TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)

+4
ChaplakMan
dilara32
xUndertakerx
THE_ALONE_WWE_CHAMP
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) Empty
MesajKonu: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 21:56

En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) yazın emekli olması veya ayrılmasının bir önemi yok en sevdiğiniz ve hala hayranlık dduyduğunuz güreşçi benimki tabikide THE ANİMAL BATİSTA 2.nci Jeff Hardy.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 21:59

1. Goldberg
2. unutamadığım HBK
3. The Rock
4. SCSA
5. Kurt Angle - Keşke TNA'da olmasa.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:02

Kanka senle her konuda anlaşıyoruz Cena'da anlaşamıyoruz ama onda da fikrine saygı duyuyorum fakat şu Goldberg seni Flash TV'ci gösteriyor lütfen değiştir kankan olarak rica ediyorum
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:04

Kanka Flash TV değil. İnternette araştır araştır şu adamın bir açığını bulayım diye ama bulamadım. Bende demek öyle iyi birisidir diye düşünüyorum artık.
Yani 2,5 saat bu adamın düzgün yenildiği maç var mı diye araştırdım bulamadım. Eğer varsa lütfen linkini at. O zaman fikrimden vazgeçiyim. Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:12

Kanka ben sana söyliym mi

kariyerinde 1WN bile görmemiş (tecrübe)

sert güreştiği için sık sık ceza alırmış (yetenek açığı)

Reyting toplayamadığı için WWE'den kovuldu (başarısızlık)

Ayrıca kanka şu var:Gimmick meselesi yani senaryo diyorum adamalr Goldberg'i öyle göstermişler yani birde WWE'de mesela kimle çekişmiş Evolutin diyelim.Nolmuştu 4'e 1 kaldığı için 3 kez HHH onu mağlup etmişti.Ama burda şu var:O zaman Evolution heeldi, Goldberg'de çok güçlüydü eğer HHH onu bire bir yense zevksiz ve saöma olurdu ama senaryo gereği öyle oldu aslında o işin arkasındaki gerçek nedir?Şudur: Triple H Goldberg'den daha iyidir gerçeği ama bu hikayede öyle gösterilmezde böyle farklı şekillerde gösterilir.İşte bir örnektir bu yani Goldberg senaryo dolayısıyla çok güçlü gösteriliyor ama kaybediyor eğer bu iş gerçek olsa tamam ama senaryoda kaybediyor önemli olan o zaten değil mi?4'e 1, 5'e 1, sonuçta kaybediyor ama.
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:15

Benim HBK.Gittiğine çok üzüldüm.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:16

Kanka bir maç baktım. Sadece Evulation Hikayesi değil. Hogan'a yenilebilirdi yenilmedi. Bret'e yenilebilirdi yenilmedi. Brock Lesnar'a yenilebilirdi yenilmedi. The Rock'a yenilebilirdi ama yenilmedi.

Kanka daha ne diyim ki !
Onun atılması tecrübesi önemli değil. Düzgün yenilmediği için onu öneme alıyorum kanka.
Ama lütfen bulursan yenildiği maç lütfen linkini ver.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:18

Var ama cok az
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:20

Kanka var yenildiği maç var ama düzgün yenildiği maç yok. Bret Hart ile maçında Kevin Nash gelir karışır. Evulation 4'e bir yenilir. Kevin Nash ile maçında Scott Hall gelir karışır. Şu karışma işini maç sonrasıda yapabilirler ama neden böyle hep. Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:31

Ric Flair ama ayıramayacğım SHAWN MICHAELS. İkisi de harika.
http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:36

Su Goldberg in bir macında(Evulation)tam 3 unu dovdu Spear yapıyorduki Ric Flair engel oldu ayagını kaydırmstı ama dogru durust yenildigi maclarda var 3 tane biliom ben
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:38

Bliyorum 1 ay sonra kemeri kaybetti, 4 ay sonra şutlandı Smile
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:38

Ya bir maçında da Bret Hart alttan demir giymişti.
http://www.trabzonspor.org.tr
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:39

Hatta son macında yenilmisti
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:42

Lütfen verirmisiniz şu linki. Düzgün yenildiği maçın linkini.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:49

Ben hatılamıyorum ama Guresmania yı okuman yeter
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:50

Ya Onur kanka bu senaryo olduğu için önemli olan yenilmektir, temiz veya kirli yenilmek değil.
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeÇarş. 7 Tem. 2010 - 22:54

Kanka işte ben o yenilgiyi saymıyorum. Kanka önemli olan güzel bir şekilde yenilmektir. Örneğin Taker, iki kere SCSA'yı yendi ama ikisindede haksızlıkla yendi. Bu yüzden Taker'ı SCSA'a yakın biri görmedim. O yüzden nasıl yenildiğide önemlidir. Kanka şimdi Sheamus, F4W'de hakederek mi aldı kemeri ?
Yani kanka Taker haksızlıkla kemer almasını hiç istemem.

Birde güreşmania'daki Goldberg'i sonuna kadar okudum ama hakkıyla yenildiği maç yok.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimeCuma 9 Tem. 2010 - 17:55

the rock
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePaz 18 Tem. 2010 - 19:07

sevdiigm punk unutamadıgm ise goldberg
krstarli

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePtsi 26 Tem. 2010 - 21:34

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef hardyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePtsi 26 Tem. 2010 - 21:45

SU anda sevdiyim Cm punk Jeff hardy unutamadigim Rock,SCSA
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePtsi 26 Tem. 2010 - 22:23

hem puınk hem jeff Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePtsi 26 Tem. 2010 - 22:31

Cidden yaa nedense ikisinide cok seviyorum hatta ikisinede bayiliyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)   En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim) I_icon_minitimePtsi 26 Tem. 2010 - 22:32

ama düsmanlar

En Sevdiğiniz ve Unutamadağınız Güreşçi (Tek İsim)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-