TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SRO RAW 20.Hafta Yayını

+4
hardy_cena_soldier
ChaplakMan
D'AngeLo DineRo
Heart Break Legend
8 posters
YazarMesaj
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

SRO RAW 20.Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 3:05

SRO RAW 20.Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO

Sevgili SRO izleyenleri RAW'a hoşgeldiniz! Fatal 4 Way geçen haftaydı.Ne geceydi ama! F4W'de ortada olan iki RAW kemeri de el değiştirdi.Miz,U.S kemerini geri alıp 3.United States şampiyonluğunu kazanmış oldu.Miz'in U.S şampiyonu olması alıştığımız bir durum,fakat farklı bir şampiyonumuz var.Genç yıldız John Morrison WWE kemerini alarak resmen yükselişini başlatmış oldu,bu onun ilk Dünya kemeri.Unutmadan,bu haftaki konuk GM'lerimiz çok önemli isimler,RAW GM'lerinden Baybora ve Chairman Botan!Fkat şimdi WWE şampiyonu JoMo ringe geliyor!

Şampiyon Morrison seyircilerden son derece olumlu tepki alarak ringe geliyor.Kemeriyle iyice boy gösterisi yapmayı da ihmal etmiyor.Şimdi de kemeri omzuna alıyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor:

Morrison: Millet,size şu anda ne kadar mutlu olduğumu anlatamam,mutluluğumun nedeni şu anda omuzumda duruyor.WWE şampiyonu olmak gerçekten harika birşeymiş.İlk önce No.1 Contender oldum,şimdi de dostum Cena'nın kemerini aldım.Ha,Cena demişken kendisi hala dostumdur fakat bu sadece iş ve benim ilk ana kemer yürüyüşüm!

Seyirciler coşarken önceki şampiyon John Cena'nın müziği duyuluyor.O da gayet olumlu bir tepkiyle geliyor.Gayet doğal bir yüz ifadesi var,anlaşılan kemeri kaybetmek onun moralini bozmamış.O da bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Cena: Morrison,öncelikle seni tebrik ediyorum.En azından kemeri beyaz çikolata Sheamus'a veya bitter çikolata Ezekiel'e kaybetmedim,bir dostuma kaybettim.Fakat Morrison,dostun olarak seni uyarmalıyım.Şampiyon olmak kolay iş değildir,özellikle RAW'da WWE şampiyonu olmak hiç kolay değildir.Önüne birçok engel çıkacak.Ama seni uyarmalıyım,bu engellerden biri ben olabilirm.Çünkü kim olursa olsun her insan kaybettiği değerli bir şeyi geriye almak ister.Ve bende bunu istiyorum.Bu yüzden...ama lafı yarım kalıyor ve bu haftanın konuk GM'leri Baybora ile Botan geliyor! Fakat şarkısız geliyorlar ve ringe gitmeyip girişin önünde duruyorlar.

Baybora: Hey hey hey,öncelikle Cena,rövanş hakkının olması kendine maç ayarlayacağın anlamına gelmez.Ayrıca yanımda önemli biri var,SRO Chairman'ı Botan.Dikkatli davransan iyi olur.

Cena: Ben gayet dikkatli davranıyorum sayın GM'im,sadece bir rövanş hakkım var ve bunu kullanmak istiyorum.

Botan: Baybora,haftaya bu ikisine bir kemer maçı ayarlamaya ne dersin?

Seyirciler evet dercesine bağırıyor.

Baybora: Aslında fena fikir değil,tamam haftaya John Morrison Cena ile WWE kemeri için karşılaşacak!

Seyirciler çok seviniyor fakat anlaşılan Botan'ın söylecekleri bitmedi.

Botan: Daha fazlası da var.Baybora,yapacakları maç bir Table maçı olsun!

Seyirciler daha da fazla seviniyor! Baybora da cevap veriyor:

Baybora: Neden olmasın,tamam!

