TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY
 
AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

 

 DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )

Aşağa gitmek 
+7
WWEManiac
xUndertakerx
Heart Break Legend
THE_ALONE_WWE_CHAMP
The X-Treme
ChaplakMan
D'AngeLo DineRo
11 posters
YazarMesaj
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo


Mesaj Sayısı : 2138
Kayıt tarihi : 15/04/10
Yaş : 28
Nerden : Geldiğin Yerden

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 19:59

Bence Dudleyz


En son D'AngeLo DineRo tarafından Ptsi 5 Tem. 2010 - 22:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan


Mesaj Sayısı : 1411
Kayıt tarihi : 08/02/10
Yaş : 28
Nerden : Kırsehir

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:04

Tabiki DX
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo


Mesaj Sayısı : 2138
Kayıt tarihi : 15/04/10
Yaş : 28
Nerden : Geldiğin Yerden

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 20:05

Nedenmi Dudleyz DX güçlü makara ama dudleyz tam bir takım oyunu oynuyordu TNA WWE NWA da takım kemeri kazanan dünyadaki tek takım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme


Mesaj Sayısı : 2921
Kayıt tarihi : 03/01/10
Yaş : 29
Nerden : Trabzon

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 21:54

Tabi ki de DX.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.trabzonspor.org.tr
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP


Mesaj Sayısı : 2584
Kayıt tarihi : 05/03/10
Yaş : 27
Nerden : İstanbul

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 21:58

Kanka Edge&Christian ile Hardy Boys takımları TLC'deki en iyi takımlar listeye almamışsın DX tabikide en iyi promo ve maçlar DX'in DX demeyin bana aklıma HBK geliyor Sad GOOD BYE HBK, HBK4EVER diyorum arkadaşlar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend


Mesaj Sayısı : 3398
Kayıt tarihi : 09/08/09
Yaş : 29
Nerden : Awesomeness & Assholiness

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 22:03

Ya DX ama bence British Bulldogs da olmalıydı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx


Mesaj Sayısı : 3525
Kayıt tarihi : 06/09/09
Yaş : 29

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 22:16

D-Generation X en iyi takım. Ama benim sevdiğim takım BOD. Şıklarda olmadığını biliyorum.

Neyse ben DX diyorum. Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo


Mesaj Sayısı : 2138
Kayıt tarihi : 15/04/10
Yaş : 28
Nerden : Geldiğin Yerden

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 22:17

Vardıda Düzenleme yapınca gitti aslında edge christianda iyiydi wm de zaten hardyz ve dudleyze koruyunca helal dedim adamlara Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac


Mesaj Sayısı : 4867
Kayıt tarihi : 23/11/09
Yaş : 27
Nerden : Dublin,Ireland

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimePtsi 5 Tem. 2010 - 23:55

E&C Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
hardy_cena_soldier
Süper Moderatör
Süper Moderatör
hardy_cena_soldier


Mesaj Sayısı : 2304
Kayıt tarihi : 05/11/09
Nerden : USA,Florida,Palatka

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 2:38

Edge'i Her Ne Kadar Sevsemde D-Generation-X Two Words 4 Ya!SUCK IT!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://michellemccool.yetkinforum.com
Extreme Champ

Extreme Champ


Mesaj Sayısı : 104
Kayıt tarihi : 03/07/10
Yaş : 27
Nerden : İstanbul

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 3:00

Bence Dudleyz en iyisi aralarında ama bu şıklarda olmasa da en iyisi bence EVOLUTİON.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
dilara32

dilara32


Mesaj Sayısı : 1215
Kayıt tarihi : 25/06/10
Yaş : 27
Nerden : ToKaT

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 4:46

DX diyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania


Mesaj Sayısı : 867
Kayıt tarihi : 05/07/10
Yaş : 26
Nerden : Cehennemin Dibinden...

DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) Empty
MesajKonu: Geri: DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )   DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME ) I_icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 5:35

Bence DX
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
 
DX Mİ ? BRİTİSH BULLDOGMU ? EDGE&CHRİSTİAN MI ? DUDLEYZ Mİ ? HARDYZ ? ( DÜZENLEME )
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edge Haberleri
» vickie edge
» Edge'in Resimleri
» Edge Titantron

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ :: WWE EXTRA :: WWE Favorileriniz-
Buraya geçin: