TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Extreme !

+10
safura_miss_punk
ChaplakMan
THE_ALONE_WWE_CHAMP
The X-Treme
WWEManiac
güreşmania
dilara32
xUndertakerx
Heart Break Legend
Basemode
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 19:49

Ecw'la tam anlamıyla tanıdıgımız Gercek Gürese en yakın güres tarzı . Kurallar Bildigimiz normal güres müsabakası gibi fakat objeler daha bir baska boyut kazandırıyor olaya . Sandalyeler, merdivenler, masalar, gitarlar vs. vs. vs. aklınıza gelicek hersey bu tür maclarda kullanılabilir.

Peki bu kadar sadisceyse neden seviyoruz ?

Cılgınlık ve adrenalin burda . Gercekten güres izlemek isteyenler extreme diyorlar. Peki bize Sevdirenler Kimler ?

5) Sabu
Extreme !  Sabu
Terry Brunk, bizim bildigimiz adıyla sabu. Ecw efsanesi. Japonyada Gürese Basladı. 93 senesinde Ecw'da görüldü. Beyzbol sopasıyla dünyaları dize getirdi.

4)Mick Foley
Extreme !  Foley
Yine bir efsane . Mankind . ilk olarak '86 da WF de görüldü . Extreme olarak Tepelerde gördügüm bir isim. Wwe tarihinin ilk Hardcore Sampiyonu olmasıda buna bir etken .

3) Edge
Extreme !  Edge-1
Lise yıllarında Gürese basladı. Extreme'lik bir yapısı yok fakat Wm 22'deki macı gördükten sonra adama extreme elcilerinden biri gibi bakmaya Basladım Smile

işte o mac:

Wm 22 Edge vs Mankind
Extreme !  040206edge4_2

2)Sting
Extreme !  Sting3_1241807901
Kim ne derse Desin. O sopa onun elindeyken kimse onu yıkamaz. Sting Efsane güresci. Hardcore arzusu en büyük olan Gürescilerden sadece biri.

1) JEFF NERO HARDY !
Extreme !  Jeff_hardy_by_revvolo_1241808058
Giyinisi, hareketleri, konusmaları. Ahh ahh Tna'da sürünüyor simdi Hardy. Belkide bana extreme böylesine sevdiren adamdır bir cogu gibi Hardy. Hardy Boyz'la yaptıklarını gectm tek basına cıktıgı o maclar bile hala hafızamda. Wwe'nin yaptıgı en büyük hata. Hardy'i Harcamak !
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 20:38

Bir dakika yani sen şimdi Jeff'in Sabu'dan daha mı extreme olduğunu söylüyorsun?1.sıraya koymuşsun da.
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 20:43

Evet. Kesinlikle
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 22:11

Heart Break Legend demiş ki:
Bir dakika yani sen şimdi Jeff'in Sabu'dan daha mı extreme olduğunu söylüyorsun?1.sıraya koymuşsun da.

Kanka, zaten onun görüşü bu. Jeff'i daha Extreme görebilir. Very Happy
Benimde görüşümde şu zaten, eski ECW'deki güreşçileri, Sabu, Sandman, Tommy Dreamer, Rob Van Dam. Onlar daha Extreme ama bu arkadaşın görüşü.

Neyse konu için sağol. Very Happy
dilara32

dilara32

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010 - 23:09

Konu için saol Very Happy.Ama Jeff bence de en iyi extrem değil ama görüşüne saygı duyarım.
güreşmania

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 4:26

Cef Hardi en iyi extreme değilse Rabistanyo'dur kesin...
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 4:36

Basemode demiş ki:
Evet. Kesinlikle

Kızma ama anlaşılan hiç Barbed Wire maçı izlememişsin.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 14:53

Ya ECW Orginals'ın bütün üyeleri Jeff'i ve ordaki herkesi Extreme'de geçer.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 15:58

güreşmania demiş ki:
Cef Hardi en iyi extreme değilse Rabistanyo'dur kesin...