Baybora ve Botan oradan ayrılıyor fakat Cena ile Morrison garip bir şekilde birbirlerine bakıyorlar.Anlaşılan böyle bir maç türü beklemiyorlardı.Ama emir büyük yerden Smile İlk maçımıza geçiyoruz.

Mark Henry vs The Great Khali

Maça Mark Henry, Jericho ile geliyor. Khali'de tek geliyor.
Neyse maça başlıyoruz. Ama Botan tekrar ve bu sefer kendi başına geliyor. Yanında Bella kardeşler. Ve biraz espiri yapıyor. Mark Henry mikrofonu alıp Botan'nın ne istediğini soruyor.
Botan : Bu maçı Bodyslam Challenge maça seviyorum.
Botan bunu söyleyip Bella'ları koluna takıp gidiyor.
Mark Henry biraz şaşırıyor sonra maça başlıyoruz.

Khali el sıkışmak istiyor. Mark Henry elini uzatıyor ama Khali onu çekip bir Clothesline yapıyor. Sonra Knee Droplar geliyor Khali'den. Sonra Mark Henry'nin omzundan tutup ona Submission yapıyor. Mark Henry çok can çekişiyor. Ama en sonunda Mark Henry iplere tutunuyor. Sonra, Khali, Mark Henry'yi Irısh Whip'e gönderiyor ve ardından bir Big Boot geliyor. Sonra, Khali Slam yapmak için Mark Henry'i kaldırmaya çalışıyor ama kaldıramıyor. Ama sonra Mark Henry'den Headbutt'lar geliyor. Sonra Facebuster geliyor Mark Henry'den. Sonra, Mark Henry, Khali'yi köşeye atıyor ve orada tekmelemeye başlıyor. Sonra yumrukluyor. Sonra, Khali'nin kafasına birkaç tane Knee Drop yapıyor. Ardından köşeye çıkıyor. Corner Slingshot Splash yapıyor. Khali'yi ayağa kaldırıyor Mark Henry. Sonra bir Backbreaker yapıyor. Sonra, Slam denemek için Khali'yi kaldırmaya çalışıyor Mark Henry. Ama kaldıramıyor. Khali bu sefer Mark Henry'i kaldırmaya çalışıyor ama oda kaldıramıyor. En sonunda Mark Henry, Khali'nin karnına bir tekme atıyor. Sonra World Strongest Slam yapıyor. Ardından maçı kazanıyor.

Sonra mikrafonu istiyor Mark Henry. Ama Mark Henry tam konuşacakken Chris Jericho ringe giriyor.

Chris Jericho : Mark Henry senin derdin senin WWE Championship'i istemen yüzünden WWE Tag Team Title maçına çıkamadık.

Mark Henry : Malesef Jericho kendimi geliştirmek istiyorum ve Morrison'un kemerini istiyorum.

Bu sırada birbirlerine bağırırlarken Jericho, Mark Henry'e bir tokat atar. Ama Mark Henry Chris Jericho'yu kaldırıp bir World's Strongest Slam yapar.

Mark Henry : Ben, Dünya'nın en güçlü adamı Mark Henry, Morrison'a meydan okuyorum.

Derken yine RAW'ın Konuk GM'si Botan duyulur.

Botan : Hey Mark haftaya Jericho ile Money in the Bank'ta WWE Championship için 1.Contender maçına çıkacaksın.
Ve haftayaki bir maçımız bellii olur Mark Henry vs Chris Jericho - 1. Contender WWE Championship Maç

Promo

SRO Fatal 4 Way bitti ama şimdi de SRO Money In The Bank var! RAW MITB ve SD MITB maçları olacak ve 8'er kişi seçilecek.Bu muhteşem MITB haricinde de yine muhteşem maçlar olacak.SRO Money In The Bank hakkında daha fazla bilgi için wwewrestling.forumotion.com

