TÜRKİYENİN AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)

+6
dilara32
Cm punk Fan
xUndertakerx
safura_miss_punk
K@g@n
WWEManiac
10 posters
YazarMesaj
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) Empty
MesajKonu: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 17:46

Evet arkadaşlar size 2.sayımda konuğumun Sheamus olacağını söylemiştim.Ve şimdi herşeyiyle Sheamus.

Sheamus ve ECW

Sheamus'u ilk gördüğümde sürekli tag team maçlarına çıkan çıktığı maçlarda yenme şansı az olan ama bazen süpriz bir şekilde kazanan birisi olarak fazla şans verilmeyeceğini düşündüm.Ama öyle olmadı daha doğrusu ilerde verilecekti bu şans.ECW ve WWE'ye 2009 sonlarında fazlada debut yaptığı belli olmayan sanki 2 şovluk bir jobber gibi gelen Sheamus'un gimmicki bile yoktu ki bu zaten normal birşey.Her neyseki ECW'da ki birinin ne kadar yükselebileceği hakkında çok iyi tecrübe oldu bu bizim için yani en azından WWE Kemeri için 8 Man Battle Royal'ine katılmak bile çok iyi bir başarı.Bakın kazanmak demiyorum katılmak diyorum.

Sheamus ve WWE Şampiyonluğu

8 Man Battle Royal'ini kazanmıştı...evet.Ama TLC'de kimsenin aklından geçermiydi Cena'yı yeneceği hem de John Cena yani WWE'nin en çok WWE Kemeri için şans verdiği kişiye karşı.WWE Kemerini kazanan Sheamus için artık yeni bir devir başlamıştır.Öncelikle Celtic Warrior gimmicki verilen bu kişinin kemeri bir daha kaybettiğinde bir kez daha kazanmasına fazla olanak verilmiyordu.Beklenenin olduğu gibi E.C'da kemeri kaybeden Sheamus,kemerden ve kemer feudlarından biraz uzak kalmıştı derken.Sheamus'a bir kez daha kemer şansı geldi ve kemeri kazanarak herkese Sheamus'un bir Main Eventer olduğu bir kez daha kanıtlandı.Burda ben WWE'nin çok iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.Çünkü Sheamus'a bir kez daha verilen kemerle adeta yeni bir Main Eventer kazandırdılar WWE'ye.Galiba aynı şeyi Drew McIntrye'de de yapmak istediler ama olmadı.Özellikle Cena'ya dalaşması onu En Sevdiğim Güreşçiler Sıralamasında 6.yaptı.Umarım Sheamus'u artık hep Main Eventer olarak görürüz.Bunu sevdiğim için değil.WWE'nin Main Eventer'larının yavaş yavaş yaşlandığını gördüğüm için söylüyorum.WWE'nin artık genç Main Eventer'lara ihtiyacı var.Sadece Orton'la olmaz.35 yaşını geçmeyen her Main Eventer benim için gençtir.

Yakın Markaj'da 3.konuğum Triple H olacak.

Saygılarımla...
K@g@n

K@g@n

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 20:04

Süper bir makaleydi ama goldustla sheamusun ECW da bir feudu vardı galiba
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 20:55

Sağol tek yorumu sen yaptın.
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 20:56

herif tam bir canli moyonez
xUndertakerx
Özel üye
Özel üye
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:43

Kanka güzel yazmışsın +Rep.
Ama benim katılmadığım şeyler var. Mesela, WWE'de o kadar mid-carder varken neden FCW'den gidip Sheamus'u alıp ve neden onu main-eventer yapıyor WWE. Birçok isim var Sheamus'un yerini alacak. RAW için şu isimler var main-eventer olabilecek. John Morrison, Evan Bourne, William Regal bu isimler main-eventer olabilir isimler. Yani RAW'ın bir main-eventer high-flyer'ı yokki. Evan Bourne vardı adam son üç maçında yenilgiye uğradı. John Morrison, Edge, Orton, Cena vb. kişiler varkende Morrison, Nitro olarak vardı. Adam bayaa bir oldu WWE'de ama halaa ana kemer alamadı yada main-eventer olamadı. Yani bu isimler varken neden Sheamus.
Smackdown için birşey diyemem. Smackdown için sadece Christian ve Matt Hardy'e büyük bir Push vermeli derim. Yoksa şimdi gayet iyi gidiyor.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimeC.tesi 31 Tem. 2010 - 21:47

Yani kanka ama burda anlatmak istediğim onu Main Eventer yaptığı için mutluuyum anlamını taşımıyor.Yani bir Main Eventer çıkardı için WWE iyi iş çıkardı demeye çalıştım.Üstelikte genç.
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePaz 1 Ağus. 2010 - 16:10

Bu kadar mı ya ? Rep istediğimden değil ama,Siz yorum yazmayınca sanki makalem boşa gitmiş gibi oluyor.
Cm punk Fan

Cm punk Fan

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePaz 1 Ağus. 2010 - 19:27

Çok Güzel Ellerine Sağlık +REP
Bu Arada 3.SAYI Ne Zaman Çıkçak
dilara32

dilara32

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePaz 1 Ağus. 2010 - 19:30

Saol makale güzel olmuş.+rep veriyorum.Sheamus iyi güreşci Main Eventer olmaya yakışır bir güreşci de işte Cena'ya yaptıkları yüzüden nefret ediyorum.
The X-Treme
Özel üye
Özel üye
The X-Treme

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePaz 1 Ağus. 2010 - 20:28

Sheamus iyi bir güreşçi ama malesef Sheamus heel oalrak başladı ve en az 5 yıl daha heeldir. +rep.
http://www.trabzonspor.org.tr
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePaz 1 Ağus. 2010 - 20:33

3.sayım,yayın olduğu için Cumartesi ancak çıkacak ve konuk Oğuzhan'ın favorisi Triple H.
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 1:17

KİM KİMDİR ? Tarzı Sağol. O Yayınıda Sevenloadtan MexicanWarrioru Tanıyanlar Bilir Very Happy
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 2:27

yha su sevenloat bende acilmiyor bu siteye giris sadece Turkiyedenmi oluyo anlamadim
D'AngeLo DineRo
Moderatör
Moderatör
D'AngeLo DineRo

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 2:37

normal wwe sitesine girdinmi ora çıkıyor
safura_miss_punk

safura_miss_punk

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 2:39

tamam tesekkurler
SilverBunny

SilverBunny

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 14:48

Sheamus oldukça hırslı bir güreşçi buda onu mükemmel yapıyor Smile Ellerine sağlık +Rep
WWEManiac
Özel üye
Özel üye
WWEManiac

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePtsi 2 Ağus. 2010 - 15:04

Saolasın.
TheHunter

TheHunter

MesajKonu: Geri: Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)   Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2) I_icon_minitimePerş. 19 Ağus. 2010 - 0:07

Öncelikle çok güzel olmuş makale.Emeğin için teşekkürler.Ve dediklerine de aynen katılıyorum.WWE'ye genç güreşçiler lazım.
http://www.wwewrestling.7forum.net

Yakın Markaj:Sheamus(Sayı 2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheamus