TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar

+2
safura_miss_punk
xUndertakerx
6 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar Empty
MesajKonu: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 18:24

Arkadaşlar bu hafta RAW her zamanki gibi mükemmel geçti.
Düşman, benim düşmanım konusunu en son anlatıcağım.

Gecenin açılışını John Cena yaptı ve konuşurken 6 Kişi olarak Nexus geldi.(Geçen hafta olanlardan dolayı Darren Young yok.) Konuşma böyle devma etti. Ve olaysız bir şekilde açılış sonlandı.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_003Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_007

2. Olarak Gail Kim vs Alicia Fox maçı oldu. Alicia maçı kazandı ve ardından Eve Torres saldıracakken, gizli Genel Müdür, Money in the Bank'ta Alicia ve Eve arasında Divas Championship maçın olacağını açıkladı.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_033

3. The Hart Dynasty & Natalya vs The Usos & Tamina, maçı The Usos kazanıyor. İki hafta üst üste Hart Dynasty'e karşı üstünlük kuruyorlar.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_047

Promo:
Arka alanda, Nexus, Yoshi Tatsu'yu Cena'yı desteklediği için dövüyorlar.

4. Ted Dibiase ve Maryse birlikte geliyorlar. Ted Dibiase, konuşuyor. Ama konuşmayı John Morrison bozuyor. John Morrison geldiğinde Ted Dibiase'den çok Maryse ile konuşuyor. Maryse konuşmadan sinir oluyor. Ve Morrison'a vurmak istiyor. Maryse, tam vururken Morrison, Maryse'nin kolunu tutuyor. Bu sırada Ted Dibiase'de Morrison'a vurup dövmeye başlıyor. Ted Dibiase biraz dövüyor ama en sonunda Morrison üstün oluyor. Starship Pane yaparken Ted'i Maryse kurtarıyor.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_060

Promo:
Santino Marella'ya özel bir promo. Bir ekranda Santino Marella gözüküyor. Ve onun tarafında olan Khali, Kozlov, Goldust var. Diğer taraftada Santino Marella'nın düşmanı William Regal var. Regal'in yanında; Zack Ryder, Primo ve bir palyaço. Neyse, haftanın konuk GM'si yaşlı biri Florence Henderson gözüküyor. Santino ile konuşuyor. Bu sırada, Regal geliyor. Biraz konuşuyor, Florence Henderson onu kovuyor. Santino Marella, Florence Henderson yani konuk GM'yi öpmeye çalışıyor. Ama yapamıyor.

5. Randy Orton vs Edge, maç gayet iyi gidiyor. Bir ara Randy Orton, RKO için hazırlanıyor ama Jericho geliyor, Orton ona bakıyor. Bu sırada, Edge arkadan gelip, Edge O Matic yapıyor. Ve Orton'u tuş ediyor. Sonra, ringe Jericho giriyor ve Edge'e Codebreaker yapıyor. Ardından, Orton'da Jericho'ya RKO yapıyor. En sonda Evan Bourne geliyor, Orton'u dövüyor. Orton yerdeyken köşeye çıkıyor. Air Bourne yaparken, yani atladığında yere düşerken bir anda Orton'dan RKO geliyor. Ve Orton bu haftada üstün kalıyor.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_085Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_087

Promo:
Arka alanda Josh Mathews, Skip Sheffiel ile röportaj yapmak istiyor. Sheffield hiç takmayıp yürüyor ve Morrison ile karşılaşıyor. Konuşuyorlar sonra diğer Nexus üyeleri geliyor. İlk Morrison saldırıyor ama yine 6 kişiyi dövemiyor. Yani Nexus, Morrison'ı da dövüyor.

6. The Miz ringde, R-Truth'a olanlardan dolayı konuşuyor. Sonra, Gizli Genel Müdür bir E-Mail yolluyor. Bu E-mail'den sonra Michael Cole konuşuyor. Ve ardından Mark Henry geliyor son kişi olarak. Mark Henry, Miz'i biraz dövüyor. Miz, ringin dışına düşüyor. Orada Mark Henry koşarak saldırırken, Genel Müdür, konuşma alanına çarpıyor. Sonra, The Miz, bir çöp kutusu alıyor. Ve Mark Henry'nin üzerine boşaltıyor. Ardından, çöp kutusu ile Mark Henry'e vuruyor.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_107Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_108