Evan Bourne vs The Miz - United States Championship

Maça Evan'ın öfkesiyle başlıyoruz. Evan Bourne hemen The Miz'in üstüne atlayıp onu dövmeye başlıyor. Ama sonra hakem onları ayırıyor. The Miz, Evan Bourne'nün yanına geliyor. European Uppercurt'lar geliyor Miz'den ama sonrasında Evan Bourne bir Jumping Kick yapıyor. Sonra bir Tornado DDT. Tuş deniyor Evan Bourne ama olmuyor. Sonra Evan Bourne, The Miz'i kaldırırken The Miz, Roll-Up'a benzer bir hareketle Evan Bourne'e tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, The Miz'den Clothesline'lar geliyor. Sonra bir ara Evan Bourne vurmak istiyor ama The Miz kurtulup Half Nelson Leg Sweep yapıyor. Tuş deniyor The Miz ama evan Bourne tuş olmuyor. Sonra Knee Droplar geliyor The Miz'den. Ardından bir Leg Drop yapıyor The Miz sonra yine tuş deniyor. Ama Evan Bourne yine tuş olmuyor. The Miz ve Evan Bourne ayaktaylen Evan Bourne'den bir Hurricanrana geliyor. Sonra bir Crossbody ardından tuş deniyor Evan Bourne. Ama The Miz tuş olmuyor. Sonra Evan Bourne, The Miz'i ayağa kaldırıyor ve onu köşeye fırlatmak istiyor ama The Miz, Evan Bourne'ü köşeye fırlatıyor. Ardından The Miz, Evan Bourne'e Jumping Corner Clothesline yapıyor.
SRO RAW 20.Hafta Yayını RAW_857_Photo_105
Devamında tuş deniyor The Miz ama olmuyor. Ama sonrasında The Miz, sinirleniyor ve Evan Bourne'e bir Submission yapıyor.
SRO RAW 20.Hafta Yayını RAW_857_Photo_101
Evan Bourne çok acı çekiyor. Bu submission çok uzun sürüyor ama en sonunda The Miz bilerek bırakıyor ve bıraktıktan sonra küçümseyerek Evan Bourne'nün kafasına bir yumruk atıyor. Sonra The Miz, Evan Bourne'ü ayağa kaldırıyor ve Evan Bourne'den bir anda The Miz'in karnına tekmeler geliyor tekmelerin en sonunda bir Roundhouse Kick yapıyor Evan Bourne. The Miz, yere yatıyor. Evan Bourne köşeye çıkıyor Air Bourne denemek için. Evan Bourne atlıyor ama The Miz yuvarlanarak kurtuluyor. Sonra Dropkick ile Evan Bourne'ü iplere asıyor. Ardından Evan Bourne bir Hotshot yapıyor. Ardından Evan Bourne bir Skull Crushing Finale yapıyor. The Miz, Evan Bourne tuş deniyor 1,2 derken Evan Bourne kurtuluyor. The Miz sinirleniyor ve çok şaşırıyor. Sonra Evan Bourne kaldırıp bir Suplex yapıyor. Ardından bir kez daha tuş deniyor ama yine olmuyor. Sonra The Miz'den bir Legsweep geliyor. Sonra Inverted Backbreaker, Neckbreaker geliyor ardından Evan Bourne'ü kaldırıyor The Miz, Skull Crushing Finale deniyor ama Evan Bourne kurtulup ardından bir Enzuigiri yapıyor. Sonra Evan Bourne, köşeye çıkıyor. Air Bourne ile atlayacakken Rated RKO geliyor SRO Takipçileri. Rated RKO, Evan Bourne'ü dövüyor. Evan Bourne maçı DQ ile kazanıyor ama The Miz kemerini koruyor.

