TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)

+4
dilara32
ChaplakMan
THE_ALONE_WWE_CHAMP
WWEManiac
8 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) Empty
MesajKonu: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 17:19

Arkadaşlar tartışmak istediğim konu şu;

HBK ve HHH maç yapsa kim kazanır ?

Ben bu konuyu 1 maç üzerinden düşünmedim,10 maç üzerinden düşündüm.Ve bence 10 maç yapılsa,6'sını HBK,4'ünü ise HHH kazanır diye düşünüyorum.

Bu soruyu cevaplarken lütfen,o kişiyi sevip,sevememenize göre yapmayın.Samimi cevap verin (Baybora ve Onur için)
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 17:44

Eğer kemer maçıysa ya berabere biter ya Triple H alır ama bu maş 11-12 sene önce oynanasaydı HBK rahat alırdı.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 17:57

Olay gunumuzde geciorsa cogunu HHH alırdı
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 18:44

İki güreşcinin de durumlarını göz önünde tutarsak bence de çoğunu HHH kazanır.Ya da 10 maç berabere biter.HBK yenemez diye düşünüyorum.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 19:24

Yılların Kalp Kıran Adamı alır
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 21:45

Helal Taner,bencede öyle çünkü HBK,Triple H'e göre çok daha atak bir güreşçi.Bütün maçları çok çekişmeli geçer ama ben HHH'in,HBK'den daha iyi olduğunu düşünmüyorum.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 21:57

Broavo kuzen bencede HHH daha iyi yanlıs yazmıssın Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) Icon_biggrin
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 22:01

ben HHH'in,HBK'den daha iyi olduğunu düşünmüyorum.

Burdan onu mu anladın ?
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 22:03

Ben yanlıs yazmısım Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) Icon_biggrin Sen ayrıca HBK ye cevik demissin heralde ama HHH hem guclu hemde cevik sayılır bir HHHnin yumruguna birde HBk nin yumruguna bak
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 22:06

HHH'in çevik olduğunu düşünmüyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeCuma 2 Tem. 2010 - 23:19

Ya bana göre HBK ile HHH'in pek farkı yok.Sadece tarzları farklı.İkisi de en sevdiğim adamlar ama bunu yorumuma karşıtırmayacağım.Aslında kesin birşey söylenemez,ama ben HBK diyorum.Sevmekle alakası yok yani dediğim gibi ikisi de en sevdiğim adamlar.Yani maç yapsalar HHH onun hızına yetişemez bence.Ama maç türüne göre de değişebilir.Mesela Last Man Standing maçı yapsalar HHH kazanır.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 0:38

HHH kazanır çünkü HHH hem güçlü hem de zeki bir adam HBK o kadar zeki değil. HHH HBK'yi yattırır kaldırır bence.
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 16:06

HHH diyenler bence SummerSlam 2002'ye dayanarak bunu söylüyorlar.Ama o maç bide Extreme Rules olduğu için.Maç başta kopmuştu zaten.

Mesela 2009'daki Survivor Series ; Cena vs HBK vs HHH WWE Champ. maçında HBK sonuna kadar dayanmıştı ve her seferinde hala atletik ve her zaman SCM yapacak kadar gücünün olduğunu herkese göstermişti.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 17:15

Sen Baybora ve Onur demissin ama HBK senin ilk 5 inde oldugu için boyle diyorsn
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 18:41

Ya HHH yatırır işte HHH döver ama Baybora'nın da dediği gibi maç türüne göre değişir mesela Cage'de HBK alır ER'da HHH alır.
http://www.trabzonspor.org.tr
Extreme Champ

Extreme Champ

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 19:33

Bence HBK alır.Maçın türü benim için önemli değil.Sonuçta senaristler daha fazla reyting getirene ve daha yetenekli olana maç kazandırıyorlar.HHH belki HBK dan daha fazla reyting getiriyor ama HBK'yı daha yetenekli bulduğum için HBK diyorum.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)   Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu) I_icon_minitimeC.tesi 3 Tem. 2010 - 22:37

Ben HBK ilk 5'imde olduğu için HBK demedim.Ama bi düşün HBK bi kere HHH'ten daha sempatik duruyor.Ve HHH'in,HBK'nin enerjisini yakalayacağını düşünmem.

Triple H mi ? Shawn Michaels mı ? (Tartışma Konusu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-