TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MITB'da kurnazlıklar..

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MITB'da kurnazlıklar.. Empty
MesajKonu: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010 - 22:23

MITB çantasına sahip olan güreşciler bir kaç yıldır aynı kurnazlığı yapıyor. Evet, şampiyonun maçı bitince gelip çantayı hakeme verip maçı başlatan ve yorgun şampiyon rakibini döverek kemeri alan güreşcilerden bahsediyorum. Özellikle yaklaşık 1 yıl önce MITB hakkını kullanarak WHC Jeff Hardy mağlup ederak kemere sahip olan CM Punk bu konuda hala eleştirilen bir isim. Kane de bu yolla kemeri alanlar kervanına dün katıldı. Ben böyle yoldan kemer almanın doğru olmadığını düşünüyorum.
Peki sizin düşünceleriniz nelerdir ? Paylaşırsanız sevinirim.

NOT: BU KONUYU KAPATMAM İSTEYEN SÖYLEYEBİLİR ANINDA KAPATIRIM ÇÜNKÜ MITB HARBİDEN SIKTI ... Saygılar ..
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

MesajKonu: Geri: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 4:37

Kanka bende katılıyorum ayrıca şöyle bir düşüncem var.Mesela Miz hayranlardan hiç saygı görmüyor aslında çantayı hakkını vererek kullansa yani şampiyon konuşurken gelip şimdi kullanacağım dese gereken saygıyı kazanır kaybetse bile insanlar adam hakkıyla kaybetti der.Ama bu bir face turn olur ve WWE'ninde Miz'i daha face yapacağını düşünmüyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 18:38

ama heelllik yakisior ona
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 21:35

Şöyle birşey varki Money in the Bank'ıda kazanmak kolay bir iş değil.
Yani Money in the Bank maç kolay bir maç değil. Ama şöyle birşey var. O MITB maçında daha iyi dövüşenler varken bir açık bulup kazanmakta var MITB maçında. Kane mesela kendi hakkıyla kazandı maçta çok iyiydi güreşçileri iyi dövüyordu. Ama Miz, maçında çok iyide dövüşmedi bir anlık Orton'u düşürüp kazandı. Tabi böyle bir durumda var.

Ama neyse Money in the Bank'ı kazanmakta kolay bir iş değil.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 21:36

evet cok zor playsationda bile
cm-punk

cm-punk

MesajKonu: Geri: MITB'da kurnazlıklar..    MITB'da kurnazlıklar.. I_icon_minitimePaz 12 Şub. 2012 - 21:46

http://rpgtr.yetkinforum.org/

MITB'da kurnazlıklar..
1 sayfadaki 1 sayfası