Rated RKO, Evan Bourne'ü döverken bu sırada John Cena geliyor ve Edge ile Orton'u dövemeye başlıyor. Edge'in tutup ringin köşesindki demirlere atıyor. Orton'uda spiker masasında dövüyor. Bu sırada Evan Bourne, Edge'e bir DDT yapıyor. John Cena'da Randy Orton'a spiker masasına doğru bir Attitude Adjusment yapıyor. Sonra Evan Bourne, The Miz'e bakıyor. The Miz, seyircilerin arasından kaçıyor ama seyircilerin arasından Ted Dibiase'e çıkıyor ve orada The Miz'e bir Dreem Street yapıp gidiyor. Neyse John Cena, Evan Bourne'ü omzuna alıp götürüyor. Ve sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Promo

Triple H'i ringte elinde bir mikrofon ile görüyoruz.Konuşmaya başlıyor:

HHH: Sevgili izleyenler artık işler kontrolden çıktı.Haftalardır üstünlük kuramıyorum,ve bunun benimle bir alakası yok.Ben gelmiş geçmiş en iyi güreşçilerden biriyim,bunu biliyorsunuz sevgili izleyenler.Fkat rakiplerim hep benden güçsüz ve şansla kazanıyor.Şimdi de elimizde,'Yaptığı işte dünyanın en iyisi olan' Jericho var.Aslında onunla küçük bir geçmişimiz var.Onunla Hell in a Cell maçı yapmıştık,ve tarihte rakibini hücrenin tepesinde tuş eden ilk kişi olmuştum.O maçı kazanmıştım,bunu da kazanacağım.

Fakat şimdi de Jericho geliyor!

Jericho: Triple H,neden geçmişe bakmayı bırakmıyorsun.Ben o zaman hiç etkinlik gösteremiyordum.Aslında ben o zaman da çok iyi güreşiyordum,fakat nedense o zaman bu mankafalıları eğlendirmek gibi bir düşüncem vardı.Ben artık o adam değilim ve yaptığım işte...

Ama HHH ona bu lafı söyletmiyor ve üstüne koşup yerde yumruklamaya başlıyor.Hakem geliyor ve onları ayırmaya çalışıyor daha maçınız başlamadı diyor.

