TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )

+7
Mr.WrestleMania
The X-Treme
xUndertakerx
Heart Break Legend
ChaplakMan
dilara32
D'AngeLo DineRo
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) Empty
MesajKonu: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 18:20

[b]Bir Kaç Gün Önce HHH - HBK sorulmuştu bende bunu sormak istedim Bence Jeff Hardy Daha atletik gerektiğindede finisherlara
kalkabiliyor en büyük Örnek GTS 619 PEDİGREE
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 18:32

Bence John Cena.Sevmemden dolayı değil.Jeff Hardy'de çok iyi bir güreşci ama başarılarına bakarsak John Cena daha iyi.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 18:52

Eger ben senarist olsam John Cena derdim
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:06

Senarist??Niye ki??
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:43

Bence hiçbiri ikisinin de çocuk eğlendirmekten başka yaptığı bir şey yok.

Jeff Hardy kim ki yani bir Swanton Bomb haricinde hiç adam gibi hareketi yok ve Ladder maçları hariç bütün maçları rezalet bence.

John Cena zaten güreşemiyor.Bunu ısrarla söylüyorum,güreşemiyor.Yani WWE ona olduğundan çok fazla değer veriyor.Biz böyle kişilere overrated diyoruz.Cena bırak overrated'ı,godfatherrated gibi birşey yani.Bir kere STF-U finisher'ı bariz bir şekilde Benoit'in Crippler Crossface hareketinin taklidi.AA ise rakibini yere atmaktan başka birşey değil.Farkındaysanız Cena'nın şu anda belirli bir gimmick'i bile yok sadece Never Give Up felsefesi var.

Ama illa ki bir karşılaştırma yapın diyorsanız Jeff Hardy diyorum.Extreme yönleri var en azından.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:45

Kanka Jeff'e ayıp ediyon ama Very Happy Hakketten Yabana atılcak güreşçi değil sonuçta extremenin sağlam temelleri onun üzerine kuruluydu. John Cenada varmı extremelik. ?
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:46

Yok zaten olmadığı için Jeff dedim ya Very Happy
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:50

Tek Farkları WWE nin malesef john cenaya daha çok güvenmesiydi güvendi noldu Cena Sucks Oldu ! Very Happy
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:50

Anlamadığım şey. PG ne biçim birşey ya. Şimdi soruyorum Batista'yı kaldırıp arabanın üstüne çıkıp AA ile atmak çocuklar için örnek bir davranış mı ? Yada merdivenden Swanton Bomb yapıp kendini sakatlamak çocuklar için örnek bir davranış mı ? Yani çocuklar eğer buna katlanıyorsa kesinlikle kan vb. gibi şeylerin olması çok doğal olur ama kan neden yok WWE'de yada neden çok az var onu anlamıyorum. Cena vb. gibi çocukların hayranı olan güreşçiler hiç çocuklar için doğru bir davranış yapıyor mu ?

Neyse soruya gelirsek John Cena diyorum. Yani sadece çocuk değil diğer güreşçileride çocuklar seviyor ama Cena'daki durum şu %70 Çocuk + %30 Genç ve Yetişkin.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Senarist olsam dedim cunku senarist olmasam onların macına atardım Underı gorsunler ama senarist olsam yerimi saglama almak zorundayım WWE nin batmamasını saglamak zorundayım ve en cok hayranı olan John Cena ona kazandırırım simdi anladınmı
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 19:56

Anladım
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:03

E zaten bu Cena Sucks muhabbeti başladığında bunları söyledim. Yani sonrasında Cena bebe hayranı oldu.
Ama anlamadığım konu sanki WWE'deki hareketler çok güzelmiş gibi küçük çocuklar için PG Sistemini başlatıyorlar. Acaba bu haraketler çocuklara hiç uyuyor mu ? Hani Türkiye'de veya başka ülkelerde bu haraketleri asla denemeyin diyorlar ama kaç kişi o lafı dinliyor acaba ? Çok az vardır. Yani küçük çocuklar için bir şey değilki WWE kansız vb. gibi şeyler yapıyor. Swanton Bomb'u gören bir çocuk yada Sladgehammer ile vurmayı gören bir çocuk kanıda görebilir.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:07

Bilgehan mıydı foxdaki neyse o adamda ugrsasıyor cocuklar yapmasın diye ama safca proramında sunu kullanıyor cocuk arıyor abi biz bu hareketleri yapmaya calısıoz diyor direk bence daha iyileri yapılabilir
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 20:09

Ben RKO çektim fakat sakatlandım çok feci yatağın üstünden mindere ama acayip uçtum:D KONU DEĞİŞTİRMİŞ GİBİ OLDUM AMA Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 22:22

Bence Jeff Hardy Jeff çok daha atletik bir güreşçi ve de daha fazla tecrübesi var kaç yıldır güreşen adam. Cena 2004 debutlu herif ezo ama WWE çok fazla değer veriyorlar ona.
http://www.trabzonspor.org.tr
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 0:15

Evet bazıları söylemiş başarılara bakarsak Cena ama Cena ' nın hareketlerine baktığımızda gerçektende berbat. Cena gibi birine AA hiç yakışmıyor. Jeff en azından Ladder , Extreme Rules gibi maçlarda etkili hangisi diye sorarsanız ben Jeff Hardy derim.
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 0:22

I Quit Cenanın Ladder Match bende jeffin olur.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 0:53

Aynen katılıyorum
R€¥ M¥$T£RîO™

R€¥ M¥$T£RîO™

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 15:37

Jeff Hardy Tabiki De
Cenaa

Cenaa

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 15:57

bence cena ister yenilsin ister yensin cena süper ayrıca hareketleri o kadar kötü değil
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 15:59

Cena sadece bebelerin adamı Jeff de öyle ama illa bir karşılaştırma yapılacaksa Jeff Hardy tercihimdir. Ve de Cenaa kendini tanıt.
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 18:02

JOHN CENA tabikide. Şimdi WM'de Cena vs Jeff maçı yaptırsalar kesinlikle eminim Cena yenerdi. Çünkü Cena'nın özelliği mi desem lakabı mı Champ ve Asker.
Jeff'in ki Extreme'lik.
Amerikalılar Champ ve Askerlere mi daha önem verir yoksa Extremeliğe mi ?
Extreme Champ

Extreme Champ

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 19:15

Bakın ben Cena derim zaten 2008 de yaptıkları tek maçı Cena aldı ve reyting getiriyor.Güreş başlangıcından beri reyting getirip para kazanmak için para hırsı için çıkmış bir endüstri(doğru mu yazdım bilmiyorum).Artık yok Cena yeteneksiz yok güreşemiyor ben bunları saçma buluyorum.Güreş başlangıcından beri böyle asıl önemli olan reyting yetenek filan değil bu Cena da da böyle HHH de de ya da santino da bile.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 19:51

Reytingi Jeffde Alıyordu ayrıca 2008 sonlarında Jeff tam bir pro oldu WWE title alınca.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )   Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu ) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 19:53

Reytingi Taker'da, Triple H'te vb. main-eventerlarda alıyor. Ama Cena'nın reytingini hayranlarını bir karşılaştırırsan hepsini geçiyor. Ama şuan Shop'ta Bret Hart ve Orton t-shirt'ü en fazla satılıyor o ayrı birşey. Genel olarak Cena'nın hayranı daha fazla.

Jeff Hardy mi ? John Cena mı ? ( Tartışma Konusu )
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-