Çünkü birçok yerde artık Jericho'ya kemer şansı verilmeyeceği söyleniyor bence alabilir.Eğer MITB'i almazsa asla kemer feuduna çıkmaz bir daha.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:58

Daha önce söyledim. Eğer Jericho MITB'i alamazsa çok yüksek bir ihtimal Royal Rumble'a kadar kemersiz gezecek yada takım kemeri feud'una girecek. Royal Rumble'ı da kazanıp tekrar yükselecek Jericho ama MITB'yi alamazsa bence böyle olacak. Alırsa olmaz tabii. Ama şunu söyliyimde Jericho hem MITB hem RR yani ikisini alamazsa ya onu kovarlar yada Jericho bırakır. Yani adam zaten geçen yıl takım kemeri feud'undaydı. WM'yi kemerle geçmiş olabilir ama uzun süre kemersiz ve böyle boş gezmesi olmaz. Düzgün izlenecek bir feud'u yok. Hani ER'deki ORton vs Edge feud'u gibi bir feud'u yokki Jericho tutulsun.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:01

Jericho almalı bencede ama Jerichonun Wwe yi kolayca bırakacagını sanmıyorum wwe sanki onun evi gibi
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:16

Ama Kanka Bu bir gerçekki bırakabilir wwenin onun değerini bilmediğinin oda farkında JBL de bence yetenekliydi.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:32

Jericho nun onem verdigi sadece yetenegi ve hayran kitlesidir.Tna ta gidince yeteneginin korelecegini biliyordur bir roportajında hatırlıyorum
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Money In The Bank RAW Kadrosu   Money In The Bank RAW Kadrosu I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:38

He onu anladıysa Sorun yok Very Happy

Money In The Bank RAW Kadrosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Money In The Bank Poster
» Money in the Bank (18.07.2010)