Triple H vs Chris Jericho

Hakem sonunda onları ayırmayı başarıyor ve maçı başlatıyor.HHH yine az önceki gibi ona dalıyor Jericho'ya ve sonunda da kafa atıp üstünden kalkıyor.Taunt yapıyor fakat Jericho sürpriz bir şekilde ayağa kalkıp dirsek atıyor ona ve sonra da iplere gönderiyor.Onu arkasına atabilmek için geliyor fakat HHH iplerden geri döndüğünde Kneebuster yapıyor ve Jericho yalpalamaya başlıyor.HHH erken bir pedigree denemek istiyor ve Jericho'nun karnına tekme atıyor fakat Jericho kafasıyla onu arkasına atıyor.Şimdi de HHH'e bir chinlock bağlıyor.
SRO RAW 20.Hafta Yayını E_07_RAW
Fakat bu çok uzun sürmüyor ve HHH hemen kurtuluyor.Jericho ona yumruk atmak istiyor fakat HHH sıyrılıyor ve onu bir dirsek darbesi ile yere seriyor.Şimdi de ard arda Clothesline'lar geliyor ve HHH en sonunda onu yakalayıp sert bir suplex ile arkasa çakıyor.Şimdi Jericho üzerinde tuş deniyor fakat başarısız.HHH ring kenarının alt kısmına oturuyor ve biraz dinleniyor.Fakat Jericho'nun ayaklanmaya başladığını görünce kalkıyor ve ona bir tokat atıp yerde kal diyor.Fakat Jericho bu tokattan sonra çok sinirleniyor ve ona Spinning Slam yapıyor.Ardından da ring kenarındaki SRO logolu koruyucuları çıkarıyor(bu sırada hayranlar onu yuhalıyor)ve HHH'i kaldırıp Irish Whip ile koruyucusuz ipin üzerine gönderiyor.HHH'in kafası gerçekten çok acıyor ve yalpalamaya başlıyor,aynısı Jericho'ya da olmuştu.Jericho fırsat bu fırsat diyor ve kötü durumdayken ona Codebreaker yapıyor.Şimdi de tuş denemesi geliyorrrr fakat olmuyor.HHH yine de kickout yapıyor.Buna inanamayan Jericho ring dışına iniyor ve anonsör masasını dağıtmaya başlıyor.Fakat sinirden gözü o kadar kör oluyor ki arkasını döndüğünde bir bakıyor HHH orada.Jericho arkasını yavaşça dönüyor ve ürkmüş bir şekilde HHH'e bakıyor,HHH ise gülüyor.Şimdi de HHH onu anonsör masasının üzerine koyuyor.Fakat neler oluyor!!! Slater,Gabriel ve Barrett geliyor!!!! Üçü da arkadan HHH'e saldırıyor ve hakem zili çaldırıyor.Maçı diskalifiye ile HHH kazandı.Fakat RAW'ın yeni güreşçileri ona gerçekten büyük acı çektiriyor.Bu arada Jericho hala anonsör masasında.Barrett Jericho'yu anonsör masasından indiriyor ve tekmeliyor.Hatırlarsanız Barrett'ın pro'su Jericho'ydu.Şimdi Barrett diğerlerine HHH'i anonsör masasına koymaları için emir veriyor ve Slater ile Gabriel bunu uyguluyorlar.Şimdi de Barrett Gabriel'e köşeye çıkmasını söylüyor ve Gabriel köşeye çıkıp HHH'e 450° Splash yapıyor! Anonsör masası kırılıyor.Ama bununla yetinmiyorlar ve HHH'i ring dışındaki demirlerden birine getiriyorlar ve ring altından bir ip bulup onu bağlıyorlar.Ardından da sert tekmeler atıyorlar ve sonradan Barrett onlara durmalarını söyleyip ringe getiriyor ikisini de.Çünkü şimdi maçları var.HHH'e daha fazla birşey yapmıyorlar.HHH ring dışındaki direklerden birine bağlanmış durumda ve yapacağı hiçbirşey yok.Fakat şaşırtıcı birşey oluyor sayın seyirciler,Jericho gelip ipi çözüyor! Evet SRO hayranları gördüklerinize inanabilirsiniz,Jericho HHH'e yardım etti.HHH saol diyor ve ikisi de oradan ayrılıyor.HHH zar zor yürüyor sevgili seyirciler gerçekten çok kötü bir saldırıya uğradı.Slater,Gabriel ve Barrett miskin bir şekilde gülerken bir reklam arasından sonra maça geçiyoruz.

Rated RKO & Ted Dibiase vs Heath Slater & Justin Gabriel & Wade Barrett

İlk önce Ted sonra da Rated RKO ringe geliyor.Orton,Edge ve Ted üçü de diğerlerine acıyan gözlerle bakıyorlar.Ve maçımız hemen başlıyor.Ted ile Gabriel başlayacak anlaşılan.Ama birdenbire ekranda bu haftanın konuk GM'leri Botan ile Baybora belirleniyor.Botan'ın yanında Bella ikizler,Baybora'nın yanında ise Maryse var.

Botan: Hey hey durun bakalım.Yapacak önemli duyurularımız var.Baybora ile bazı kararlar aldık.

Baybora: Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki diğer RAW GM'i olan dostum Onur bir organizasyon için Türkiye'de.Fakat en kısa zamanda dönecek.

Botan: Evet,duyurulara gelecek olursak duyurular şöyle,sırayla söyleyeceğiz:

Baybora: İlk duyurumuz,Botan ile ben bir takım kurmaya karar verdik ve takımımızın adı BayBotan olacak!

Hayranlar bu habere çok seviniyor ve onları dinlemeye devam ediyorlar.

Botan: Başka bir duyuru ise gelecek haftalardan birinde RAW'da Viewer's Choice gecesi olacak!

Hayranlar bu habere de çok seviniyor.

