TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ARDA BAYERN MÜNİHTE

2 posters
YazarMesaj
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

ARDA BAYERN MÜNİHTE Empty
MesajKonu: ARDA BAYERN MÜNİHTE   ARDA BAYERN MÜNİHTE I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 18:29

ARDA TURAN, BAYERN MÜNİH İLE KESİN ANLAŞMA YAPTI. BİR HAFTA İÇİNDE ALMANYA'ya GİDECEK
Galatasaray'ın uzun süredir çok iyi paraya satmaya çalıştığı Arda Turan ile ilgili şok açıklama, duayen gazeteci Hıncal Uluç'dan geldi. Yalan haberlere öfke kusan, spor müdürlerine NASIL GAZETE ve GAZETECİLİK yapılması konusunda zaman zaman önerilerde bulunun ve eleştiren ULUÇ aldığı istihbaratı açıklarken "Şu anda bana gelen haberler, 'Arda'nın Bayern Münih ile kesin olarak anlaşma yaptığı' şeklinde.. Başkandan, taraftarına herkes çocuğu yemek için bekliyor. Arda'nın bunlara dayanma gücü yok" dedi.. İŞTE O AÇIKLAMA.

ULUÇ FOTOMAÇ'taki söyleşinde ARDA için şunları söyledi..

G.SARAY'DA; MUTLU DEĞİL

_Galatasaray'da Abdul Kader Keita da gönderilenler listesine eklendi. 8 milyon euro'ya Katar'ın Al Sadd takımına transfer oldu. Keita'nın gönderilmiş olması bir eksiklik yaratır mı?
Keita'nın gönderilmesini baştan sona onaylıyorum. Yani ben gerçekten fairplay'e inanan bir adamım. Böyle bir sahtekarın Galatasaray'da olmasına ben geçen sene de kızıyordum. Hele, Dünya Kupası'nda Kaka'yı oyundan attırdıktan sonra onu alacak kulübe 8 milyon euro üste de verirdim. Önemli olan Keita'nın gitmesi değil. Önemli olan Galatasaray ne olacak? Onu kimse bilmiyor. Şu anda bana gelen haberler 'Arda'nın, Bayern Münih ile kesin anlaşma yaptığı ve bir hafta içinde gideceği' şeklinde. Yani Arda'nın "Evet" demesini bugün önleyen şey Galatasaray'da kalma duygusu falan değil. Kafasında İngiltere var daha çok. Menajeriyle birlikte Liverpool'un teklifi ne derece ciddi onu bekliyor.

ALINTIDIR.

ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

ARDA BAYERN MÜNİHTE Empty
MesajKonu: Geri: ARDA BAYERN MÜNİHTE   ARDA BAYERN MÜNİHTE I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 21:24

İyi olmus bir Fenerbahçeli olarak sevindim

ARDA BAYERN MÜNİHTE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba ben arda