TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Efsane; Chris Benoit

+6
dilara32
Michelle McCool
xUndertakerx
D'AngeLo DineRo
safura_miss_punk
The X-Treme
10 posters
YazarMesaj
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Bir Efsane; Chris Benoit Empty
MesajKonu: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 22:42

Sözüme Önce Chris Benoit'i biraz tanıtarak başlayacağım.

21 Nisan 1967 yılında doğdu 4 sene stampede güreşte yer aldı. Daha sonra Japonya Pro güreşte yer aldı. Sonrasında ise WWE'nin önceki jenerasyonu diyebileceğimiz WCW'da yer aldı. WCW'da 1 Dünya Ağırsiklet şampiyonluğu, 2 kere ABD Ağırsiklet Şampiyonluğu, 3 WCW TV şampiyonluğu, Daen MAlenko ve Perry Saturn'la da birer tane Takım şampiyonluğu,ve Dean Malenko'yla ECW Tornado Takım şampiyonluğu yaşadı.

WWE'ye geldiğinde ise 3 US, 4 IC, 3 Tag Team(2 Y2J ile 1 kere Edge ile), Kurt Angle ile Tag Team ŞAmpiyonluğu ve sonrasında Kurt Angle ile bir WWE tag Team Şampiyonluğu yaşadıktan hemen sonra ROyal Rumble 2004'ü kazanarak WrestleMania XX'de HBK'in de içinde bulunduğu Triple Threat maçı da kazanarak WHC oldu. Zamanın WWF Şampiyonu Eddie Guerrero'yla beraber yaptığı kutlama binlerin gözlerini doldurmuştu
Bir Efsane; Chris Benoit EddieandBenoitWMXX
Chris Benoit'in bu çıkışından sonra ise Chris Benoit kemerini kaybettikten sonra Smackdown'da US champion oldu ve bu kez bir düşüş başlamıştı. Bu düşüşün hemen ardından da Chris Benoit ECW'ya draft edildi.

İşte Chris Benoit'in yenen hakkı; doktorunun ona yalnış Steroidler kullanımı ve verdiği yalnış Ağrı kesici talimatları yüzünden Chris Benoit'te sinir sıkışması gerçekleşti ve halüsilasyon(nasıl yazılıyorsa artık) görmeye başladı. Etrafında yer alan bazı insanların da Benoit'te son günlerde bir sinirlenme var demesi dikkat çekiyordu bir süre bu nedenle WWE'den uzaklaştırıldı. Chris Benoit zaten sinirliyken buna da daha çok sinirlendi. WWE'ye geri döndükten sonra da agresif tavırları devam ediyordu ve bu tavırlar mutsuz bir şekilde son buldu. Chris Benoit eşi Nancy ve 7 yaşındaki Oğlu Daniel'i öldürdükten sonra intihar etti ve 24 HAziran 2007'de öldü.

Bu kısmı ise çok acı bir şey. Vincent Kennedy McMahon çıktı ve WWE Evrenine Chris Benoit'in cinnet geçirerek eşi ve oğlunu sonra da kendini öldürdüğünü açıkladı ve bundan sonra bir daha Chris Benoit ismi WWE'de anılmayacak dendi. Bu ölümden sonra WWE Shop'tan Benoit ürünleri çıkarıldı. Halbuki pek çok insan bunlardan almak istemişti Benoit resmi sitede süperstarlardan çıakrıldı ve profili silindi Alumni'ye bile alınmadan.

Ne yazık ki durum böyleydi. Ancak hayranlarının bir daha unutamayacağı bir efsaneydi artık Chris benoit.
http://www.trabzonspor.org.tr
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 22:48

efsaneliyi batsin onun piskopatin teki nasil kiydi karisina ogluna efsana adini almak icin sadece guresmek yetmiyo insanlarin saygisinida kazanmasi gerkiyo chris benoit o saygiyi kazanmisti ama kaybetti
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:13

İşte Efsane Repliyorum Kanka
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:19

safura_miss_punk demiş ki:
efsaneliyi batsin onun piskopatin teki nasil kiydi karisina ogluna efsana adini almak icin sadece guresmek yetmiyo insanlarin saygisinida kazanmasi gerkiyo chris benoit o saygiyi kazanmisti ama kaybetti

Pardon da sen onlar kadar fazla steroidler kullansan ve it bir doktorun teki gelip sana yalnış kullanma talimatı verse sende sinir sıkışması olsa ne olacaktı ayrıca bu olaydan önce zaten Benoit herkesin sevgi ve saygısını kazanmıştı(sen de demişsin) ve olay milyonalrı hayrete düşürebilmişti. Adam bunu bilinçli oalrak yapsaydı kendisini öldürmezdi değil mi? Önce biraz araştır ve nedeni tam olarak kavra.

Ayrıca forumda Türkiye Türkçe'si konuş efsaneliyi değil efsaneliği yazım kurallarına dikkat et.