Türkçe'yi iyi kullanırken dikkat et de İngilizce'ni batırma.

Neyse konuya yorumum Sting-Mick Foley-Tommy Dreamer-Sabu gibi kişilerin kesinlikle hakkı yenilmemeli.
http://www.trabzonspor.org.tr
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 16:10

Kim 5 Metreden swanton attı ? kafesin tepesnden WiW cekti ? Merdivenlerden merdivenlere atlayan kim ? JEFF NERO HARDY !
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 16:34

Bu mudur yani tepeden bir Swanton Bomb çekmek mi?

Bu bana Extreme'i anlatmaz. Bana extreme'i nesneler anlatır sandalyeler, sopalar, masalar ve merdivenler anlatır.
http://www.trabzonspor.org.tr
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 16:36

Banada Hareketler anlatır. 6 Metrelik merdivenden Punk'a Swanton atmstı Hardy . Hatta 09 S.s. buyrun. E daha ne ? Kötü huyları olabilir fakat onun yetenegine sahip cok az güresci var .
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 17:51

Bende ECW Originals'ler daha Extreme derim ama şöyle bir durumda var. Sandalyeyi alığ Sandman gibi kendi kafana sahte bir şekilde vurmak mı daha risklidir yoksa 3-5 Metreden sahte bir şekilde Swanton Bomb ile atlamak mı ?

Jeff risk almayı seven bir adam ama ben yinede Extreme'likte ECW Orginal'ler derim. Ama dediğim gibi ECW'dekiler daha iyiydi Extremelikte bana göre. Ve yine dediğim gibi herkesin görüşü kendine yanlış veya doğru olsada. Arkadaş Jeff'i daha iyi görmüş.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Özel üye
Özel üye
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010 - 21:34

Ben Jeff Hardy kadar kendini nu iş için tehlikeye atacak gözükara bir adam tanımıyorum, onudaki cesaret çok az güreşçide vardır hatta bir yerde hiç yoktur.Adam WWE'DE TLC'nin kralı daha ne olsun?Birde ECW var, ECW'da da önemli olan şiddet ve kan oda Extrem ama oradaki güreş tarzı Extrem güreşçilerde ama daha çok güreş tarzı, Jeff ise kendisiExtrem.Fark orda işte.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010 - 1:47

Basemode demiş ki:
Banada Hareketler anlatır. 6 Metrelik merdivenden Punk'a Swanton atmstı Hardy . Hatta 09 S.s. buyrun. E daha ne ? Kötü huyları olabilir fakat onun yetenegine sahip cok az güresci var .

Ya şimdi illa ki uzun uzun anlatayım mı?

Bir kere sana bir soru sordum hiç Barbed Wire maçı izledin mi?Ya da Barbed Wire'ın ne olduğunu biliyor musun?Ringin etrafı dikenlerle kaplanıyor.Ayrıca Undertaker'ın Mankind'ı Hell in a Cell'in üstünden attığı anı gördün mü?Ya da Triple H'in Cactus Jack'e dikenler arasında Pedigree yaptığı anı?Bunlar tabii ki extreme kişiler değil ama bu hareketler Swanton Bomb'tan daha tehlikeli.

Biraz da Sabu'ya değinmek istiyorum,şöyle bir huyu vardı:Eğer bir maçında masa kırmamışsa maçtan sonra kendi vücuduyla masayı kırardı.Ha ayrıca,Sabu da Barbed Wire maçına çıktı,ama ipsiz.Direk ringin kenarı dikenlerle kaplandı,Terry Funk da o da feci derecede kan akıtttılar.Ayrıca Sabu bir kere çenesini,bir kere kaburgalarını,iki defa da boynunu kırdı.Jeff'ten çok daha tehlikeli hareketler yaptı.Bence biraz eski maçları izlemelisin.
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010 - 3:56