Baybora: Evet,maçları wwewrestling.forumotion.com üyeleri belirleyecek.Bu arada aldığım bir duyuma göre SD divası Michelle ile SD superstarı Undertaker evlenmiş.Ama kendilerine mutluluklar dilemeyeceğim.Çünkü Michelle yanlış bir seçim yapmış.Michelle,mezarlar yerine biraz evinin çevresine baksan iyi olur.

Botan: Her neyse.Baybora duyuru yapma sırası sendeydi.

Baybora: Evet doğru.Bir duyuru daha: Birkaç gün sonra yeni RAW GM'i belirlenecek! SD'da yapıldığı gibi bizde de anket ile GM seçimi yapılacak.

Botan: Ve önemli duyuru,bu maç iptal edildi.

Az önceki tüm haberlere sevinen seyirciler bu habere üzülüyorlar.

Baybora: Üzülmeyin çünkü aksiyon yine olacak.Botan,istersen bunu birlikte söyleyelim?

Botan: Olur.Beyler siz,'eski' NXT rookie'leri biri az önce bizimle konuştu ve intikam istediğini söyledi.Bilin bakalım kim:

Botan ve Baybora aynı anda: Triple H!!!!!!!!

Aman tanrım sevgili izleyenler HHH'in müziği çalıyor ve HHH gayet normal bir şekilde ringe ilerlemeye başlıyor.Herkes çok şaşırmış durumda çünkü HHH az önce yürüyemiyordu bile.GM'lerden gelen özel talimatla Ted ve Rated RKO maç yapamadıkları için üzgün bir şekilde ringi terk ediyor.Eski NXT rookie'leri hafif korkmuş durumda,HHH geçekten sinirli duruyor.Biraz bakışıyorlar ve ringten hiç ses çıkmıyor.Ve evet HHH saldırmaya başlıyor! Başta onlar üstünlük kuruyor fakat HHH üçünü de itiyor ve Slater'a Spinebuster çakıyor.Bir tane de Gabriel'e! Ve bir tane de Barrett'a! HHH sinirden çıldırmış durumda! Ring altına iniyor ve bir Singapore Cane bulup üçüne de vurmaya başlıyor! Üçünün de sırtlarında izler çıkıyor.HHH o kadar sert darbeler vuruyor ki Singapore Cane kırılıyor.HHH bununla yetinmiyor ve birde sandalye çıkarıyor! Ama durun,sadece bir tane değil iki tane daha çıkarıyor! Üç sandalyeyi de açıyor ve sandalyeleri teker teker eski rookie'lerin kafasına sıkıştırıyor.Şimdi de Rated RKO desteğe geliyor! HHH onlara kafa sallıyor ve Edge Slater'ın,Orton Gabriel'in ve HHH de Barrett'ın kafasının üstüne geçiyor.HHH parmağıyla diğerlerine de göstererek 3'e kadar sayıyor ve 3'te üçü de aynı anda eski rookie'lerin kafalarına vuruyorlar!!!!! Ayrıca kafalarında sıkışmış sandalyeler vardı sevgili izleyenler.Şimdi HHH Rated RKO'ya gidebilirsiniz diyor ve üçüne de tepeden bakıyor.Sayın izleyiciler hatırlatalım bu bir maç değil.Hayranlardan Pedigree sesleri gelmeye başlıyor ve HHH Slater'ı altına alıyor! Slater'a Pedigree! Şimdi de Gabriel'i alıyor ve ona da bir Pedigree yapıyor! Pedigree'ye kurban gidecek tek kişi kaldı o da grubun lideri Wade Barrett.HHH diğerlerinden farklı olarak ayağıyla Barrett'ın sırtını eziyor ve sonradan da altına alıp son Pedigree'yi de Barrett'a yapıyor! HHH'in şarkısı çalıyor sayın seyirciler.Muhteşem bir kavga izledik! HHH haftalardan sonra tekrar domine etmeyi başardı.HHH taunt yapıyor ve main event'imize geçiyoruz.
SRO RAW 20.Hafta Yayını Triple%20H