Taner çok sağol. KAnka
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:22

Kanka, sağol konu için. Bugün nedense 2006 Royal Rumble'ı izleyim dedim orada gördüm Benoit'i çok gayet iyiydi kanka.

Neyse +Rep. Very Happy
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:24

Valla mı ben RR 2006 hakkında ringin sallanma olayı ve Rey'in kazanması dışında hiç bir şey bilmiyorum. Smile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:28

The X-Treme demiş ki:
Valla mı ben RR 2006 hakkında ringin sallanma olayı ve Rey'in kazanması dışında hiç bir şey bilmiyorum. Smile

Kanka, güzeldi, güzel götürüyordu Chris Benoit ama o Orton yokmu Orton, attı Benoit'i dışarı. Zaten, bu Royal Rumble'dan sonraki ayda Benoit, U.S.'i almıştı. Very Happy

Neyse kanka güzel yazmışsın makaleyi. Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:33

sende suna dikkat et ki ben turk diyilm elimden geldiyi kadar doru turkce konusmaya calisiyorum anladinmi малиш
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:33

Ama Benoiti Efsane Görmüyorsan Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:36

hayir gormuyorum gormek zorundada deyilim
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:46

Saygı Duyarım .!
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 22 Tem. 2010 - 23:53

tesekkur ederim keske bazi arkadaslarda boyle anlayisli olsa her seyi buyutuyorlar
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 0:04

Tam bi efsane makale süper klavyene ,, emeğine sağlık =)
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 0:44

Chris Benoit hakkatten adam gibi adam.Efsane.Bana göre Very Happy.Saol.+rep.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 1:32

safura_miss_punk demiş ki:
tesekkur ederim keske bazi arkadaslarda boyle anlayisli olsa her seyi buyutuyorlar

Bak ben Chris Benoit'i sevmemene değil anlamadan dinlemeden çıkış yapmana laf ettim. Çünkü sen onun hakkında karısı ve çocuğunu kasti oalrak öldürmüş gibi konuşuyorsun ama orada da yazmıştım ki nedeni haplar ve steroidlerdi.

Bu da makalenin tamamını okumadan çıkış yaptığını gösteriyor. Ve de benim 2 azeri arkadaşım vardı ve eski forumumda çok iyi konuşurlardı. Çok da farkı yok.
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 1:46

Katılıyorum !
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 2:03

her azeri turkceyi mukemmel bilicek diye bir kuralmi var benim bilgim bu kadar ben ancak bu kadar biliyorum turkceyi
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 2:16

Safura ( Abla demem gerekio ) Abla biz senin türkçene laf etmiyoruz Chris Benoit ile ilgili olan düşüncelerini eleştiriyoruz ! .. ,)
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 2:24

safura_miss_punk,sen galiba WWE'yi daha yeni yeni izliyorsun,Chris Benoit gibi birine efsane demediğine göre.Benoit'a nasıl efsane denmez anlamıyorum.

Oğuzhan kanka + rep
Michelle McCool

Michelle McCool

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 2:26

Safura yanLış anladı onun Türkçesine laf atıyoruz sandı . Ama olsun yinede kızın üstüne gitmeyelim . Kalbin kırıldıysa herkes adına özür dilerim !
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 16:09

Bakın işite bir yalnışlık var Türkçe sorun değil ama en azından yazım kurallarına uyabilir yani büyük harfle başlayıp noktalama işareti kullanabilir. Yalnız ben Chris Benoit'i efsane kabul edip etmemesine de bir şey demiyorum. Fakat makalenin tamamını okumadan karısı ve çocuğuna nasıl kıydı demiş. Halbuki makalede steroidler ve hapların nedenini orada görmeliydi.

Bir de şu var Benoit'e cinnet geçirmesine rağmen saygı duyanların sayısı çok fazla ve ben çok az bu saygıyı vermeyeni tanıyorum Doğancan ve Sen. Doğancan da sadece ölümüne üzülmedim demişti.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010 - 17:03

Yeter ya uzerime gelme bu konuda burda kapansin
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:16

Ya işte her güreş forumunda bilgisi bulunması gereken bir sporcu.Tam bir efsane.Ve bana göre dünyanın en tekniksel profesyonel güreşçisidir...
http://www.wwewrestling.7forum.net
Hunter Hearst Helmsley

Hunter Hearst Helmsley

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:34

Kolay değil tabii. Cinnet geçirmesinin bir sebepide güreşte almış olduğu sandalye darbelerinden sonra psikolojik tedavi görmeye başlamış. Sonrada cinnet geçirmiş. Ve adam süper güreşiyordu gerçekten. Ama süper güreşmesine rağmen WWE Senaristleri yüzünden almış olduğu ana kemer sayısı 2,saçmalık bence bu.
RollsRoyce

RollsRoyce

MesajKonu: Geri: Bir Efsane; Chris Benoit   Bir Efsane; Chris Benoit I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 14:37

eline sağlık müthiş olmuş

Bir Efsane; Chris Benoit
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Benoit Profil Bilgileri