Emin ol senin kadar bilgim var güres konusunda . Madem bu kadar sey biliyordun neden extreme hakkında bir makale yazmadın ? Extreme Bu kadar popilerse Sabu degil Jeff sayesindedir.
ChaplakMan
Moderatör
Moderatör
ChaplakMan

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010 - 4:00

Kavgaya gerek yok iyi bir konu ama kavgaya gerk yok herkez kendi gorusunu soyler
Basemode

Basemode

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010 - 4:03

Benim görüsüme saygı gösterilmedigi icin ve cahil gözüyle bakıldıgı icin tepki gösterdim.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 17:15

Bizim anlatmak istediğimiz şey şu;sen galiba Extreme'i Atlamalar,hoplamalar sanıyorsun.Böyle değil işte.

Bi kere başta Amerikan Güreşini kaç yıldır takip ediyorsun ve ne kadar tarihi biliyorsun ? Sadece soruyorum küçümseme anlamında söylemiyorum.

Eğer birazcık ECW Orginals veya Baybora'nın dediklerini izlediysen inan görüşün çok değişiecek.Extreme'in ne olduğunu ve kaç tane hakikaten Extreme olan maç izledim ben.Ve emin ol hiçbiride Jeff'in Orton'a Swanton Bomb'u veya Jeff Vs. Umaga Falls Count Anywere maçından kötü değildi.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:07

kim ne derse desin jeff hardy wwedeki tlc maclarini unlu yapmis bir isimdir butun herkes jeffi seviyor jeff hardy wwenin bir numarali extreme gurescisidir.Hic kimse cilginlik karizmatiklik yakisiklilik tarz konusunda onun eline su dokemez!
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:16

Yaw arkadaş.high-flyer'lık Extreme demek değildir yaa.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:20

Basemode demiş ki:
Emin ol senin kadar bilgim var güres konusunda . Madem bu kadar sey biliyordun neden extreme hakkında bir makale yazmadın ? Extreme Bu kadar popilerse Sabu degil Jeff sayesindedir.
kesinlike 100de 100 katiliyorum bi kere sabuya extreme olma yakismiyo bile
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:23

Baybora'nın o Barbed Wire maçını açıkladıktan sonra Jeff'in Swanton Bomb'u daha risksiz geliyor.

O nasıl maçmış öyle.

https://www.dailymotion.com/video/x9hdko_ecwcactus-jack-vs-sandman-barbed-wi

Şu maçı izleyin bir isterseniz.

Yada JBL vs Big Show - Steel Cage Barbed Wire maçını : https://www.dailymotion.com/video/xz3mo_jbl-vs-big-show-barbed-wire-cage-ma_sport

Yani bu maçı bir düşünün nasıl birşey. O zaman belki Baybora ve Botan'a hak verebilirsiniz.
Ama neyse yinede o sizin kararınız kararınızı değiştiremeyiz ya. Very Happy

Video izlemeyecekseniz örnek bir resim gösteriyim. Ve şunuda hatırlatıyım Extreme'in anlamını zıplamak hoplamak değil. Aşırı demek.
Extreme !  Fivestarr_t607
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:26

O da öyle,ben kimsenin kararını değiştirmeye çalışmıyorum ama Amerikan Güreşini iyi bilir birisi olarak doğrusunu öğretmeye çalışıyorum.
Heart Break Legend
Özel üye
Özel üye
Heart Break Legend

Extreme !  Empty
MesajKonu: Geri: Extreme !    Extreme !  I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 4:49

safura_miss_punk demiş ki:
kesinlike 100de 100 katiliyorum bi kere sabuya extreme olma yakismiyo bile

Yüzü boyalı bir high flyer'a mı yakışıyor yani?Yakışmıyor dediğin adaın vücudu çiziklerle dolu.

Ayrıca Basemode arkadaşım seni küçümsemiyorum sadece eski maçlara bakmadan konuştuğun için kızıyorum.

Extreme !
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Extreme Queen !
» SRO Extreme Rules Promo
» SRO Extreme Rules Tahmin