TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ted DiBiase JR.

3 posters
YazarMesaj
The Icon

The Icon

Ted DiBiase JR. Empty
MesajKonu: Ted DiBiase JR.   Ted DiBiase JR. I_icon_minitimePerş. 8 Tem. 2010 - 20:37

Eğitimi ve Kariyerinin başı
kardeşi ve ğitimine Chris Youngblood in Amarillo, Texas'da başladı. Ve eğitim için Harley Race's Wrestling Academy'e gittiler.Ve ardından Professiyonel olunca 8 Temmuz 2006'da debutlarını WLW'de yaptılar.Bu federasyon ise Harley Race tarafından işletilen Eldon, Missouri'daki akademi ile bağlantılıydı.17 Şubat 2007 yılında bu ikili Raheem Rashaad ve Juntsi ikilisini yenerek Fusion Pro Tag Team şampiyonluğunu kapıyorlardı.Ardından Ted Pro Wrestling Noah'ın turlarında güreşmeye başlıyordu.Ve bir süre sonra Kenta adlı federasyonda GHC Junior şampiyonluğunu kaptı.

Temmuz 2007'de ise Ted WWE'e kaydoldu ve 4 Ağustos tarihinde Jake Hager (Jack Swagger) ile birlikte Keith Walker ve Heath Miller ikilisini yendiler.Ekim ayına geldiğimizde ise DiBiase New Generation Hart Foundation'a katıldı fakat kısa bir süre sonra ayrıldı ve yanına valet olarak Maryse'i aldı.18 Aralık 2007'de TJ Wilson'u yenerek FCW Southern Heavyweight şampiyonluğunu kapıyordu.DiBise bu şampiyonluğu başarı ile koruduysa da sakatlanınca kemeri takım arkadaşı Heath Miller'a veriyordu.DiBiase'in ise sakatlığı çok kötüydü.Kırık parmak,ayrılmış kaburga,sol dizinde kırık vs. , bu yaralanmalar nedeniyle Ted FCW'de düzensiz olarak güreşti.

WWE ve The Legacy
Dibiase heel olarak 26 Mayıs 2008'de WWE'de gözüktü.Ve orada kemer hakkında promo kesti.Bu promo babası tarafından çok beğenildi.Ardından Night Of The Champions'da World Tag kemerlerinin sahipi Cody & Holly idi.Ve Cody Holly'i satarak kemerin birini Ted'e verdi.Bir ay sonra kemeri John Cena & Batista ikilisine kaybettiler fakat rövanşında kemeri almasını bildiler.

Dibiase ve Cody yanına Manu'yuda alarak bir stable kuruyorlardı.Ardından ise Cody ve DiBiase kemerlerini CM Punk & Kofi ikilisine kaptırıyordu.Ardından Ted Randy'in maçına karışıyordu ve Randy maçtan sonra Ted'i pataklıyordu.Ted'de bir süre gözükmüyordu.Aslında bütün bunlar The Marine 2 filminin çekilmesi için bahaneydi.Döndüğünde ise Manu ve Sim Snuka'ya yardım için dönmüş gibi gözüktü.Snuka ve Manu o sırada Cody ve Randy Orton ile kavga ediyordu.Ve Ted Randy'e yardım ederek Snuka ve Manu'yu pataklıyordu ve The Legacy grubunun bir üyesi oluyordu.Royal Rumble'a geldiğimizde ise Legacy üyeleri Randy'in kazanmasına yardımcı oluyordu.Ted son 3'e kalsada Triple H tarafından eleniyordu.Ama Royal Rumble'ın galibi Randy Orton oluyordu.Ardından Shane ve Stephanie ile olan feudunda Cody ile beraber Randy'e yardım ediyordu.Ve Randy Wrestlemania rakipi olarak Triple H'i seçiyordu.Triple H Wrestlemania'da kemerini koruyordu.Fakat Backlash'de DiBiase, Rhodes, ve Orton , Triple H , Batista , Shane üçlüsünü yenerek kemeri Randy'e kazandırıyorlardı.Ardından Ted Avusturalya turunda bir sakatlık geçiriyordu.Fakat kısa bir süre sonra dönüyordu.Ardından Triple H'i Raw'da eziyorlardı.Triple H'de Michaels'ı getiriyordu ve D Generation X geri dönüyordu.Ardından Summer Slam'deki maçta D Generation X , Cody ve Dibiase'yi yeniyordu.Fakat Breaking Point'de Cody & Dibiase submissions count anywhere maçında DX'ten intikamlarını almayı başarıyorlardı.Ancak Cody & Ted Hell In A Cell PPV'sinde rakiplerine bir Hell In A Cell maçında yeniliyorlardı ve bu feudda böylece son buluyordu.

Royal Rumble'da Cody & Ted ikilisi Randy'in kemeri kazanmasını engelliyorlardı.Ve böylece Randy ile Ted & Cody ikilisinin arası açılıyordu.Ve Ted Mark Henry'i yenerek Elimination Chamber'e giriyordu.Ve orada yanlışlıkla Randy Orton'a aletle vuruyordu ve onun elenmesine sebep oluyordu.Fakat Chamber'de daha fazla kalamıyor Kofi Kingston'a eleniyordu.Ardından Ted & Cody Legacy'den ayrılıyordu.Ve Wrestlemania XXVI'da Orton temiz bir galibiyet alarak feudu durduyordu.Ardından Ted tekli kariyerine iyi bir başlangıç yapıyordu.

Million Dolar Champion !
Wretlemania'dan sonra babasının gimmickini devraldı ve Million Dolar Belt ile çıkmaya başladı.Ve yanına babasının yıllarca manageriğini yapan Virgil'i de aldı.Ve R- Truth ile bir feuda girdi.Over The Limit'de R-Truth onu yendi ve o maçta aldığı tokat ona biraz hasar verdi ve Ted bir süre şovlara çıkmadı.Ardından Virgil'i managerliğinden attı ve yanına FCW'de olduğu gibi Maryse'i valet olarak aldı.

Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Ted DiBiase JR. Empty
MesajKonu: Geri: Ted DiBiase JR.   Ted DiBiase JR. I_icon_minitimePerş. 8 Tem. 2010 - 20:50

bunu süperstarlar bölümüne açar mısın?
http://www.trabzonspor.org.tr
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Ted DiBiase JR. Empty
MesajKonu: Geri: Ted DiBiase JR.   Ted DiBiase JR. I_icon_minitimePerş. 8 Tem. 2010 - 21:34

Tamam ben taşırım. Neyse konu için çok sağol. Kendi emeğin ile yazmışsın +Rep.
The Icon

The Icon

Ted DiBiase JR. Empty
MesajKonu: Geri: Ted DiBiase JR.   Ted DiBiase JR. I_icon_minitimeCuma 9 Tem. 2010 - 4:01

Önemli değil.Zaten ben çalıntı yapmam.Ve şu anda Shawn Michaels'ın kariyeri için bir profil yazıyorum.2002 yıllarına geldim. Smile

Ted DiBiase JR.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Brett Dibiase WWE'ye Gelebilir..!
» Ted Dibiase'ye yeni Bodyguard
» Cody Rhodes mu Ted DiBiase mi ?