Main Event: John Cena & John Morrison vs Sheamus & Ezekiel Jackson

Gecenin ana mücadelesi başladı.Cena ile Ezekiel başlıyor.Klasik bir lockup'un ardından Ezekiel Cena'yı köşeye gönderiyor ve yanına gidiyor.Tam karnına tokat atacakken Cena counter yapıyor ve Protobomb'un ardından erken bir Five Knuckle Shuffle için hazırlanıyor! Ama başarısız oluyor çünkü Ezekiel ona yerdeyken bir tekme çakıyor ve arkasından da Ezekiel's Book yapıyor.Çabuk bir tuş denemesi fakat Cena izin vermiyor.Ezekiel şimdi Sheamus'a tag veriyor.Sheamus ilk önce taunt'unu yapıyor ve sonradan da Cena'nın yerden kalkmaya çalıştığını görünce tekme atıyor sırtına ve Cena tekrar yerde kalıyor.Sheamus şimdi Ezekiel'e bakıyor fakat bu sırada Cena Morrison'a tag veriyor şampiyon oyunda! Morrison Sheamus'a ardı ardında tam iki defa Trouble In Paradise yapıyor ve ardından da Sunset Flip ile çevik bir tuş denemesi fakat Celtic Warrior hala maçta.Morrison ne yapacağını düşürüyor ve tekrar Cena'ya tag vermeye karar veriyor.Cena Sheamus'u kafasından tutup kaldırıyor ve sonrasında da throwback yapıp tuşa gidiyor fakat Sheamus yine kickout yapıyor.Cena bir an seyircilere selam veriyor fakat bu sırada Sheamus'un Ezekiel'e tag vermeye çalıştığını farketmiyor ve arkasını döndüğünde bunu görüp tag vermeden Sheamus'u yakalıyor hem de STF-U ile! Sheamus aslında iplere çok yakın fakat Cena bir yandan da dirsekleriyle onun kollarına baskı yapıyor.Sheamus daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor! Maç çok çabuk bitti sevgili izleyenler! Ama kazanan takım Cena ve şampiyon Morrison! Zaferi kutluyorlar ve Morrison Cena'nın elini sıkıp kemeriyle birlikte oradan ayrılıyor.Cena da ayrılacak fakat konuk GM'ler Botan ve Baybora yani BayBotan geliyor! Hemde koşarak ve ringi dağıtmaya başlıyorlar.İlk iş Ezekiel ve Sheamus'u ring dışına gönderiyorlar.Cena şaşkın bir şekilde onlara bakıyor.Baybora ve Botan'ın yüzlerinde gülen bir sinir ifadesi var.Cena ne yaoacaklarını merak ederken ikisi de Cena'ya saldırmaya başlıyor! Çılgın bir şekilde dövüyorlar.Botan şimdi ring dışına iniyor ve bir çöp kutusu alıp ringin ortasına koyuyor.Baybora da Cena'nn bilekliklerini çıkarıp çöp kutusuna atıyor!Şimdi ikisi birlikte onu kaldırıp ring iplerinin oraya getiriyorlar ve orta iple Cena'yı boğmaya başlıyorlar.Bir süre sonra Cena'nın suratı kıpkırmızı oluyor.Şimdi ipi bırakıyorlar ve bu sefer de Baybora ring dışına iniyor ve ring zilini alıyor.Ringe gelince Chairman Botan'a veriyor ve Botan zili Cena'nın kafasında kırıyor ve zil çalıyor.Cena'nın suratından kanlar gelmeye başladı.Şimdi Cena'yı ring dışına atıyorlar ve ardından da kendileri iniyorlar.Cena'nın kafasını bariyerlere çarpmaya başlıyorlar ve sonra da Baybora Cena'yı sırtın alıp yüzü bariyere gelecek şekilde atıyor.Şimdi de onu ayağından girişe doğru sürüklemeye başlıyorlar ve tam girişte bırakıyorlar.Baybora köşe bir yerlerden iki sandalye bulup birini Botan'a veriyor.İkisi de Cena'nın kalkmasını bekliyor ve kalktığında da iksi de aynı anda Cena'nın kafasına sandalyeleriyle vuruyorlar! İşte şimdi Cena'nın suratı daha kötü kanıyor! Şimdi Cena'yı yine ve yine kaldırıyorlar,daha ne yapabilirler ki sevgili izleyenler resmen vahşet bu.Kladırdıktan sonra Botan onun kafasının solundan Baybora da sağından tutuyor.Arkasından da Botan ile Baybora birbirlerine bakıyor ve Cena'nın kafasını minitron'a çarpıyorlar minitron patlıyor! Böyle birşey olamaz sevgili izleyenler.Seyirciler inanılmaz derecede yuhalamaya başlıyor 'BayBotan' resmen heel oldu..Girişin köşesinden ambulans geliyor fakat BayBotan onları da dövüyor! Sağlık görevlileri bile yerde amaçları ne anlamadık sevgili izleyenler biri SRO RAW GM'i biri SRO Chairman'i.Olaylı bir RAW yayını bitti sevgili izleyenler haftaya görüşmek üzere...