7. Santino Marella & Goldust & Khali & Vladimir Kozlov vs William Regal & Palyaço & Zack Ryder & Primo, maç sırasında Florence Henderson, Regal'in kıyafetini giyerek onun sinirini bozuyor. Santino bu sırada Kobra tauntunu yapıyor. Regal arkasını döndüğünde, Regal'in yüzüne vuruyor. Santino tuş deniyor. Zack Ryder ve Primo karşıyor. Sonrasında, Kozlov ve Goldust, onları ringin dışına gönderiyor. Bu kavga sırasında Regal, Palyaço'ya tag veriyor. Palyaço, Santino'yu dövüyor. Bir ara Santino, Khali'ye tag veriyor. Palyaço, Khali'yi dövmeye çalışıyor. Onu kaldırmaya çalışıyor ama olmuyor. Neyse Khali, Palyaço'yu döverek tuş ediyor. Kötüler gidiyor. Santino Marella, Florence Henderson sarılmak istiyor ama Florence Henderson, Khali'nin yanına gidiyor ve onu öpüyor. Santino çıldırıyor.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_132

Promo:
Edge, röportaj yapıyor. Sorunsuz bitiyor.
Neyse diğer promoda ise Evan Bourne var. Sheamus geliyor ve konuşuyor. Ama bu sırada Nexus geliyor. Sheamus, kendisi değil Cena'nın arkadaşı olarak onu gösteriyor. Nexus, Evan Bourne'ü dövüyor. Sheamus, Nexus'un gittiğini zannedip Evan'ın yanına geliyor ve yine konuşuyor ama Nexus yine geliyor. Sheamus biraz bakıyor ama en sonunda çok korkarak kaçıyor koşuyor.

Ve Main-Event John Cena vs Nexus, 1 On 6 Handicap Match.
Maçta gayet iyi gidiyor. Cena, Justin ve Tarver'ı dövüyor. Skip Sheffield'da bir Lock-Up yapıyor. Sonrasında, Sheffield dışarı çıkıyor ve Nexus ile bir plan kuruyor. Nexus, hakemi oyalıyor arkadan Slater gelip Cena'ya vuruyor bu dakikadan sonra Cena kötü bir şekilde dövülüyor. Neyse en son Wade Barrett'a tag verildiğinde Cena onu dövüyor Fiva Knuckle Shuffle durumuna getirmek için Shoulder Blocklar geliyor. Neyse en sonda o duruma geliyor Wade Barrett. John Cena, You Can't See Me hareketini kalan 5 Nexus üyesine yapıyor. Sonra, Wade Barrett'a Five Knuckle Shuffle'ın devamını getiriyor. Ardından Attitude Adjustment için Wade Barrett'ı kaldırıyor bu sırada Skip Sheffield, tag alıyor. Cena bunu görmediği için Wade Barrett'a Attitude Adjustment'ı yapıyor. Ama sonrasında Skip Sheffield dövüyor. Otunga'ya tag veriyor o Cena'yı dövüyor. En sonda Justin Gabriel'e tag veriyorlar. Justin Gabriel, 450 Splash yapıp tuş ediyor John Cena'yı. Maç sonrası Wade Barrett, John Cena'yı dövmek istiyor. John Cena bu sırada Wade'e vurup ringin dışına kaçıyor ama orada sadece sandalye alıyor. Peşinden gelen Heath Slater'ı sandalye ile dövüyor sonra ringe çıkıyor. Nexus yine aralarında konuşup bir taktik yapma peşindeler. Cena sanlaye ile bekliyor ringde. Tam Nexus ringe gelirken Sheamus geliyor elinde sandalyeyle ve John Cena ile Sheamus sandalyelerle Nexus'a vurmaya çalışıyor. Ama Nexus tabiki korkaklar o kadar güçsüzki 2 kişiye dövülüyorlar ve kaçıyorlar. İşte Sheamus'un John Cena'yı kurtarması herkezi şaşırtıyor. Düşman, benim düşmanım sebebide bu. Ve wwe.com'daki başlıkta Enemy of my Enemy.

Main-eventten kareler.
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_133

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_154Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_155

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_159
Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_160

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar RAW_894_Photo_161

Not alıntı değil tamamen kendim hazırladım.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 19:57

ben biliyodum sonuclarini baska bi siteden okumustum seninde ellerine saglik guzel olmus
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 20:01

Santinoya cok guldum
xReyMysteriox

xReyMysteriox

MesajKonu: Geri: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimePerş. 15 Tem. 2010 - 14:05

Teşşekürler emeğine sağlık.Bende santinoya güldüm
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimePerş. 15 Tem. 2010 - 15:25

Saol Very Happy.Her ne kadar Sheamus iyilik için yapmamış olsa da Cena'yı kurtarması güzel bir şey.
EdgeKuban

EdgeKuban

MesajKonu: Geri: Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar   Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar I_icon_minitimePerş. 15 Tem. 2010 - 17:55

Bu Santinoya komedi bi adam Very Happy

Düşman, benim Düşmanım - Ve RAW'daki olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tv tarihindeki en komik olaylar
» Bu haftaki RAW'da olan olaylar(24.05.2010)