TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

John Cena'yı seviyormusunuz ?

+7
johncena8
safura_miss_punk
dilara32
Michelle McCool
ChaplakMan
WWEManiac
xUndertakerx
11 posters

1. Evet, severim.
John Cena'yı seviyormusunuz ? I_vote_lcap48%John Cena'yı seviyormusunuz ? I_vote_rcap
 48% [ 10 ]
2. Hayır, sevmem.
John Cena'yı seviyormusunuz ? I_vote_lcap52%John Cena'yı seviyormusunuz ? I_vote_rcap
 52% [ 11 ]
Toplam Oylar : 21

YazarMesaj
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

John Cena'yı seviyormusunuz ? Empty
MesajKonu: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 21:10

Arkadaşlar merakımı affedin ama merak ediyorum forumda John Cena'yı seven kaç kişi var. Sebebide forumdaki tanıdıklarım çoğu John Cena'yı sevmiyor. Nedenini de iyi biliyorum. Ama ben ne olursa olsun Cena hayranıyım. Biliyorum misafirler için çok çok saçma konu olabilir ama forum arasında değil. Yani, bizim foruma bakarsak bu ankette Hayır sevmiyorum oyu daha fazla olacaktır.

Neyse benim John Cena'yı sevme nedenim kemer alışı kemer feuduna girmesi değil. Onun kahraman bir yapıya sahip olması. Yani WWE'nin kahraman adamı olması. Neyse bir sebepte buydu diğer sebepde şu; John Cena, WWE'de iyiliği, doğruluğu temsil eden biri. Bu yüzden, çok seviyorum. İyiliği, doğruluğu severim. Sebebi; gerçek hayatta birçok kötü şeyler oluyor. Hem başıma gelmesi hem haberlerden kötü şeyler duymam beni çok üzüyor. En azından, sevdiğim birşeyda iyileri tutmam normaldir(Sakın alınmayın bunlar bizede oluyor ama biz Heelciyiz diye yada Cena'yı sevmiyoruz sana ne oluyor gibi sözler söyleyebilirsiniz[ve ayrı bir parantez sakın böyle düşündüğümü sanmayın böyle düşünen varsa onlar için söyledim bunu]). Neyse konuma döneyim, kötülük görmek beni üzüyor. WWE her zaman iyi olacak diye birşey yok. Olsa zaten izlenmez ama ben iki ayrım olunca iyiler tarafından oluyorum. Sadece 2 kişi var Heel olup sevebileceğim 1. Undertaker, sebebi o benim adamım ne olursa olsun favorim düşüncesi. Diğeride Kane, herhalde Taker'ın kardeşi olduğu için ama her zaman Heel'ken sevmiyorum Kane'i bunu belirtiyim. İşte bu isimlerde WWE'yi sevdiğim için orada en baştan beri bunları sevdiğim için böyle.
Benim favorilerim değişir ama şu isimler asla değişmez. Sevme nedenim bu paragraf işte.
1. Undertaker 2. John Cena
Sevmediğim Face olsada nefret ettiğim Randy Orton. Bu isimler asla değişmez.

Kimin sevmemesi önemli değil. Hatta sevmiyorum oyu daha fazla çıkacak ama kaç kişi seviyor onu merak ettim. Birde Evet. Seviyorum'a oy atanlar mesaj yazıp belirtebilirler mi ?

Neyse ben konuya döneyim iyicenen konu dışına çıktım. Özürdilerim. Neyse soru şu John Cena'yı seviyormusunuz ?

En son xUndertakerx tarafından Salı 13 Tem. 2010 - 21:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 21:13

Cena daha fazla çıkar ama ben sevmiyorum diyeceğim.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 21:18

Ben sevmiyorum dedim
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 23:43

çok çok ama çok seviyorumm Smile I love you
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 1:34

Evet severim Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 19:16

sevmiyorum
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 19:20

Sevmiyosan ankete işaretle durum 3 e 3
johncena8

johncena8

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 21:22

ben seviyorum vallah Very Happy
http://www.wwewrestling.7forum.net
Extreme Champ

Extreme Champ

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeÇarş. 11 Ağus. 2010 - 21:07

Anket diye yorum atıyorum süresinin geçtiğini biliyorum ben severim dedim.6-5 severim önde.
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 20:45

sevmem hatta lakap taktım con cin diye Very Happy

sara_hardy

sara_hardy

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 20:55

nefret ediyorum curban cena
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:06

Herkesin kendi görüşü ama merakımı hoş görün neden sevmiyorsunuz ?
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
sara_hardy

sara_hardy

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:12

Bence cok on pilanda haraketleri felan bana gicik geliyor ona gosterilen ilginin yarisini genc gurescilere gosterirlerse bu wwe icin daha iyi olur bide sarkisindanda nefret ediyorum basligi cingirakli yilan fisiltisina benziyo bitirici haraketide cok anlamsiz
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:16

Zaten, WWE'de bir kişinin ön planda olması gerekecek. Her şeyin olduğu gibi WWE'ninde bir kahramanın olması şart. Bu isim ya Batista olacaktı yada Cena, Shop ve seyircilerle Cena seçildi. Very Happy Very Happy Adamın fazla fanı olması bir o kadarda sevmeyeni olmasını sağladı.
Capire

Capire

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:18

miSS harT ^^ demiş ki:
Herkesin kendi görüşü ama merakımı hoş görün neden sevmiyorsunuz ?
bögürmesi giyim tarzı maçta yaptıgı hareketlerde çok yapmacık
Mr.WrestleMania
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Mr.WrestleMania

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:20

Kanka fanının fazla olmasıyla ilgili değil. Bende Cena'yı seviyordum fakat Title Reign'e baktığımızda:

Randy Orton
John Cena
Randy Orton
John Cena
Sheamus
John Cena
Batista
John Cena
Sheamus

Her arada John Cena var. Sheamus'danda kesinlikle Cena alacak Smile
http://wwewrestlingrpg.7forum.net/
sara_hardy

sara_hardy

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:22

tabi ara sira yaptigi sacma sapan espirileride buna dahil
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: John Cena'yı seviyormusunuz ?   John Cena'yı seviyormusunuz ? I_icon_minitimeC.tesi 21 Ağus. 2010 - 22:26

Kanka, kemer alması fanın fazla olmasıyla ilgili değil. Adam, Shop'ta ürünleri mükemmel götürüyor diye zamanın 1 yıl Cena'yı şampiyon tutmuşlardı. Sırf, fanı fazla shop'u yüksek tutuyor diye.

İşte, o sevilmemelerinin nedenlerinin başlangıcıda bu. Ama, dediğim gibi kemer feudu beni hiç ilgilendirmez. Undertaker, 3 Kere WHC aldı. Hiç şikayetçi olmadım. Edge, birçok kez kemer aldı hiç Edge hakkında kemer çok aldı diye bahane söylemedim. Sadece, Cena sövülürken Edge'in o örneğini gösterdim o kadar.

Yani, ne oluyor kemer feudundaysa sırası gelince kaybediyor. Ama neyse bunu tartışmak istemiyorum yine. Sadece şunu diyorum sevilmemesi ne kadar şampiyon olması kahraman olması vb. gibi sebepler oluyorsa işte bu sebeplerin kaynağıda fanının yüksek olması.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Seviyormusunuz?
» John Morrison Ve John Cena
» -John Cena-
» John Morrison