SRO RAW 20.Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 3:29

İlk Yorum Benden Fevkaladenin Fevkinde
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 3:35

Saolasın Taner Smile Bu arada birde ayrıca saol yardım ettin bana ipi çözdün Very Happy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 4:20

Gercekten guzel bir yayın olmus
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 5:07

Teşekkürler çok zor yayınladım bunu iki gündür çiftlikteydim bir de Onur da bir yere gitti galiba o da online olamadı ama yayınlandı sonunda Smile
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 5:32

Buna ragmen gayet guzel olmus
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 5:57

Smile Tebrikler;Birde Mezarlıklar Yerine Evinin Çevresine Bak Ne Demek? Question
http://michellemccool.yetkinforum.com
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 15:00

HHH sonunda Kazandı o da DQ ile ama Nexus'a karşı da galip geldi o da var HHH müthiş bir fırlama yaptı ama en iyi çıkıştaki Superstar olabileceğini sanmıyorum.
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 15:40

PG geri döndü !!! Very Happy Baybora kanka,aynı anda sandalyelerle vurma harikaymış.Edge & Christian Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 16:34

Tek tavsiyem videoları tüm şarkılara koyun biz haftaya öle yapacağız.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:23

Ooo kanka çok güzel olmuş. Ben fazla emek harcamadım bu hafta. O yüzden Baybora'ya çooooook teşekkür ediyorum.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:25

Punk Gifini rica etsem kaldırırmısın WWE nin punkı bu kadar ezmesine dayanamıyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:30

hardy_cena_soldier demiş ki:
Smile Tebrikler;Birde Mezarlıklar Yerine Evinin Çevresine Bak Ne Demek? Question

Berk kanka anlamadın mı gönderme yaptım sana işte.Taker mezarlıkta yaşıyor sayılır sen de Michelle'in komşususun(evinin çevresi Smile).Birde Taner herkes kendi istediği gifi koyabilir bak biz Anti Cena gifleri koyuyoruz Onur kaldırın demiyor.Onur kanka hiç önemli değil okul zamanını telafi ediyorum işte Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:34

Pardon Pardon tamam sakin Very Happy
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:44

Sakinim ben sakinimmmm!!!!!!!!! Very Happy
johncena8

johncena8

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 22:06

güzel maçalr varmış
http://www.wwewrestling.7forum.net
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 22:07

Ya Eski Konu Heyyy
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 22:08

2haftalık konu eskimi sayılıyor
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 22:36

Yok sayılmıyor.En fazla 1,5 ay geçerse sayılıyor.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: SRO RAW 20.Hafta Yayını   SRO RAW 20.Hafta Yayını I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 23:27

Su eski konuıları canlandırsak diyorum

SRO RAW 20.Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-